YES

soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: YES

Příspěvek od soundgarden »

Práve som rozbalil Yes Box : http://www.dvdbest.sk/cd/181786/yes-com ... 7-12cd-box
Chlapci objednali 10 škatúľ a za pár hodín boli fuč ako teplé rožky :thumbup:
stihol som prehrať 1 disc a zvuk sa mi zdá viac nadýchaný a vzdušnejší oproti mojim starším vydaniam : http://www.dr.loudness-war.info/details.php?id=51136 aj dynamika je veľmi slušná a cena ešte LEPŠIA :thumbup: dnes večer asi bude YesMaratón :crazy: 12 albumov plus 62 bonusov

viac photo: http://www.amazon.de/The-Studio-Albums- ... +1969-1987

za tú cenu vrelo odporúčam ...
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

Já mám na cestě BD CTTE tak jsem na to velice zvědavý.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

lidumil píše:Já mám na cestě BD CTTE tak jsem na to velice zvědavý.
Pokud to dostaneš ještě před Vánoceni, tak garantuji, že se ti nebude chtít ani ke stromečku :lol:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

soundgarden píše:Práve som rozbalil Yes Box : http://www.dvdbest.sk/cd/181786/yes-com ... 7-12cd-box
Chlapci objednali 10 škatúľ a za pár hodín boli fuč ako teplé rožky :thumbup:
stihol som prehrať 1 disc a zvuk sa mi zdá viac nadýchaný a vzdušnejší oproti mojim starším vydaniam : http://www.dr.loudness-war.info/details.php?id=51136 aj dynamika je veľmi slušná a cena ešte LEPŠIA :thumbup: dnes večer asi bude YesMaratón :crazy: 12 albumov plus 62 bonusov

viac photo: http://www.amazon.de/The-Studio-Albums- ... +1969-1987

za tú cenu vrelo odporúčam ...

Cena je velmi dobrá. Za celý box i s poštou na Amazon.de kolem jedné tisícovky. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

jirie píše:
lidumil píše:Já mám na cestě BD CTTE tak jsem na to velice zvědavý.
Pokud to dostaneš ještě před Vánoceni, tak garantuji, že se ti nebude chtít ani ke stromečku :lol:

No to doufám ... :D
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Tak jsem zase uloupil chvilku a zkusil také CD vrstvu s novým mixem.
Musím uznat, že rozdíl mezi hires a CD je opravdu "jen" v detailech a asi v šířce frekvenčního pásma.
Těžko se mi to srovnává, protože CD player je docela slušný kdežto bluray je spotřebka .
Jedno mají obě provedení společné, a to, že je úroveň hlasitosti docela nízká a je třeba při poslechu maličko přidat.
Také úroveň šumu je i při značném otočení ke dvanácté hodině velmi nízká.
S takovou neodolatelnou chutí jsem neposlouchal léta.
Už se těším na další Wilsonův majstrštyk :thumbup:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

Takm jsme právě rozbalil Yes - CTTE BRD (jen nevím, proč mám platit DPH za zboží v ceně 29,99 + poštovné 6,47=36,46 $???) pustil ho a asi nepůjdu do práce.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Pokud jsi to bral ze země mimo EU, což nechápu, tak jsi překročil magickou hranici 500 Kč pro výpočet DPH.
příště raději zde:
https://www.burningshed.com/store/progr ... /add/5002/
nebo si rezervuj u Pavla Dioka za cca 700 Kč.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

Jj, bral jsem to z USA, ale víc věcí, jen to poslali každé zvlášť. Třeba Gabriel SO BRD bylo za 9,99 $ - no nekup to.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

soundgarden píše:Práve som rozbalil Yes Box : http://www.dvdbest.sk/cd/181786/yes-com ... 7-12cd-box
Chlapci objednali 10 škatúľ a za pár hodín boli fuč ako teplé rožky :thumbup:
stihol som prehrať 1 disc a zvuk sa mi zdá viac nadýchaný a vzdušnejší oproti mojim starším vydaniam : http://www.dr.loudness-war.info/details.php?id=51136 aj dynamika je veľmi slušná a cena ešte LEPŠIA :thumbup: dnes večer asi bude YesMaratón :crazy: 12 albumov plus 62 bonusov

viac photo: http://www.amazon.de/The-Studio-Albums- ... +1969-1987

za tú cenu vrelo odporúčam ...
Neodolal jsem a za cenu přesahující něco málo přes tisícovku jsem si objednal u Ježíška. Grafické i zvukové provedení tohoto paketu mě příjemně překvapilo. Sice mírně pokulhává za japonskými mini LP, ale za ty prachy ? No nekup to!
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Dovolil bych si nabídnout podzimní čílo časopisu PROG. Jak už obálka napovídá je uvnitř čísla rozsáhlý článek o tom, jak před více než čtyřiceti lety nahrávali YES své legendární album Close to the edge.
Jde o to, že jsem si jej včas objednal u distributora, ale skoro měsíc mi nic nechodilo. Tak jsem pro jistotu vydražil a e-Bay jen samotný časopis bez obalu a příloh. No a než mi došel z Anglie, tak jsem měl ve schránce obálku ze Švýcar :shock: :shock: :shock: s původně objednaným číslem.

Tak jen pro pořádek nabízím jen časopis ne obal a CD za 200 + poštovné.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

14.dubna vyjde CD/DVD-A a Blu-ray vydání The Yes Album. Album remixoval opět Steven Wilson a pro vyznavače multikanálu bude i v 5.1 Surrond
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Prima.
Doufám, že se časem zkrátí termíny vydávání jednotlivých remixů ;)
Bude docela zajímavé porovnání s verzí MFSL, která je ve formátu CD zpracována excelentně.
Osobně se těším na Going for the one a jeho pasáže kde jsou kostení varhany.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

fox píše:14.dubna vyjde CD/DVD-A a Blu-ray vydání The Yes Album. Album remixoval opět Steven Wilson a pro vyznavače multikanálu bude i v 5.1 Surrond
https://www.burningshed.com/store/progr ... ction/494/
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: YES

Příspěvek od soundgarden »

http://www.cdjapan.co.jp/product/WPCR-14167 za tú cenu no nekúp to :thumbup: hrá to výborne, môžem odporúčať (*) (*) (*) (*) (*)
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Steve Howe v článku z Novinky.cz:

http://www.novinky.cz/kultura/334959-ky ... -krev.html
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: YES

Příspěvek od Teti »

Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: YES

Příspěvek od Teti »

Udelal jsem si radost a pridal dalsi vinyl do sve Yes sbirky

Obrázek
https://www.burningshed.com/store/progr ... /494/4679/
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Zatím se ještě nikdo nepochlubil novým remixem The Yes album Stevena Wilsona :cool:
DD

Re: YES

Příspěvek od DD »

ak mate na prehravanie hi-res vhodnu aparaturu odporucam 192/24 alebo 96/24 zaznamy YES (napr. z HDtracks a pod.) garantujem vam, ze ziadnu cd verziu si viac nepustite :cool:
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Mlho, ale právě na The Yes album od Wilsona se ptám. To je totiž na Bluray a DVD-A což jsou hires formáty ne?
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: YES

Příspěvek od winelover »

Na Rutrackeru už to visí od pátku.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od noaid »

jirie píše:Mlho, ale právě na The Yes album od Wilsona se ptám. To je totiž na Bluray a DVD-A což jsou hires formáty ne?
O víkendu jsem si BD pustil.
Podle mne nejhorší mix od Wilsona, jaký jsem slyšel, a jeden z nejhorších mch mixů obecně, a to už jsem toho slyšel v mch opravdu dost všech možných hudebních stylů.
Navíc stopa 5.1 PCM se výrazně liší od stopy 5.1 DTS HD-MA , jako by tam bylo něco v protifázi oproti té druhé stopě, jakoby úplně jiný mix, a oba špatné, nevím, ale ani jsem to nedoposlouchal, jen projel začátky. Pro mne škoda peněz i toho plastu. Průser.
Ale možná to jinak nešlo, záleží co měl SW za zdroje...
Nejsem znalec tohoto alba, možná i tím je to ovlivněno, ale já si to už nikdy nepustím.

Oproti tomu CTTE je přímo geniální.
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

winelover píše:Na Rutrackeru už to visí od pátku.
Tak jsem trošku oprášil ruštinu, ale žádné konkrétní poznatky jsem nenašel:

http://rutracker.org//forum/viewtopic.php?t=4735246
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Na Amazon pouze JEDNA recenze na remix:

Of all of Yes's albums this one has arguably has the best songs on it, I approached with caution after purchasing the recent Close To The Edge re-issue which was sonically a real let down, this album is totally the opposite, the Blu-ray contains one of the best sounding 5.1 mixes I have ever heard, the instruments burst from the mix, Chis Squire's Bass and Tony Kaye's Hammond are a sound to behold, Wilson has a really good quality recording to play with, Bruford's drumming is a revelation, the sound of the toms just blows you away, Howe's intricate overdubs reveal guitar lines that were not apparent previously in the mix, of course the vocals are peerless as you would expect.

You are likely to be familiar with the songs if you are a Yes fan, if you are new to the band, this is a classic album presented in stunning clarity by a band at an early peak in their career (there were others), the extras include a live version's of America and a cover of the Rascals 'It's Love' , these show the band evolving pre Wakeman.

The extended studio take of 'A Venture' featuring Kaye's piano on this often overlooked track is beautiful, I loved the original but the longer version is a real bonus.

A special mention has to given to 'Perpetual Change' the instrumental section and the way it has been mixed leave you open mouthed, all in all if my enthusiasm comes across it's because this re-issue adds to the original issue and is not only as good as you remember it but better, you can't ask for more than that really,
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Tak jsem to ještě přefiltroval a jsou tu další:

The 5.1 mix is brilliant, but the stereo is not!

This album was never going to be the best candidate for 5.1 songs like "Your Move" and "A Venture" not bringing much to the table. Steve Howe's "Clap" is left in it's stereo state during 5.1 playback as five speakers all throwing out a solo acoustic guitar piece wouldn't really sound very good.

Steve Wilson's new stereo mix is appalling. Howe's "dancing guitar" solos during "Yours Is No Disgrace" (where the guitar jumps between the left and right speakers) has been ruined, and is now more central. The vocals on "Your Move" are much more distant and there is a glitch towards the end of "Perpetual Change" which Wilson has not acknowledged and can't be bothered to fix.

If you want the 5.1, instrumental version & extra tracks then buy this. BUT make sure you also own a copy of the 2003 Elektra/Rhino CD which has a brilliant stereo mix, far superior to Wilson's.



Comments are on the 2 disc CD/CVD-A 2014 release, concentrating on the stereo mixes, as I don't do 5.1 (other people can tell you about that).

I assume anyone buying this re-issue is well familiar with the material, so I will just stick to why this rather than any other issue.

Points of comparison are a waffer thin, oil-crisis era '70s vinyl, a standard CD issue and the 2003 Rhino re-issue, with the latter being easily the best sounding of those.

The CD with the new Steve Wilson mixes is good, appearing subjectively "quieter" than the Rhino CD, suggesting that the latter was "boosted" a bit in the mastering rather than being a completely flat transfer. Any other differences in the mix are relatively subtle, seeming to emphasise a few strands of instrumentation which were previously deeper in the mix, but not to the point that they become over-powering or too dominant.

The DVD-A is the main reason for me getting this, and the 24/96 versions are well worth it (fed from the blu ray/DVD player into a 24/96 capable DAC), highlighting the greater resolution, clarity and impact of this medium over 16/44.1.

The "alternative" album is OK, with the live stuff more interesting than the fairly pointless single edit of the opening section of Starship Trooper.

To summarise, if you have a disc player that reads DVD-A and something that takes a 24/96 signal this is worth it; the CD alone, less so, as it isn't offering a huge difference/improvement over something like the Rhino 2003 release, but is OK as part of this package.



This review is from: The Yes Album (Blu-ray Audio)
I bought this originally after reading about the band - yes, one did that kind of thing way back then!! it just blew me away and then I went to see them at Wolverhampton Civic Hall - amazed was not the word.I could not believe a band of guys could play THAT well. The album is superb and still sounds fresh and original.
I am disappointed to see just how much this remastered reissue is being sold for - more than £17.00 for a record that is more than 40 years old!! Someone is taking the p*ss!!
I just hope the band is not party to this hike in price.



This review is from: The Yes Album (Blu-ray Audio)
44 years ago this was the defining Prog Rock album containing lengthy tracks and mystic lyrics. Once you park some of the dated hippie nuances and strip back to the music you can hear the template for some of the less likeable aspects of future Yes records. But the trade mark Yours Is No Disgrace sounds pretty good and with the 5:1 mix lifts this record above some of the more mundane records that Yes found themselves following by the mid 70s and onwards.
With Fragile & Close To The Edge this remains one of their career high points.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Trocha klábosení se Stevem Howem:

http://soundbard.com/heart-of-the-surro ... and-earth/
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Got the blu-ray and finally had a chance to listen over the weekend. The 5.1 mix is outstanding - especially on Yours Is No Disgrace and Starship Trooper. This is maybe one of SW best surround mixes. I got goosebumps listening to Starship Trooper - quite a feat considering I've heard this album hundreds of times. That to me is the real benefit of well done 5.1 mixing - the ability to re-experience something like it's the first time. I know a lot of people think 5.1 mixing as a novelty and/or not worth the expense of purchasing the hardware to listen to it, but The Yes Album is definitely one of those mixes where all you have to do is hear it in surround to understand how it can elevate the music to a whole other level.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od noaid »

Tak jsem si to pustil pro jistotu znova. A co jsem napsal, na tom trvám.
jediná trochu poslouchatelná stopa mimo bonusy (ty nehodnotím) je 5.1 DTS HD MA. Při přepnutí na 5.1 LPCM se vše jakoby přesune dozadu, jako by se vyměnily pření a zadní repro a centr zůstal kde je. Možná je něco vadného v hlavičkách té stopy. Nikde jinde jsem něco takového dosud nezaznamenal, jinde zní LPCM a DTSHDMA v podstatě stejně. Možná je vada v tom ripu, nevím.

Ono bude asi rozdíl, jestli to poslouchá nadšenec, který se na to hodně těšil a miluje to album, nebo někdo, kdo k tomu albu má neutrální vztah jako já. Taky jde o zkušenosti, někomu může stačit, že najednou zazní nějaký buben vzadu, přestože ostatní bubny dosud hrály v podstatě monofonně zepředu uprostřed a je nadšen z té změny. Prostě jsem čekal více.

Stereo jsem neposuzoval, ale co jsem zkusil, tak bylo jakoby vše vlevo nebo vpravo a uprostřed trochu prázdno oproti jiným stereo albům. V 5.1 to působilo mnohem lépe, střed byl obsazen více.

Vše prostě nějaké divné, nepřirozené...ale je fakt, že už jsem trochu zmlsaný špičkovými mch nahrávkami, což tohle být už z podstaty věci nemůže, tehdy se asi nepoužíval tolikastopý záznam jako dnes. Takže pro mne opravdu podprůměr.
Kabely mám opravdu zapojené správně a vše je ve správné fázi, mou technikou to není.
Před koupí doporučuji opravdu napřed poslechnout. Kdo má jen stereo, má rozhodování jednodušší. Stačí někde najít mp3 a poslechnout a dle toho koupit.
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

S poslechem bude poněkud problém, protože nepředpokládám, že Ti to někdo jen tak půjčí domů, a poslech ve studiu není to pravé. Chce to doma na svém aparátku.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: YES

Příspěvek od Teti »

Yes vydava move album. Moznost predprodeje. Ja si koupim vynil a CD co by?

Obrázek
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

noaid píše:Tak jsem si to pustil pro jistotu znova.
Taky jsem si to poslechl znovu pořádně. Přijde mi, že nástroje jsou jakoby od sebe odseparované, každý hraje nějak zvlášť, nejde to dohromady, je to na obou 5.1 mixech. Na rozdíl od vinylu i SHM-CD to prostě nehraje pohromadě. Z prvotního poslechu před vánocemi jsem byl nadšen, ale teď mám pocit, že to mám to je proto, že mám Yes rád, ale zklamání. Ale třeba je to tím, že jsem byl unavený, tak to zkusím odpočatý :silent:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: YES

Příspěvek od Teti »

Yes hraji v Praze

YES live at Prague Congress Centre, Czech Republic
Friday, 30 May 2014
https://www.facebook.com/events/480069888742040/
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

Ale pokud vím, tak lístky nejsou už asi od prosince.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

V systému Ticketpro je stále ještě k dispozici několik lístků v hledišti, a na na balkoně dokonce několik desítek .
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: YES

Příspěvek od lidumil »

Hm, tak musel někdo do systému vrátit rezervace, protože jsem kupoval začátkem prosince poslední dva lístky do "červené" zony a zbyly asi 2 modré a na balkóně do 10, a před vánoci jsem se díval a dole nebylo nic.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: YES

Příspěvek od Teti »

Tak co nove album? co na to rikate? Pro me mirne zklamani. Prvni a posledni song super, zbytek nic moc. Kdybych nebyl Yes fanda, tak si to album nekoupim.
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Odpovědět