Zappa aka Zappadaddy

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

Viktore , ještě si nedosáhl Highndu na lampě, ale čas osvícení příjde :lol: ...................................
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od fox »

Není to stav podobný diagnoze F 63.0 ? :crazy:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Mark Levinson »

monte píše:Viktore , ještě si nedosáhl Highndu na lampě, ale čas osvícení příjde :lol: ...................................
Vlastíku,
já se nepodivuji nad lampami, ale spíše jsem se Michala ptal jestli jde do toho o čem jsme se bavili.
Ano, jsou výborné lampy i výborné tranzistory, jsou firmy, které dělají výborný zvuk a je jedno jak k toho dosáhnou. Klidně bych si dokázal představit život s Nagra, Jadis, Audio Research, Soulution, Accuphase či Mark Levinson atd., atd..
Ale to jsme v Michalově vlákně trochu mimo téma.
Mark Levinson
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

Viktore, asi víš co jsem měl na myslí, jen lampový špendlíček. Je jasné, každý si vybere co má rád. Na lampě se mi líbí v podstatě jednoduchost, nedokonalost a světe div se, ono to hraje. Spíš by mne zajímalo, proč se konstruktéři a výrobci vůbec k lampám vrátili ?
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Základním předpokladem hudby je předání takových informací,aby dokázaly ve výsledku přenést na posluchače EMOCE.Určitě se mnou souhlasíte,je jedno jakými prostředky či jakou technologií(třída A nebo D,digitál,analog,tranzistor nebo lampa)se k tomu výsledku dopracujtete.Mnohdy se člověk bije v prsa,tohle je to správné pro mně,to je ta správná cesta.Někdy však příjde moment,kdy se toto všechno může změnit,uslyšíte něco co vás osloví.To právě se stalo mně a jsem zrovna v tomto stádiu.Návrh Vladimíra Bebka z Ostravy k otestování CALLENGE 833SE jsem přijal bez sebemnšího záváhání.Vždy jsem chtěl slyšet podobnou topologii s lampou 833 ,kterou používá super drahý WAVAC.Monstra vážící 53kg s výkonem 80w v triodě hrály přesně jak vypadaly,monstrozně,čistě a skoro bych řekl technicistně s lampovým nádechem ale bez všech těch negativních vlastností špatných lampových zapojeních.Tady jsem byl opravdu načatej,a ač se málem stalo přijetí těchto mono nakonec nedopadlo.Zalekl jsem se,nejsem ten správný typ,který si chce hrát a doladovat systém,bude to stát majlant,musím vše řešit znova,cd,předzes,kabely apod.Zvláště druhé setkání s nimi mne opravdu znervozniko,nehrálo to tak jak poprvé,jiný cd,jiný kabely a rozdíl jako kráva ,k horšímu. :sad: V ten moment jsem byl přesvědčen,že to není moje cesta.
1.jpg
Ovšem zvuk z první seance mi zůstaval v hlavě a tak jsem navštívil mého známého,který také vlastní Tannoy Westminstry a krmí je ze stařičkými Manley 240 Ref 94-97(250w na kanál s 10x EL34),ooooo to byl zvuk,brutální bas,který mi tak chyběl,najednou byl tady a já to slyšel na vlastní uši,tak to je bas,který bych rád měl doma.při bigbítu ten bas musí prostě burácet,musí to šlapat,basová kytara musí tvrdit muziku,MUSÍ BÝT FYZICKY CÍTIT!No moje testovací cd bylo provětráno,všechno mně bavilo,úžasný vokály,to byl balzám na uši.Tady jsem procitl a věděl jakou cestou se od tedka ubírat.Skvělou vlastností Manley je přepínání z Tetrode na Triode.Tak kde tetrode řádí na plno ve 250w tak v triodě jde asi na 100w,zvuk je úplně jiný,při akustice,jazzu a vokálech se vše zlepší,zvuk je jemný delikátní,prostorový,prostě nádhera,nalít si sklenku červeného a užívat si pohody,při bigbítu však muzice scházela brutalita,prostě je potřeba štávy,aby nebly dynamická hudba limitována výkonem a tady byla TETRODE lepší!Při přečtení recenze Atkinsona ve Stereophile ObrázekTo,že Tannoy potřebují výkon jsem již dávno věděl,ale nevěděl jsem jak je to důležitější u lamp,proto jsem byl k lampám skeptický,zvláště po mých zkušenostech s bastlenejma nebo málo výkonovýma zezi.
Moje třetí setkání se špičkovými monobloky bylo od firmy McIntosh,jejich nejnovější 2301 mají 300w na kanál,cena 699000kč v přímém porovnání s Manley 240ref v domácích podmínkách!Byla to monstrozní 2 denní akce a byla rozhodujícím kriteriem ve výběru zesilovačů.jěště byl k slyšení McItosh CD1100,Einstein The Tube předzesilovač a DcS dělený cd s převodníkem.Nebudu se příliš rozšiřovat o výsledcích,ale hudba nás všechny nesmírně bavila at hrálo cokoliv s lampami.Manželka se nechala předvést jak hraje ADELE a bylo to výborné ač náhrvka není z povedených a na Srollu Lyric ve vysokých hlasitostech zpívala uřvaně,manželka byla velmi spokojená a musela uznat,že jiné zesilovače by byly velkým přínosem,zvláště vědma si,že hraji hodně nahlas a mnohdy se jí to zdálo uřvané,s lampami je to opravdový balzám na uši,můžete hrát i v těch nejvyšších hlasitostech a je to nádhera!Tannoy prostě po celou dobu volaly,LAMPY PLEASE! A JÁ JE NEDOKÁZAL VYSLYŠET,MOŽNOSTI PROSTĚ NEBYLY,situace se však změnila a já se rozhodl pro Manley NEO500 s výkonem v tetrodě 500w na kanál a v triodě 250w na kanál,to je dostatečný výkon.McIntosh byly nejlepší(neslyšeli jsem však nejnovější Manley NEO500,které se za posledních 20 let neustále vylepšovaly),ale za takové peníze by se člověk neměl divit,že?
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

Druhé hifi na foru, kdy mi spadne kabel až na zem :lol: . Super a vybral jsi které ?
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Na McIntosh jsem nedosáhl tak jsem šel do Manley NEO500 http://www.manley.com/neo500.php
Obrázek
ObrázekObrázek
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Překvapivě jsou ze symetrickým vstupem Obrázek
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

K Tannoy vše sedne i vzhledem. Nádherný retro styl a cena není vůbec katastrofická. První jsem si myslel, sakra americký stroj, to budou zas melouny, ale http://www.hifistore.cz/1.62.eshop.zboz ... tegorie=34 Nenašel jsem info ohledně výstupu ohm, jen 8 ?
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Nevím,ale majitelka Manley má doma toto.
8.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od winelover »

Michale, já už se v tom trochu ztrácím. :oops:
Na čem teď vlastně hraješ? Sroll, Manley, obojí? Myslím amp.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

V mých letech jsem už extrémně zdechlý člověk, co se týká volantu. Jenže tyhle lampy mne nakoply a pár akcií prodám :lol: a vydám se k Michalovi, jak bude mít nějakou akci v hospůdce spojenou s poslechem :thumbup: :lol: .
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od winelover »

Dej vědět. Sejdeme se tam. Snad nás zappa nevyhodí.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Maretti »

Zappo, nádhera ...... už dlouho jsem něco takového nečetl, úžasný design monobloků ..... :thumbup:

Věřím, že toto padne k Tannoy jako ušité.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Mirek »

Dobrá "reportáž" a hlavně gratuluji k velkému kvalitativnímu posunu. Co se týče srovnání Manley a McIntoshe, měl jsem možnost jejich zvuk v Německu porovnat a myslím, že bez ohledu na cenu hraje Manley za méně lépe (nemluvě o případném tichém poslechu, kde McI. zrovna nekraluje). Koukám také, že jsi již přišel na to Sroll moc basy (aspoň u některých beden) neumí, pamatuji si na tristní rozdíl v basech u mně ve srovnání s Accuphase. Také designově se ti to prefektně k sobě hodí. Ještě jednou gratulace ! Na jaře bych se rád vnutil na poslech.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Děkuji pánové.Manleyům se v audio světě říká Harley Davidson,designově se mi právě moc líbí,k Tannoy prostě seknou.Mirku s těmi basy máš pravdu,v tomto toto spojení pokulávalo,ale např s Dynaudio c4 výborné,záleží to asi na topologii repro.Je taky pravda,že o Manley se říká,že produkují super bas at s jakýmkoliv repro,tak nevím.McIntosh 2301 je úplně jiná kategorie oproti jiným McItosh zesilovačům,2301 jsou opravdu špička a klidně bych s nimi mohl žít. ^:)^ Ten krásný modrý měřák mi např. řekl,že hrajeme na plný 300w výkona zvuk se nerozsypal ani ve špičkách a Tannoy jen mlaskaly a vzdychaly,jěště a jěště :oops: Emoce pryštily a všechny nás to moc bavilo,skvělý zážitek,povedlo se a už se moc těším na nové koně,10-12 dní čekání,uf.Zatím hraju na Sroll,snad mi ho nový majitel jěště chvíli ponechá.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Jo jěště perlička,když jsem psal tu reportáž(asi 2 hodiny),neuvědomujíc si,že jsem jistě přesáhl limit aktivního přihlášení, zmačkl jsem NÁHLED a hodilo mne to k dalšímu přihlášení.Můj příspěvek na kterém jsem si dal záležet byl pryč.Byl jsem nasranej jak cip. :evil: Musel jsem psát znovu,ale ve spěchu a tak jsou tam chyby a zkráceno tak o polovičku.Tak se nezlobte za tu drápanici,ale tu jsem zvládl tak za 20 minut pak šup do práce.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Mamut »

zappa píše:Děkuji pánové.Manleyům se v audio světě říká Harley Davidson
Když sem tu dámu( EveAnna)poprvé viděl, tak sem si říkal, že má doma určo Haryka :thumbup:
eveanna_5.jpg
g14b1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Dieter Burmester »

zappa píše:Byl jsem nasranej jak cip.
Trocha osvety s lekci ostravskeho pravopisu :lol: http://cs.wiktionary.org/wiki/cyp
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Dieter.Nikdy jsem to neviděl napsaný,ty cype. :lol:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Dieter Burmester »

:lol:
Dieter Burmester
monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od monte »

Výkon je impozantní. Zajímalo by mne, jak to na lampě dokázali. Většina výrobců má max 70-100 Wat na kanál a to už lampa hraje dost krvelačně :crazy: . Michale nespadne Ti domeček ?
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Monte.Asi je to těma trafama a počtem lamp KT90EH,10 na kanál je proklatě hodně,nemyslíš?Četl jsem,že právě ty KT90 jsou velmi výkonné a proto jsou také pěkně drahé(taky prý vydrží velké zátěže a proto živnost je velmi dlouhá,i 30000 hodin).Tak snad mají pravdu. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj Michale. Nevím jestli si na mě vzpomínáš. Loni jsme jeli společně pendolínem z výstavy HEP. Slíbil jsem jsem Ti tenkrát návštěvu až budu na chalupě v Moravské Třebové a od tama již to k Tobě nemám daleko. Nepodařilo se mi ale v létě k Tobě dovolat. Buď jsen si špatně uložil číslo a nebo jsi byl časově zaneprázněn. To nemyslím jako nějakou výtku. Jen jsem chtěl tímto říct, že na Tebe vzpomínám a letos bych rád přijel na pizzu a třeba krátký poslech. Mám v plánu letos v létě na chalupě v Mor. Třeb. pobýt delší dobu ta výlet do Týnce je v programu. Každopádně jsi mě potěši krásnýma fotka a pěkným popisem výběru. Tohle vždy potěší a výborně se čte. Zvuk ani povahu strojů neznám (WR- jsem slyšel to je dělo) a tak jako nezaujatý čtenář jsem se tím pročetl s chutí a obdivuji tento zápal pro věc a ochotu něco napsat a nafotit.

Máš můj velký obdiv a dík Martin
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

děkuji za komentář.Jistě vzpomínám si a nabídka stále platí. :thumbup: Fotky stváral mistr Tony,i jemu velké díky za pomoc při organizovaání této akce. ^:)^
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
feco64
Příspěvky: 36
Registrován: 08 led 2012 20:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od feco64 »

zappa, krásne fotky to je radosť pozerať, gratulujem k tak nádhernej zostave ! musí to hrať úžasne.dík. :thumbup:
Aurum Cantus, Vincent, Luxman, Revox, Cambridge Audio, Project, Grado, QED, Kimber, VDH.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 500
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

9.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od martinowsky »

týýýýýý voleeee BOMBA
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Dieter Burmester »

To je konečný výběr nebo fotka z testování?
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 500
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

Fotka z testovania.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od jirie »

Umělecký fotograf Tony :thumbup:
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od lubin »

Konečný výběr je přece Manley...

Já to říkám pořád...všichni jednou propadneme flaškám.

Chystám se na to taky.... :D
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 500
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tony »

Flaška má svoje čaro, a tranzistor ti to nikdy nedá...
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelN »

Není flaška jako flaška :lol:
Zappovi gratuluji, že vše pečlivě otestoval a vybral si zařízení, které mu poskytne radost z poslechu.
Co bude zdrojem zvuku?
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od pajuna »

PavelN píše:Není flaška jako flaška :lol:
To je pravda, ja holduji dnes vecer teto :lol:
Obrázek

Michale,
vypada to dobre :thumbup:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

SACD/CD player s předzesilovací sekcí a převodníkem(se 4x převodník na 1 kanál 32 bit/192kHz, PCM/ DSD) McItosh MCD1100
10.gif
11.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 890
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Tony fotí vážně parádně, ta poslední fotka je úžasná.
Chlapi museli jste se s tím HIGH-Endem pořádně nalopotit, jsou to pořádný mackové.
Až pojedu zase někdy kolem, rád se stavím na dávku emocí a Bílou paní.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

NA.Ano Tony je pan fotograf.
Tady jsem našel pěknou recenzi v angličtině na Manley NEO 250/500.http://www.docstoc.com/docs/80229284/Ma ... anley-Labs
A pár fotek:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od miero »

Zaujímalo by ma, ako si tie Manley poradia s nahrávkami neamplifikovanej hudby - napríklad klavíru, či spevu. Intuitívne by som čakal, že tam to už také ideálne nebude ako u amplifikovaných žánroch, resp. emócie budú ale asi už iné. Skúšali ste i také?
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Miero.Právě že zrovna v tomhle dobré elektronkové topologie excelují,např. v modu Trioda je prezentace akustické hudby,vocálů a smooth jazzu přímo nádherná,často se tato emoce projevuje tzv zimomriavkami :D
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět