Casea Orion lite - D/A převodník

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
KRAT

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od KRAT »

Klátila mě chřipka .. tak se omlouvám za odmlku.
Libor Šulc-TYKON píše::
nastudovat mašinku XDS1 od EMM Labs,pochopit MDAT,a hlavně MFAST...
pak už nesrovnávat s jeho DAC
:smile:
Těším se na pozvání.
Pilku, hevér, vrták a pájku mám. :geek: Jen se mi často stává, že po zakrytování mi vždy nějaké šroubky zůstanou :shh: :-j
Pavap a Bína píše:to KRAT:
Vyřízeno v SZ
Mark Levinson píše:to KRAT: Měl jsem možnost toto kombo dostatečně dlouho poslouchat ..
To mi udělalo velkou radost .. takový sice cenově nerovný "Battle" by si možná zasloužil i nějaké počteníčko. :YMPRAY:
Obrázek
Favorit byl předem jasný, ale šli jsme do toho z pokorou ^:)^
MAR píše::
proč se všichni výrobci D/A převodníků v posledni době vrhli na různe reclokovací a jinak přepočítavací obvody
Pro zachování vysoké věrnosti zvuku je potřeba zajistit, aby životně důležité řídíci hodiny tzv. masterclock byly rozumné kvality.

Obrázek
Nejlepším řešením jak toho docílit je umístit obvod generující hodiny
co nejblíž samotnému převodníku.

bavíme se o milimentech !

Potom je nutné posílat data(SPDIF) z transportu ve správném časovém sledu a to se řeší právě synchronizací. Tou jsou řídící hodiny přivedeny zpět do transportu. Mohou obsahovat buď samotný masterclock(hiFace EVO, CD transport)) nebo wordclock(Lynx) což je samplovací frekvence nebo SPDIF(ESI Juli@).

Taky tu máme řešení ASRC kde jsou hodiny umístěny taky v převodníku, ale ASRC řešený běžnými TI nebo AD čipy za pár dolarů nedávají odpovídající výsledky :ymsick: .

Naproti tomu běžně řešené převodníky, které zdroj hodin neobsahují a tento je za pomocí PLL generován z SPDIF signálu trpí značným rozkolísáním hran řídících hodin tzv. jitter a tím i zhoršeným zvukem. Tady taky velmi hraje roli jak kvalitní zdroj hodin byl použit v transportu a jak kvalitně je provedený SPDIF výstup (v drtivé většině případů je to pouze doplňková funkce a nestojí za nic) a kvalita digitálního kabelu. Navíc tady hraje roli i jitter samotného přijímacího čipu v DAC. Proto ty velké rozdíly mezi transporty a digitálními kabely.

Takže pro příklad můžem nakouknout do nějakého náhodného DACu ... žádný mě nenapádáááá. ... Co třeba Bryston BDA1 ?
Tak tam je použitý ASRC čip od TI SRC4392. Je tam tedy popsaný výše asynchronní resampling :???: .

miero píše::
A zverejňuju tí výrobcovia aj výsledok merania jitteru ich zariadenia, či len o tom píšu aké to je skvelé?
Jitter je v hifi pojem a někteří výrobci toho chytře využívají a udávají velikost jitteru. Bohužel už neudávají o jaký přesně jitter se jedná případně podmínky měření. Na druhou stranu nízký jitter oscilátoru ještě automaticky neznamená, že realizace v přehrávači je provedená bezchybně. Spolehlivě zabít to můžou spoře a nekvalitně navržené napájecí obvody nebo chybně navržený layout plošného spoje.
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Davidus »

Ten USB/SPDIF převodník mě celkem zajímá. Kdy se předpokládá prodej a jaká bude asi cena? Zatím je mým favoritem HiFace EVO...
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od lubin »

Když už zde hovoříme o produktech Casea...nedávno jsme měli s kolegou možnost krátce porovnat na mé sestavě CDP Accuphase DP400 a CDP Pioneer PD S904 s aplikovaným modulem Sirius Emotion XLR.
Na první dojem přehrávače hrály v podstatě stejně. Na dojem druhý, ukázal Accuphase malinko tvrdší bas. Accu zacházel s hudbou o něco jemněji, jakoby v rukavičkách, než poslal hudbu dál, tak ji servíroval jemně a úslužně. Sirius v Pioneeru dával drobet lepší mikrodynamiku a hudbě drajv se zachováním všech detailů jako Accu. Co se týče barev nástrojů a lidských hlasů, včetně zobrazení prostoru, tady bych ve slepém testu pohořel...oba přehrávače byly v tomto v podstatě shodné. Tedy mohu za mě říci, že modul tohoto zdařile postaveného převodníku v kombinaci s výbornou mechanikou, se může směle rovnat výrobkům jako je např. Accu DP 400.
Snad to viděl podobně i Mirek, který může napsat své hodnocení. Bohužel na delší srovnání nebyl čas, stejně jako na výměnu kabeláže, ale to už sem ani nepatří.
Rád bych vyzkoušel u mě doma i Oriona, protože jestli dokáže hrát ještě barevněji, přesněji a minimálně se stejným prostorem...tak smekám. :thumbup:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Rob
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2012 12:34

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Rob »

děkuji panu Vránovi a firmě Casea za opravu mého Siria. Jeden kanál převodníku začal pracovat divně, zřejmě po bouřce, celá oprava proběhla rychle a za velmi férových podmínek, ještě jednou dík :thumbup:
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Mirek »

Lubine, k tomu, co píšeš o srovnání přehravačů nemohu vůbec nic říct, protože jsem na rozdíl od tebe seděl zcela mimo poslechové místo a proto se ani nepokoušel o nějaký jenom trochu pozornější poslech (z důvodů, které jistě znáš). Nicméně se těším na přesnější porovnání obou přepravačů, kdy podle domluvy si poslechneme oba přehravače na mé sestavě a vzhledem k tomu, že jsi ty již asi svoji sestavu doladil můžeme podobné srovnání, pokud budeš chtít udělat i u tebe.....teprvé až poté mohu na to, co jsi napsal nějak smysluplně reagovat.
davidsound

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od davidsound »

Kluci, ale tohle je vlákno k Orion Lite, ne k Sirus II. Na to by jste mohli založit nové a sve pocity a zkušenosti psát tam, at se to nemíchá všechno dohromady.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od lubin »

Miro...Davide...OK :D
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Mirek »

Omlouvám se, jenom jsem ragoval na to, co psal Lubin a vzhledem k tomu, že tyto komponenty jdou trochu mimo mně, ani jsem si neuvědomil, že se jedná o jiný typ.
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od slimak »

Medzi sviatkami by mi mal prísť Orion Lite, ktorý bude mať zabudovaný USB audio interface.
Uvidím, ako to bude hrať.
davidsound

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od davidsound »

Jsem docela zvedavy jak se ti to bude líbit. Mne předělání USB jeste čeká. Určitě dej vědet jak ti to hraje
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od slimak »

Napíšem.

USB mi príde hodne univerzálne, preto som do toho šiel a Casea je záruka kvality. Je pomerne málo zariadení, ktoré hrajú SLUŠNE cez USB (Hiface). Som veľli zvedavý na Caseácky USB interface.
Teraz dávajú aj do Lite dva oscilátory, takže si to samé prepína Fs.
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od slimak »

Prvé dojmy sú asi takéto - kľudný, pohodový zvuk, kopec detailov, neserúce výšky. Oproti plackám som zaznamenal o niečo väčší predozadný priestor a mierne lepšiu lokalizáciu nástrojov. Bol som trocha rozpačitý, že zmeny sú veľmi malé za tie prachy, až kým mi nedošlo, že hrá CD formát a placky sú v SACD ;)
ORION Lite je skrátka stroj, na ktorom sa dá v pohode počúvať CD formát v SACD kvalite :mrgreen:
davidsound

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od davidsound »

Tak to je docela poklona klukum z Casea. Z mé stany naprostá spokojenost a diky za zprávu. Jsem rad, ze se Ti taky líbí :-)
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od slimak »

Jo, líbí. A chlapci z Casea odviedli kus dobrej práce.
Mimochodom, tuším že niekto od Casea tu písal rebríček soft playerov, zdá sa, že chlapci z Casea hluchí nie sú...
Robil som teraz porovnanie foobar + SOX resampler a cPlay tiež so SOX resamplerom a cPlay naozaj hrá o chlp lepšie než foobar, aj keď ovládanie má teda des... Porovnanie platí samozrejme s ORIONom.
davidsound

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od davidsound »

Cplay mi přijde lepší oproti foobaru prave ve velikosti a realkosti nástrojů. Foobar mi přijde roztazený více do šířky a i po úpravě od kluku z casea se mi jevi cplay jednoznačně lepší. Ovládání je trosku slabší to mas pravdu.
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od slimak »

Veľmi dobre si to napísal. cPlay má väčší predozadný priestor v ktorom "stoja" nástroje.
Rob
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2012 12:34

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Rob »

Slimák> čím ten rozdíl zvuků může být způsobený? četl jsem si dokumentaci cPlay a řeší tam jitter při přehrávání, jenže tohle by se mělo projevit na dacech bez masterclocku, ale u tvého masterclock DACu, kde je oscilátor pár milimetrů od dac čipů a při předpokladu, že Foobar i cPlay dodávají stejné bit-perfect data, by zvuk měl být shodný.

já jsem u sebe porovával kdysi cPlay b37 a foobar 1.1.8 a na žádné rozdíly jsem nepřišel, cPlay měl příšerné ovládání ale přes Sox to hrálo stejně
Odar

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Odar »

Podla mna je to inym algoritmom upsamplingu (SoX VS upsampling v cPlay).
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Yngwie »

Mám takový skromný dotaz .. když hovoříte o softwarovém upsamlingu, tak ten je přeci lepší deaktivovat respektive vůbec nezapínat a vést to okolo kmixeru do Orionu a up-sampling provádět až tam, ne? Když někdo používá pro upsamling soft a následně to ještě pošle na upsampling do Oriunu, tak je to dle mého blbost.
Odar

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Odar »

Nie je. Pretoze ked posles do Orionu nasobok 44,1 (resp. 48), tak on to vnutorne upsampluje na 176,4 (resp. 192). Ak tam posles 176,4 (resp. 192), tak to Orion uz neupsampluje (akoby si ten upsampling v skatuli "vypol"). A prave podla niektorych nazorov a skusenosti sa zda, ze je lepsie upsamplovat softwareovo a do DACanu to poslat uz ako 176,4 / 192. Neviem, co odporuca priamo p. Vrana, ale uz pri Sirius II + Synchro SoX preferoval.

FULL Orion by mal mat podla informacii, ktore mam od Slimaka hardwareovy upsampler. Tam to bude zrejme uz opacne :)
Hlava
Příspěvky: 15
Registrován: 01 led 2013 15:37

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Hlava »

Jak ono to vlastne je s tim full Orionem? Uz nejaky cas se o nem mluvi, na strankach Casea je jedna jakasi fotografie, ale to je tak vsechno. Kdy ma byt dostupny?
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Dieter Burmester »

Na strankach "full" Orionu je hlavne cena a tacitko "koupit" - cena je takova lidova :lol:
Dieter Burmester
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od jimmi »

Určite to treba ešte odladiť ,doladiť poskušať( Co ked sa dočkáme aj niakej recenzie v niakom odbornom časopise? Taká cena ktorá začína konkurovať TOP značkám z 2hej ruky ,už si zasluži aj adekvátnu reklamu a asi aj inde ako v CR a SR) porobiť niake testy z konkurenciou a to chce čas a kopec penazí.
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od slimak »

Rob - neviem čím to je. Skrátka tam počujem rozdiel. Technicky to neviem vysvetliť. cPlay aj Foobar používajú SOX. V cPlay mám nastavené tie isté parametre pre SOX ako vo Foobare. Napriek tomu cPlay hrá lepšie, aj keď teda ovládanie desné, občas problémy so stabilitou a je náchylnejší na latency ako Foobar.

Hlava - pokiaľ viem, tak full ORION dostupný je. Stačí napísať p. Vránovi.

Yngwie - Odar to dobre napísal. Pokiaľ sa použije v prehrávači (Foobar, cPlay...) DOBRÝ resampling (SRC, SOX) na násobok Fs a toto sa pošle cez ASIO alebo Kernel Streaming (teda obíde sa win kMixer) do DAC, dáva to uchometricky lepšie výsledky, než keby sa do DAC posielala natívna Fs. Výnimkou budú stroje (DAC) s DOBRÝM hardware upsamplingom.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Yngwie »

Jak říkám, proti gustu žádný dišputát ... ja jsem cestu softwarového upsamlingu zkoušel a nikdy se nevyrovnal upsamlingu přímo v DAC, ale neříkám, že váš přístup nemůže být lepší.
Hlava
Příspěvky: 15
Registrován: 01 led 2013 15:37

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Hlava »

Dieter Burmester píše:Na strankach "full" Orionu je hlavne cena a tacitko "koupit"
Jako ze bych si koupil neco, k cemu existuji dva obrazky, trocha propagacniho textu a pak nazory napric diskusemi, zeby to mohlo byt super, ale nazivo to jeste nikdo nejspis ani nevidel (aspon tak na me soucasne diskuse pusobi)? ;)
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tezko rict, do tve Hlavy nevidim :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od lubin »

Myslím že Oriona slyšelo dost lidí, k zapůjčení je celý CDP s Orionem a už nějaký ten čas putuje na přání o zápůjčku mezi lidma....jen tady asi nechodí.
Ale pokud je Orion alespoň o třídu lepší než Sirius, určitě stojí i při dané ceně za poslech!!!
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Foto zvnútra a zvonku nemáš?
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od slimak »

Nemám. Ale keď prídeš ku mne, tak uvidíš.
KRAT

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od KRAT »

Zdravím všechny v novém roce.

Bubuxin požádal o nějaké hambaté fotky Oriona.
Padla tu i otázka, čím je způsobený rozdíl ve zvuku Foobar vs. Cplay.
Odar správně odpověděl, že pouze Soft.Upsamplingem.

Také souhlasím se Slimákem, že HiRes nahrávky nemá smysl upsamplovat, naopak preferuji BitPerf od 96 a výše.
Naši klienti, kteří mají původní " jednoclockový" Orion v režimu SYNCHRA, dostávali od Casea tento upsamp.

Obrázek

Osobně vidím CPlay jako tzv. "RAM player", u kterého je upsamp. na velmi vysoké úrovni
a ten vlastně ani vypnout nelze. Proto se vždy bude zvukově odlišovat od jiných Playerů.

Na druhé straně SOX se oproti původním X let starým verzím taky dostal konečně do použitelného stavu.

Obrázek

A to, že jeden řekne druhému, že používá také SOX, ještě neznamená,
že oba hrají přes identickou verzi s totožným nastavením.

Obrázek
KRAT

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od KRAT »

Tak podám nějaké aktuální informace.

No a rok se s rokem sešel, a když máme konečně hotové Casea USB včetně driverů,
tak jsme se rozhodli poměrně razantně zasáhnout do obou verzí Orionu jak Full, tak Lite.

Obrázek

Mám z toho velkou radost, protože X2S Bridge z Full verze posunul zvukově Orion Lite o velký kus dál.
Překvapilo mě, že nestačilo "pouze" udělat výborný transport, ale i na straně DACu bylo třeba
hodně věcí upravit a přidat moduly šité na míru pro nový transport.

Obrázek
Stačí pouze zasunout USB kablík třeba do Notebooku. Nainstalovat na 3 kliknutí Casea drivery a bezstarostně si užívat hudbu

Orion Lite dostal zcela novou dvouclockovou desku s oběma zakázkovýma caseaXO kukačkama.
Díky tomu bude nový Orion Lite automaticky umožňovat synchro na všech samplovačkách tak jako Full Orion.

Oba DACy sdílejí totožný Orion USB -Synchro X2S Bridge vč. nových biosů.
( toto je opravdu výrazný posun ve zvuku Lite směrem k Full verzi )

Obrázek

Takže předpokládat, že krabičková verze Casea USB tahaná přes nějaký SPDIF kablík
bude zvukově totožná s Orion X2S Bridge, doufám bude jen ten největší snílek. :roll:

Obrázek

Co tedy zůstane navíc ve Full verzi, aby i nadále zůstal atraktivnější než Lite ?

Obrázek
Je toho stále dostatek.
XVi - Virtual Ground,
dále špičkový Casea Hardw. Upsampler
díky propojení na Casea HELIOS
bude celá digitální část napájená bateriemi .. luxusnější šasi .. atd.

Co nás čeká dál ? .. V březnu 2013 doufám dokončíme nový Casea CDPro - Synchro Tranport.
Maká se na novém WEBu. ..

Obrázek

Že by se letos narodil i nový Casea Network Player ?
Nový Ref. Preamp ? Sluchátkáč speciálně pro Planáry ? Uvidíme .. nechte se překvapit.
Odar

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Odar »

KRAT --> Je mozne zverejnit, ktoru verziu SoX pre Foobar2000 Casea odporuca + vhodne nastavenia?
Rob
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2012 12:34

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Rob »

Naši klienti, kteří mají původní " jednoclockový" Orion v režimu SYNCHRA, dostávali od Casea tento upsamp.
KRAT: Prosím kde by bylo možné stáhnout tento upsampler a jak ho nejlépe nastavit? Mám jednoclockový Sirius Synchro. díky, kdyžtak mi ho můžete poslat i na mail xsmid4[zavinac]centrum.cz
pavap
Příspěvky: 6
Registrován: 21 bře 2012 10:05

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od pavap »

Díky za informace a obrázky Orionu. Konečně si dokážu víc představit, jak Orion vypadá.
Jen mi není jasný, jestli má jen vstup USB (a předpokládá se transport pouze počítač) nebo bude i IN1, IN2 a IN3 např. jako SPDIF. Nebo volitelně?
Už aby byly nové stránky Casea s aktuálními informacemi v provozu, vypadají podle obrázku hezky.
davidsound

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od davidsound »

Krat - diky Vlastiku za obsahle informace a krasne fotky. Uz se tesim az dorazim dostanu omlazovaci kuru meho USB rozhrani :-)
Odar

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od Odar »

Dnes to u mna pristalo. Pocuvam par hodin a chlapcom z Casea musim zatlieskat :clap:
Uživatelský avatar
knopi
Příspěvky: 102
Registrován: 07 úno 2011 19:33
Bydliště: Praha

Re: Casea Orion lite - D/A převodník

Příspěvek od knopi »

Jen pár postřehů, nejsem odborník ani nemám nejvhodnější výstup abych mohl něco posuzovat (sluchátka, repro). Ale když už člověk něco koupí z této kategorie tak má očekávání. Já si přál jediné aby to hrálo tak abych nemusel řešit jestli mi hraje tadle nebo tadle písnička ať se tam pustí cokoliv tak spokojeně poslouchám ta reálnost tam je cítit. Jen to chce ze začátku být opravdu trpělivý a nechat to rozehrát, ten rozdíl k lepšímu je pro mě hodně poatrný a to nemám nahráno ještě ani doporučených 100 hodin. Ten přední panel je lahůdka z určitých pohledů se na něj moc hezky kouká, matná s lehoučkým odleskem trošku do bíla, jen to limited edition trošku nechápu,napsal bych tam orion lite. Pár vět napíšu ještě tak cca za měsíc.
A tak si myslim, že je čas aby CASEA udělala další krok dopředu a s touhle věcí a budoucíma novinkama vyrazila konečně do světa, ale to už nezáleží na mě, všichni víme, že neprodává je kvalita, ale i deisgn. Takže pořádný webovky a v AJ, seriozní info a foto k produktům a vyřešit nějak prodej dobrej eshop je drahej tak ze začátku aspoň v AJ info jak se to dá objednat ceník -> paypal/IBAN -> email., ale nechci radit no :D ale v tomhle případě nechci řikat, že to je strašný, ale jo řeknu :D tak si to snad od nich někdo přečte :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mytek Brooklyn DAC, Blipo, XLR & power kabely
Odpovědět