ACCEPT

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

ACCEPT

Příspěvek od Pamela »

Dovolil bych si zmínit kapelu která je pro mě jedním ze symbolů zlaté éry HEAVY METALu a mého mládí.
Docela mě mrzelo že kapela skončila, jejich poslední pokus o come back OBJECTION OVERRLURED se mi sice líbil, ale to byl konec.
Před pár roky přišel kolega co hodně muziku sleduje že prej nový Accept s novým zpěvákem. To asi bude zoufalství říkám si :D
Ani jsem se nechystal si to poslechnout.
Pak jsem jenom valil oči :shock: Mrtvá kapela s novým zpěvákem, se svým vlastním stylem a soundem z 80' a ono to funguje, i když by teoreticky nemělo.
Accept 4.JPG
Za rok STALINGRAD, prý slabší deska, myslím že určitě ne. Opět klasický ACCEPT bez snahy být "moderní" za mě :thumbup:
Accept 5.JPG
No a před pár dny další počin BLIND RAGE.
Accept 1.JPG
Accept 2.JPG
Accept 3.JPG
Na "limitku" s BR diskem jsem musel čekat asi o týden déle, ale chtěl jsem ji moc. Provedení digipack je bez prípomínek jen
středovky na uchycení disku jsou nějaké moc bytelné a disky jdou velice špatně vyndat, bacha na to.
Zmíním zvuk, dle očekávání na hovno, třeba činely jsou jen zahuhlané syčení, smutné.
Byl jsem zvědavý jestli jim došel dech a deska je jenom z povinosti.
Deska je vynikající, opět klasika, žádné "kudrlinky" Pár hitovek tam rozhodně je.
Pak jsem zasunul BR, s tím že je to jakože "bonus" a nečekal jsem zázraky.
Disk je jednoduchý jenom "play all" a "seznam skladeb" žádné MENU, žádné bonusy, nic. Zvuk jen LPCM stereo, ale to mi naopak
vyhovuje.
Takže play a čekám co bude.
Malé podium, bicí na "dřevěných paletách" překryté nějakou "hadrou" :mrgreen: a celkem malý sál plný chilanů.
Během koncertu žádné efekty, plameny, projekce, různé plošiny, nic, jen pár světel. Je to jako v 80'
Koncert je to ovšem VYNIKAJÍCÍ, zvuk je možná lepší než na CD, obraz celkem krasavec, žádné zrno či šum se nekoná,
na to že je celý koncert hodně v šeru a moc světla tam není je výsledek vynkající, rozhodně to není DVD kvalita a určitě se vyplatí
za Blu-ray připlatit.
Hoši hrajou jak o život a vůbec mi nechybí nějaké efekty, jedním slovem SUPER a jsem mile BD překvapen po svšech stránkách.
Cena za limitku s BD je celkem vysoká, ale rozhodně za to oba nosiče stojí, doporučuji s klidným svědomím že by byl někdo
zklamaný.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: ACCEPT

Příspěvek od sekal »

Souhlasím. Toto je první album Acceptu, které je - po RR - vcelku poslouchatelné. Klíčem byl patrně návrat ke kořenům, resp. typu skladeb z dob největší slávy skupiny, tj. z 80. let min. století. Zvuk je ovšem, jako u téměř všech soudobých nahrávek rocku a popu, zprasený..:roll: Zdá se, že kapitáni hudeb. průmyslu na nějaké procento (nebo spíše promile) hifistů, vlastnících kvalitní reprodukční aparáty, definitivně a zvysoka se*ou. Škoda..:sad:
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: ACCEPT

Příspěvek od -NIN- »

Pro mne kultovní album je "Restless And Wild" a na něm poslední skladba "Princess Of The Dawn". :thumbup: Ovšem musím se přidat, že na lepší "zmrtvýchvstání" bych si těžko vzpomenul. Taky jsem byl velmi překvapen.
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
šeďour
Příspěvky: 127
Registrován: 03 lis 2011 12:20
Bydliště: Praha

Re: ACCEPT

Příspěvek od šeďour »

Poslouchám s oblibu všechna tři alba "novejch" Acceptů a hodně mě bavěj.Nestojim o žádnej "novej" zvuk a kudrlinky, jak poznamenal Pamela, ale stojím o klasickej zvuk metalu osmdesátejch let a toho se mi plně dostává.
Klasický hudební schéma, sóla na kytaru a syrovej zpěv...paráda !

A, že zvuk neni úplně podle požadavku hifistů ?

To je mi celkem jedno.Špičkovej zvuk najdu u jinýho druhu muziky.
Audio mini PC, napájení iFi, DAC Topping D30 PRO, zesilovač HEGEL H300, NextWaveSS PK Audio, reprokabel Kabelguru Reptilian Silver, XLR kabel Kabelguru Ultra
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: ACCEPT

Příspěvek od Pamela »

Tak jsem dnes po delší době zasunul BLOOD OF THE NATIONS a opět jsem unešen.
Pořídil jsem si japonce jelikož jsou na něm 2 bonusové skladby navíc a nejsou to žádné side B ale
plnohodnotné pecky patřící k nejlepším skladbám na albu. Tímto se stopáž dostala takřka na 80 min.
Co si víc přát, come backová deska s full stopáží a jednou skladbou lepší než druhou, žádná vata,
samé hity, to se asi nepovedlo ještě nikomu. :thumbup:
Nezvykle je standardní bonusová skladba na pozici 7, japonský bonus je normálně na konci a je
to neskutečná pecka \m/
Accept.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: ACCEPT

Příspěvek od mumu »

Zdar borci, Accept je v mojej top 5 kapiel, mám všetky albumy. Síce žiadne špeciálne vydania, ale zaujímavé pre mňa je, že u nich aj keby som chcel riešiť zvukovú kvalitu, tak nestihnem, lebo od prvej piesne na každom albume ma to tak zomelie, že na konci ledva dýcham :evil: Tak isto aj následne U.D.O. , tam je teda zvuková kvalita CD tragická u väčšiny albumov, ale keď som toho týpka videl pred pár mesiacmi na Slovensku na koncerte, nepotrebujem viac premýšľať o zvuku ako takom, pre mňa je to len neskutočná energia a klasický heavy bez príkras. Ako spomenul niekto predo mnou, keď chcem zložitejšie a zvukovo prijateľné veci, siahnem po iných kapelách, ale ACCEPT pre mňa forever klasa všetkých klasík.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: ACCEPT

Příspěvek od sekal »

Tak jsem si poslechl všechna postUdovská alba Acceptu a musím trvat na tom, že to poslední (Blind Rage) je nejlepší. Dalším, poměrně zásadním poznatkem je zjištění, že ve všech případech zní vydání na LP lépe než na CD. Nahrávky na LP nejsou na rozdíl od CD dynamicky zkomprimovány a i barva a separace nástrojů se mi jeví na vinylu o něco lepší.
Důvody tohoto jevu jsou, myslím, všem jasné, takže se na závěr omezím jen na stručné prohlášení : Všichni manažeři hudebních vydavatelství, běžte do p*dele !!
Odpovědět