Audio Show Warszawa 2011

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Výstava kvalitní auditechniky AudioShow Warszawa 2011 se letos koná o víkendu 12.-13.11.2011 a opět bude ve třech hotelích.

Otevírací doba je:
sobota 12.11.2011 10:00-20:00 hodin
neděle 13.11.2011 10:00-18:00 hodin

Cena vstupenky je 25,- Zl což je v přepočtu cca 150,- Kč.

Vřele všem zájemcům doporučuji navštívit, je to takový menší Mnichov. Rozhodně tato výstava svou velikostí, úrovní a seriózním vystupováním vystavovatelů předčí Prahu i Bratislavu. Ideální doprava je vlakem, od Prahy i od Vídně jedou mezinárodní rychlíky, takže se dá přistoupit po trase. Mezi hotely pendluje luxusní autobus, který je zdarma (tedy v ceně vstupenky). Krásné expozice, slušné poslechové podmínky, ochota a vstřícnost vystavovatelů (čeština nevadí) a spousta kvalitních nahrávek všech formátů.

http://www.audioshow.com.pl/
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak letos to bude fakt maso. Po oba vystavní dny bude možnost navštívit hodinový koncert Antonio Forcione, který je v ceně vstupenky. V sobotu od 17:00 hodin a v neděli od 16:00 hodin v hotelu Kyriad, sál Tulip 1.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Pro milovníky vinylu bude určitě lákadlem návštěva Michaela Fremera, opravdového analogového guru, který je recenzentem amerického časopisu Stereophile. Jeho přednáška o nastavení gramofonu a vše kolem bude jistě zajímavá.


Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Další lahůdkou, která bude na výstavě k vidění a slyšení je sestava reprosoustav Wilson Audio Maxx 3 napojené na monobloky Audio Research - Reference 250, předzesilovač Audio Research - Anniversary 40 a celé to bude krmeno CD přehrávačem EMM Labs XDS1.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mark Levinson
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od anawak »

No tento rok , ak sa nic mimoroiadne nestane, sa tam chastam. Celkom sa na to vsetko tesim.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od pajuna »

Kdyby tam nebyla ta cernoska s tim divnym zadkem a obrouvskou pusou, tak by si to snad jel i poslechnout :smile:
Tam kde jsem slysel WA hrat to bylo dost dobre :thumbup: , ale design se mi ale vubec nelibi :roll:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
davidsound

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od davidsound »

pajuna píše:Kdyby tam nebyla ta cernoska s tim divnym zadkem a obrouvskou pusou, tak by si to snad jel i poslechnout :smile:
Tam kde jsem slysel WA hrat to bylo dost dobre :thumbup: , ale design se mi ale vubec nelibi :roll:
Myslim, že zadek je úplně v pořádku :-)
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od pajuna »

Samozrejme proti gustu zadny disputat! Kazdy mame sve.
Cernosky to nosi hooodne vzadu. :smile:

Ja radeji toto
Obrázek
nez toto
Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od martinowsky »

:D pěkně chlapci pěkně =))
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Další premiérou budou reproduktorové soustavy Avalon-Time, na ty jsem opravdu zvědav. Prezentovány budou s komponenty značky Spectral, monobloky DMA-360, předzesilovač DMC-30SS a zdroj zvuku bude přehrávač MSB Platinium Diamond.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Další zajímavá expozice bude značka Reimyo, tato značka je známá svým přístupem k lampovým zesilovačům, špičkovými transporty a převodníky. Tentokrát to bude premiéra prvního tranzistorového zesilovače KAP-777, kterou představí sám majitel značky pan Kazuo Kiuchi. Hrát se bude na kompletní sestavu Reimyo a reproduktorové soustavy Combak Corporation-Bravo Consequence, které také budou mít premiéru.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
povopozitiv
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2011 12:40
Bydliště: Levice, SR

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od povopozitiv »

Silne lákavá ponuka o to viac mrzí, že tam nebudem. Verím, že sá nájde pár nadšencov a prinesú na stránku závan tej parády..
Teším sa na príspevky a foto.

hifi zdar!
monte

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od monte »

Mark Levinson píše:Další lahůdkou, která bude na výstavě k vidění a slyšení je sestava reprosoustav Wilson Audio Maxx 3 napojené na monobloky Audio Research - Reference 250, předzesilovač Audio Research - Anniversary 40 a celé to bude krmeno CD přehrávačem EMM Labs XDS1.

Obrázek
Teprve jsem si všiml těch koleček, nový highend :thumbup: , raději bych bral černou tygřici než bedny. :lol: Podobnou jsem potkal u katedrály Notre Dame a měla kolem sebe tři bodyguardy .
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od bigjoe »

Monte - to no nebyli bodygárdi, ale vedli jí do kriminálu :D .

Jinak vám mohu zdělit, že jste mne zklamali, protože jste prd průzkumáci. Jedinej já jsem si všim, že jim někdo promáčk kaloty (možná ta "tygřice" ty bedny nejdřív objala - a ten hliníkovej plech povolil - výška by odpovídala) :shock: :silent: .
Musíte dávat víc pozor.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Další výbornou zprávou je (alespoň pro mne ;) ), že bude k dispozici kompletní systém Soulution. Konkrétně vrcholový model přehrávače 745, předzesilovač 720 a vynikající monobloky 700. Během výstavy bude přítomen i sám Carill Hammer ze Soulution. Bohužel nevím na jaké repro budou hrát, ale v Mnichově použivali Wilson Audio a bylo to vynikající :clap:.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

anawak píše:No tento rok , ak sa nic mimoroiadne nestane, sa tam chastam. Celkom sa na to vsetko tesim.
Anawaku,
který den tam budeš, sobota nebo neděle? Mohli bychom se potkat :thumbup:
Mark Levinson
KRAT

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od KRAT »

Mark Levinson píše: Mohli bychom se potkat :thumbup:
Jak to tak vypadá, tak se potkáme už v raním coupé Expresu CHOPIN R406. :shh:
Budu se taky TĚŠIT :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

KRAT píše:
Mark Levinson píše: Mohli bychom se potkat :thumbup:
Jak to tak vypadá, tak se potkáme už v raním coupé Expresu CHOPIN R406. :shh:
Budu se taky TĚŠIT :thumbup:
Tak to je paráda, taky se budu těšit :clap:
Mark Levinson
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od anawak »

Mark Levinson píše:
anawak píše:No tento rok , ak sa nic mimoroiadne nestane, sa tam chastam. Celkom sa na to vsetko tesim.
Anawaku,
který den tam budeš, sobota nebo neděle? Mohli bychom se potkat :thumbup:

Ahoj ML.

No marodim doma s anginou, takze sa mi tuzba nesplni. Hneva ma to ale neda sa nic robit. so 40 horuckou tam nema zmysel ist. Uz som vcera myslel, ze to bude OK ale do dnes rana znova.

prajem super vylet a urob prosim nejake fotky.

PS: Prosim ta dostal si sa uz k KLANGMODUL III?? ja som si ho objednal priamo v AHP a po dvoch tyzdnoch mi odpisali, ze su vypredany a ze mam este 2 tyzdne cakat. Tak som zvedavy ci mi to vobec pride.

Zatial ahoj
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

anawak píše:
Mark Levinson píše:
anawak píše:No tento rok , ak sa nic mimoroiadne nestane, sa tam chastam. Celkom sa na to vsetko tesim.
Anawaku,
který den tam budeš, sobota nebo neděle? Mohli bychom se potkat :thumbup:

Ahoj ML.

No marodim doma s anginou, takze sa mi tuzba nesplni. Hneva ma to ale neda sa nic robit. so 40 horuckou tam nema zmysel ist. Uz som vcera myslel, ze to bude OK ale do dnes rana znova.

prajem super vylet a urob prosim nejake fotky.

PS: Prosim ta dostal si sa uz k KLANGMODUL III?? ja som si ho objednal priamo v AHP a po dvoch tyzdnoch mi odpisali, ze su vypredany a ze mam este 2 tyzdne cakat. Tak som zvedavy ci mi to vobec pride.

Zatial ahoj
Ahoj Anawaku,
tak to mi je líto a přeji Ti brzké uzdravení, s teplotou by Tě to ani nebavilo a bylo by to spíše utrpení. Jede nás více, tak nějakou reportáž napíšeme.
Ohledně toho Klangmodulu jsem měl podobné zkušenosti, tak jsem se začal shánět i po jiných alternativách. Měl jsem tip od Petra5, který použil kvalitní odpojovač Wähner a nakonec jsem sehnal alternativu bližší k AHP, prý dokonce stejně kvalitní, Ferraz Shawmut. Ale o tom víc ve svém vlákně nebo emailem.
Drž se :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak jsme úspěšně absolvovali návštěvu výstavy ve Varšavě v docela hojném počtu. Výstava byla znatelně lepší než loni, kdy se na kvalitě výstavy nepochybně podepsala ekonomická krize. Je dobře, že už se blýská na lepší časy. Další zajímavý úkaz pro mne, bylo sledovat kterým směrem se vyvíjí reprodukce hudby z různých streamerů a vůbec z PC. Je vidět, že tento trend není tak jednoznačný. V některých expoziích se sice pouštěla hudba z notebooku přes kvalitní převodník nebo streameru (převážně Olive), ale bylo to jen tu a tam. Naopak mne překvapilo, že některé expozice kde už takto pouštěli hudbu loni, tak se letos vrátili zpět buď k CD nebo vinylu.
Celkový dojem je velice příjemný, velice kultivovaný projev polských prodejců, zajímaví hosté v expozicích včetně hudebních produkcí nebo výkladů zástupců značky. Spousta nosičů CD a vinylů se zajímavými cenami, oproti výstavě u nás jsou zde i výstavní slevy. Byly k mání nosiče Antonia Forcioneho, který na výstavě koncertoval, CD stály 60,- Zl, což je při kurzu 1 Zl/5,95 Kč nějakých 360 korun, ale při nákupu 3 ks už byla cena jen 40,- Zl! To je 240,- Kč za CD od Naimu =)). Samozřejmě se dají koupit i japonské nosiče nebo MFSL a to jak CD tak i vinyl s úplně jinou cenou :eek:.
Mám i nějaké fotky, tak pokud bude zájem mohu zde něco vložit, někteří točili i video.
Mark Levinson
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od NavrátilAudio »

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od pajuna »

Mark Levinson píše:Spousta nosičů CD a vinylů se zajímavými cenami, oproti výstavě u nás jsou zde i výstavní slevy. Byly k mání nosiče Antonia Forcioneho, který na výstavě koncertoval, CD stály 60,- Zl, což je při kurzu 1 Zl/5,95 Kč nějakých 360 korun, ale při nákupu 3 ks už byla cena jen 40,- Zl! To je 240,- Kč za CD od Naimu =)). Samozřejmě se dají koupit i japonské nosiče nebo MFSL a to jak CD tak i vinyl s úplně jinou cenou :eek:.
Mám i nějaké fotky, tak pokud bude zájem mohu zde něco vložit, někteří točili i video.
To jste meli fajn akci, skoda ze je to tak daleko.
Mohli jste zavolat a nejake cd od naimu dovezt za tyto ceny :cry: . Urcite bych se jich nekolik hodilo.
Co tam bylo nejlepsi ze sestav?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Nagra a Avid,
dokonce je tu vidět i předzesilovač (hned pod gramofonem) značky Avid, zbytek je phono Avid. V této expozici byla krásná předváděčka porovnání zvuku z vinylu a z CD.

Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

McIntosh,
nahoře nový model monobloku, nevím jestli to bude z fotek patrné, ale je to macek! Dále poslechový salón kde se hrálo z vinylu se sklenkou vína v ruce a za šera, hezky vynikal modrý svit McIntoshů. Ošetření napájení měli McIntosh a Transparent, na fotkách není moc vidět, leží na zemi za bednama. Dále šlo o premiéru reprosoustav McIntosh XRT-1K. Kdyby to chtěl někdo spočítat, tak je tam 44 střeďáků a 28 výškáčů..... :eek:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Ancient Audio,
tady byla premiéra nových beden s hornovým systémem. Na fotkách to není vidět, ale boky reprosoustav vypadaly jako z karbonových vláken. Také mne zaujala síťová filtrace s příjemným designem, na fotkách úplně dole. Kabeláž Acrolink.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Kompletní systém T+A,
tady jsme zažili zajímavou situaci kdy já jsem poslouchal v první řadě a kolegové vzadu v poslední řadě. Po poslechu jsme se zvedli a při setkání říkám, že to hrálo velmi dobře a kolegové si ťukali na čelo, že to dunělo a nebylo to dobré, tak jsme si vyměnili místa. Fakt to bylo vpředu skvělé a vzadu to dunělo (na posledním snímku jsou hlavy udivených kolegů =))).
To je situace kdy stačí poslouchat v nesprávném místě a i skvělá sestava může udělat špatný dojem nebo se může hodně líšit názor dvou lidí na jedné výstavě na totožný aparát.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od zappa »

Viktore fotky jsou fajn,ale mne by zajímal především zvuk,co se ti líbilo a nelíbilo?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
milan
Příspěvky: 38
Registrován: 01 led 2011 19:24

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od milan »

Pripájam par svojich fotografií, vybral som len niekolko, cez týždeň to spracujem a pridám odkaz na fotogalériu.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
povopozitiv
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2011 12:40
Bydliště: Levice, SR

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od povopozitiv »

Chlapi, ďakujem za príspevky z Varšavy a za foto z ktorých je vidieť, že to má vysokú úroveň...
Budem sa tam musieť najbližšie pozrieť.
bye
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od pajuna »

Kluci, diky za fotky! A primlouvam se za par slov a nejaky ten nastrel jak co asi hralo, abychom vedeli, ze tam nejezdite jenom civet na pristroje a baby :?: :!:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od zappa »

Pajuna. :thumbup: :thumbup: :thumbup: Mně příjde,že to hifi je pro mnohé pěkná rajcovina. :lol: a už budu :silent:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Kluci,
snažím se k fotkám vždy něco napsat, ale hodnocení co tam hrálo nejlépe je prostě těžké. Výborný zvuk byl v mnoha expozicích, ale ještě jsem to ani všechno nevstřebal. Samozřejmě i špatně hrající expozice tam byly. Vložím ještě fotky co ještě mám a na závěr napíšu své pocity z poslechu.
Je vidět, že Milanove fotky jsou jiná třída (asi zrcadlovka). Díky za ně :thumbup:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od pajuna »

Milanovi fotky jsou dobre, jen by chtely vyvazit bilou nebo trochu odfiltrovat ;). Cim je to focene?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od monte »

Stačilo by aspoň značka, výrobce, země. Kvalitu zvuku aspoň hvězdíčkami a hotovo :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

KRAT píše:
Mark Levinson píše: Mohli bychom se potkat :thumbup:
Jak to tak vypadá, tak se potkáme už v raním coupé Expresu CHOPIN R406. :shh:
Budu se taky TĚŠIT :thumbup:
Zdravím Krata a Henu,
oba jsem měl možnost poznat díky společné návštěvě Audioshow ve Varšavě. Chlapi jsem rád, že jsem Vás poznal :thumbup:.
Díky :clap:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Zdroj MSB Platinum, amplifiakce Spectral a reprosoustavy Avalon Time, síťové ošetření PS Audio. Všimněte si tu snahu vystavovatelů řešit nějak akustiku včetně těch různých rezonátorů a puků ležících na komponentech a na bednách, cerabal pod bednama.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Burmester, Harbeth a opět PS Audio.

Obrázek
Obrázek
Obrázek




JM-Lab Focal + Unison Research

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Accuphase v plné parádě včetně síťové pračky a premiera nového děleného playeru. Repro Dynaudio a gramofon Transrotor Rondino.


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Odpovědět