Vincent DAC-1 Vs. Casea cepheus

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Odpovědět
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Vincent DAC-1 Vs. Casea cepheus

Příspěvek od johny52 »

Můžete je někdo porovnat (*) jako externí převodníky k CD přehrávači ?
slayers
Příspěvky: 591
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Vincent DAC-1 Vs. Casea cepheus

Příspěvek od slayers »

Pochybuju že je někdo slyšel oba.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Leny635
Příspěvky: 103
Registrován: 17 lis 2011 15:23
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vincent DAC-1 Vs. Casea cepheus

Příspěvek od Leny635 »

Je to škoda, že neexistuje žádný srovnávací test, mě by také velmi zajímalo jak si stojí Casea ať Cepheus, tak i Orion, proti světovým výrobcům kvalitních DAC.
bertram

Re: Vincent DAC-1 Vs. Casea cepheus

Příspěvek od bertram »

A k čomu to bude? Kúpiš si DAC svetového výrobcu , aj keď neviem, kto by to mal podla teba byť , za 200 000 korún? Takéto
testy asi ťažko niekde budú. Majitelia prevodníkov sú ešte menšia skupina , ako sme mi , skupina užívatelov High end.Poznám
jednu partiu, ktorá mala vela muziky uloženéj v počítačoch a na úložiskách a vybrala si tri prevodníky , každý do cca 1000 Eur.
Testovali , mali na to podmienky a nakoniec si nechali všetky tri. Každý bol v niečom dobrý. Asi si ich rozdelili a požičiavajú si ich.
Bol medzi nimi aj Vincent.

Zmeny vo zvuku poznáš do niekolkých minút , potom je to len trápenie a vlastná sugescia. Ale ak chceš prevodník svetového výrobcu? ;)
davidsound

Re: Vincent DAC-1 Vs. Casea cepheus

Příspěvek od davidsound »

Casea Cepheus jsem vlastnil nějakou dobu a muzu říct, ze se jedna o velice dobry převodník. Za cenu, kterou se prodává neni co řešit.
Leny635
Příspěvky: 103
Registrován: 17 lis 2011 15:23
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vincent DAC-1 Vs. Casea cepheus

Příspěvek od Leny635 »

Mám Case Cepheus II a chystám se na Orion, takže po DACu od světového výrobce netoužím, jen bych si rád přečetl, nějaký test, kde to slyší lidé kteří mají už něco naposloucháno a poznají i jemné rozdíly.
bertram

Re: Vincent DAC-1 Vs. Casea cepheus

Příspěvek od bertram »

Nuž naposlúchané tu má asi každy niečo a myslím , že každý velmi vela. Každý vo svojich nahrávkach vie , kedy by mal ten
malinký detail zaznieť. Nedávaj na testy , vždy je to subjektívny názor.
Odpovědět