Audio Analogue MaestroCD 192/24 REV 2.0

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Odpovědět
wolf
Příspěvky: 172
Registrován: 05 čer 2013 21:19
Bydliště: Bratislava

Audio Analogue MaestroCD 192/24 REV 2.0

Příspěvek od wolf »

Poznáme to všetci , po čase zase špekulujeme ako sa posunúť bližšie do hájendového neba,hladáme kde máme ešte rezervu v našom systéme...
U mňa som nedávno dospel k názoru , že najslabší článok reťaze je Sony CDP XB 930 zo siriusom II a začal som špekulovať. Tí, čo poznáte Casea Sirius II
viete , že to nie je lahké nájsť niečo lepšie a nezadlžiť sa do tretieho kolena... Prekutal som celý web a natrafil na tohto krásavca zo slnečného Talianska.
Po preštudovaní recenzií , som si povedal , že snáď to bude to moje nebo. Našiel som na severnej Morave chlapíka čo predáva krásne hájendové mašinky
z druhej ruky.Tak aby som to nezdržoval , tento krásavec zaujal miesto v obývaku namiesto Sony boya. Zvukovo aj vizálne je to nádhera. Krásny čisý analogovy zvuk , ani stopa po 01010 . Pri kúpe som ho porvnaval s Wadia CD 23 nad ktorým som tiež špekuloval. Wadia nehrala zle , ale ako si tomu chýbala
šťava ( či gule ? ). AA Maestro je čisto muzikálny ale pri tom velmi detailní... počúvať ho je velmi návykové.
Neviem sem vkladať obrázky, tak aspoň tu nejaké info aj s datašitom: http://www.audioanalogue.com/maestro-19 ... 20-P7.html
bertram

Re: Audio Analogue MaestroCD 192/24 REV 2.0

Příspěvek od bertram »

S týmto prehrávačom som žil asi rok a boli to velmi príjemné chvíle pri posluchu.Aj kôli tomu som sa rozhodol pre ich
najvyšší model Audio Analogue DAC SE , ktorý uviedli na trh asi pred troma rokmi.Je to prehrávač , ktorý postavili úplne
nanovo a s REV 2.0 má spoločný len vzhľad.Zvuk , charakteristický pre AA posunuli ešte ďaléj a CDP urobili viac praktickejšie.
Už z názvu je jasné , že je v ňom samostatný DAC , určený ako pre prehrávač s velkým množstvom nastavení a tak isto sa dá
použiť ako čistý DAC.
Mal som ho dva roky a nedávno som ho predal.
Obrázek
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Audio Analogue MaestroCD 192/24 REV 2.0

Příspěvek od tujatuja »

Ve své základní verzi REV 2.0 má tento přehrávač vzhledem ke svému zvuku a kvalitě provedení vynikající poměr cena/výkon. :thumbup:
Odpovědět