Leben CS-660p

Diskuze o výkonových zesilovačích.
Basstl

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od Basstl »

Málokdo má tolik zkušeností s poslechem a konstrukcí zesilovačů, jako kazzatel.
Ten, kdo ho zná, je na nějaký to sprostý slovo zvyklej a když napíše, že zesilovač je "sračka" a posluchač ví hovno o tom, co vlastně poslouchá, tak to neberu jako urážku.
Je na tom velkej kus pravdy a to, že posluchače vlastně vůbec nezajímá, proč to tak je, je smutný...
Narozdíl o toho, tohle beru jako čistou urážku:
Vlado222 píše:No Ty si s DPA tiež do sveta veľkú dieru nespravil.
Bohužiaľ už ani nespravíš, lebo vlak Ti utiekol.
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od kazzatel »

Nejsem nijak zatrpklej, do se vám zdá...ale mám srandu tady z toho zástupu nekritickejch obdivovatelů sebevětší sračky, jen proto, že ji dělali " oni "... a to si pište, že to umí posoudit objektivněji než 99 % z vás, což vás pochopitelně irituje, nicméně za to já nemůžu...ale bohužel, ona objektívní pravda se může blbům jevit jako urážka...
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od Vlado222 »

Neviem v čom Dudka urážam. Iba som napísal holú pravdu.
To že sa vo svete nepresadil je pravda.
To že mu vlak utiekol je tiež pravda.
To že píše zatrpknuté príspevky je tiež pravda.

Toto nie je urážka?
"To musí bejt děsná sračka, když tam lze takhle lze rvát různý flašky...ale to pakům vůbec nevadí, ba naopak.... :mrgreen:"

"Ale to pakum vubec nevadí."
Ak by som o ňom napísal že je pako, tak to by bola urážka.
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od jimmi »

kazzatel píše:Nejsem nijak zatrpklej, do se vám zdá...ale mám srandu tady z toho zástupu nekritickejch obdivovatelů sebevětší sračky, jen proto, že ji dělali " oni "... a to si pište, že to umí posoudit objektivněji než 99 % z vás, což vás pochopitelně irituje, nicméně za to já nemůžu...ale bohužel, ona objektívní pravda se může blbům jevit jako urážka...
To je ozaj uroven . Takto sa vyjadruje ten kdo má isť príkladom.Vobec sa tu nejedná o Leben . http://sk.wikipedia.org/wiki/Netiketa

http://magazin.atlas.sk/sex-a-flirt/net ... 72465.html
Basstl

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od Basstl »

Plácáš nesmysly.
O DPA a její historii nic nevíš, jinak bys to nepsal.
Ujel vlak? V čem? Slyšel jsi poslední zesilovače?
Vlado222 píše:Toto nie je urážka?
"To musí bejt děsná sračka, když tam lze takhle lze rvát různý flašky...ale to pakům vůbec nevadí, ba naopak.... :mrgreen:"
To není urážka, ale holej fakt.
Podle všeho, asi k těm pakům patříš taky... :mrgreen:
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od kazzatel »

Zda se člověk v tomto oboru prosadí, záleží ty troubo na mnoha okolnostech, nicméně prvotním předpokladem je kupa peněz. Já jsem proletář, takže jsem je neměl a od toho jsou ty vejsledky, kterejma pohrdáš...já se ale na vojně naučil posunek a jedno rčení: posunek se dělá vztyčeným prostředníčkem a rčení zní : Skoč ni na cara, ty chuj...
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od jimmi »

Vrámci tohoto

viewtopic.php?f=8&t=6

snažiť sa dodržiavať Basstl aj kazzatel už ste na hrane.

1. Příspěvky popichující, napadající či urážející ostatní účastníky diskuse, vulgární, povyšující se nebo diskriminační (náboženská, rasová, sexuální či jiná diskriminace). Dále pak trollování či vyvolávání flamewar a nevhodné reakce do inzertních vláken.

4. Osobní absolutní pravdy. Nechte bez emocí, urážek či zesměšňování vyjádřit i druhé, třeba i s opačným názorem na věc.

9. Převahu negativních nebo provokativních příspěvků nad přínosnými od konkrétního člena.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od sekal »

A ty jsi moderátor nebo admin, že tady vyhrožuješ ? Zameť si raději před vlastním prahem..
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od adrian »

sekal píše:A ty jsi moderátor nebo admin, že tady vyhrožuješ ? Zameť si raději před vlastním prahem..
pise len pravdu ...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od jimmi »

sekal píše:A ty jsi moderátor nebo admin, že tady vyhrožuješ ?
Ziadna vyhrážka, tolerancia a slušnosť, nadhlad nad vecou nezaškodí nikomu. ^:)^
Občas človek vybuchne ale takáto zvada k ničomu nevedie len k dalším hádkam.
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od kazzatel »

Já nejsem konfliktní typ, preferuju slušný chování...ale posměšky nesnesu...a že někdy někoho přirovnám k blbovi ? Holt jako "autocenzura" jedná...
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od Vlado222 »

kazzatel píše:Zda se člověk v tomto oboru prosadí, záleží ty troubo na mnoha okolnostech, nicméně prvotním předpokladem je kupa peněz. Já jsem proletář, takže jsem je neměl a od toho jsou ty vejsledky, kterejma pohrdáš...já se ale na vojně naučil posunek a jedno rčení: posunek se dělá vztyčeným prostředníčkem a rčení zní : Skoč ni na cara, ty chuj...
Viem že to záleží na mnohých okolnostiach. Je to jedno v akom obore sa človek chce presadiť. A že na to treba kopu peňazí. Ja som ich tiež nikdy nemal. Bol som tiež len proletár. Ale šikovný človek vie osloviť a presvedčiť ľudí o svojom výnimočnom produkte, že sa do ňho vyplatí investovať, To patrí tiež k šikovnosti, nielen mať konštruktérske schopnosti.
Vyššie som Bastlovi napísal že som sa vo svete presadil (vo svete a nie len na Slovensku, či v Česku).
Tvojimi výsledkami nepohrdam. Iba som napísal pravdu.
Viem že pravda sa dobre nepočúva. To že si ma nazval chujom je Tvoja vyzitka. Ja som Ťa tak nikdy nenazval.
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od kazzatel »

Nazvu-li někoho tak, pak je to proto, že se tak chová...a tomu tvýmu přesvědčování investorů se akorát tak chechtám - svůj k svému se připojí a slušný lidi si holt musí na ty svý investory ještě počkat...
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od sekal »

adrian píše:..pise len pravdu ...
Pavel Dudek píše také jen pravdu, byť někdy jadrnějším, drsnějším slovníkem.. Rozdíl je v tom, že zatímco ta jeho pravda má často jistý edukativní obsah a lze se z ní leccos dozvědět, ta Vaše je naprosto bezcenné tlachání o ničem.. Přečetli jste si vůbec tento příspěvek ? Proč se ho někdo z vás nezeptá, co tím přesně myslí, popř. nepožádá o širší vysvětlení neg. dopadu na zesilovač ? Pokud bych byl lampofil, jakože nejsem, tak by mě takové téma eminentně zajímalo.. Ale to vy ne, vy se tady raději budete dohadovat o kravinách...
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od Vlado222 »

kazzatel píše:...a tomu tvýmu přesvědčování investorů se akorát tak chechtám - svůj k svému se připojí a slušný lidi si holt musí na ty svý investory ještě počkat...
Môžeš čakať. Investori za Tebou sami neprídu. Ani keď budeš robiť lepšie železo ako je Halcro.To by si vo svojom veku už mohol pochopiť.
Môžeš sa smiať, ale z toho sa nenaješ.
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od kazzatel »

Nedělej ze mě naivku...I já oslovoval investory, jenže bohužel to byli takový "autocenzura", že je mi z toho dodnes špatně, jen si na to vzpomenu...univerzální návod, jak vytipovat ty rovný neexistuje, važ si toho, že jsi měl zřejmě štěstí, který já neměl...ale to už jsme zcela někde jinde...
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od Vlado222 »

Presne tak šťastie treba. Nie je to len o šikovnosti.
Ty si mal naopak smolu že si v minulosti stretol nesprávnych ľudí, ktorí s Tebou "autocenzúra".
danhard
Příspěvky: 104
Registrován: 26 črc 2014 16:57

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od danhard »

Vlado222 píše: To že si ma nazval chujom je Tvoja vyzitka.
Podle vzoru : my zíráme, vy zíráte ? :clap:
BVaudio

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od BVaudio »

vlado222
Vyššie som Bastlovi napísal že som sa vo svete presadil (vo svete a nie len na Slovensku, či v Česku).
Neviem v akom obore si sa vo svete presadil, tipnem si niečo ako "marketing" alebo potom alternatívna medicína ..
Určite to nebude nič exaktné, súvisiace s prírodnými vedami a ani diplomacia..
To že si ma nazval chujom je Tvoja vyzitka
Je to tvoja "vyzitka", pretože urážaš a vysmievaš sa niekomu za jeho vek, dobu kedy sa narodil, kde sa narodil a možnosti, ktoré vtedy mal . Nehovorím že je Pavel Dudek svätý a diplomat, servítky si neberie, ale hovorí na rovinu čo si myslí o technických nezmysloch a ich obhajobe, a nerobí podpásovky. :thumbdown:
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od Vlado222 »

To BV,
Nie je to marketing ani alternatívna medicína.
Narodil som sa na Slovensku,teda v podobnej krajine ako P. Dudek. Začínal som v 1996 roku. Teda približne vtedy keď on. Nie som politik. Nikdy som štát neokradol, neprivatizoval.
Z jeho veku sa nevysmievam. Nevysmievam sa vôbec iba som povedal čo si myslím na rovinu. To sa nesmie? Sme si tu na fóre všetci rovní či.
Alebo niektorí rovnejší? Niektorí môžu kritizovať a nadávať iným do pakov a iní nemôžu napísať o tom druhom čo si myslia? P. Dudek mal veľkú šancu práve tým že začínal v období, keď trh ešte nebol nasýtený ako teraz a ľudia ešte mali peniaze aj na iné ako na prežitie. Neboli otvorené hranice. To že mu utiekol vlak som napísal preto, lebo v tejto dobe je oveľa ťažšie sa presadiť ako okolo roku 2000. Aj keď spraví oveľa lepší zosík ako vtedy, tak to bude mať oveľa ťažšie ako v minulosti.
Nechal sa oje..ť v minulosti, nepoučil sa, skúsil to znova, dopadol podobne. Je to jeho chyba. Ale to ho neoprávňuje vyvršovať sa na iných. Je iba dobrý konštruktér nič viac nič menej.
BVaudio

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od BVaudio »

Začínal som v 1996 roku. Teda približne vtedy keď on.
Je vidieť, že "netušíš", asi ako v elektronike....Pavel začínal niekedy okolo 1970, teda v najhlbšej normalizácii..Úplne iná doba, možnosti, podmienky.
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od jimmi »

Páni" to chce klid"! Opýtajte sa Svejka na názor na Leben verzus DPA , on Vám to vysvetlí . http://www.ceskatelevize.cz/ct24/exkluz ... ci-svejka/

:razz:
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od kazzatel »

Je vidět, že jsi ouplně vedle...jako nikde ve Švejkovi nenajdeš tohle rčení, tak ani já to nestavím DPA vs. všechno ostatní...otázka je postavená Dobrý mašiny ( a těch je dost )vs. ty blbý ( a hájený těma, který evidentně nemaj o technice ani potuchy )...
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od tujatuja »

Úžasná vizitka toho, kam až Highendforum dospělo :crazy:
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od kazzatel »

Odkud kam dospělo ?
Basstl

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od Basstl »

tujatuja píše:Úžasná vizitka toho, kam až Highendforum dospělo :crazy:
Dříve tu nebyl nikdo s technickými znalostmi, natož pak kontruktér, tak se tu jenom chválilo a plácalo po ramenou.
Vedla se tu diskuze typu, jak podložení kabelů dřevěným špalkem za cenu slušnýho komponentu, úžasně vylepší zvuk. :mrgreen:
Jsem toho názoru, že úroveň šla nahoru.
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od tujatuja »

Bohužel, z celého vlákna jsme se od konstruktéra dozvěděli pouze to, že Leben je sračka a všichni ostatní jsou pouze opovrženíhodni blbci.

Žádné technické zdůvodnění svého názoru konstruktér nedodal.
Basstl

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od Basstl »

A tohle je co?
kazzatel píše:Osazovat přístroj celou rodinou flašek, který jsou si jen vzdáleně podobný aniž by to mělo vliv na stabilitu není přednost, nýbrž známka, že je přístroj vysoce překompenzovaný a tudíž nepracuje optimálně. Jestliže vám to nevadí, tak se holt nedá nic dělat....
Problém je ten, že tady pravdu nikdo vědět nechce...
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od kazzatel »

Teď jsi názorně předvedl, jaký jsou tvý technický znalosti :mrgreen:
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od tujatuja »

Basstl píše:A tohle je co?
kazzatel píše:Osazovat přístroj celou rodinou flašek, který jsou si jen vzdáleně podobný aniž by to mělo vliv na stabilitu není přednost, nýbrž známka, že je přístroj vysoce překompenzovaný a tudíž nepracuje optimálně. Jestliže vám to nevadí, tak se holt nedá nic dělat....
Problém je ten, že tady pravdu nikdo vědět nechce...
Úmysl majitele zesilovače přesazovat lampy nemusí nutně znamenat, že dotyčný zesilovač je špatně konstruován. Může to být pouze známkou neznalosti majitele. Ale ani to by neopravňovalo nadávat mu do blbců.

Vyjadřovat se k přístroji, který dotyčný konstruktér nejspíše ani neviděl, mi připadá dosti pochybné.
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od tujatuja »

Výroky dotyčného konstruktéra nejsou než výlevy silně frustrovaného jedince. Dotyčný by si měl uvědomit, že za jeho problémy účastníci tohoto fóra nemohou.
BVaudio

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od BVaudio »

Žádné technické zdůvodnění svého názoru konstruktér nedodal.
Technické zdôvodnenie, ktoré padlo nielen v tomto vlákne minimálne 1000x (ale kto nechce nevidí, nepočuje..) je to, že ak zosilňovač výrazne mení zvuk (= skresľuje), je to špatne. A keď to potvrzujú aj merania, je to bez diskusie..A to napriek argumentu "to je blbosť, nám sa to páči a technici nepočúvajú, nevedia čo je to správny zvuk, sú hluchí" a iné "argumenty". Pravda sa "nenosí", hlavne ak sa týka drahých hračiek (doslovne), ktoré majú niektorí doma. To je potom oheň na streche.
Výroky dotyčného konstruktéra
sú v 99% pravda, aj keď povedaná dosť "natvrdo".
Naposledy upravil(a) BVaudio dne 10 srp 2014 13:17, celkem upraveno 1 x.
Basstl

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od Basstl »

tujatuja píše: Vyjadřovat se k přístroji, který dotyčný konstruktér nejspíše ani neviděl, mi připadá dosti pochybné.
tujatuja píše:Výroky dotyčného konstruktéra nejsou než výlevy silně frustrovaného jedince. Dotyčný by si měl uvědomit, že za jeho problémy účastníci tohoto fóra nemohou.
Za to by sis měl dát pár facek...
Basstl píše: Problém je ten, že tady pravdu nikdo vědět nechce...
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od kazzatel »

Vysvětlovat technická tvrzení jakousi frustací je známka toho, že již došly běžné věcné argumenty...bohužel toto je typickým příznakem paranoji....
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od adrian »

To pan Dudek :
mam k dispozicii fotky vnutrajsku,dnes rano fotene,nic take ako boli uvadzane od Sekala sa nekona,ked mi niekto pomoze s vkladanim,poslem mu ich...k zvuku Lebenu sa vyjadroval svojho casu aj Merhaut,ktory vie co pise... kritizuje sa tu praca Takku Hyodo,patriaceho medzi tich najlepsich konstrukterov v Japonsku (konkurencia trochu na inom levely nez na cz ci sk) a zaroven aj profesionalneho umelca http://lebenhifi.com/aboutus.html ,pritom k tej vasej mame pristupovat s uctou,lebo vam doba nedopriala a stretli ste nespravnych ludi,normalne,ze slzu nad vami vyronim,chuda chlap...mozno si za to mozete aj sam,ak ste sa nim spraval podobne ... apropo vyfackala vas sama doba...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od adrian »

BVaudio píše:
Žádné technické zdůvodnění svého názoru konstruktér nedodal.
Technické zdôvodnenie, ktoré padlo nielen v tomto vlákne minimálne 1000x (ale kto nechce nevidí, nepočuje..) je to, že ak zosilňovač výrazne mení zvuk (= skresľuje), je to špatne. A keď to potvrzujú aj merania, je to bez diskusie..A to napriek argumentu "to je blbosť, nám sa to páči a technici nepočúvajú, nevedia čo je to správny zvuk, sú hluchí" a iné "argumenty". Pravda sa "nenosí", hlavne ak sa týka drahých hračiek (doslovne), ktoré majú niektorí doma. To je potom oheň na streche.
Výroky dotyčného konstruktéra
sú v 99% pravda, aj keď povedaná dosť "natvrdo".
Pan Bunta,to je vas nazor ako konstruktera na "spravny zvuk" a podkladate to meraniami,podporujete svoju teoriu,ok... iny konstrukter - iny nazor na "spravny zvuk" ,bolo by zaujimave si precitat reakciu pana Takku Hyoda na vas "spravny" zvuk a kritiku jeho strojov on je dostatocne fundovana osoba v danom obore alebo aj one je bl...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od adrian »

Prikladam fotky vnutrajsku Leben Cs-660p fotene dnes rano ...
1058301_606768616103129_1776223142_n.jpg
10608897_606768216103169_641846435_n.jpg
10585390_606768546103136_1561452990_n.jpg
10592580_606768312769826_1788207200_n (1).jpg
10603107_606768299436494_1240575186_n.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od kazzatel »

Kdysi na jedné hájend výstave jsem zašel do expozice jednoho dovozce, který taktéž vysoce preferoval flašky a nedal na ně dopustit...nadšeně mi vše předvedl a čekal s rozzářenejma očima, že si i já sednu na zadek...bohužel jsem ho zklamal, neboť to vše zkreslovalo, což jsem mu taky řekl...nevím čím to je, ale někteří lidé, jen co zahlídnou flašky, přepnou svou hlavu na ručníkovou zaslepenost a veškerý argumenty bojkotují...je to celosvětový jev, takže ani ta japonská verze zaslepenosti mě nijak nepřesvědčila....
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od kazzatel »

Ty fotky vypadají na poměrně slušnou garáž. nicméně poněkud samoúčelnou, nebož garážovost není ničím zdůvodněná ( mimochodem na garážovost francouzkýho Jadise to zdaleka nemá )...
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: Leben CS-660p

Příspěvek od PavelN »

Nejsem technik, ale ty fotky, kde je všechno napájeno na několika drátech na mě nepůsobí moc profesionálně. Tak nějak postrádám desky plošných spojů, topologii součástek. Trafo zalité v gelu, než něco co mi připomíná součástky ze staré televize.

Na youtube jsem viděl návod, jak si postavit samodomo legendární kytarové kombo, nevím zda Marshall nebo Vox. Z hlediska vnitřního provedení to vypadalo podobně - tedy samý drát a na nich přiletované součástky.

Budu rád, když se k tomu kazzatel vyjádří.

Pokud to někdo má a je s tím spokojen, nechť si užívá poslech hudby, pro něj reprodukované tím správným způsobem.
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
Odpovědět