Hifi Tour 2011

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Hifi Tour 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

O víkendu 20.-21.8.2011 proběhla výjezdní poslechová akce po naši vlasti, ktero jsme nazvali "Hifi Tour 2011".
Vyrazili jsme v sobotu ráno v sestavě ML, Petr5 a Lindemann do Brna kde jsme navštívili "Mirka". Po poslechu a výborném občerstvení (Mirku poděkuj manželce) jsme vyrazili do Liberce posíleni o Mirka k "Pajunovi". Vždycky obdivuji, jak dokáží některé partnerky s úsměvem hostit návštěvu několika hifi šílenců a při tom poslouchat debatu např. o tranzistorech v koncovém zesilovači.
Dlouhá cesta nás trochu unavila, ale u Pajuny jsme se mohli občestvit chlazenou Plzní ^:)^nebo kvalitním čajem, následně jsme se mohli věnovat poslechu (Pajuna má rád např. Blackfield).
V podvečer nás očekával "Gyrodec" se skvělé připravenou garden party, poseděli jsme a pochutnali si na výborném, grilovaném steaku. Večer jsme vyrazili na poslech Pavlova systému, který jsme doposlouchali až dlouho po půlnoci. Mimochodem patří mu velký dík nejen za poslech refenčního systému, ale i za excelentní servis mimo poslech :clap:.
V neděli ráno jsme vyrazili navštívit "Bigjoe", trochu jsme bloudili v ulici (navigace neznala č.p.), ale ochotná sousedka nás po dotazu "kde v ulici hraje nejhlasitěji hudba" nasměrovala správně :lol:. Výborné chlebíčky, skvělé tipy na hudbu a velmi pohodová atmosféra.
Odpoledne jsme se přesunuli k "Wineloverovi", po poslechu aparátu jsme měli možnost udělat i nějaké porovnání nahrávek na různých formátech CD. Po několika odložených termínech odjezdu jsme vyrazili směr Brno, kde jsme se ještě krátce občerstvili u "Mirka" (Mirku, díky za CD) :thumbup: a pokračovali jsme dál.


Mirku, Pajuno, Gyrodecu, Bigjoe, Winelovere díky vám všem za milé přijetí, pohoštění a poslech vašich vymazlených sestav ^:)^. Bylo to perfektní setkání :thumbup:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od zappa »

To muselo být hódně náročné.Nazval bych to express tour. :lol: Doufám,že je vše zdokumentované a že fota budou jěště dnes!
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od pajuna »

Dekuji ML za uvodni slovo a prispevek z akce. Muzu ze sveho pohledu potvrdit uspesnost a doplnit zhruba trasu, ktera vedla z Ostravska po pripojeni Petra5 z Koprivnice a Lindemana z Havirova pres Brno do Liberce, Krupky a Teplic a v nedelnim odpoledni zase zpet na Moravu.
Vse probehlo v pratelske atmosfere, pri dobrem jidle (at uz steaky, chlebicky, orisky), piti (pivo, vino, jamajsky rum nebo whisky ci Bila opice), pri muzice i obcasnych jinych tematech.
Dnes uz vsichni z nas maji jasnou predstavu, kdo se nachazi pod konkretnim nickem na foru.

Verim, ze neco podobneho zopakujeme na jinych mistech, treba severu Moravy, kde se nachazi spousta krasneych hifi stroju.

Dovoluji si postupne pridat nejake ty fotky z nekterych mist, predpokladam doplneni nekterych od ML a samozrejme prispevky ostatnich zucastnenych.

Navsteva u gyrodeca

Tezko dosazitelna sestava
1.jpg

ML, Petr5 a gyrodec
2.jpg

McIntosh
3.jpg

Vasniva diskuze kontra soustredeny poslech Lindemana
4.jpg

..i k mikrospanku muze dojit:-)
5.jpg

...co dodat?!
6.jpg

Krasna sestava, vydatna sbirka nosicu a stastny majitel
7.jpg

Zadek SF Stradivary
8.jpg

Soustredeny poslech
9.jpg

...pokracovani za chvili...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od pajuna »

ML zkoumal McIntoshe opravdu dukladne z blizka
1.jpg

A zahral na kytaru kdyz se nikdo nedival a neposlouchal :lol:
2.jpg



Debaty u vinka ve vedlejsim pokoji
3.jpg

Sbirka LP i s podpisy - hezke
4.jpg

I papousek nam delal urcity cas společnost
5.jpg

...to be continued...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od pajuna »

Navsteva u Bigjoa

Poslech, klidek, pohoda, chlebicky, jamajsky rum, nerosty, krasne knizky o vinech...

Kompletni sestava bez fotografa
1.jpg

Petr5, Bigjoe a Mirek
2.jpg

Sestava
3.jpg
4.jpg

Dynaudio
5.jpg

...to be continued...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od pajuna »

Navsteva u Winelovera

Pivko, whisky, progrock...a porovnani Dire Straits - Brothers in Arms - XRCD x SACD hybrid
1.jpg
Sestava
2.jpg
Opet Dynaudio
3.jpg
A zezadu
4.jpg
Krasny kabel..a...vsichni vime o co jde :clap:
5.jpg
6.jpg
CDP
7.jpg
Spider
8.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od lachim »

nádherná reportáž.
moc děkuji za uvěřejnění.
krásné sestavy, radost se kochati!
scroluji sem a tam...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od pajuna »

Navsteva u Pajuny

....

Dobra nalada
1.jpg
2.jpg
ML mozna nejake foto prida
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od martinowsky »

moc pěkně :clap: kdyby na světě byli jen pohodoví lidi a ne závistivci a zmr.. to by bylo krásně. Blahopřeju pánové a děkuju za fotky.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od monte »

Hifi hošani, z Vás budou za chvíli internetové celebrity až na ty pupky :lol: . Teda, jak vše hrálo ?
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od pajuna »

Co jsme prevazne poslouchali?

Dire Straits – Brothers in Arms – SACD
Brombo (Bromberg/Jimbo) – JB Project
Antonio Forcione - live
Avishai Cohen - Continuo
Robert Lucas - Luke and the Locomotives - XRCD
John Mclauglin - Industrial zen
Billy Ward Trio - Out the door

...a v pripade dostatku casu i par jinych kousku jako ...

MEDESKI/MARTIN/WOOD - Combustication
Kenji Kawai - Avalon
Gerry Mulligan - ...meets the Saxophonists
Beatles, Eagles, Porcupine Tree, Blackfield
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od paul »

Pajuna - Jardo,moc pěkné fotky,musel to být krásný a pohodový víkend.
-sestavy nádherné a sladěné :thumbup:
Uživatelský avatar
Robinson
Příspěvky: 77
Registrován: 26 pro 2010 14:58
Bydliště: London/GB

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Robinson »

Super reportáž,super fotky,ML na kytaru ..
Poslech,pokec,pořádná "autocenzura",tak to má vypadat.
:clap:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od zappa »

Díky za foto,pěkný výlet.Připojuji se k Montemu,jak to hrálo?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od pasul »

Moc hezké pánové. :thumbup:
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Lindemann »

Zdravím. Ti kluci jsou ale pohotoví.HI-FI Tour byla vážně skvělá akce.Shledávám ,že 4%populace co vlastní aparát a opravdu vychutnává muziku jsou nejen silně zanícení ale i pohodoví lidé. ! Hned v Brně padla seznamovací bariéra a za těch pár hodin jsme toho stačili probrat,poslechnout i skouknout opravdu dost. Euforka pokračovala v autě až do " Švédska " :smile: Vše důležité už bylo řečeno.Já bych mohl akorát dodat,že jsem byl ve skupině B ,že jsme jeli auty a cestou brali benzín.A ted´ malinké varování pro všechny lehkovážné a sebevědomé. Nevýhody skvělých akcí.!!! Hned v úterý ráno jsem do aparátku vrazil věci co jsme omílali na tour.Avishai Cohen a Mc Laughlin./ víc doma z várky nemám /. Shrnul bych to do několika bodů.:1.činel mi kdesi vyskočil a odkutálel se. 2.Mirkova dynamika byla ta tam a jak by Mirek řekl - basy jakési zahudlané. 3.Dokud nebudu mít aparátek dotažený do konce tak můžu tak akorát zvát kluky z domu pionýru. :cry: 4.Nikam do té doby už nejedu. :D :roll: :D .Závěrem se připojuji k poděkování všem hostitelům,ruku líbám Mirkové a Pavlové ženě.......P.S. S těmi bachory má Monte pravdu ! to je fakt hrozné./ a nebo sú ty Japonské fot´áky nějaké divné /Začnu pít víc vína abych byl švihák jak Vinelover.A až to všechno zmáknu chtěl bych patřit do skupiny ...A... zatím Lin.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Mirek alias Šutrák.
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 466
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Vážení čtenáři High-end fora.

Musím se taky připojit a pokusím se zdokumentovat trochu detailněni celou naši výparvu, protože to byla po všech stránkách velmi povedená akce.

Úvodem musím poznamenat, že cestu jsme plánovali již delší čas a hlavním cílem bylo, navzájem se více poznat a poslechnout tak jiné aparatůry v jiných poslechových podmínkách. Proto zde pouze ve stručnosti zhodnotím základní rysy jednotlivých sestav, tak jak jsem je slyšel. V podstatě všechny systémy hráli odlišně, krom systému Bigjoe a Winelowera, kde zvukový projev byl do určité míry velmi podobný.
Již vícekrát jsem psal, že každý máme jiné zvukové preference, proto ne vždy a ve všem se shodneme. Je jasné, že s majitelem systému se mnohdy můžeme i více rozlišovat v celkových preferencích o kvalitách zvuku, proto zde není cílem dělat nějaké žebříčky od nej k nejhoršímu, protože to je věc pouze osobního názoru a každý to může vnímat trochu jinak. Proto mé postřehy berte prosím s rezervou.

Původně byla cesta plánována ještě přes Hrochův Týnec, kde bydlí náš kamarád Zappa, ale tam v této době obývá poslechovku nový člen rodiny, proto jsme se tentokrát raději Hrochova Týnce vyhli. Dále jsme měli předjednáno v plánu zastavit se také na kus řeči k Lachimovi, jenže těsně před organizací naši návštěvy mě Lachim zavolal a sdělil mě, že jeho stávající systém není kompletní, proto jsme se dohodli na odložení návštěvy na jiný termín. Taktéž vím, že v této době již je Lachimův systém zase v akci, proto nezbývá nic než litovat, že jsme se nesetkali.

Cesta :

Sobota ráno 7:00 sraz u dálnice D1, kde jsem měl sraz s M.L. a Lindemanem, velmi mile mě překvapilo, že kluci již byli připraveni o 15 min. dříve - O´ooo to bylo překvapení.
Přesedl jsem tedy z vlastního vozu a hurá směr Brno, kde nás čekal další člen výpravy "Mirek" kde začala naše výprava.
Od 08 :30 - 11:00 soustředěný poslech sestavy reprosoustav Canton, zdroj a zesilovač Accuphase.
Mirkův systém bych popsal jako : celkově vyvážený s mírným zdůrazněním okrajových pásem,převážně ve vyšším spektru, které nebylo vůbec na škodu, taktéž prostor byl velmi dobře čitelný. Věřím, že se s reprosoustavami dá ještě experimentovat s natočením dovnitř či ven, kde se tímto krokem výrazně ovlivňovalo vnímání prostorové scény.na závěr taky proběhlo menší srovnávací test předřazení předzesilovače Accuphase.

Velmi mě pobavila i Mirková prezentace přes plazmovou televizi, kde naší výpravě utkvěla v hlavě jedna skladba, která až tak nesouvisí s Hifi, spíše s jiným zaměřením M.L. i Lindemann jsou opravdu jako pokrevní bratři, uvedená skladba se musela na jejich popud pustit ještě vícekrát, dokonce i na zpáteční cestě, kde jsme již byli všichni unaveni a musím přiznat, že jsem se velmi pobavil pohledem na jejich hltající oči a jejich úsměvy na tvářích, jako by se děti dívaly na Tom a Jerryho :) Musím se taky přiznat, že mě uvedená skladba taky zaujala a vůbec mě nevadila :)

Doplňuji teda zázračné video pro M.L. + Lindeho : http://www.youtube.com/watch?v=6joC_tz-r2E
Asi už zůstane navždy kultovní a spojené s Mirkovou návštěvou.

Tímto bych chtěl ještě poděkovat Mirkové manželce za skvělé přivítání a pohoštění, které nám připravila.
Na cestě zpátky jsem se ještě u Mirka napojil tzv. živou vodou, která působí blahodárně i na sluchové orgány.
Asi už vím proč má Mirek stále skvělou náladu a působí velmi vitálně ke svému věku, úsměv od ucha k ucha :lol:

V pořadí druhou zastávkou byl poslech u Pajuny - Jardy - zdejšího moderátora fóra.
Jarda nás hned u dveří srdečně přivítal, krátce jsme se občerstvili a hurá do poslechu.
Byl jsem velmi zvědavý, jak tento systém na mě zapůsobí, protože reprosoustavy Jean Marie Renaud jsem nikdy neslyšel.
Ve spojení s kombem Vincent jsem čekal analytický zvuk, jenže opak byl pravdou, zvuk byl celkově velmi neutrální, s menším zdůrazněním spodního pásma, na kterém se jistě podílel transmisionline zvukovod a akustika místnosti. Hudba přes tento systém působila velmi nenápadně a pokud nahrávka měla grády, místnost se ihned zaplnila plnými tóny.
Jarda nás ochotně provedl svou velkou sbírkou cd a zazněly také skladby jeho oblíbené kapely Blackfield, které jsem poprvé spatřil letos na Colours Ostrava a právě díky jeho skvělým příspěvkům na zdejším Highendforu jsem se na ně zaměřil.
Čas tak krásně ubíhal a my jsme se začali dívat po hodinkách, protože nás čekala další návštěva, škoda, u Jardy se mě velmi líbilo, známe se již delší dobu, protože jsme byli i kolegové na zdejším High-end fóru a tím jsme se více poznali, proto bylo o čem povídat.
Jardo, děkuji Ti mockrát za srdečné přijetí.


V pořadí třetí zastávkou byla návštěva zdejšího člena " GYRODECKA "
Zhruba kolem 19 hodiny nás Pavel královsky pohostil ve svém téměř nově zrekonstruovaném sídle, ve kterém bylo možné leccos obdivovat. Po velmi chutné večeři, steaky na grilu, jsem se přesunuli do jeho prozatímní poslechové místnosti do Nového Boru.
Ihned po vstupu do jeho poslechové místnosti mé srdce zaplesalo, Macintosh naživo ve spojení s přenádherně zpracovanými Sonus Faber - Stradivari homage ve mně vyvolalo pocit autority.
Ihned po spuštění první skladby bylo znát , že mám tu čest s velmi kvalitním zvukovým systémem.
Počkal jsem, než se kluci vyřádí a po cca 2 hodinách jsem usedl do sedačky i já, měl jsem s sebou vícero cd. Jelikož mě Pavel požádal, abych mu přivezl i nějaké cd od Naimu, vzal jsem se sebou pár oblíbených kousků, nicméně se dostalo pouze na jeden, potom už mě kluci zase vytlačili z poslechového místa.
Jako první přišlo na řadu Antonio Forcione - Live quartet, kde jsem se tak mohl přesvědčit, jakým způsobem se zobrazuje prostorová scéna. Dále pak vícero věci jako např. mé oblíbené cd pro testování dynamiky : Robert Lucas - bohužel již nežijící vocalista a hráč na kytaru.jaká škoda.Tak alespoň uvízlo v mé sbírce cca 5 cd.
Zvuk na mě působil velmi monumentálním dojmem, kde byl taktéž vyobrazen velmi precizně levopravý prostor.Taktéž mě překvapilo, že na to, jak blízko zadní stěny byly jeho reprosoustavy umístěny nepůsobil bas vůbec rušivě.Zvuk byl velmi pevný s razancí v dolním spektru a velkou detailnosti a zároveň velkou malebností v řečovém i horním pásmu, které je tak pro Macintosh velmi patrné.
Myslím si, že Pavel je na svůj systém patřičně hrdý a já mu přeji, aby mu tato radost zůstala po celý život.
Toto samozřejmě přeji všem hifistům !!!
Potom jsme se odebrali do hotelu, kde jsme přespali a ráno již nás čekala druhá část cesty.

Po snídani jsme vyrazili za "Bigjoem" Pepíkem. do Krupky.
Po uvítací části jsme probrali výsledky několika opakovaných voleb ve zdejší městě, které Pepík velmi stručně a rázně okomentoval
A konečně se dostala řada na soustředěný poslech.

Zvuk systému složený s reprosoustav Dynaudio - Contour 1.4 + cd přehrávače Linn- Majik + zesilovače Electrocompaniet a kabeláže Nordost, byl velmi neutrální a přitom rozlišující, na tento typ zvuku jsem zvyklý, protože vlastním reprosoustavy Dynaudio, čili nějaká podobnost tady určitě byla, nicméně celkový zvukový obraz dotvářely právě komponenty, které jsem již zmínil. Myslím si, že tento systém Bigjoe, dlouhá léta ladil, aby mu poskytl za vynaložené peníze co největší přínos a myslím si ,že se mu to podařilo.
Taktéž jsme se pobavili o neodiskutovatelném přínosu filtru Isotek- Sigmas, který byl dle Bigjoe , taktéž velkým zvukovým přínosem.
Velmi rád jsem si popovídal o oblíbených cd nosičích, kterých byla k poslechu připravena celá řada.
Jen ten čas zase tak ubíhal.

Jako poslední část výpravy byl v pořadí "winelover" který bydlí v nedalekých Teplicích.
Sraz na parkovišti před marketem po 12 hodině v pravé poledne.
Mezi uličkami se na nás culil vysmatý pohodový chlapík - Jiří.
Ihned po vstupu nás Jirka usadil do obývací místnosti, kde v dálce se na nás usmíval jeho vymazlený systém složený z Dynaudio - Confidenc 1 + komba Electrocompaniet a sítóvého filtru Sigmas. Abych nezapomněl, špičková kabeláž mnou oblíbená Nordost Valhalla jak reprokabel, tak signálový.
Hned úvodem jsem vytáhl vypalovačku od země a byl to již zmíněný Robert Lucas, ihned po úvodních melodiích bylo zřejmé, že celý systém je velmi rozlišující a ukáže tak jakékoliv slabiny nahrávky. Hudba měla vynikající vykreslení prostorové scény, tak jak jsem zvyklý a bylo vidět, že Valhalla se v systému dost podstatně projevila. Mohu potvrdit, měl jsem jí na 3 týdny k testování v mé poslechovce a zalíbil se mě velmi její zvukový charakter.(Nebo lépe- správně řečeno - způsob jakým přenáší signál mezi přístroji)
Jsem rád, že mě Jirka udělil malou lekci ohledně progrockové muziky, napsal jsem si pár titulů k zakoupení.
Taktéž jsem měl možnost s Lindemanem ochutnat 13 stupňové pivo. Potom nám Jirka raději začal snižovat stupně, abychom nebyli moc unaveni - všeho s mírou ;)

Čas vypršel a kluci již začali být nervózní, tak jsme se po dalších x skladbách, znáte to : toto je poslední a ještě toto,odebrali do vozu a hurá domů.
Mimochodem tento scénář byl stejný všude a každá návštěva se vždy prodloužila min. o hodinku Někde i více...


Co říci závěrem : Snad jen to, že to byl pro mě obrovský zážitek, poznal jsem další fajn chlapíky a dnes již při psaní řádků si tak mohu lépe uvědomit, kdo se skrývá pod konkrétním nickem " Mirek, Gyrodeck,Pajuna, Bigjoe, Winelower, Lindeman a samozřejmě M.L)


Závěrem bych chtěl poděkovat celé posádce vozu za skvělou zábavu a hlavně řidičům, kteří tak na sebe brali větší zátěž, vždyt´jsme procestovali cca 1200 km.
Ještě jednou chci poděkovat všem za báječný servis a manželkám hifistů za trpělivost a obětavost, protože většina raději před našim příchodem odešla.

Tot´vše a brzy zase naschledanou.

S přátelským pozdravem Petr.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 157
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Je radost číst tohle vlákno.
Chlapi,klobouk dolů všem aktérům této akce :thumbup:
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od bigjoe »

Tak já s dovolením, za všechny navštívené zase poděkuji vám, že jste si nás vybrali a přijeli se podívat a zároveň ukázat. Jsme všichni stejně "postižení" a tak si myslím, že vždy rychle najdeme společný jazyk. I pro nás je lepší si pod určitým nickem představit určitého člověka. Hodně to pomáhá porozumění mezi námi a v neposlední řadě kamarádské atmosféře na tomto fóru.
Díky za návštěvu a snad jsme se neviděli naposled. bigjoe
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Jarda - Pajuna
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Gyrodec - Pavel
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
monte

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od monte »

Mark Levinson píše:Gyrodec - Pavel

Obrázek
Ani se nedivím, proč se Vám tak líbilo na hifi cestě. :thumbup: Byli jste pak aspoň běhat ? Kromě Petra, jste zvuk Intoshe nebyli schopni už asi ani vnímat. :lol: Už vím čím bych takovou partu pohostil, strouhanou mrkev a domácí vodu :lol:
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od winelover »

monte píše: Ani se nedivím, proč se Vám tak líbilo na hifi cestě. :thumbup: Byli jste pak aspoň běhat ? Kromě Petra, jste zvuk Intoshe nebyli schopni už asi ani vnímat. :lol: Už vím čím bych takovou partu pohostil, strouhanou mrkev a domácí vodu :lol:
No to je moc pěkné monte, sám nás ve vláknu Lahůdky k poslechu zásobuješ snímky, jak si debužíruješ a nám bys dal mrkev a vodu? Styď se a kaj!!! :D

Jinak bych také chtěl poděkovat všem za velmi příjemně strávený (i když velmi, velmi krátký) čas. Rád jsem Vás všechny osobně poznal! Byla to super akce. win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
monte

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od monte »

:lol: Jen trochu humoru, určitě co se týká pupku, bych zapadl. Málokterému hifistovi chybí.
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Mirek »

Každý z účastníků již něco k naší „Tour“ napsal, popřípadě vložil perfektní fotky. Takže nyní i moje trochu opožděná reakce. Byl to skvělá akce a velmi zajímavá a poučná zkušenost a jsem moc rád, že jsem měl možnost poznat tolik, tak zajímavých a příjemných lidí, poslechnout si tolik sestav v domácích podmínkách a probrat tolik hi-fi i nehi-fi věcí. Také bych chtěl touto cestou poděkovat za milé přijetí, pohoštění a čas, který nám hostitelé věnovali (někdy asi i na úkor rodiny).

Nedá mi abych nenapsal svůj názor na Petrův příspěvek.Nikdo z nás není profesionální recenzent z některého z periodik zabývajícím se oblastí audia ani žádný hi-fi guru (i když i když si to možná o sobě občas někdo myslí), jsme jenom parta lidí kteří mají společný koníček a dobrá zpráva je, že se k sobě chováme slušněji než je zvykem na některých jiných fórech. Proto bych se chtěl zastavit u jedné věci, s kterou osobně nesouhlasím a tou je zde uvedené veřejné hodnocení zvuku konkrétních sestav připomínající recenzi. Na rozdíl od klasické rezenze, kde recenzent teprve na základě dlouhého a soustředěného poslechu, někdy i měření a porovnávání různých přístrojů výrobky posuzuj, zde jsou posuzovány domácí sestavy na základě krátkého a nesoustředěného poslech u kterého se hovořilo atd. Recenzenti také hodnotí pouze sestavy přímo od výrobců (ještě jsem totiž nikdy neviděl recenzi typu byl jsem u Josefa Nováka a hrálo mu tak a tak) a ne sestavy ke kterým mají jejich majitelé osobní vtah, proto mi nepřipadá zrovna vhodné na fóru hodnotit (i když s poznámkou, že se jedná o osobní pohled), jak to někomu konkrétnímu doma hraje. Vždy je to jen velmi, velmi subjektivní pohled často, jako i v tomto případě vznikající na základě krátkého a nesoustředěného poslechu.
A je zavádějící, protože může ovlivnit názor lidí, kteří tu sestavu neměli možnost slyšet a na druhé straně stejně jako se stalo u mne vyvolat ne zrovna pozitivní pocity majitele. Často se totiž stává, že majitelé určitých přístrojů (někdy i nekriticky) preferují jejich zvuk a vzhled a tím pádem posuzují jiné přístroje přes jistý psychoakustický filtr (zcela otevřeně v případě Petra je to silná fixace na značku Naim a Dynaudio), je to ale zcela přirozené, protože emoce, nikoliv logika i když si to neradi připouštíme nezřídka ovládají naše reakce. Petrova „nestranost“ je velmi zřetelně vidět, jakým spůsobem popisuje 2 sestavy jejichž součástí jsou Dynaudia ! O složení mé sestavy, kromě kritických (i když tak nějak „obalených“) slov na téma zvuku nepadla ani zmínka. Dokonce ani o velmi zajímavé a zřídka viděné sestavě Gyrodeca Petr nic nenapsal, proč asi? Gyrodec také nemá v sestavě Naim ani Dynaudio. Jakou tedy takové hodnocení může mít vypovídající hodnotu?
Myslím si, že jedna věc je po návštěvě to, co se nám líbilo úpřimně pochválit – to je zdvořilost, která každého potěší a to může být přirozeně veřejné. Nějaké podrobnější hodnocení by se totiž mělo, aspoň podle mého názoru privátně řešit s majitelem sestavy, samozřejmě pokud on o to má vůbec zájem. Každý má samozřejmě právo na to vyjádřit svůj názor na sestavu někoho jiného, ale pokud to někde publikuje, mělo by to vždy být na základě konsultace s majitelem.

Z výše uvedených důvodů pochopitelně nechci popisovat zvuk jednotlivých sestav. Ale chtěl bych se zastavit u toho, co Petr napsal o sestavě mé, cituji :

Mirkův systém bych popsal jako : celkově vyvážený s mírným zdůrazněním okrajových pásem,převážně ve vyšším spektru, které nebylo vůbec na škodu, taktéž prostor byl velmi dobře čitelný. Věřím, že se s reprosoustavami dá ještě experimentovat s natočením dovnitř či ven, kde se tímto krokem výrazně ovlivňovalo vnímání prostorové scény.

Vždy mě zajímá názor člověka, který má v oboru zkušenosti a není zaujatý a jeho rady i když kritické mě mohou posunout dopředu a již mnohokrát se to stalo.
U mě už bylo dost lidí včetně skutečného recenzenta-redaktora (bohužel již neexistujícho hi-fi časopisu), kteří moji sestavu slyšeli i opakovaně a delší čas, diskutovali jsme o zvuku mé sestavy stejně jako o jejich, ale nikdo nedošel k podobným výše uvedeným závěrům. Když jsem u toho hodnocení, přiznám se, že nechápu, jak může být něco vyváženého, když jsou zdůrazněná okrajová pásma ? Možná se mýlím, ale během let jsem přečetl již mnoho časopisů zabývajích se hi-fi tématikou (a nejenom českých) a nemohl jsem si nevšimnout jedné stále se opakující věci, že pokud se podobným způsobem formuluje nějaká recenze, důvodem je, že se recenzentovi zvuk nelíbí (na což má přirozeně nárok)……a aby si to časopis pro který svoji recenzi napsal nerozházel s výrobcem - inzerentem, používají se podobné formulace. Možná se mýlí, ale překlad na základě mých zkušeností v tomto konkrétním případě zřejmě zní - zvuk je bum-cink a ještě k tomu to hraje ostře a bedny taky stojí blbě, takže by se s tím mělo něco udělat, aby se zvuk zlepšil. Kromě toho to vypadá, že nejhorší zvuk z celé Tour byl u mě, ale nejsem si jist zda-li to takto viděli i další účastníci cesty, já jsem to tak neviděl určitě, ale tohle pochopitelně může být jenom můj subjektivní názor.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od bigjoe »

Petr píše:
Již vícekrát jsem psal, že každý máme jiné zvukové preference, proto ne vždy a ve všem se shodneme. Je jasné, že s majitelem systému se mnohdy můžeme i více rozlišovat v celkových preferencích o kvalitách zvuku, proto zde není cílem dělat nějaké žebříčky od nej k nejhoršímu, protože to je věc pouze osobního názoru a každý to může vnímat trochu jinak. Proto mé postřehy berte prosím s rezervou.
Ahoj Mirku,
myslím, že Petr dost zřetelně upozorňuje na to, že jeho názor je subjektivní a pokud bys na to neupozornil, tak by to nikdo takto nevnímal.
Máš Accuphase a v tom momentě už každý ví, že to nemůže bejt blbý.
No a že to trochu kazej Cantony - no bóže, tak koupíš DYNAUDIA a je to vyřízený :D !!!

P.s. Mirku - to byla sranda - ne abys na mě poslal brněnskou oteklou ještěrku !!!
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 466
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Ahoj Mirku.

je mě velmi líto, že jsi si vyložil mé subjektivní poznatky negativně. Velmi mě to mrzí a omlouvám se Ti, za to, že jsem si dovolil vůbec něco napsat o zvuku. Pokud bych věděl, že to bude působit takhle negativně, určitě bych tento člának nenapsal.
Myslím si, že zvuk u Tebe byl na vysoké úrovni.
Mohu Tě také ujistit, že Naim a Dynaudio taky není nejlepší, ale pro mě zatím vždy byl, proto se nemůžeme všichni shodovat v tom, jak to slyšíme.

Myslím že nemá smysl tuto debatu dále rozmazávat, věnujme se raději poslechu svých těžce vymazlených sestav a užívejme si hudby.

S pozdravem Petr.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od winelover »

Ahoj Mirku,
myslím, že si to celé vzal zbytečně moc osobně. To, že každý systém má svůj vlastní projev je jasné stejně jako fakt, že každý hifista má jiné zvukové preference. Někomu se líbí zvuk Cantonů, Quadralů atd. a o Dynaudiích říká, že hrají suše a nezajímavě, někdo zase naopak na jejich projev nedá dopustit. Tak to prostě je. Proto taky máme každý to své.
Osobně mně ani nenapadlo z Petrova příspěvku vyvodit závěry, ktré jsi napsal. Nevím, jak jsi na to přišel, ale já to tam prostě nečtu. U mého systému je napsáno, že je velmi rozlišující - je to dobře nebo spíše špatně? Asi pro každého jinak. A tak je to vždy a se vším.
Takže bych se na tvém místě nijak nevzrušoval a radoval se, že ti to hraje tak, jak se líbí tobě. A vvvoo tom to je!
Měj se a ať ti to hraje, win. :thumbup:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od martinowsky »

Krásné sestavy, výborné téma krásně jsem si početl. Všecky sestavy jsou dělo už od pohledu.
Mirku přijet ke mě to byste teprv zaplakali. Ty to máš luxusní z Petrova článku na mě nezapůsobilo že by to u Tebe hrálo nejhůře. Píšu to jako nestranný čitatel ani jednoho z Vás neznám. Takže Petra tímto neobhajuju, jen aby ste věděli jak to na mě vyznělo.

Dík pánové za fotky. :thumbup:
~x(
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Lindemann »

Čau chlapáci.! Ještě tady něco pisnu když to vidím jako Mirek. Myslím ,že to byla víc společenská akce než výprava za zvukem.! Protože jsme byli u každého jen pár hodin a to jsme ještě polovinu času prodebatovali o aparátech ,muzice,atd. Proto chápu Mirka jak to napsal.A vůbec si nemyslím ,že se cítí nějak dotčený.Prostě upřímná řeč. Petr-5 má určitě některé dobré postřehy ale na věty typu :-menší zdůraznění spodního pásma ,- velkou malebností v řečovém i horním pásmu, - valhala se v systému dost podstatně projevila. ...Jak říkám ^:)^ málo času. No a abych uvolnil napěti a celému tomu nějak ulehčil tak přidávám : =)) Mirku Ty jseš na tom ještě skvěle , co mám říkat já =)) já byl ve výpravě za ochutnavače alkoholu s dětským úsměvným výrazem Toma a Jerryho :shock: zdarec Lin
monte

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od monte »

Náhodou Mirek je klasa. Co otevřu tohle téma, tak se řehtám jako kůň u stodoly :lol: viewtopic.php?f=37&t=598
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od martinowsky »

Lindemanne já bych byl moc rád za ochutnávače alkoholu :mrgreen:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od zappa »

Zamýšlím se nad Mirkovým příspěvkem.Trochu mne mrzí,že Mirek na Petra5 vyjel.Je potřeba se zamyslet k čemu takové setkání slouží,jako společenská akce nebo jako získání více zkušeností z jinými sestavami a tím i jiným zvukem na který jsme doma zvyklý?Je možné se vůbec oprostit zcela od zvuku své domácí sestavy a objektivně posuzovat jiný zvuk?Máme dostatek zkušeností?Pokud jen jako společenská akce, proč tedy pouštět stejná cd,téměř povinně?To by znamenalo opravdu porovnávání zvuku těchto sestav,a porovnávat to se zvukem své sestavy.Pokud je to porovnávací akce,pak je potřeba postupovat k těmto testům velmi zodpovědně a opravdu testovat vlastnosti sestavy,tím je myšleno co vlastně chceme porovnávat,např. celkové vnímání prezentasce jednotlivých hudebních směrů(rock,klasika,jazz apod),jednotlivé frekvenční pásma(výšky,středy,basy),koherentnost podání těchto pásem,prostor,realita barvy nástrojů,neboli jak reálné je podání akustických nástrojů a vocálů,tichý poslech,hlasitý poslech atd.Myslím,že tato kritéria by měla být porovnávána aby se došlo k nějakým alespon trochu důstojným výsledkům!protože ani jedna sestava zcela jistě nebude excelovat ve všech těchto zkoumaných vlastnostech,a za to ručím hlavou.Nakonec se i při kritických testech můžeme výrazně v názorech odlišovat,protože každý máme odlišné vnímání hudby!!!!!!!Pokud nebudeme takto postupovat,pak nemá cenu ani náznakem popisovat zvuk sestav!Pak opravdu může nastat situace, kdy v tomoto případě se může Mirek právem ohrazovat proti vyřčenému popisu,i když Petr výhradně předem upozornil na subjektivitu jeho popisování.Myslím,že bychom se měli z této situace poučit pro budoucích setkávací akce.Tedy určit zda se bude zodpovědně testovat nebo zda budeme poslouchat hudbu,kterou máme rádi a povídat si při žejdlíku piva. :lol: Myslím,že pak můžeme předejít těmto situacím.
Jěště jsem chtěl poznamenat,že jsem Petru5 volal a zajímalo mne jak to u vás všech hrálo,ale Petr5 mi oznámil,že to všem hrálo excelentně,a nechtěl mi prozradit co si o těch sestavách myslí,takže super přístup(bral ohledy na zůčastněné majitele svých vymazlených sestav).
Osobně je taždý člen tohoto fora vítán na přátelskou návštěvu nebo na kritický poslech ke mně.Závěrem dodám, nevadí mi odlišný názor na zvuk mé sestavy,ale neměl by být ovlivněn případným osobním ziskem nebo přílišnou subjektivitou.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Mirek »

Ahoj Petře,
není důvod se omlouvat, ty jsi napsal svůj názor, já jsem napsal svůj názor. Od toho podle mého fórum je. Kdyby měli všichni stejný názor, byla by na světě nuda. A pokud je taková výměna napsána bez vzájemného osobního napadání, tak je to absolutně v pořádku. No a proč také nestát za svými slovy.
Prima poslech a hodně radosti z tvé sestavy. M.
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Mirek »

Ahoj Zappo,
můžeš mi prosím vysvětlit, jak to myslíš, že jsem na Petra vyjel ? Myslíš tím to, že jsem napsal, že není Petr nestranný ? (mimochodem, který s majitetů sestav preferující
nějakou – tu svoji značku objektivní je) Nebo jsem snad použil nějaká urážející slova, či obraty ? Nejsem si toho vědom, jenom jsem otevřeně vyjádřil svůj názor.
A na tom snad není ni špatného.

Jinak s tím, co píšeš dál zcela souhlasím, je to tak.

Jo a mimochodem, když jsem u tebe vloni s manželkou byl (pro nějaká CD), také pokud si dobře pamatuji, o žádnou „rezenzi“ jsi tehdy nestál a ani já se také o nic
takového pochopitelně nepokoušel, proč také. Na místě nebyla možnost dlouhodobě porovnávat různé přístroje ani pustit různé žánry. A stejně jako na poslední akci
jsme u poslechu dělali mnoho dalších věcí. Vzpomínám napřed jsme si pochutnali na tebou vlastnoručně udělané pizze (byla opravdu vynikající) „pokecali“ , poslechli
nějaké CD u udělali nějaký obchod. Když to shrnu byl to fajn strávený čas. A na odchodu jsi mě požádal abych něco pěkného na fóru napsal, což jsem také učinil.
A na tom určitě nevidím nic špatného, být oceněn je je jedna ze základních lidských potřeb, takže asi každý z nás je rád, když mu ten druhý něco pochválí.
Prima poslech a hodně radosti z tvé sestavy. M.
monte

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od monte »

Tak se mi zdá, že se zas zbytečně rozebírají slovíčka atd. Napište hifi hrálo skvěle nebo nehrálo. Když ptačí budky :lol: nehrají, tak hifista začne aspoň přemýšlet o něčem lepším.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od zappa »

Mirku,máš pravdu,jen jsem trochu shrnul lehce uražený tón tvého příspěvku do jednoho slovíčka vybraného nesprávně.Já měl samozřejmě radost z tvého příspěvku z našeho setkání u mne.Také jsem rád,když se člověk slušně ozve a diskutuje tak jako je to v tvém případě.Jinak by mi připadalo forum trochu sterilní a nepravdivé.Já osobně rád diskutuji i o kontroverzních tématech,nemám rád přetvářky,to už asi většina ví.Rád bych se někdy stavil k tobě na kritický poslech. :lol:
Monte,nelze říci kategoricky,že něco nehraje.Většina systému má klady i zápory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od Mirek »

Zappo, budeš vítán.
Uživatelský avatar
povopozitiv
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2011 12:40
Bydliště: Levice, SR

Re: Hifi Tour 2011

Příspěvek od povopozitiv »

CHLAPI tak tomu sa povie tour... ^:)^ Ruky nad hlavu a tlieskam!!! :clap: Presne tak by mal vyzerať výsledok fóra ľudí s rovnakým "šialenstvom" v srdci - zoznámenie a spoločné hifi bláznenie. Zvukovo to musela byť párádna porcia hifi nebíčka a ja ďakujem aspoň za foto a opis. Dnešný deň bol vďaka tomu o kus lepší... bye a veľa podobných akcií...
Odpovědět