Audionet ART G3

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Audionet ART G3

Příspěvek od Mark Levinson »

Jak vidno, tak v Bochumi nespí a nedávno uvedli na trh další generaci svého špičkového CD přehrávače, takže současný název je Audionet ART G3. Jedná se o 22 kg těžkého macka s osvědčenou toploader mechanikou Philips 1254 Pro. Na první pohled se od G2 liší jiným zatěžovacím pukem a na zadní stěně USB vstupem, jak už je v dnešní době samozřejmostí. Převodník má samozřejmě otevřené vstupy i výstupy a provádí automatický upsampling signálu na 192KHz/24bit. Přehrávač je možné zapojit přes firemní napájecí zdroj EPS, který zvukové kvality vyšvihne ještě výše, ale ten se musí dokoupit samostatně. Další změnou oproti G2 je nový dálkový ovládač Logitech. Test vyšel i v německém Stereu kde získal 94% za zvuk a cena je 5.490,-€ (je to sice německé hodnocení na německý výrobek, ale i tak...).


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Audionet ART G3

Příspěvek od pasul »

No. Nevím. Audionet. Nevím proč, ale mám takového tucha, že oni měnit zvuk svých přístrojů nebudou. Ale Němcům se tento zvuk líbí a na nějaké pidi CZ logicky z vysoka kašlou. Chtěl bych to i tak slyšet ve svém systému. :thumbup:
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Audionet ART G3

Příspěvek od vitek »

No. Vím. Audionet. Nerad bych, aby ten zvuk měnili. Mému uchu maximálně vyhovuje. ART G3 je velmi dobrý stroj a ve spojení s EPS uspokojí nemálo náročných uší...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audionet ART G3

Příspěvek od Mark Levinson »

Byl jsem poslouchat ve studiu RP Audio u p. Pieknika sestavu Audionet, zdroj byl ještě ART G2, předzesilovač PRE G2, koncové zesilovače-monobloky MAX a repro Vivid Audio G1 Gyia, což byla tehdy premiéra. Poslouchal jsem naprosto v klidu a sám různé žánry dost dlouho asi 5 hodin. Zvukově to bylo výborné, pro mne špičková sestava. Říká se, že celá sestava od fa Audionet je příliš ostrá, ale neměl jsem ten dojem. Nevím jakou měrou se na tomto podílely vynikající Vividy G1. Chce to zkusit na svém aparátu, já myslím, že Audinet ART G3 je vynikající zdroj a v kombinaci s externím napájecím zdrojem EPS to bude špička, sám bych jej rád vyzkoušel.
Škoda, že zde není žádný vlastník Audionetu ART G3, myslím, že Bohuš má ART G2 včetně EPS.
Mark Levinson
Odpovědět