NavrátilAudio

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Po velmi dlouhém čekání konečně dorazilo to, na co jsem se těšil nejvíce....

Obrázek
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Jirka33 »

Krása, skoda ze zvuk nebude takový jako vzhled.
Quentin

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Quentin »

Podle čeho tak usuzuješ? :-?
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Urbino »

NavrátilAudio píše: 20 pro 2019 18:02 Po velmi dlouhém čekání konečně dorazilo to, na co jsem se těšil nejvíce....

Obrázek
Ale krasavice. Určitě i zvuk bude velmi slušný. Měl bych to poslechnout.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Také jsem zvědav, že by setkání mezi svátky? :ympeace:
Mark Levinson
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od DK76 »

Za mě taktéž paráda 👍 a těším se na poslech.
ivandk
Příspěvky: 144
Registrován: 12 kvě 2013 17:37

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od ivandk »

Blahopreji. Krasne sloupky a krasny darek pod stromcek. Je treba je rozehrat a muzu si udelat vylet do Havirova. ^:)^
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Urbino »

Mark Levinson píše: 21 pro 2019 12:05 Také jsem zvědav, že by setkání mezi svátky? :ympeace:
No to je dobry nápad, ale co na to Walda
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Tak Valdo - je to doma, u me No. 21👍.
Pomalu rozehravam... Prvni dojem je😀, nicmene to bude chtit nekolik desitek hodin na prvni skutecne vzajemne hodnoceni...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Dnes dorazila velmi zajímavá novinka.....

Obrázek
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od DK76 »

Je to jako hádanka :lol:, více by k tomu Valdo nešlo napsat :cool:. Díky :thumbup:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

DCS Bartók
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Pokud někdo náhodou v Praze na "Audio Video Show" neslyšel nenovější model Accuphase E-800,
má možnost vše napravit v našem studiu...

Obrázek
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Urbino »

NavrátilAudio píše: 03 bře 2020 13:36 Pokud někdo náhodou v Praze na "Audio Video Show" neslyšel nenovější model Accuphase E-800,
má možnost vše napravit v našem studiu...

Obrázek
:thumbup: :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od adrian »

Riadny macek ...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Valda mlci jako hrob! Z fotky to vypada, ze konecne po stovkach hodin rozehravani zapojil Essence alespon s Accuphase!
Uz to tam konecne nekdo slysel :?: :!: :eek:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo,
ano slyšel jsem to a pro mne to bylo výborné. Doporučuji poslech, stojí to opravdu za to.
.
2020-03-04 16.21.24.jpg
2020-03-04 16.20.53.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Diky, nekdy zajedu poslechnout jak to hraje u Valdy s Accuphase, ja to znam jen s Jadis :thumbup:
Ty mrchy potrebuji kolem sebe hooodne prostoru, doporuceni je +1m...Je to na zvuku hodne znat, ikdyz ja je nemuzu tolik doprat.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Urbino »

Dneska jsem na chvíli zaskočil do studia k Valdovi, poslechnout si ty krásné bedýnky a obrovský zesík. Teda pánové, měl jsem opravdu asi 30 min. ale i tak musím konstatovat, že to hrálo fakt super. Valdo to je sestava, kterou bych chtěl mít doma. Hraje to super. I můj syn, který byl se mnou, mi v autě říkal, tati to hrálo moc dobře. :thumbup:
Valdo snad budu mít možnost si je ještě jednou poslechnout a to déle.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od efičák »

TelluriumQ Black II. od Valdy, je pro mě trefa do černého, to jsem potřeboval. Levně a kvalitně zvuk přesně jak potřebuju slyšet.
¨Škoda času, kdy sem poslouchal na křížových čtyřkách v DIY provedení.
Opět pro mě platí : život je krátký na špatné HiFi.
Valdo díky moc. (*)
Zvuk dobrý - všechno dobré
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Urbino »

efičák píše: 15 kvě 2020 17:39 TelluriumQ Black II. od Valdy, je pro mě trefa do černého, to jsem potřeboval. Levně a kvalitně zvuk přesně jak potřebuju slyšet.
¨Škoda času, kdy sem poslouchal na křížových čtyřkách v DIY provedení.
Opět pro mě platí : život je krátký na špatné HiFi.
Valdo díky moc. (*)
Mam od Valdy stejne a jsem s nimi mooc spokojeny.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Nový X-BLOCKER již filtruje napětí v našem studiu...

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Valdo, jsem zvědav jak se Ti to v systému osvědčí. A zrovna porovnání s pračkou Accuphase řady 1200 bude zajímavé i když by se hodilo proti ní postavit spíše Harmonic Hammer 3000P.
Mark Levinson
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Dvě zprávy z posledních dnů:
přání Marka Levinsona bylo vyslyšeno a krátké srovnání filtrace sítě přes Accuphase PS-1230 i GMG Power Harmonic HAmmer 3000P proběhlo v tomto týdnu..
Současně se v klidu rozehrály nové soustavy F-502SP od FYNE Audio...

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Valdo,
ještě jednou děkuji za možnost porovnat GMG Power Harmonic Hammer 3000P s Accuphase PS-1230, což je pro mnohé hifisty i odbornou veřejnost etalon v "praní elektřiny". Stručné resumé je, že nebylo poražených ani vítězů, což je vlastně pro HH 3000P vyseknutá poklona. V kontextu s těmito zkušenostmi se už cena Harmonic Hammeru 3000P nezdá až tak přehnaná.
Mark Levinson
ivandk
Příspěvky: 144
Registrován: 12 kvě 2013 17:37

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od ivandk »

Skvele komponenty skvele kombinace. Jak se rozehraly Fyne audio? Cetl jsem na ne velkou chvalu.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

ivandk píše: 27 čer 2020 12:21 Skvele komponenty skvele kombinace. Jak se rozehraly Fyne audio? Cetl jsem na ne velkou chvalu.
Při poslechových testech jsme poslouchali reprosoustavy Estelon, takže se nemohu k Fyne Audio F-502SP vyjádřit.
Mark Levinson
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Tak si tady hraji a zkouším, co všechno ve svém věku ještě "unesu"....

Obrázek
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Urbino »

NavrátilAudio píše: 03 zář 2020 18:06 Tak si tady hraji a zkouším, co všechno ve svém věku ještě "unesu"....

Obrázek
Dobře ty. Ty jsi přehazel poslechovku? :clap: :crazy: :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Přeházel - je příliš silné slovo. Spíše jsem se s tím vším hodně natahal....
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od NavrátilAudio »

Korona virové doupě Franco Serblina je konečně kompletní...

Obrázek

Obrázek
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Urbino »

NavrátilAudio píše: 25 lis 2020 22:39 Korona virové doupě Franco Serblina je konečně kompletní...

Obrázek

Obrázek
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap: :clap:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od DK76 »

Nádhera :thumbup: :clap:
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od tm.watch »

To je naprostá paráda Valdo!!!
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Hořet takovou vášní pro značku Franco Serblin je naprosto v pořádku :thumbup:
Dieter Burmester
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od DK76 »

Když jsem ráno shlédnul ty krásné fotky přestavěné poslechovky s kompletní sadou reproduktorů od FS, nedalo mi to, zvednul telefon a zavolal Valdovi jestli bych nemohl přijet na poslech. Je úžasné, že tento člověk nikdy neřekne ne, nehodí se, někdy jindy atd., vždy řekne ano a jeho profesionalita a ochota, prostě ^:)^ . Takže poslech s mými dotazy trval cca 3 hodiny. Nejprve jsem se usadil do jeho provizorního křesla :lol: (na to své vysněné čeká skoro půl roku a stále nechodí) a první poslech byl jeho top sestavy FS Ktema s předzesem a koncem od Accuphase a dCS Bartók. Sedíte a koukáte jak ty bedny hrají, ve předu pidi repráky,; zezadu a boku nic a přece tak mohutný a přesný bas :shock: , basáky tam jsou, ale schované uvnitř a zvuk se line jen z bočních štěrbin ale je to opravdu mazec :thumbup: . Za mě můj šálek kávy a zatím nedostupná meta :sad: . Takže jsem slyšel jejich top model a nedalo mi a poprosil jsem Valdu, ať pustí ty nejmenší, nikdy jsem je taktéž neslyšel a po poslechu top modelu, jsem si nedělal žádné iluze, že ty pro mě srandovní pidi budky něco zahrají a ........... v tom přišel druhý šok a nechápal jse opět co se to děje :clap: . Za mě do místnosti 20 m2 naprostý mazec ^:)^ . Po tomto poslechu jsem poprosil o zapojeni Fyne audio 502 SP na předzesu se streamerem a koncem od CA a opět trefa do černého už v reálných číslech, ty bedny lahodí mému uchu a chlapci z Fyne Audio za mě udělali kus poctivě práce :clap: :thumbup: . Závěrem super odpoledne, děkuji Valdvi za jeho ochotu, trpělivost a hlavně profesionalitu bavit se věcně, nic nevnucovali atd., je vidět ta stará škola :clap: ^:)^ . Děkuji dědku :thumbup: :angel: ^:)^ .
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Dieter Burmester píše: 26 lis 2020 09:27 Hořet takovou vášní pro značku Franco Serblin je naprosto v pořádku :thumbup:
O tom neco vim :smile: :thumbup: ...Tak to vypada, kdyz clovek najde svuj zvuk
Kup a nepust! Skoda, za ne Ktemy uz nemam misto. Jezdim si je poslechnout casto ke kamaradovi.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak mi to nedalo a také jsem zavítal k Valdovi na poslech klenotů v podobě Franco Serblin & Accuphase. Obě značky vynikají mimo jiné i excelentním designem, který ve skutečnosti vypadá ještě lépe než na fotkách. Pravda, nemusí to vyhovovat každému, ale to už je věc vkusu. Po zvukové stránce se mi Ktemy líbily, zažil jsem jejich premiéru před několika roky na výstavě ve Varšavě na nejvyšší řadě komponentů Jadis a to bylo také velmi dobré.
Charakterem jsou Ktemy úplně jiné než např. Estelon, zvuk je mnohem jemnější a jak to říct, decentnější, ale nic mu nechybí. Vše je ve zvuku obsaženo od sametových výšek přes jemné středy až po hluboké basy, jen to tak na posluchače netlačí. Prostě špičková sestava, která určitě stojí za to slyšet a vidět. Další věc, která mne zajímala, byla změna v uspořádání poslechové místnosti, která je nyní ustavena na délku včetně mnoha akustických prvků, což je na zvuku znát. Myslím, že to nyní více ukazuje svůj potenciál. Valdo, díky za možnost poslechu a příjemný pokec, nyní Ti to hraje nejlépe, nechej to takto ustavené a užívej poslechu.
.
2020-12-16 15.18.59.jpg
2020-12-16 16.42.43-1.jpg
2020-12-16 16.43.03-1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od Yngwie »

Velmi smutná zpráva. Valda Navrátil nás opustil. Budiž mu země lehká ... ať odpočívá v pokoji.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NavrátilAudio

Příspěvek od pajuna »

Dostal jsem tuto smutnou zpravu pred par minutami. Je to sok!!!
Odesel muj letity kamarad - nemam slov - at odpociva v pokoji v hudebnim nebi.
Valdo, budeme na tebe v dobrem vzpominat.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět