Netiketa

Diskuze o správě fóra. Návrhy, připomínky a dotazy k provozu fóra.
Odpovědět
bertram

Netiketa

Příspěvek od bertram »

Nie som na každom fóre a trošku ma zaráža rezervovanosť a až taká pokora voči niektorým členom fora ,
hlavne tým novým. Neviem prečo , všetci si tykáme a zrazu taká úcta , vykanie a ďakovanie.Kôli čomu?
Čo sme horší? p. Macura , Dudek, Federman , Bva.
Majú velké skúsenosti , a ak chcú , tak dajú aj niečo pre nás . Ak nie , tak na čo sú tu.Nech si žijú vo svojom
svete. Nech si to propagujú , kde im to vyhovuje a kde to nie je pre nich strata času.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Netiketa

Příspěvek od Yngwie »

Myslíš, že je to až tak vážné? :mrgreen: Třeba někteří potřebují vzory a autority i při svém koníčku :razz: Je potřeba to brát s rezervou ... žádné světově uznávané osobnosti high-endové elektroniky tu nemáme, ale pokuď mají co říci, tak ať to řeknou a je na každém, co si z toho vezme .... nedělal bych z toho drama :cool:
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Netiketa

Příspěvek od PMA »

S tykáním nemám žádný problém, pokud se zachovává elementární lidská slušnost. Tak je to zvykem v anglosaských zemích. V čs. prostoru to bohužel neplatí a tykání často vede k familiérně - hulvátskému projevu. Samozřejmě ne u každého. První příspěvek tohoto vlákna ale toleranci nenaznačuje.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Netiketa

Příspěvek od Mark Levinson »

Zvyklosti a etika (citace z Wikipedie).
U moderovaných diskusí je úkolem moderátora (moderátorů) i cenzura. Obvykle nejsou trpěny protizákonné, extrémně vulgární nebo jinak nežádoucí příspěvky. Je-li diskuse vymezena tématem, nežádoucí jsou rovněž tzv. příspěvky „off topic“, tedy netýkající se původního tématu. Záleží však na míře a způsobu moderování, zda nevhodné příspěvky jsou mazány. V diskusích, které mají charakter prezentace určité instituce, firmy nebo názorového směru, bývají někdy mazány (nepřipuštěny) rovněž příspěvky, které by svým obsahem mohly narušovat zájem zakladatele diskuse.

Kontroverzní a konfrontační příspěvky, které nejsou zcenzurovány, mohou vyvolat tzv. flame war. Zaplňování diskuse nesmyslným obsahem se nazývá tapetování.

Vznikají různé kodexy chování na internetu – některé bývají prezentovány pod názvem netiketa. Zvyklosti nebo pravidla v konkrétním diskusním projektu se mohou týkat:

- Dodržování tématu. Zatímco někde jsou trpěny rozsáhlé odbočky „off topic“, jinde jsou nemilosrdně mazány. Na některých diskusních projektech se nepovažuje za žádoucí zakládat další stránku k tématu, pro něž už diskuse byla založena.

- Zdvořilosti. V některých diskusích nejsou vítány slovní napadání, nadávky, vulgarity a flame war.

- V obecných (lidových) internetových diskusích obvykle převládá tykání nad vykáním. V oficiálních diskusích (např. stránka „Otázky a odpovědi“ na webu obce nebo firmy) a v některých odborných a akademických diskusích může být standardem vykání.

- Stylu. Používání velkých písmen je konvenčně považováno za křik. Míra a způsob používání smajlíků a podobných grafických prvků jsou věcí místních zvyklostí. Použitá forma jazyka (spisovný jazyk, hovorový jazyk, míra nespisovnosti, vulgarity a jazykových inovací, používání diakritiky) závisí na místních zvyklostech.

- Reklama a spam, pokud se netýkají tématu, bývají považovány za nežádoucí a obtěžující. Někde bývá blokováno i například vkládání internetových odkazů, které s témat souvisí, u komerčně založených diskusních projektů mohou za nežádoucí mohou být považovány i odkazy na konkurenční diskuse.

- Zatímco v některých diskusích je obvyklé vystupovat zásadně pod přezdívkami (nicky), v jiných diskusích naopak může být žádáno a očekáváno vystupování vlastním jménem a občanskou identitou, zatímco příspěvky vkládané pod přezdívkami nebo pseudonymy mohou být považovány za neetické a nežádoucí.

- V každé diskuzi je vhodné dodržovat pravidla SFS - slušně, fakticky, smysluplně.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Netiketa

Příspěvek od miero »

bertram, myslím že nie je proti netikete poďakovať za odpoveď na mnou položenu otázku, na ktorú by som ťažko, resp. dlho hľadal odpoveď sám...

resp. vážiť si, že ti niekto venuje svoj čas...
bertram

Re: Netiketa

Příspěvek od bertram »

Je to vec pohladu , potom by sme museli ďakovať všetkým.Všetkým odpovedajúcim , ale tak to nie je. Nespochybňujem,
že p. Macura,Dudek,Bunta a aj Federman sú velmi vzdelaní ludia v odbore , ale tie ďakovačky mi prišli až nepotrebné .Ešte
nedávno bol čas strávený na tomto fore pre niektorých , len stratou času a rečami o ničom.Ja som naopak rád , že sú tu.
Že si p. Macura myslí , že môj príspevok toleranciu nenaznačuje. Je to jeho názor a ja mu ho neberem. Som rád , že vedia
dať aj pre amatérov zrozumitelný komentár. Mne len trošku vadía komentáre potom.

Ak si aj vedenie fora myslí , že moje komentovanie príspevkov a odpovedí je nevhodné , nech s tým spraví poriadok.
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Netiketa

Příspěvek od gabik »

Bertrame, vzhledem k tomu, ze jsem nedavno podekoval, tak zareaguju. Zeptal jsem se na neco, bylo mi odpovedeno, tak jsem podekoval. Povazuju za slusnost, tak doufam, ze to nijak neurazilo x_x. Pride mi to lepsi, nez nekoho, kdo mi odpovedel na moji otazku poslat do "autocenzura". Holt slusny vychovani, s tim uz asi nic neudelam :???: .
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
bertram

Re: Netiketa

Příspěvek od bertram »

Gabík,
slušnosť nikdy neurazí. Slušnosť by mala byť celým spektrom fora prvoradá. Ale ja sám to porušujem , často krát
uletím , nosím problémi s práce domov a často si to vyčítam.
Ale tu nejde o to , išlo mi o to , že niektorí nabrali úplne iný smer správania , ako tu začali prispievať na fore
uznávaní konštruktéri.Možno je to dobre , možno sa toto forum začne uberať aj iným smerom , ale stále buďme
rovnocenný partneri .
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Netiketa

Příspěvek od sekal »

Mě se Bertramova poznámka týkala také, takže zareaguji rovněž.

Lidem, jako jsou BVa, PMA, Velký Bobo, Kazzatel apod. vykám proto, že jsou :
1/ Starší než já
2/ Jako projev jisté "stavovské" úcty, neboť je považuji za špičkové odborníky v oboru.

To, že těmto fachmanům poděkuji za zodpovězený dotaz, který jsem jim položil, považuji za projev elementární slušnosti. Je třeba si také uvědomit, že informace, které nám zde tito pánové poskytují, jsou vysoce hodnotné, neboť jsou podloženy velkou erudicí a mnohaletou praxí v oboru. Tudíž jsou naprosto seriózní a lze se na ně spolehnout. Navíc se často jedná o velmi specifické (inside) záležitosti, ke kterým se běžný, byť sebevíc zanícený hifista nemá šanci dostat. Viz např. odb. připomínky k strojům firem Halcro a Bryston apod.. Ne nepodstatný je také fakt, že řečené informace jsou nám zde poskytovány zcela zdarma.. Takže slova díků jsou v tomto případě naprosto na místě a není důvod je chápat jako projev servility či něčeho podobného...
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Netiketa

Příspěvek od gabik »

Bertram: mam dlouhy vedeni, uz chapu. No jo no, to uz je holt na kazdym jedinci. Ja se chovam ke vsem stejne...
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Netiketa

Příspěvek od Tinariwen »

Ja rad a vždy poďakujem každemu koho o niečo poprosim,požiadam..

Poznam vela servilnych ludi,analnych alpinistov,ktori bežne nepoďakuju len preto že nie si pre nich zaujimavý.
Život človeka nauči rozlišovať kto je slušny človek.
Na tomto foru ucta,podakovanie a rešpekt k autoritam je na mieste.
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
bertram

Re: Netiketa

Příspěvek od bertram »

Ja si dané rady vážim , nikdy som netvrdil opak , ale dostal som sa tam , kde som sa nechcel dostať.
Som proste záhradník , kto je na chybe , záhradník.Kto nedodržuje etiketu , záhradník.
Nikoho osobne nepoznám a ani nik nevie , kolko mám rokov a čo robím. Sme vo virtuálnom svete nickov a
tak to aj berem. Ak by som aj niekoho osobne poznal , nebudem ho verejne tlapkať po pleciach a vyjadrovať
mu svoj obdiv. Beriem ho ako odborníka , ktorého si vážim , ale na fore je proste nick. Ak niekto potrebuje ešte
umocniť svoj pocit , tak to je len už na ňom , ako si "netiketu" , alebo "etiketu" vysvetlí
bertram

Re: Netiketa

Příspěvek od bertram »

Mark Levinson píše:Zvyklosti a etika (citace z Wikipedie).
U moderovaných diskusí je úkolem moderátora (moderátorů) i cenzura. Obvykle nejsou trpěny protizákonné, extrémně vulgární nebo jinak nežádoucí příspěvky. Je-li diskuse vymezena tématem, nežádoucí jsou rovněž tzv. příspěvky „off topic“, tedy netýkající se původního tématu. Záleží však na míře a způsobu moderování, zda nevhodné příspěvky jsou mazány. V diskusích, které mají charakter prezentace určité instituce, firmy nebo názorového směru, bývají někdy mazány (nepřipuštěny) rovněž příspěvky, které by svým obsahem mohly narušovat zájem zakladatele diskuse.

Kontroverzní a konfrontační příspěvky, které nejsou zcenzurovány, mohou vyvolat tzv. flame war. Zaplňování diskuse nesmyslným obsahem se nazývá tapetování.

Vznikají různé kodexy chování na internetu – některé bývají prezentovány pod názvem netiketa. Zvyklosti nebo pravidla v konkrétním diskusním projektu se mohou týkat:

- Dodržování tématu. Zatímco někde jsou trpěny rozsáhlé odbočky „off topic“, jinde jsou nemilosrdně mazány. Na některých diskusních projektech se nepovažuje za žádoucí zakládat další stránku k tématu, pro něž už diskuse byla založena.

- Zdvořilosti. V některých diskusích nejsou vítány slovní napadání, nadávky, vulgarity a flame war.

- V obecných (lidových) internetových diskusích obvykle převládá tykání nad vykáním. V oficiálních diskusích (např. stránka „Otázky a odpovědi“ na webu obce nebo firmy) a v některých odborných a akademických diskusích může být standardem vykání.

- Stylu. Používání velkých písmen je konvenčně považováno za křik. Míra a způsob používání smajlíků a podobných grafických prvků jsou věcí místních zvyklostí. Použitá forma jazyka (spisovný jazyk, hovorový jazyk, míra nespisovnosti, vulgarity a jazykových inovací, používání diakritiky) závisí na místních zvyklostech.

- Reklama a spam, pokud se netýkají tématu, bývají považovány za nežádoucí a obtěžující. Někde bývá blokováno i například vkládání internetových odkazů, které s témat souvisí, u komerčně založených diskusních projektů mohou za nežádoucí mohou být považovány i odkazy na konkurenční diskuse.

- Zatímco v některých diskusích je obvyklé vystupovat zásadně pod přezdívkami (nicky), v jiných diskusích naopak může být žádáno a očekáváno vystupování vlastním jménem a občanskou identitou, zatímco příspěvky vkládané pod přezdívkami nebo pseudonymy mohou být považovány za neetické a nežádoucí.

- V každé diskuzi je vhodné dodržovat pravidla SFS - slušně, fakticky, smysluplně.
Neviem čo to má znamenať , čo si mi chcel týmto výkladom s wikipedie povedať ale myslím si , že nie sú to tvoje myšlienky.
Ak aj chceš niekedy niečo povedať, povedz to svojimi slovami.

Týmto žiadam o zrušenie mojéj registrácie a všetkého okolo.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Netiketa

Příspěvek od zappa »

Zdá se mi,že se tu na foru pořád řeší jiné záležitosti jen ne hudba. :thumbdown:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
bertram

Re: Netiketa

Příspěvek od bertram »

Len malá technická otázka predtým ako tu všetko skončím. Ten sráč , ktorý mi vypisuje po nete , nech sa
predstaví.Bastard , ktorý útočí zo zálohy. Nech sa zadrhne svojou nenávisťou , alebo si pozrieme do očí.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Netiketa

Příspěvek od sekal »

Zappa : Ale toto fórum není jen o hudbě.. Toto vlákno je ovšem zcela zbytečné, v tom s tebou souhlasím...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Netiketa

Příspěvek od Mark Levinson »

bertram píše:
Mark Levinson píše:Zvyklosti a etika (citace z Wikipedie).
U moderovaných diskusí je úkolem moderátora (moderátorů) i cenzura. Obvykle nejsou trpěny protizákonné, extrémně vulgární nebo jinak nežádoucí příspěvky. Je-li diskuse vymezena tématem, nežádoucí jsou rovněž tzv. příspěvky „off topic“, tedy netýkající se původního tématu. Záleží však na míře a způsobu moderování, zda nevhodné příspěvky jsou mazány. V diskusích, které mají charakter prezentace určité instituce, firmy nebo názorového směru, bývají někdy mazány (nepřipuštěny) rovněž příspěvky, které by svým obsahem mohly narušovat zájem zakladatele diskuse.

Kontroverzní a konfrontační příspěvky, které nejsou zcenzurovány, mohou vyvolat tzv. flame war. Zaplňování diskuse nesmyslným obsahem se nazývá tapetování.

Vznikají různé kodexy chování na internetu – některé bývají prezentovány pod názvem netiketa. Zvyklosti nebo pravidla v konkrétním diskusním projektu se mohou týkat:

- Dodržování tématu. Zatímco někde jsou trpěny rozsáhlé odbočky „off topic“, jinde jsou nemilosrdně mazány. Na některých diskusních projektech se nepovažuje za žádoucí zakládat další stránku k tématu, pro něž už diskuse byla založena.

- Zdvořilosti. V některých diskusích nejsou vítány slovní napadání, nadávky, vulgarity a flame war.

- V obecných (lidových) internetových diskusích obvykle převládá tykání nad vykáním. V oficiálních diskusích (např. stránka „Otázky a odpovědi“ na webu obce nebo firmy) a v některých odborných a akademických diskusích může být standardem vykání.

- Stylu. Používání velkých písmen je konvenčně považováno za křik. Míra a způsob používání smajlíků a podobných grafických prvků jsou věcí místních zvyklostí. Použitá forma jazyka (spisovný jazyk, hovorový jazyk, míra nespisovnosti, vulgarity a jazykových inovací, používání diakritiky) závisí na místních zvyklostech.

- Reklama a spam, pokud se netýkají tématu, bývají považovány za nežádoucí a obtěžující. Někde bývá blokováno i například vkládání internetových odkazů, které s témat souvisí, u komerčně založených diskusních projektů mohou za nežádoucí mohou být považovány i odkazy na konkurenční diskuse.

- Zatímco v některých diskusích je obvyklé vystupovat zásadně pod přezdívkami (nicky), v jiných diskusích naopak může být žádáno a očekáváno vystupování vlastním jménem a občanskou identitou, zatímco příspěvky vkládané pod přezdívkami nebo pseudonymy mohou být považovány za neetické a nežádoucí.

- V každé diskuzi je vhodné dodržovat pravidla SFS - slušně, fakticky, smysluplně.
Neviem čo to má znamenať , čo si mi chcel týmto výkladom s wikipedie povedať ale myslím si , že nie sú to tvoje myšlienky.
Ak aj chceš niekedy niečo povedať, povedz to svojimi slovami.

Týmto žiadam o zrušenie mojéj registrácie a všetkého okolo.
Bertrame,
špatně jsi to pochopil, dal jsem zde citaci z Wikipedie kde jsem zdůraznil odstavec ve kterém se uvádí, že tykání na zájmových fórech není výrazem neúcty. Chtěl jsem tím říct, že jsme si tu všichni tak nějak rovni a můžeme si tykat a nebude to výraz neúcty. Myslím, že i o toto Ti šlo a v tom s Tebou souhlasím.
Všichni jsme schováni pod nicky a nevím s kým komunikuji a jak je starý, jak jsem zjistil, mnoho z těchto lidí jsou tzv. "kapacity" byť v jiných oborech než je elektrotechnika a zasloužili by si daleko větší úctu.
Toto samozřejmě platí oboustranně, pokud vyžaduji uctivost a slušnost, tak se takto musím sám chovat, což se na CZ/SK fórech často neděje. Někdy mi připadá, že se vyžaduje jen jednostranná uctivost.
Mark Levinson
bertram

Re: Netiketa

Příspěvek od bertram »

Tak teraz poďakujem ja Marku L., že si to dal svojimi myšlienkami. Sekale , toto tema naozaj nie je o hudbe.Ale
taký hnus , ktorý chodí na firemný mail , ktorý ja už dávno nepoužívam , to nadvihne črevá každému , nie len môjmu
kamarátovy , ktorý tu firmu prevádzkuje ďaléj.Tie vzťahy sú zlé, sú priam katastrofálne.Ludí , ktorých poznám a mnohých
som poznal aj cez HighEnd forum si vážim a aj sa občas stretneme.

Som análny alpinista , tento výraz som nikdy nepočul , ale je mi jasné o čo ide. Ja nikomu do riti neleziem. Dúfam , že ten
budha vie čo napísal.
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Netiketa

Příspěvek od Tinariwen »

Bertram,
Ale to nebolo predsa mierene na teba :smile:
To bola iba moja uvaha o tom ako pocas našho života sa človek velakrat stretne s " horolezcami" rôzneho typu..
Nie,nie,to nebolo mierene voči tebe.
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
bertram

Re: Netiketa

Příspěvek od bertram »

Ešte raz Ťa žiadam ML , o zrušenie mojéj registrácie a všetkého okolo.
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Netiketa

Příspěvek od gabik »

bertrame, nevim co se deje, ruseni uctu mi pride zbytecny, ale asi vis co delas. Kazdopadne, jestli nekdo bombarduje tvuj (byvaly) emajl nejakym smetim, tak je to autocenzura a je to smutny, je jasny, ze jde o nejakyho narusenyho jedince. Kazdopande preju, at to vyresis, pac tohle bejva dost neprijemny.
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Netiketa

Příspěvek od sekal »

Nechci být indiskrétní, ale docela by mě zajímalo, co v těch předmětných mailech je, že to Bertrama tak vytočilo.. Možná bychom zde mohli i rozklíčovat, kdo je asi posílá..:idea:
bertram

Re: Netiketa

Příspěvek od bertram »

Gabiku ,

ja som asi dva krát žiadal ML aby zmenil moju emailovu adresu. Ja na ňu už vôbec nemám prístup.Ja neviem čo som
komu urobil zle v tomto vlákne. Ale nepriamo sa zatiahli do tohto , ludia , ktorý nemajú s týmto nič spoločné. Ja som
firmu predal. Človek , ktorý sa venuje stavebníctvu , číta p......y a čuduje sa v akom svete ja žijem. Pre ludí ako je on,
nie je problém nájsť toho sráča.Ale ja to nechcem. Lebo to je trošku aj moja vina.
Rád si tu prečítam príspevky , ale nechcem tu byť členom.

Zrušte moju registráciu.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Netiketa

Příspěvek od sekal »

Bertrame, ty se neumíš zřídit nový pošt. účet (mail. box) a ten používat v rámci tohoto fóra ? Popřípadě email. kontakt v ovládacím panelu jednoduše deaktivovat a nechat pouze SZ ?
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Netiketa

Příspěvek od miero »

Zmenit emailova adresa bez pomoci adminov na tomto fore zial nejde.... http://highendforum.cz/ucp.php?i=profil ... eg_details
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Netiketa

Příspěvek od sekal »

Aha, tak to beru zpět. Na Slovanetu a některých jiných phpBB fórech ovšem tuto změnu v registr. údajích provést lze..

Nicméně deaktivace zasílání zpráv prostřednictvím mail. kontaktu zde možná je, a to velmi jednoduchou změnou v nastavení uživ. panelu.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Netiketa

Příspěvek od Mark Levinson »

Nemohu tu být 24 hodin denně, ale jak nakouknu, tak se nestačím divit.
Bertrame opravdu mám zrušit Tvůj účet? Změna emailové adresy není problém, omlouvám se jestli jsem změnu neprovedl na požádání, ale nějak si toto nepamatuji. Kde jsi o to žádal?
Napiš email nebo SZ na mne nebo na moderátory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Netiketa

Příspěvek od zappa »

Bertame,toto se dá vyřešit,za toto forum nemůže.Škoda každého slušného člověka,který odejde.Nechci nikomu šahat do svědomí,ale vypadá to na nějakého potrhlého technika,který se nemůže smířit s příspěvky jako je tento.Zlé,velmi zlé. :thumbdown:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Netiketa

Příspěvek od PMA »

zappa píše:vypadá to na nějakého potrhlého technika,který se nemůže smířit s příspěvky jako je tento.Zlé,velmi zlé. :thumbdown:
A co tato Tvá spekulace, ta není zlá? :roll:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Netiketa

Příspěvek od zappa »

Je,ale jediné logické vysvětlení
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Netiketa

Příspěvek od PMA »

To už jsme zažili, posuzování lidí podle profese, rasy, barvy pleti, že?
bertram

Re: Netiketa

Příspěvek od bertram »

Aj keď som to nechcel , mám sráča na tácke.Viem mesto aj miesto odkial píše.Napísal som mu,
dal som mu ešte jednu šancu.
Naštrbil mi tolko vzťahov , že ešte budem dlho pozývať na pohárik a vysvetlovať , že nie som len
v spoločnosti chorých ludí , ale sú tu aj slušní ludia.

Sráč to určite číta , vitaj na fore sráč , nechce sa mi veriť , že si z mesta s ktorého by som to nikdy
nečakal. Príjemnú zábavu -sráč. :clap:
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Netiketa

Příspěvek od sekal »

No a proč to tady nezveřejníš ? Takové náznaky, které tady vypisuješ, jsou vcelku k ničemu..
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Netiketa

Příspěvek od martinowsky »

Michale to je opravdu prehnana spekulace. Opravdu bych neskatulkoval na nejake konstruktery, v pojmenovani problemu opravdu opatrne, at se nekoho nedotknes nepravem. Je to k neuvereni, ali i mi po mych bych rekl ciste subektivnich nazorech na rozsireni fora. Chodily SZ s neuveritelnym obsahem. Normalne mi hlava nebere co si nekteri lidi dokazi vykonstruovat za pribeh nebo jak to nazvat a pak psat poucne hovadiny totalne mimo misu. Takze preju Bertramovi hodne stesti a sil at to vyresi a nedela si tezkou hlavu. Nevim co mu kdo psal. ale ocividne neni jediny. Komu zacinaji nekteri trotli zneprijemnovat zivot na foru.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Netiketa

Příspěvek od Vlado222 »

Bertram ja by som mu žiadnu šancu nedal, vydiskutoval by som si to s ním verejne priamo tu na fóre. Mne osobne tu budeš chýbať ak z tohto fóra odídeš.
Povznes sa nad to všetci nie sú tu debyli.
samcus
Příspěvky: 174
Registrován: 13 bře 2012 21:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Netiketa

Příspěvek od samcus »

Je zajímavé kolik příspěvků má další hádka. Kolik lidí si v tom NAJDE své ublížení. Připadá mi, že tu někteří čekají na podobné pizdoviny !
Jsme High End Forum - to znamená pokec o Hifi nejvyšší kvality a hudbě ( pokud vám to uniká )
Tak pojďte diskutovat o tom o čem je toto fórum a na babský hádky si založte jiný. Kdo to má furt číst ? :evil:
Co vy na to ???
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Netiketa

Příspěvek od gabik »

samcusi, souhlas, ale je skoda, kdyz chce odejit nekdo, kdo se tu chova slusne kvuli nejakymu jelitu.

Prekvapuje me, ze bertram neni jedinej. Co za tim muze bejt, zavist? Skoda, ze tyhle prizdiautocenzura nemaj koule na to, aby to rekli do oci.
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Netiketa

Příspěvek od Vlado222 »

Presne tak. Neviem prečo zrovna Bertrám, ktorý sa vždy choval slušne sa stal cieľom nejakého úchyla.
Dnes to je on zajtra to môže byť niekto iný. :sad: Ludská bezohľadnosť vie byť bezbrehá. Ja osobne by som si také e-maily nevšímal.
Odpovědět