Furutech

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
kychtax

Furutech

Příspěvek od kychtax »

Chybí tu vlákno všeobecně o Furutechu. S dovolením zakládám. :smile:
zarkow
Příspěvky: 13
Registrován: 01 úno 2016 21:20
Bydliště: Velehrad

Re: Furutech

Příspěvek od zarkow »

Od Furutechu (ADL) mám sluchátkový kabel k HD 600, ale koupil jsem ho již se sluchátky, takže jsem se upřímně moc nezabýval porovnáním s původním originálem. Samozřejmě jsem ho krátce zkusil přehodit, ale pro relevantní hodnocení to chce víc času a klidu. Na první dobrou mi přišel celkově zvukově "plnější" ale vyloženě rozdíl "den a noc" jsem nezaznamenal.
CA 340 C (Casea Lynx), SPaudio SC1, Eufonika H5 Miflex, CW Hypa 1, ADL iHP35s, Sennheiser HD 600
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Furutech

Příspěvek od lachim »

furutech bych rozdělil na dvě sekce:
- kabely
- konektory

osobní dojmy ve zkratce:
kabely této značky nepoužívám. bo jsem si osobně našel pro svou sestavu lepší řešení - cena/výkon.
konektory (XLR, power) naopak používám jen furutech.
+/- od 2010 jsem s kolegou "pytel" vyzkoušel celé spektrum konektorů. od richbay přes neotech po oyaide.
bude to určitě ke stovce kabelů pro mé sestavy.
(na 1 modelu napájecího kabelu pro "pračku" mi pytel osazoval různé koncovky celkem 11x)

vyšlo mi tak nějak (po letech/dojmologicky), že nejlepší konektory na trhu jsou furutech gold/rhodium. tělo v plastu. (např. FI-28)
poměr cena/výkon/kvalita v čase ověřený - 10 let dostatečně. šroubky drží i po několikáté demontáži. nic nepraskne. konektory nejsou ošoupané.
prostě furutech.
+ názor člena "pytel" na mechanickou kvalitu po 5 rozebrání byl pro "výběr" vždy zásadní.

"carbon" (např. FI-52) nemám ani jeden. kvůli ceně.
zkoušel jsem na napájecím kabelu NBS signature rozdíl mezi (R) plast/carbon a nic jsem nepoznal.

jejich poslední model FI-48 z nerezu by mi již nevyhovoval. je dost těžký a bude "vylamovat" zásuvky v přístrojích.
nebo je nutné jej u přístroje podložit "špalíkem".
při poslední "montáži" u pytla jsem proto tuto novinkovou řadu vyřadil ze svého seznamu.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Furutech

Příspěvek od Pytell »

Furutech --- moje oblíbená značka. Používám jejich výrobky už nějakých 20 roků. Prošel mi snad celý sortiment konektorů i skoro většina metráže.

Nedám dopustit na jejich síťové konektory, XLR, RCA, zásuvky , dvojzásuvky, IEC, 5 DIN a,....

Tyto prvky vynikají použitým materiálem, perfektním zpracováním, a když se kvalitně zkompletují vydrží celá desetiletí.

Při kompletaci solo přívodů používám jen a pouze Furutech a nedávno jsem u jednoho hifisty měnil dvojzásuvku za úplnou novinku C-LOCK , defakto super zámek pro síťové kabely ( už nikdy vám manipulací nevypadnou ), opět kvalita zpracování na 100 % a asi jsem první v ČR kdo ji instaloval . Zde foto jednozásuvky :
c_lock_furutech_rhodium_nfc_socet_front_side2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Furutech

Příspěvek od Halíř »

Jeden z nejlepších fotoaparátů na trhu :razz: .
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Furutech

Příspěvek od Tony »

Pytel,
musim Ta poopravit.
Zasuvka s uzamykacim systemom C-LOCK je vyrobok Ceskej firmy Block Audio z Olomouce.
Len samotna zasuvka (zadna/vnutorna cast) je od firmy Furutech.

https://www.blockaudio.com/products/#accessories
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Furutech

Příspěvek od Pytell »

Tony : ano vím, že to vyrábí Česká firma na základě Furutech zásuvky nebo dvojzásuvky. Je to poctivě udělané.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Furutech

Příspěvek od jirie »

Tony píše: 14 bře 2020 11:22 Pytel,
musim Ta poopravit.
Zasuvka s uzamykacim systemom C-LOCK je vyrobok Ceskej firmy Block Audio z Olomouce.
Len samotna zasuvka (zadna/vnutorna cast) je od firmy Furutech.

https://www.blockaudio.com/products/#accessories
Zvláštní. Česká firma bez české podpory a ceníku na webu :???:
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Furutech

Příspěvek od Tony »

Cesky zakaznik je pre nic viacmenej nezaujimavy.
Predavaju hlavne do sveta.
Co som mal moznost vidiet na vlastne oci, neskutocne kvalitne vypracovanie,
tie najlepsie suciastky, vyborne napady, myslim ze by sa od nich mohli mnohi ucit.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Furutech

Příspěvek od lachim »

kychtax
čekal bych rezonanci na takové vlákno... a naopak ...téměř žádná.
:shock:
(všichni máme najednou tolik času na hifi ...)

3. kategorie jsou
- zásuvky.
pro mě též verze (R) jako jediné řešení.
Furutech (R) mám instalované všude, kde jsem instaloval nějaký rozvod a v přístrojích, do kterých je bylo možné vmontovat.

byl jsem před lety u pokusu poslechu rozdílu mezi elektrickou zásuvkou ve zdi (samostatný přívod v RD ve vesnici na P5)
furutech (R) a oyaide (G). jednoduchou, vyvaženou sestavu (audiophysic, primare, ri-audio, káble) jsme přepojovali mezi 2 zásuvkami.
test sice nesmyslný (souhlasím)...., ale snažili jsme se to nějak "vyhodnotit". +/- jsme se shodli, že rozdíl slyšíme.
za mě jsem měl pocit, že ta rhodiová je pro tu poslouchanou sestavu lepší. k jinému zkoušení jsem se nikdy nedostal.
ale od té doby "jedu" v zásuvkách furutech.
:thumbup:
kychtax

Re: Furutech

Příspěvek od kychtax »

Ahoj,
tak taky přispěji.
Furutech mám oblíben. Spolu s Neotechem.
Oblíbený konektor
FI 28R
FI 38R
Výborné, bez konkurence, mi přijdou i zásuvky FI E30 R NCF, vstupní konektory FI E 06 nebo 09 opět NCF. (dohromady = zásuvková lišta)
FI E 09 má asi o něco lépe vyřešené připojení, lze použít vidlička FP 209! Nebo rovnou dvě - natočené ploškou k sobě. :thumbup:

Obrázek
Obrázek

Konektory jsou super. Zato s kabely jsem byl donedávna v rozpacích.
Ale dělal jsem teď stínění a opatření vidličkami na sí'táku DPS4.1. K tomu co tam už je, tj. folie a síťka přibyly ještě dvě stínění. Čili celkem 4x stíněný.
Obrázek

Na koncích je vše zalisované do vidliček a zabalené v smršťovačce.
IEC jsem na doporučení jednoho rádce ze zahraničí osadil "rychlejším" konektorem Neotech Rh (Furutech má malinko tlustší a kulatější zvuk) a je tam myslím super synergie.

Kabel jsem pak pokusně zapojil a je výborný. Kamarád je rovněž spokojen. Předtím tam měl jen zacínované konce a to muselo dolů a zkrátit.
Určitě ty vidličky dávejte, jestli můžu doporučení za mne. Ještě, bude-li čas, vyzkouším na svých..
furu3.jpg
furu1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Furutech

Příspěvek od blesk666 »

co su to za cvikacky? cakal by som nejake najnovsie Knipex-y
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Furutech

Příspěvek od Dieter Burmester »

Gembird
Dieter Burmester
kychtax

Re: Furutech

Příspěvek od kychtax »

Tím jsem to nekrimpoval. Omlouvám se, fotka je asi zavádějící.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Furutech

Příspěvek od aretax »

Podstatnú časť konektorov a terminálov vyrába pre Furutech čínska firma Viborg.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Furutech

Příspěvek od blesk666 »

aretax: mal som za to ze Furutech vyraba stale v Japonsku. Mas to overene s tym Viborgom ako vyrobcom pre Furutech?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Furutech

Příspěvek od Pytell »

Cituji : Podstatnú časť konektorov a terminálov vyrába pre Furutech čínska firma Viborg.

Ano když koupíš fake na Aliexpresu.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Furutech

Příspěvek od aretax »

blesk666 píše: 17 bře 2020 09:09 aretax: mal som za to ze Furutech vyraba stale v Japonsku. Mas to overene s tym Viborgom ako vyrobcom pre Furutech?
Áno, našiel som stránku (už ju neviem nájsť druhý raz), kde boli napredaj vedľa seba 2 zásuvky Schoko, jedna pod značkou Viborg, stála cca 40 € a taká istá, nie podobná pod značkou Furutech stála 140€. Navyše sám som skúšal identické schuko zásuvky Furutech a Viborg, rozdiel medzi nimi nebol žiaden. Dizajn na 100% totožný, zvuk to isté. Teraz plánujem kúpiť Viborg XLR konektory - vodiče sú hrubo pozlátené, rhódiované, prípadne postriebrené a materiál je 99,99...CU (bezkyslíková). obal je Al., napr.:
https://www.aliexpress.com/item/3292128 ... hweb201603_
Podobnosť konektorov "čiste náhodná":
https://www.aliexpress.com/item/4000216 ... 6214_5&s=p
Pytel, žiaden fejk. Vyrábaný a dodávaný je pod značkou Viborg, nie Furutech !!! Už aj čínsky Viborg sa falšuje. Mám tieto konektory, zásuvky a sú naozaj výborné, aj kvalita materiálu (na jednej zásuvke som si nechal robiť chemický rozbor vodičov - namerali čistotu Cu 99,99% - viac zariadenie "nedalo" a vrstvu zlata si už nepamätám, ale bola skoro na úrovni WBT). Ale naozaj tu nechcem robiť reklamu. Každý nech si zvolí to, čomu dôveruje.
Mal by som na Teba jeden dotaz: ako by si hodnotil XLR konektory Cardas?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Furutech

Příspěvek od Pytell »

Také jsem několik kabelů kompletoval s konektory Viborg, když klient požadoval -- ano za tu cenu není co řešit, mají to také kvalitní.

Ale Furutech je dle mého top, jako WBT, hold se musí připlatit.

XLR konektory Cardas, jsem kompletoval , ale už to bude nějaký rok. Tato firma používá zvláštní měď, a bohužel mě se jak metráž tak jejich konektory i když kvalitní, nikdy nezamlouvaly po zvukové stránce. Měl jsem půjčenou i jejich top kabely a vždy to něco vnášelo do zvuku. Tzn. na mé sestavě nikdy Cardas. Ale jsou mezi námi posluchači , kterým to plně vyhovuje.
kychtax

Re: Furutech

Příspěvek od kychtax »

Jeden z mých konektorů Viborg.. A to ten konektor nebyl moc používaný.
Z mé zkušenosti zlato např. na Elecaudio či Neotech drží mnohem déle. Furutechy znám jen Rhodiové, tam ten problém není, pokud nepočítám plošku na kraji konektoru (která jde dolů rychle) ale jen kolíky.
foto misto slov 1.jpg
foto misto slov 2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Furutech

Příspěvek od terahera »

Co se týče Viborg,musím úplně souhlasit s Aretaxem,co se kvality týče.Používám od nich už většinu koncovek a konektorů,např. reprobanánky nemají absolutně konkurenci.Vzhledem k tomu,že mám stereo i multikanál,tak musím reprokabely od hlavních repro přehazovat z integráče do multikoncáku,čili jsou mechanicky hodně namáhané věčným vysouváním a vsunováním a po roku a půl na nich nejde absolutně nic poznat,jako bych je teď vytáhnul z krabičky nové :thumbup: Zkoušel jsem mnoho jiných banánků(Furutech,Oyade,Audioqest atd) a po několika vytaženích a vsunutích šlo poznat opotřebení
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Furutech

Příspěvek od aretax »

Kychtax: Aj Viburg máj viac kvalitatívnych a teda aj cenových stupňov. To, čo si odfotil, je ten najlacnejší.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Furutech

Příspěvek od lachim »

aretax
ty 2 odkazy na aliexpres ukazují co, prosím ?
(vloženo 17. Mar 2020 11:26:20)
vidím xlr konektory označené jako "viborg" a pak nějaké další, označené jako "carbonové"
originál konektory furutech se přeci nekupují v čínském velkoobchodě, ne ??? ~x(

terahera
koupil jsem si napájecí konektory viborg (R) pro srovnání právě s furutech.
pokud umís sehnat originál furutech za velkoobchodní cenu, tak už se viborg téměř nevyplatí.
pro klid duše stále zůstávám u japonců. viborg jsem ze stříbrných kabelů sacco power zase sundal. dojmologie nějak fungovala
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Furutech

Příspěvek od aretax »

lachim píše: 19 bře 2020 00:50 aretax
ty 2 odkazy na aliexpres ukazují co, prosím ?
(vloženo 17. Mar 2020 11:26:20)
vidím xlr konektory označené jako "viborg" a pak nějaké další, označené jako "carbonové"
originál konektory furutech se přeci nekupují v čínském velkoobchodě, ne ??? ~x(
Tie odkazy znamenajú presne to, čo na obrázkoch vidíš a presne to, čo je napísané v texte môjho príspevku. Viborg. Nezdá sa mi, že by text bol nezrozumiteľný a nie je ani zašifrovaný.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Furutech

Příspěvek od terahera »

Lachim
Co se týče reprobananku,tak tam Viborg kvalitou předčí Furutech,vyzkoušeno u mě,jak jsem psal výše(zcela jednoznačně co se mechanického opotřebení týče).
U napájecích koncovek je to i proti velkoobchodní ceně pořád trojnásobek,sice už to není tak brutální cenový rozdíl,ale.ještě si nejsem jist,jestli kvalitativní rozdíl je ůměrný tomu cenovému,takže zkouším Furutech vs Viborg na stejné metráži.Určitě tím nechci říct,že Furutech nebo jiné renomované značky jsou špatné,předražené apod.,jen píši svou zkušenost s firmou Viborg,která je dle mě na špičkové úrovni :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Furutech

Příspěvek od Pytell »

Ano máš pravdu co se týče repro banánků a vidliček -- nejkvalitnější dle mého jsou WBT, ověřeno praxí a zkušenostmi.
Bond 007 alias Monte

Re: Furutech

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Furutech je skvělá značka. Tak proč, co je lepší nebo horší ? Něco mám, už jen na barvě, kvalitě zlata je to vidět.
kychtax

Re: Furutech

Příspěvek od kychtax »

net je bohužel plný fejků furutechu, viz hláška na stránkách výrobce.

Important customer notice:
Caution* eBay, Amazon and Rakuten resellers in Japan are not authorized Furutech dealers.
Caution* There have been confirmed cases of counterfeit products (Furutech replicas) being sold out of China and Hong Kong on eBay and www.aliexpress.com. Furutech advises against purchasing from either site any “Furutech” labeled product that ships from China or Hong Kong.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Furutech

Příspěvek od terahera »

Bond 007 alias Monte píše: 19 bře 2020 09:23 Furutech je skvělá značka. Tak proč, co je lepší nebo horší ? Něco mám, už jen na barvě, kvalitě zlata je to vidět.
Sencor je taky skvělá značka,tak proč zkoušet........,mám od nich mikrovlnku už 12let a stále slouží :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Furutech

Příspěvek od lachim »

Kychtax
:thumbup:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Furutech

Příspěvek od aretax »

kychtax píše: 19 bře 2020 09:35 net je bohužel plný fejků furutechu, viz hláška na stránkách výrobce.

Important customer notice:
Caution* eBay, Amazon and Rakuten resellers in Japan are not authorized Furutech dealers.
Caution* There have been confirmed cases of counterfeit products (Furutech replicas) being sold out of China and Hong Kong on eBay and www.aliexpress.com. Furutech advises against purchasing from either site any “Furutech” labeled product that ships from China or Hong Kong.
Čo je to "fejk"? Fejk je výrobok, ktorý vyhotoví neznámy, resp. neznačkový výrobca pod značkou renomovanej firmy verejne ho predáva pod touto značkou. Fejkom nie je výrobok, ktorý výrobca predáva pod svojou značkou, viď prípad Viborg a Furutech. Viborg vyrába a predáva len pod svojou značkou, ale taktiež vyrába pre iné značky, ktoré tieto výrobky predávajú pod svojou značkou. Furutech, Oyade, Cardas, XLO a pod. sa vyrábajú kade - tade, ale ak ich firma predáva pod svojou značkou, jedná sa o originál. Ja som písal výlučne o výrobkoch Viborg, pod značkou Viborg. To, že vyrába na objednávku konektory aj pre Furutech neznamená, že túto značku falšuje, pretože ich pod touto značkou na trh nedodáva. Jasnejšie to napísať neviem. Ale takýchto prípadov je vo svete naozaj veľa. Sú to napr. skoro všetky popredné americké firmy, čo si nechávajú vyrábať výrobky u čínskych, tchaj-wanských, indických a iných firiem.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Furutech

Příspěvek od lachim »

aretax
úplně stejně argumentuje v centru prahy jeden "turek", který má súúúper zdroj na věci vyráběné na nočních směnách v továrně Gucci.
pravdou je, že člověk dnes ani v originál obchodě Gucci v Pařížské ul. netuší, zda kupuje výrobek z "noční směny" nebo z oficilní distrubuce značky.
:-)
ale zrovna konektory furutech bych nekoupil nikde jinde než od ověřeného dealera.

offtopic:
u hodně hifistů jsem potkal sprosté fejky kabelů značky AudioQuest.
to, že na pohled svéprávní lidé soudí kvalitu kabelů AudioQuest podle poslechu prasečích fejků, které koupili za neodolatelnou cenu ... :oops:
hlavně, že jsme zdraví!
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Furutech

Příspěvek od Dieter Burmester »

aretax píše: 19 bře 2020 15:09 To, že vyrába na objednávku konektory aj pre Furutech neznamená, že túto značku falšuje, pretože ich pod touto značkou na trh nedodáva...
Mas pro toto nejaky dukaz, nebo je to jen tva domnenka?
Dieter Burmester
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Furutech

Příspěvek od blesk666 »

malo by stale platit ze ak je na vyrobku uvedene “Made in Japan” nemoze byt vyrobeny inde ako v Japonsku. inak je to bud fake alebo vyrobca udava nepravdu. Spominane US znacky - ako napr. aj Apple maju uvedene: “Assembled in China” a “designed by Apple in California”
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Quentin

Re: Furutech

Příspěvek od Quentin »

Furutech v Číně nic nevyrábí a ani si nic vyrábět nenechá.
Ale pokud to někdo bez ověření i tak tvrdí, tak tím pouze ospravedlňuje své (někdy i mnohonásobně levnější) nákupy čínských značek. Tak ho u toho nechme :lol:

(a to nemám na mysli fejky, kopie ani repliky)
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Furutech

Příspěvek od blesk666 »

Japex (aj ini co mate doma Furutech vyrobky) je na vsetkych uvedene kde su vyrobene? a ak ano co tam stoji?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Furutech

Příspěvek od Frogyman »

Nemáte někdo zkušenost s konektory FI-68?
Mají v sobě obsahovat filtrační složku.

Obrázek

Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Furutech

Příspěvek od lachim »

to s tím "made in japan" je zajímavé.
pro sašu jsem zrovna včera hledal konektory "ve svém skladu" a tak
jsem teď vyfotil krabičku power konektoru ze všech stran
+ jediný popisek na krabičce od zásuvky do zdi.
nikde není uvedeno nic "made in...". ani nikde uvnitř.
:-?
Furut_web.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Quentin

Re: Furutech

Příspěvek od Quentin »

I já v pondělí koukal na krabice od lišt, krabičku od zásuvky do zdi a prohlížel i návody...nikde vůbec nic není.
Ale pro šťouraly: to že tam není žádný nápis rozhodně neznamená, že to není vyrobené v Japonsku. A už vůbec to neznamená, že to je vyrobené v Číně.

Bohužel dnes je svět plný fejků, někdy i opravdu zdařilých, ale já raději koupím předražený Furutech od zástupce firmy, než jakofurutech za supercenu...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Furutech

Příspěvek od Mark Levinson »

Nevím jak ostatní značky, ale rozhodně Oyaide nevyrábí v Číně. Nevím jestli není myšlena nějaká jiná značka, protože Aretax napsal Oyade, což není ona Japonská manufaktura.
Japonská manufaktura Oyaide se pyšní na to, že vše co nese název jejich značky je Made in Japan!
.
2020-03-25 10.49.01.jpg
http://www.oyaide.com/ENGLISH/cn89/pg662.html
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Odpovědět