Audio Video Show Praha 2020

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
marks
Příspěvky: 127
Registrován: 02 kvě 2012 09:53

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od marks »

Ještě fotky sestav , které stály za poslech .
hef2.jpg
hef5.jpg
hef6.jpg
hef8.jpg
hef9.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
PrimaLuna evo400, Audiovector R3 Signature, Transrotor Zet1+rameno Glanz + přenoska HANA ML , Marantz SACD 30n , Bluesound node2, GMG Harmonic Hammer 3000P , Acoustic Revive SPC reference II tripleC , Roth Audio Orfeo, , Chord, Wireworld .
Uživatelský avatar
marks
Příspěvky: 127
Registrován: 02 kvě 2012 09:53

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od marks »

další fotky poslouchatekných sestav
hef10.jpg
hef11.jpg
hef12.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
PrimaLuna evo400, Audiovector R3 Signature, Transrotor Zet1+rameno Glanz + přenoska HANA ML , Marantz SACD 30n , Bluesound node2, GMG Harmonic Hammer 3000P , Acoustic Revive SPC reference II tripleC , Roth Audio Orfeo, , Chord, Wireworld .
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od lachim »

Škoda, ze jsme sestavu Kharma vlastně neslyšeli.
Nebo ta pracka psaudio vadila jenom me?
Ty zdechle spodky určitě neudělal zesik nebo bedny.
Má hlava totiž nechápe tu “odbornost” prezentace.
Takovouto top top sestavu začít zrovna touto filtraci?
Proč si o 15m dále nepůjcili GMG power?
:shock:
( v tomto případě bych dal výjimečně za pravdu členovi “kychtax” :smile: )
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od lachim »

Estelon jsem slyšel superbne, dekuji znovu za soukromý poslech, v samém závěru výstavy.
Byl jsem tam během těch 2 dnů tak 8x a nějak neměl na zvuk štěstí.
V sobotu večer.... Už tam byli jen chlapci z TYKON. Ta sestava v prázdném sále hrála najednou výrazně jinak.
Libor mi pustil 2 skladby klasiky a ten zvuk mi hraje v uších ještě teď.
Byl to mazec. Škoda, ze v YG neměli placko-stroj. Letěl bych tam se stejnou nahrávkou.
Ty uzavřené bedny budou zřejmě extrémně citlivé na akustické podmínky?
Ten rozdíl s lidmi a úplně bez lidi byl vážně extrémní.
Uživatelský avatar
marks
Příspěvky: 127
Registrován: 02 kvě 2012 09:53

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od marks »

Oprava - navštíveno v sobotu .
PrimaLuna evo400, Audiovector R3 Signature, Transrotor Zet1+rameno Glanz + přenoska HANA ML , Marantz SACD 30n , Bluesound node2, GMG Harmonic Hammer 3000P , Acoustic Revive SPC reference II tripleC , Roth Audio Orfeo, , Chord, Wireworld .
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od slayers »

Za mě výstava super, za den to nejde oběhat ale co stálo za to dal jsem i víckrát. Za mě nejlepší Focal s Naim. Poprvé když jsem tam zašel hráli Hattler, to bylo neuvěřitelný. Při druhém sezení jsem si tam střihnul Tool v téměř koncertní hlasitosti a zase paráda.
Takhle bych si to představoval doma ale to bych musel vybourat všechny příčky :lol:
Kharma taky moc pěkný, líbilo se mě i MBL jelikož to hrálo pěkně i v malém krcálku.
Canor jsem taky zopáknul, měli povedený svůj výběr muziky to bylo moc dobrý ale Rage Against the Machine jim už tolik nešlo. Bylo to z platně tak jestli nebyla povedená nevím.
Výběr hudby v pohodě, nebyl problém s pouštěním vybraného žánru, bývalo to myslím daleko horší dříve.
Spíše mě zaráží jak někde prdí na kvalitu nahrávek.
marks takhle bych to taky nějak viděl del foto.
Za rok zas :thumbup:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od MAR »

A co třeba expozice od hornmanufaktur.at. - nikoho to nezaujalo?

Tak malé horny, které navíc jako horny nevypadají a tak dynamickou reprodukci při mé návštěve jsem jinde neslyšel.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od PavelDosko »

jj Horn, pes z tesca a palene cd z notasu a lampa 4W a hralo to ...
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
palipol
Příspěvky: 102
Registrován: 13 pro 2012 08:28

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od palipol »

Pridávam sa s fotogalériou.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

[/img]https://img36.rajce.idnes.cz/d3602/16/1 ... 4.jpg?er=0[/img]

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

zabiny007: česky rozumiem dostatočne dobre, tým to určite nebude.

PMA: Nebol si, však? V Canore mali zapojený taký bazmeg z názvom Confronter ku ktorému boli pripojené dva koncáky. Dostal som do ruky diaľkové a mohol prepínať "A", alebo "B". Hlasitosť zrovnaná, jedným diaľkovým som pridával hlasitosť na oboch koncoch rovnako. Zaujímavé je že rozdiel som registroval pri prepnutí z elektrónky na tranzistor. Naopak som počul prd.

Obrázek
Bond 007 alias Monte

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Marks odvedl pěknou práci a dokonce někdy zacílil mobil i na cenovky. Těžko lze něco vymyslet, ale pro většinu obyvatel naši kotliny nedostupné, ale kdoví ? Pro domácí poslech většina vystavených sestav je totální nesmysl :lol: hlavně beden, nebo tisíce wattových zesilovačů. Ale i kdyby, sedět v běžné místnosti, před sebou dvoumetrové bedny vážící tři sta kilo, co vlastně budu slyšet ?
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Frogyman »

já vidím v příspěvku vše
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
J@nik

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od J@nik »

Velmi pekne fotky. Dakujem za zdielanie palipol.
kychtax

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od kychtax »

Docela to tam oživili Poláci. Vinyl jsem takové bomby hrát ještě neslyšel. :thumbup:
Taky se mi libílo YB a velmi pulsující měniče/basy. Jinak jsem návštěvy poslechovek opakoval a čekal, až mě chytnou.
Spousta známých. :thumbup: I když měl jsem pocit, že sobota letos nebyla tak plná, jak vloni, kdy se člověk musel prodírat i chodbou (v 3.p).
Pátek mi přišel vyloženě komorní -byl jsem až odpoledne.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Urbino »

Kamarádi :thumbup: :clap: a krasavice.
Alfred Ja a Forzy.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Mark Levinson »

Palipole,
opět skvělá fotoreportáž, díky moc. :thumbup:
Mark Levinson
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od lachim »

palipol
super fotky! také děkuji!
ZJ
Příspěvky: 44
Registrován: 22 čer 2011 16:27

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od ZJ »

Parádní fotky,díky :thumbup:
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Jiri »

Urbino
U těch Estelon (2.9mio Kč) a EMM LABS (4.5mio Kč) jsem se musel smát, když jsem viděl všechny ty špičkové napájecí kabely nakonec zapojené do napájecí lišty SUPRA za 8tis Kč. :roll:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Ramones »

Kdyby ta lista měla cenovku 80 000, byl bys spokojenejsi? Tou to urcite nebylo. Nehrejme si tady na snoby a netopyry. Veškerý tamni zvukovy problem vznika vetsinou nadmernou hlasitosti ve spatne akustice. To nejsou pa systemy se sadou crossoveru, ktere by se daly nastavit, ale porad jenom normalni reprobedny a pristroje pro domaci poslech bez pichani v usich. Nechapu, proc tam chodite, kdyz pak vetsinou jen brblete. Mate se kochat 😀
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od PMA »

A i kdyby tam byla lišta za 100K, tak její šňůra skončí ve zdi v hotelové zásuvce pro vysavač :lol: .
Uživatelský avatar
omarisko
Příspěvky: 32
Registrován: 21 zář 2016 17:55

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od omarisko »

Krásné fota :thumbup:
Atoll In400,KEF R11,Denon DCD 1500AE(Casea),Sub REL T9i, Lumin D2,ProJect Extension9 Evolution+Goldring2500,preampMicroiPhono2,kabely:QED Supremus, CardasParsecXLR,QED Signature rca, Neotech3001,síť.ZephyrN,ViaBlue x60,LappKabel12x1,5,lištaNA Sunrise
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Jiri »

Ramones, PMA
Tady přeci nejde o cenu SUPRA lišty ale o to, že kvalitně ošetřit napájení u takové sestavy a v takovém prostředí je tak nějak samozřejmostí.
Popravdě jsem se v této místnosti kochal jen pohledem, když spustili reprodukci, tak pro mě zklamání.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od PítrsPraha »

PMA píše: 02 bře 2020 15:48 A i kdyby tam byla lišta za 100K, tak její šňůra skončí ve zdi v hotelové zásuvce pro vysavač :lol: .
Preci vubec nejde o cenu, ale o reseni. Pointa je v tom, ze takovahle sestava by mela mit perfektne vyresene napajeni kvalitni aktivni sitovou prackou, regeneratorem ci jak to nazveme. Zvlast v tom hotelu... A ano, ta nestoji 3,50 Kcs, ale o jeji cenu vubec nejde...

Tohle neustavajici vsugerovavani, ze jedine cena, je opravdu hloupe.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od miero »

A to si naozaj myslite, ze tam prezentovane pristroje su nachylne na kvalitu napajania?
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od blesk666 »

Nikto nespominal Vividy medzi “top” (na fotke ich vidim). Nieco bolo spatne ci boli v kute a vsimol si ich len kto vyslovene chcel?
Taktiez Fyne audio som neregistroval ako ste hodnotili (expozicia Perfect sound group)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od slayers »

Fyne audio nahoře v salonku tuším. Nevím v čem mohla být chyba, doufám že to byl pouze nějaký momentální kolaps či porucha v něčem ale když jsme tam přišli, zrovna pouštěli Floydy. Zvuk neskutečně strašný, odcházeli jsme během pár minut, možná jsme měli počkat.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od PavelDosko »

miero píše: 02 bře 2020 18:30 A to si naozaj myslite, ze tam prezentovane pristroje su nachylne na kvalitu napajania?
naozaj ano
neni placka, neni highend
J@nik

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od J@nik »

Záver veci je: "Všetko hralo naprd, doma mi to hraje lepšie." :smile:.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od F2014 »

PavelDosko píše: 02 bře 2020 19:27
miero píše: 02 bře 2020 18:30 A to si naozaj myslite, ze tam prezentovane pristroje su nachylne na kvalitu napajania?
naozaj ano
.. a o některých prezentovaných přístrojích to dokonce i víme :smile:

Výstavu jsem absolvoval v pátek. Večer před zavíračkou jsem si (po loňské zkušenosti přiznám se, že nečekaně) vychutnal prezentaci studia TYKON - EMM Labs s Estelonem zahrály klasiku výborně, s lehkostí a současně mohutně v pasážích, kde to bylo třeba. Opravdu hodně se mi líbily Kharmy (VOIX) - škoda, že vystavovatelé neudělali trochu víc pro akustiku, ta sestava by si to zasloužila.
Z menších salónků mi učarovala prezentace s DAC Lampizator, spodky sice nebyly podle mých představ, ale s ohledem na prostor a velikost repro to lze čekat. Z lokální produkce mne zaujalo repro od Elftonu s velice živým zvukem, loni se mi však prezentovaný model líbil více.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
marks
Příspěvky: 127
Registrován: 02 kvě 2012 09:53

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od marks »

Sycak píše: 01 bře 2020 13:57
PGH píše: 01 bře 2020 10:24 A proč to nejlepší řešení nehraje? Asi to není tak uplně nejlepší řešení.
Minulý rok hrál Šroll na stejných bednách, předloni použil menší, ale na stejném principu a sklidil většinou velkou chválu. Letos je to ostatně poprvé za mnoho let, kdy nebyl hodnocen mezi top deseti, nebo rovnou nevyhrál zvuk výstavy, takže by mě zajímalo, kde udělal chybu. Bohužel mě napadl koronavirus, takže jsem to nemohl slyšet.
jestli nebyla chyba v tom , že minulý rok hrál přes GMG Power a letos hrál přes svůj filtr :angel:
PrimaLuna evo400, Audiovector R3 Signature, Transrotor Zet1+rameno Glanz + přenoska HANA ML , Marantz SACD 30n , Bluesound node2, GMG Harmonic Hammer 3000P , Acoustic Revive SPC reference II tripleC , Roth Audio Orfeo, , Chord, Wireworld .
HonzaE
Příspěvky: 405
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od HonzaE »

Jsem rad ze jsem na doporuceni jel asi poprve v patek, daleko klidnejsi nez minule soboty.
Rad jsem poznal radu clenu na setkani v baru Teraheru, Zabinyho, Dastu, Pytlla a dalsi. Pobyl jsem jen na jednu kavu priste zustanu rad dele. :thumbup:

Zvukove me zaujalo Dynaudio. Gryphon a Goldenear.
Nektere sestavy na me hrali az moc ostre. Ve vetsich prostorech me prisel zvuk lepsi ze zadnich rad nez vpredu.

Jiriho zaujala lista za 8t. Me zase v mensim salonku v 11.patre sestava kde cena filtrace a repro kabelu prevysovala cenu komponentu, ale gramofon byl pripojen tkanickou. :razz:

Tesim se na dalsi setkani.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od zappa »

WP_20200229_013.jpg
Nejlepší byla Kharma, ale ne na této fotce
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

zappa: Tá fotka je strašná. Asi by som dotyčného trápil dovtedy kým by to riadne neodfotil.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od lachim »

zappa
zdravím srdečně kdysi největšího ďábla českého hifi!
vidím, že jsi krom prahy byl i v mnichově.
také jsi tam ohodnotil zvuk sestavy "kharma" jako zdelaka nejlepší?
v mnichově by ani firemní uklizečku nenapadlo celou sestavu připojit na malinkou "pračku" PS audio, že?
tebe to určitě zarazilo také.
(moc rád vzpomínám na snový zvuk Zappa z Tannoy+Lyric+Kimber!)
Seblop
Příspěvky: 1
Registrován: 01 bře 2020 17:32

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Seblop »

Napisze po polsku bo nie znam czaskiego. Mam nadzieje że google transtator wam pomoże.

Jako przedstawiciel TR Audio bardzo nas cięszą tak ciepłe słowa na temat naszego systemu. Jeśli macie do niego jakieś pytania na które możemy odpowiedzieć jesteśmy do waszej dyspozycji na https://www.facebook.com/ttraudio/

Mam nadzieje że spotkamy sie na kolejnej wystawie.
Pozdrawiam TR AUDIO
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od zappa »

Lachim, zdravím též, foto ,jestli se to dá tak nazývat, je z Voixu. Slyšel jsem kolegy stěžovat si na menší dynamiku oproti menším bratrům vystavovaných na výstavě, ale to je pouze klam z velkého nekomprimovaného zvuku obrovských repro, si myslím. Škoda, že nám pouštěli v době mé návštěvy samé cinkilinky, já teda odešel po krátké chvilce, nedalo se to poslouchat :) :) :)
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

J@nik píše: 03 bře 2020 07:35 Záver veci je: "Všetko hralo naprd, doma mi to hraje lepšie." :smile:.
Samozrejme že áno :-) Ale ja na výstave sa mi pár vecí páčilo. Napríklad sa mi, na rozdiel od vačšiny, páčila expozícia Sroll, dokonca viac ako minulý rok vo Varšave.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od lachim »

tahle fotka je také z letošní výstavy.
fotil jsem jí jako: "komický pohled na 3 sestavy DK".
z pohledu dnešních dnů ... :eek: :ympeace:
setkání 3 sestav DK.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět