Analogue Productions

Vše o kvalitě vydavatelství, nahrávek i nosičů (CD,SACD,DVD,Bluray,Vinyl).
Odpovědět
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Analogue Productions

Příspěvek od jupol »

Moja prvá skúsenosť s uvedeným vydavateľstvom je žiaľ rozpačitá. Medzi viacerými LP ma zaujal titul Holly Cole - Don´t Smoke In Bed
2LP 45Rpm. Musím uznať, že obal je na vysokej úrovni. No, pri hrdej nálepke "QUALITY RECORD PRESSING" na obale som prekvapený veľmi vysokým šumom v drážke. Vyskúšal som okrem Cadenzi aj na Micro Benz a tam je to ešte horšie. Je to v tichých pasážach a medzerách dosť počuť. Nie som si istý, či by pomohlo vypratie na laserovej práčke, ale podľa mňa je to chybný výlisok. Neviem či mi to uznajú ako reklamáciu, obchodník za to nemôže...
Až sa obávam rozbaliť Patriciu Barber S1EP Impex Records.
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Quentin

Re: Analogue Productions

Příspěvek od Quentin »

Jestli Tě to uklidní, tak ta Holly Cole - Don´t Smoke In Bed fakt stojí za prd, je přesně taková, jak popisuješ. To se mi už u AP dlouho nestalo ~x( , přemýšlím, že možná vůbec nestalo :-?
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Analogue Productions

Příspěvek od jupol »

Šum mi pripadá ako keby som počúval šelakovú platňu s kovovou ihlou na 78 otáčkach...
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Analogue Productions

Příspěvek od Dasta »

Juraj,
Mám obavu, že by reklamace nepomohla, takto zašumělá bude zřejmě celá várka.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Analogue Productions

Příspěvek od jupol »

Honzo, to by aj mňa veľmi zaujímalo, či sú všetky takto vylisované.
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Quentin

Re: Analogue Productions

Příspěvek od Quentin »

Tohle se děje všude.

Takhle jsem např. 2x koupil album Aretha Franklin - Aretha's Gold od MFSL (jednu v Německu a druhou ve Francii) a obě alba měla stejnou vadu, ale čísla daleko od sebe... Obě jsem vrátil.
Totéž, jako přes kopírák, byla Jacintha - Here's To Ben od Groove Note, tady to bylo až na 3 pokus!!!!

Dnes, pokud to není vyloženě šmejd, tak to nevracím, pokouším se s tím žít ~x(
Ale i tak to někdy fakt nejde. Naposledy jsem vracel (chtěl vrátit) v prosinci Carpenters. Prodejce nereagoval, PayPal vrátil peníze, vinyl mi zůstal, ale je opravdu neposlouchatelný %-(
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Analogue Productions

Příspěvek od Frogyman »

japex píše: 17 led 2021 10:24 Jestli Tě to uklidní, tak ta Holly Cole - Don´t Smoke In Bed fakt stojí za prd, je přesně taková, jak popisuješ. To se mi už u AP dlouho nestalo ~x( , přemýšlím, že možná vůbec nestalo :-?
Souhlas, toto album je to nejhorší kousek co mám, pár skladeb nejde vůbec poslouchat, je tam nějaký bordel a pazvuky. Bohužel jak je u mne zvykem, desky kupuji rychleji, než stíhám naposlouchat, takže je vytahuji až s odstupem několika týdnů či měsíců a pak již pomalu ani netuším, kde jsem vlastně koupil.
Ale není to u AP pravidlo, spíše výjimka. Alespoň jinak mám docela štěstí :angel:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Analogue Productions

Příspěvek od jupol »

Inak LP hraje výborne, len ten šum v pozadí...
A album Temtation u rovnakého vydavateľa je super. Kvôli dlžke je na 33 Rpm, ten je v poriadku.
Ostatné LP, ktoré mi maďar poslal sú všetky O.K.
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Analogue Productions

Příspěvek od jupol »

Tak, dal som vinyl vyprať na ultrazvukovej práčke a nič to nepomohlo. Zrejme je problém v lisovaní. ("QUALITY RECORD PRESSING")
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Analogue Productions

Příspěvek od Dieter Burmester »

Stale se nic nezmenilo - QUALITY RECORD PRESSING je pouze nazev, lec znacne ironicky :thumbdown:
Dieter Burmester
Quentin

Re: Analogue Productions

Příspěvek od Quentin »

Dieter Burmester píše: 19 led 2021 15:13 Stale se nic nezmenilo - QUALITY RECORD PRESSING je pouze nazev, lec znacne ironicky :thumbdown:
Proč je nemáš rád? Třeba já s nimi nemám zase tak špatné zkušenosti, na rozdíl od MFSL (těch nových pressů). I tak mám nejraději IMPEX, to je vždy jistota :thumbup:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Analogue Productions

Příspěvek od Dieter Burmester »

Protoze maji v nazvu tu kvalitu, ale z sedesati desek kvalitu lisovani nevykazuje ani jedna. Proto tu kansaskou Lodenici nemam rad.
Dieter Burmester
Quentin

Re: Analogue Productions

Příspěvek od Quentin »

Rozumím :thumbup:
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Analogue Productions

Příspěvek od jupol »

Album Holly Cole som nakoniec reklamoval a z USA poslali na výmenu 2 nové zabalené LP, šum je o niečo nižší, ale nie je to celkom ono. Musím ale pochváliť, že snaha bola...
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Odpovědět