Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Viborg

Příspěvek od aretax »

NA-Noble Audio píše:Podprahová egrese, zlo,destrukce fóra a zastrašování členů. Je to gauner po všech stránkách, přijďte si také kopnout!
A do koho vlastně?
Do jednoho malovýrobce, který přináší kvalitní alternativu k drahým výrobkům velkých firem, což je vnímáno jako vítané protože to ukazuje samotný zájem o výrobky a zpětné vazby zákazníků. Do člověka, který audiem žije třicet let, na audio fórech se účastní od roku 2003, a z donucení se audiem začal nakonec naplno živit. Dělá to vše ale zejména protože ho vše kolem audia hodně baví, a to tak, že dokonce jako zatím jediný pro komunitu na fórech vymyslel a uspořádal ve svém vlákně dvě vědomostní soutěže a jejich atraktivnost podpořil hodnotnými cenami v podobě svých výrobků.
Kdyby toto udělal jen každý druhý výrobce či prodejce který se na těchto stránkách vyskytuje náramně by to tu ožilo, něco zábavného a smysluplného by se dělo. No někdo si myslí, že je vhodnější aby tito lidé platili někde nějakou reklamu, asi mu to přijde jako smysluplnější.

A teď k tomu z čeho to celé vzešlo. Dovolil jsem si poukázat na nesmysl. Aretax je ale starý ješita, nic ve zlém, každý máme své mouchy. A zrovna se to sešlo, že je emočně vypjatý ze zapojení se do vlákna o pojistkách na slovanetu, kde ho hoši nešetří. Takže se zrovna nenachází tak říkajíc v komfortní zóně a plus ta ješitnost a je z toho jeho zatvrzelý postoj ve věci eloxu, a nakonec oznámení o zastavení přispívání a útoky na domnělého nepřítele. A jak to tak chodí dav se chytí a už to jede jak lavina, jsou toho plné dějiny, jak to chodí.
No to je tak vše co jsem chtěl k této věci uvést.
Na toto sa naozaj nedá nereagovať.
1. Ľutuješ sa úplne zbytočne. Ja sám fandím výrobcom, ale už dávno som Ti to chcel napísať - Tvoja obchodná stratégia je na môj vkus príliš násilná.
Nechcem zasahovať do minulosti - iba Ti pripomeniem, že sme spolu komunikovali o kúpe bední od Teba. Keď si začal "príliš tlačiť na pílu" odstúpil som od toho. Aj ja Ti to píšem úprimne, možno sa urazíš, možno Ti to aj pomôže.
2. Svojej ješitnosti si vedomí nie som, ale keď to tvrdí niekto iný, zamyslím sa. Na druhej strane keď viem, že mám pravdu, stojím si za ňou, tak, ako v Tebou spomínanom prípade. Ale naozaj si neprajem, aby si práve Ty rozoberal na fóre moje duševné rozpoloženie. Keď to budem potrebovať, sám si nájdem lekára. Uisťujem Ťa, že som úplne v pohode a ak si si nevšimol, moje "prestrelky" vedľa z mojimi dlhoročnými kamarátmi sú pre mňa "šport". Keby to tak nebolo, rozhodne by som im neodpovedal. Pokým môžem "vytočiť" mojich "kamarátov" do nepríčetnosti, rozhodne tak urobím. Nie kvôli sebe, ale kvôli ich demagógii a budovania si "kultu nenhraditeľnosti" pre svetovú elektrotechniku a oblbovanie im podobných. Čo sa týka Tvojej osoby, nič proti Tebe, ale nie si pre mňa tak dôležitý, aby som kvôli Tebe robil podobné rozhodnutia. Už som písal, že hifi, ako aj muzika sú pre mňa koníčkom, odpočinkom a žabomyšie vojny mi stačia v pracovnom živote, kde sa mi jedná o živobytie. Tu ich nepotrebujem. Keď treba, poradím, poviem svoj názor, prípadne skúsenosti. Ale nikoho som nikdy o svojej pravde nepresviedčal a ani to nemienim robiť. Aj ja mám z fóra zopár dobrých typov. Každý by mal prispieť svojou troškou. Pýtam sa Ťa - čím si prispel Ty, okrem toho, že "do neba" vynášaš svoje výrobky (podotýkam - len svoje)? Nikdy si nepripustil, že niekto iný vo svete môže vyrobiť niečo lepšie, ako Ty. Ešte raz - Ty nie si kompetentný posudzovať môj duševný stav a ani stav nikoho iného. Bolo by snáď lepšie, keby si sa zamyslel nad svojim duševným rozpoložením.
PS: elox s tým nemá nič spoločné. Ja viem svoje a to mi stačí. Ty sa zariaď podľa seba a eloxuj si čo chceš (nechcem byť sprostý).
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Viborg

Příspěvek od PavelDosko »

uklidnime to, chlapci
neni placka, neni highend
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Viborg

Příspěvek od Ramones »

Admine, nechceš to celé vymazat nebo přejmenovat na ELOXOVÁNÍ ? :angel:
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Viborg

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Pavle, reagovat je potřeba, protože on už překročil meze a špiní jméno značky, a nikdo ze slušných nekonfliktních lidí co by mohli k tomu něco napsat se s ním jak se zdá nechce tady dohadovat. Člověk napíše na jeho sprosťárny klidnou věcnou reakci a on vyletí jak čertík z krabičky.


Tak když je to pro Tebe Aretaxi sport a vytáhl jsi soukromou událost s bednama starou nějakých osm let, tak ať lidi vědí co a jak.
Ty jsi měl tenkrát zájem o Great Lucid AMT. Někdo něco chce a prodávající tlačí na pilu?
A sešlo z toho, protože jsi měl neakceptovatelné požadavky. Ale jsi už třetí člen fóra který projevil zájem o bedny a chtěl je buď takřka za polovinu, nebo si chtěl udělat sám skříně a já abych mu dodal jen stavebnici atp. A protože já na tyto podmínky nepřistupuju tak si tím tvořím přirozeně nepřející pomsty chtivé škodobílky, kteří příležitostně neváhají použít výmyslu a snaží se šířit pomluvy a špatná hodnocení. Naštěstí je vás takových jen pár, naopak většina lidí jsou rozumní, pošlou normálně objednávku a jen občas se stane, že se ptají na nějakou slevu. Většina lidí jsou soudní a vnímají, že zde nekupují předražený a velkými maržemi zatížený High-end. A za projevenou důvěru a slušnost k nákupům dávám poštovné zdarma a sám od sebe v případě většího nákupu drobnou slevu, nebo třeba DCčka a podobně.




„okrem toho, že "do neba" vynášaš svoje výrobky (podotýkam - len svoje)? Nikdy si nepripustil, že niekto iný vo svete môže vyrobiť niečo lepšie, ako Ty.“

Tak aspoň jeden důkaz Tvé lži:
viewtopic.php?p=67068#p67068
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Viborg

Příspěvek od aretax »

NA: KLAMEŠ !!! Nikdy sme sa nebavili o cene, doteraz ju nepoznám a nikdy som od Teba nechcel skladačku. Ja Tvoju značku nešpiním, nikdy som sa o nej nijak nevyjadroval, lebo Tvoje výrobky nepoznám. Naopak, nedávno som počul Tvoje Lucidy u Jimmyho a pochválil som mu ich - páčili sa mi zvukom. Výhrady nemám k Tvojim výrobkom, ale Tvojmu spôsobu ich predaja, ktorý mne nevyhovuje. Napísal som Ti presne v čom, ale píšem to iba za seba !!! Nevidím v tom žiadne dehonestovanie Tvojej značky na rozdiel od Teba, ktorý dehonestuješ všetky značky Naozaj Ti prajem veľa spokojných zákazníkov, myslím to vážne. Keby sa Tebe nedarilo, mne to k šťastiu nijako nepomôže. Mne jednoducho Tvoje spôsoby nevyhovujú a tom tom bol môj príspevok. Vyprovokoval si si ho sám. Ale to by naozaj stačilo. Sľúbil som neprispievať a nakoniec budem viesť ďalšiu "žabomyšiu" vojnu s človekom, ktorého som nikdy nevidel, ktorého nepoznám a už ani po tom netúžim.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Viborg

Příspěvek od Frogyman »

Omlouvám se za OT, ale nedá mi to...
N.A.
:-? Opravdu jsi přesvědčen o tom, že to co jsi napsal vychází pro SROLL jako pochvala? To přeci nemůžeš myslet vážně! Vždyť ty jsi jej pochválil jen proto, aby jsi jej použil jako odrazový můstek pro prezentaci svého nového kabelu, který je podle tvých slov "lepší a levnější". Takže opět jen tvoje klasická guerilla a snaha o diskreditaci konkurence (podobně jako útok na Paolův certifikát atd).
Naposledy upravil(a) Frogyman dne 17 dub 2019 21:06, celkem upraveno 1 x.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Viborg

Příspěvek od Tinariwen »

Chcelo by to adminom trochu prečistiť vlakno(šup to Kórea )
Mna osobne veľmi mrzia situácie keď sú takéto hádky pretože
práve aktéri sváru sú neraz mojimi inšpirátormi ...
Niekto múdry raz povedal :
“ nemusí v rodine vždy zvíťaziť spravodlivosť , len nech je mier “
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Viborg

Příspěvek od mumu »

Slušne a neosobne pripomínam, dúfam, že ma moderátor nenapomenie za osobné výpady...Slovo sa má držať....
Po dlhšom zvažovaní som sa rozhodol na žiadne fórum neprispievať. Snažil som sa predať svoje skúsenosti, ale už naozaj nemám náladu na výsmech a urážky. Som na to už dosť starý. Tí, ktorí majú záujem o nové poznatky si síce všetko radi prečítajú, ale sami nedoplnia nič, lebo sa boja, že sa im pár ľu...
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Viborg

Příspěvek od whisp »

By ma zaujimalo preco moderator poriadne neriesi tento typ konfliktov. Zachvilu tu uz nebude prispievat nikto a ludia typu mumu prispievaju iba utocne a reaktivne takze ked sem nikto nebude pisat tak nebudu mat na koho reagovat a mozete to tu zavriet. Poznam mnozstvo ludi ktori sem uz chodia iba citat len asi nebudu mat co.
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Viborg

Příspěvek od mumu »

Whisp - mýliš sa.
zdeno1
Příspěvky: 22
Registrován: 04 zář 2011 19:55

Re: Viborg

Příspěvek od zdeno1 »

Aretax mi poslal zprávu a jsem tomu rád, podrobně se rozepsal a to tak, že si mohu udělat i nějaký ten obrázek, je škoda, že to tady nepověsil veřejně,..... z různých rádoby hifi konstruktéru je mi někdy do breku.
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Viborg

Příspěvek od whisp »

Mumu prejdi si svoje prispevky na fore. Hodnota 0.
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Viborg

Příspěvek od mumu »

Ale whisp, je to len záujmové fórum, netvár sa,že tu riešite prežitie ľudstva. Je verejné, ak chceš len to súhlasné príspevky, založ si skupinu na FB a tam pustiš len pravoverných. A téma je Viborg, píš k veci, keď hodnotíš moje príspevky.
kychtax

Re: Viborg

Příspěvek od kychtax »

mumu, nejsi nahodou majitelem zesiku BVa? :smile:
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Akustický difúzor

Příspěvek od Jirka33 »

Nevěřte mu, terahera strasne kecá :lol:

(Edit by ML)
Ani já jsem nepochopil tento výkřik do tmy. Vzhledem k tomu, že je tam smajlík, tak se jedná asi o nepovedený vtip. Vyhodím to tedy do koše.
Snad to uklidní vášně v SZ.
terahera

Re: Akustický difúzor

Příspěvek od terahera »

Jako v čem :eek: Že mám ty bastrapy,nebo že se mi osvědčily :shock: Stačí se podívat do mého vlákna a tam jdou na fotkách vidět a že se mi osvědčily,o tom vypovídá fakt,že u mně zůstaly,jinak bych je tam neměl,takže nechápu tvůj příspěvěk vůči mě a ani jeho hodnotu v tomto vlákně :shock:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Akustický difúzor

Příspěvek od Frogyman »

terahera
Je to jen provokace, tak jeho šťouchance neřeš. Koukni do historie Jirka33 a pochopíš, že je tak trochu rozpolcený. Občas píše rozumně a pak zkrat a trolling.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Jirka33 »

Ano, holt jsem rozpolceny. Berete se tu moc vážně, skoro jako kdyby jsme se tu bavili o rakovině. [-x
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Frogyman »

Nebo si spíš jen vážíme posledního místa v československém virtuálním hifi prostoru, které ještě není zdevastováno trolly a OT balastem.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Pavel M.
Příspěvky: 107
Registrován: 30 čer 2015 08:52

Re: Viborg

Příspěvek od Pavel M. »

zabiny007 píše:Omlouvám se za OT, ale nedá mi to...
N.A.
:-? Opravdu jsi přesvědčen o tom, že to co jsi napsal vychází pro SROLL jako pochvala? To přeci nemůžeš myslet vážně! Vždyť ty jsi jej pochválil jen proto, aby jsi jej použil jako odrazový můstek pro prezentaci svého nového kabelu, který je podle tvých slov "lepší a levnější". Takže opět jen tvoje klasická guerilla a snaha o diskreditaci konkurence (podobně jako útok na Paolův certifikát atd).
YES! SOUHLAS, to dělá náš hodNý lidumil-mAlovýrobce už léta a léta mu na jeho pasivní agresivitu lidi skáčou. Můj názor je, že to opravdu Pavel myslí dobře, ale že jde v první řadě jen o něj a o jeho výrobky, no na to se na něj nemůžeme zlobit,... nebo jo? :angel:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Po nějaké době se jdu odreagovat po náročném týdnu v práci... a funguje to. Díky kluci! :thumbup:
Casea Lynx DAC ► Accuphase P-450 biamp Sroll Epigram ► Troels Gravesen-The Loudpeaker TL1
filtrace: Sroll Purity Quantum ■ hadice: Kimber KS3038 ■ AAI-assoluto
akustika: AVA ing.Daněk, sólo přívod Viablue/Furutech
Uživatelský avatar
Pavel M.
Příspěvky: 107
Registrován: 30 čer 2015 08:52

Re: Viborg

Příspěvek od Pavel M. »

aretax píše:NA: KLAMEŠ !!! Výhrady nemám k Tvojim výrobkom, ale Tvojmu spôsobu ich predaja, ktorý mne nevyhovuje.


Díky Aretaxi, mám stejnou zkušenost, proto reaguji. Proto jsem si NA výrobky nikdy nekoupil, pro mě ten lidský přístup hraje v prodeji/koupi důležitou roli.
Snad si to NA vezme k srdci.... a pokud to schytám? Myslím, že tentokrát to ustojím a z fóra kvůli němu neodejdu, jako tenkrát.
Podotýkám, že to není zášť. Pachuť minulosti možná, přiznávám. Dejme mu šanci, jsme lidi.
Casea Lynx DAC ► Accuphase P-450 biamp Sroll Epigram ► Troels Gravesen-The Loudpeaker TL1
filtrace: Sroll Purity Quantum ■ hadice: Kimber KS3038 ■ AAI-assoluto
akustika: AVA ing.Daněk, sólo přívod Viablue/Furutech
Uživatelský avatar
Pavel M.
Příspěvky: 107
Registrován: 30 čer 2015 08:52

Re: Viborg

Příspěvek od Pavel M. »

NA-Noble Audio píše:Podprahová egrese, zlo,destrukce fóra a zastrašování členů...
Ano Pavle, to jsou TVOJE oblíbené zbraně. Inu kdo s čím zachází...
Nebo chceš-li - karma dokáže bejt sv*ně ;-)

NA-Noble Audio píše: Aretax je ale starý ješita, nic ve zlém...
Nic ve zlém?!? Čteš to vůbec po sobě?
Pavle, přestaň si hrát na chudinku a postav se k tomu jako chlap.


No to je tak vše co jsem chtěl k této věci uvést... :mrgreen:
Howgh
Casea Lynx DAC ► Accuphase P-450 biamp Sroll Epigram ► Troels Gravesen-The Loudpeaker TL1
filtrace: Sroll Purity Quantum ■ hadice: Kimber KS3038 ■ AAI-assoluto
akustika: AVA ing.Daněk, sólo přívod Viablue/Furutech
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Kde není já, není nepřítel.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Adam Vox

Příspěvek od Jirka33 »

Na té poslední fotce to je tvoje sestava? Jestli ano tak moc dobře vím co jsi za člověka, před rokem a něco jsem s tebou komunikoval ohledně prodeje delence, tvoje chování opravdu nemělo chybu, došlo to tak daleko že jsem si tě musel v mailu bloknout!
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Adam Vox

Příspěvek od jimmi »

Jirka33 alias Nordland alias Mirek
Nevieš.Vedla na fore si písal same vulgarismy ale si sa potom záhadne zmenil.Ale povyšenacký arogantný ton ostal.Povačšine len smajlíky a posmešky a utahovanie si zo všetkého.Nechcel som to tu riešiť je to vlakno o Adam Vox. Ale ked si to načal. Ano komunikovali sme spolu že toho bolo len na vyše 90 e-mailov a kopu foto, vecí čo si chcel veci odo mna kupiť. ( a aj ja som sa pýtal na dac a nedávno dokonca ako hrá nový zosik ) Tie všetečné otázky a vypytovania sa na rozne hifi veci, na všeličo možné a v globále všetko sa Ti zdalo drahé. Tvoje odpovede boli:
"jen dyha se mi nelíbi" , "cena je prepálena atd." "Jaká tedy sleva?" "problem je že si z sk".
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Adam Vox

Příspěvek od Jirka33 »

50% toho co jsi tu vyzvracel na web je lež! A za druhe, je zajimave ze na to jak jsi mi lhal o tom jak vse prodavas ze z hifi koncis si domu tahas stale nove hifi kramy. Je hezke ze tu pises ze na druhem foru jsem byl sprosté hovado, ale co s tim? Holt na hruby pytel hrubá zaplata. Alespon nejsem čobolsky lhář! Končím s tebou tuhle debatu! S tebou je bezprostředné cokoli resit.

Ale jeste k tomu delenci, jasne jsem ti psal ze mam o nej zajem ale ze si jeste vybírám i mezi jinými, to te ale nejakym mne záhadným způsobem utvrdilo v tom ze jej 100% koupim?! Nikdy jsem ti nenapsal že jej beru. Kdyz jsem ti pak rekl ze jsem koupil radeji nový zesilovac zacal jsi mi zvracet do schranky sproste a nepříjemné maili, na to si ale samozdrejmne nepamatujes, ovsem muzu to dohledat. A to jak te strasne otravovalo zvednout "autocenzura" a nafotit poradne to co prodavas je vice nez usmevne.
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Adam Vox

Příspěvek od jimmi »

Zase si ukazal verejne svoju pravu tvár.
To čo som vyššie napísal neni žiadne klamstvo ale realita.
Dobre vieš že 90% vecí čo som predával neboli moje.
Zrataj si kolko xxx foto som Ti poslal. :smile:
Toho čo lutujem bol moj zbytočný čas a energia.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Noble Audio

Příspěvek od Frogyman »

kychtax píše:Muj pohled.
Jinak reprokabel neni zadna alchymie, staci si ten drat koupit a nejak ho slusne smotat na neco nebo mezi sebou. Rada navodu je na internetu. Nebo kdo mel/ma kabel od paola a sundal si oplet, vi. Nic vic na tom neni. I kdyz to vypada jako nejaky mistrovsky pocin nebo umeni.
:eek: :eek: :eek:
Honzo, a jak jsi to s Paolo kabelem zjistil? Ty sis jej koupil, abys jej rozkuchal a inspiroval se? Nebo jsi to udělal u půjčeného? nebo Tě Paolo zasvětil v dobré víře do výroby, aby Ti pomohl s vlastními pokusy a pak takto rozdáváš moudra? Trochu tomu nerozumím. A taky doufám, že jsi nelezl do kabelů, které jsi měl půjčené ode mne... :shock: :eek:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
terahera

Re: Noble Audio

Příspěvek od terahera »

I když jsem nechtěl,tak musím reagovat.Honzo(Kychtax),myslím,že bys měl trochu brzdit a zamyslet se nad sebou :shock: Nejsi jediný,kdo lozí do kabelů,aby se podíval co je uvnitř,i když já bych to nikdy neudělal u půjčených a už vůbec ne,bez vědomí majitele.Dílenské zpracování kabelů a hlavně bezpečnost používání je docela zásadní věc,takže zjednodušování práce třeba NA a jiných kvalifikovaných výrobců není na místě.A ano,kabel si podle rad na netu může udělat každý,otázka je,jak dlouho bude trvat,než to někoho zabije :shock:
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Noble Audio

Příspěvek od RedBaron »

Když skončí poslední poslední marná obhajoba císařových nových šatů před těmi, kteří císaře vidí nahého, začínají se kabelisti mazat mezi sebou kvůli tomu, že jeden z nich prozradil tu óbrtajnost, že v kabelu je pořád jenom drát :-D
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
JAPEX

Re: Noble Audio

Příspěvek od JAPEX »

Teď jsem se trochu ztratil :shock: : o jakých kabelech se tu mluví? O síťových nebo o repro propojkách?

PS: Manželky, auta a teď už i kabely se nepůjčují :mrgreen:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Noble Audio

Příspěvek od PavelDosko »

RedBaron : a ze to porad sledujes, kdyz mas vyreseno ... se divim, nekolik komponent mam stejnych jako ty a draty tam kupodivu maji vliv docela zasadni
neni placka, neni highend
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Noble Audio

Příspěvek od Jiri »

Kabely fungují i u p.Stranky (výrobce SP Audio) takže bych tipoval problém u RedBarona.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
terahera

Re: Noble Audio

Příspěvek od terahera »

JAPEX píše:Teď jsem se trochu ztratil :shock: : o jakých kabelech se tu mluví? O síťových nebo o repro propojkách?

PS: Manželky, auta a teď už i kabely se nepůjčují :mrgreen:
Já myslím kabely všeobecně a hlavně DIY
Uživatelský avatar
Pavel M.
Příspěvky: 107
Registrován: 30 čer 2015 08:52

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pavel M. »

NA-Noble Audio píše:Kde není já, není nepřítel.
Říká kdo? :smile:
Casea Lynx DAC ► Accuphase P-450 biamp Sroll Epigram ► Troels Gravesen-The Loudpeaker TL1
filtrace: Sroll Purity Quantum ■ hadice: Kimber KS3038 ■ AAI-assoluto
akustika: AVA ing.Daněk, sólo přívod Viablue/Furutech
kychtax

Re: Noble Audio

Příspěvek od kychtax »

zlobíte se ...ale z neznalosti. Což je ok.
Paolův kabel mám zakoupený za plnou. Můžu ho rozdělat, proč by ne..že jsem někoho obral o know how? Tady je ta neznalost, která omlouvá. :smile:
S paolem jsme si pomohli vzájemně a pak se rozešli a dál jdem svou cestou. Je to spíš kvůli mně, nemám už na to tolik času a už nejsem ani tak zapálený jako je on.. Ale byly doby, kdy jsem u něj býval ve studiu i 2x týdně. A pomáhal mu (kompletovat jiné kably, nosil nápady/i si je odnášel, povídal a přivedl i některé zákazníky, atd..). Můj nápad byl ze stejného drátu jako na RK udělat i napáječ a tak vzniklo i Orfeo. Tak si to myslím matně pamatuji. Možná paolo to opraví. :lol:
Tak pomaleji s tím obviňováním.. Sašo a Máro.

Nepokládám se za výrobce ani konkurenta ani Pavlovi ani Mírovi. To je spíš jejich boj. Já můžu akorát pindat po forech a hrát si s tím a psát o tom. Odzkoušeno už něco mám.
Je to hobby DIY. To že něco udělaného občas prodám není bonus, ale aspoň trochu kompenzace za vyhozené peníze. Jsem rozhodně v červených. Někteří lidi ale i tak závidí asi peníze, co na kablech vydělám, což je úplně postavané na hlavu.. :eek: tento stihomam jak vyšitý. Třeba jeden nejmenovaný redaktor. :crazy:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Noble Audio

Příspěvek od Dasta »

Kychtax,
Chtěl jsem to původně nechat plavat, ale navazuji na příspěvky zabiny007 a terahera.l já jsem si nechal rozebrat kabel, který jsem si pořídil, neboť...ale to už je jedno, to sem tahat nebudu.
Můžu Ti říct, že to nebyl hezký pohled, navíc živé dráty nebyly utažené, projevuje se na nich už oxidace a další ......
Nechal jsem kabel na své náklady předělat.
Honzo, už si kabel od Tebe nekoupím.
Red Baron,
Proč se pořád do nás trefuješ? Už jsme téměř všichni kvůli tomu odešli od vedle a ty do nás jdeš i tady, aniž by jsi věděl o co vlastně jde.
Diskutuj si s Davidhighendem, Buntou...a nás laskavě nech na pokoji , nebo se bav aspoň o muzice, tam bychom mohli nalézt společnou řeč.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Noble Audio

Příspěvek od Frogyman »

OT
aneb ještě jeden kandidát na přesun do vlákna Korea

Honzo, nikdo Ti nezávidí peníze ani zapálení, o to vůbec přeci nejde. Dělej si kabely jak chceš a pokud si je někdo koupí, je to jeho a tvoje věc. Ale přijde mi divný, když jeden den přijdeš, nemáš o hifi a kabelech ani tucha, obcházíš všechny zkušenější, taháš z nich rozumy a pak na fóru začneš psát o tom, z čeho to kdo vyrábí, jaké jsou nákupky, jak by to měli dělat, jak ty jsi jejich kabely vylepšil a jak a z čeho si to stejný může udělat kdokoliv sám. To mi prostě hlava nebere, že ti to není ani trochu blbý. Ale asi to mám vše jinak nastavený.

Každopádně - ať se Ti daří a hlavně ať se nikomu nic nestane.
Hezký zbytek neděle všem! Já si jdu hrát s novými hračkami, které jsem si včera na zkoušku dovezl :angel:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
kychtax

Re: Noble Audio

Příspěvek od kychtax »

zabiny007 píše: Ale přijde mi divný, když jeden den přijdeš, nemáš o hifi a kabelech ani tucha, obcházíš všechny zkušenější, taháš z nich rozumy a pak na fóru začneš psát o tom, z čeho to kdo vyrábí, jaké jsou nákupky, jak by to měli dělat, jak ty jsi jejich kabely vylepšil a jak a z čeho si to stejný může udělat kdokoliv sám. To mi prostě hlava nebere, že ti to není ani trochu blbý. Ale asi to mám vše jinak nastavený.
To by mne nenapadlo, že mi to má být blbé... si tady přece radíme navzájem. Sdílíme informace.
Já to valím hlavně do svého kabaretního vlákna na hifiroomu. Aby to důležité z mého pohledu bylo na jednom místě.
Žiješ asi s utkvělou představou, že jsem někomu ukradl vědomosti. Já si to nemyslím.
terahera

Re: Noble Audio

Příspěvek od terahera »

:shock:
Odpovědět