Pure i-20

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Pure i-20

Příspěvek od davidm535i »

Zdravim,

prave mi to prislo domu, a je to pecka!

O co se jedna? Docking station pro iPhone / iPod.

http://www.pure-digital-shop.de/product ... Phone.html

Ve zkratce o co jde? Toto zarizeni (stejne tak jako Wadia 170i/171i) dokaze z "iProduktu" vycist RAW digitalni data, a bud poslat primo dal (coax nebo optika),
nebo pres integrovany DAC prevodnik konvertovat a poslat pres cinch ven. Stejne tak to umi poslat video signal pres compozitni kabel ven.

iPhone se specialni aplikaci umi prehravat FLAC soubory, takze situace je jasna. Zapojil jsem pres digitalni coax do Accuphase DP-65V, a uzivam si identickeho materialu jako z CD placky. Mam uz koupeny nejaky nahravky (FLAC) z Linn records (a Naim poskytuje podobnou sluzbu) a stejne tak jsem si uz vyripoval nektere moje oblibene nahravky. Odpada mi ted neustale behani mezi pohovkou a CD prehravacem kvuli vymene CD.

JE TO PROSTE BOZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! \:D/

Absolutne doporucuju pro majitele Apple produktu. Cena je vic nez prijatelna (kolem 100EUR, vcetne dalkoveho ovladani)

Bye Bye CD
David
mp3 + špunty
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Pure i-20

Příspěvek od fox »

Jo, to je perfektní. Mít to, nepotřeboval bych řešit kabely. :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pure i-20

Příspěvek od davidm535i »

:?: Ma to s kabelama nejakou souvislost? :shock:
mp3 + špunty
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Pure i-20

Příspěvek od pajuna »

fox píše:Jo, to je perfektní. Mít to, nepotřeboval bych řešit kabely. :smile:
Souhlasim. Je to opravdu pecka! Stvorene pro high end :smile: .
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pure i-20

Příspěvek od davidm535i »

Zni to jako ironie :thumbdown:

High End Low End, kde je hranice?

RAW CD data jsou Low End? :shock:
mp3 + špunty
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Pure i-20

Příspěvek od bigjoe »

Paráda a plnokrevná !!! :clap: V tom popisu píšou, že se to dá připojit dokonce i k mikrosystémům a radiobudíkům ^:)^ .

No jo, ale kde vzít 100 € ~x( .

Davide, toto je sranda - ne abys nám dával školení o jedničkách a nulách x_x .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Pure i-20

Příspěvek od tujatuja »

Davide, nenech si zkazit radost. To víš, nám konzervativním posluchačům černých a stříbrných placek tvé nadšení musí připadat extatické, ale pokrok nezastavíš. V každém případě doufám, že svou sbírku CD nabídneš v rubrice Prodám - hlásím se jako první zájemce!
Odpovědět