Ban o dve hodiny skôr ako varovanie .

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Ban o dve hodiny skôr ako varovanie .

Příspěvek od mumu »

Chcem týmto upozorniť na trápne praktiky uplatňovania pravidiel - ban som dostal o dve hodiny skôr, ako upozornenie na porušenie pravidiel. . Je to smiešne, žalovať a bonzovať sa nemá, ale hlásiť sa to musí....Dá sa to dohľadať...Mark Levinson - prosím o nápravu a vyjadrenie.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Nerozumím otázce aneb není co napravovat.

Příspěvek od Mark Levinson »

mumu píše:Chcem týmto upozorniť na trápne praktiky uplatňovania pravidiel - ban som dostal o dve hodiny skôr, ako upozornenie na porušenie pravidiel. . Je to smiešne, žalovať a bonzovať sa nemá, ale hlásiť sa to musí....Dá sa to dohľadať...Mark Levinson - prosím o nápravu a vyjadrenie.
Nerozumím otázce, není co napravovat.
Při udělení "Varování" nebo "BAN" se automaticky odesílá upozornění postiženému uživateli. Toto nelze ovlivnit, dělá to fórum automaticky v čas udělení trestu, my můžeme změnit pouze text. Pokud se jedná o oznámení do vlákna "Varování a BAN", tak tam se to píše jako příspěvek a čas nemusí korespondovat s udělením BANu. Toto, ale slouží jen jako informace pro členy co se děje na HEF.
Mark Levinson
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Ban o dve hodiny skôr ako varovanie .

Příspěvek od mumu »

Tomu rozumiem,ale bolo to inak. Dostal som ban, a o dve hodiny mi došla súkromná správa s varovaním,
Mark Levinson píše:Z důvodu porušení pravidel vám bylo uděleno varování od administrátora nebo moderátora tohoto fóra.
Toto varování se týká příspěvků, který jste odeslali: viewtopic.php?f=37&p=68006#p68006.
Síce doteraz neviem, za čo ten ban bol, ale nezáleží na tom, fandím vám :thumbup: :clap:
Odpovědět