Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Příspěvek od Yngwie »

http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod ... sa-ipa-70/

Pokud to ještě je, tak to je hodně zajímavý startovací komplet ... nebo taky konečná.
terahera

Re: Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Příspěvek od terahera »

Cena je více než výborná, osobně si sice myslím,že jako komplet to k sobě moc nejde,Xavy si zaslouží lepšího partnera,ale když by se prodala Norma za řekněme půl prodejní ceny dál(k vhodnějším bednam),tak lze získat Virtuosy za fantastickou cenu :crazy:
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Příspěvek od PítrsPraha »

Souhlas. Jako set to dohromady nehraje, jak Xavy umi.
Takze jedina cesta koupit a Normu zahodit. Ale kdo by do toho sel....
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
terahera

Re: Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Příspěvek od terahera »

Já zvažuji tak,že při koupi tohoto setu za 95000,- prodám Normu za řekněme 30000,- je v záruce a za třicet už se ten zvuk dá,k adekvátním repro samozřejmě,podle mě ideální k citlivějším regalovkam,tak mám vlastně Virtuosy se zárukou za šedesát palackych,a to je dle mě fantastická cena :shock:
terahera

Re: Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Příspěvek od terahera »

A nebo Normu nechat ve skříni a když přijde nějaký rýpala že se mu něco nezdá,tak Normu vytáhnout a zapojit,aby věděl jak to nemá vypadat :smile:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Příspěvek od Dasta »

Maroslave,
V roce 2015 jsem slyšel Virtuosu vHostivici. Porovnávali jsme ji s Carismou na zesilovači Hegel asi 500w na kanál, bratru 320tisíc.Takové podání středů jsem ještě nikdy neslyšel, nepřipraveného člověka by to mohlo srazit do křesla, zůstal by zírat a říkal si jak je to vůbec možné.Hrál tehdy Tsuyoshi Yamamoto trio - Midnight Sugar.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
terahera

Re: Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Příspěvek od terahera »

Dasta
Já vím,proto píši,že Virtuosa je výborná bedna,ale s Normou IPA 70 je degradovaná :smile: Jak píšeš,se zesilovačem,který je jím vhodným partnerem jsou fantastické a proto myslím,že kup z výše uvedeného inzerátu je výborný kauf,hlavně když ještě odečteme cenu Normy,která by se asi dala dobře prodat.
Mimochodem,kámoš je má,teď koupil přes inzerát Mark Lewinson no383,a když to zapojil a pustil,tak jsem se málem vyvrátil :thumbup: :thumbup: :thumbup: Už jsem Virtuosy slyšel z kde čím,ale tohle mě fakt posadilo na zadek,prostě fantazie
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Příspěvek od RedBaron »

Nevím jestli je to výborný kauf, ale prodávající tam nemá telefon ani mail a na odpověď přímo v inzerátu od rána nikdo neodpověděl. Nevystřelil si tímhle někdo z Nordlanda? Jestli ne, tak do nich jdu.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Příspěvek od PítrsPraha »

Nordland nejspis ve stylu sobe vlastnim neunesl, ze mu vic lidi nezavisle ja sobe napsalo par faktu o jeho sestave. Zrusil si i ucet na Highend foru. Jo a na muj popud dostal banana v Galerii na AV manii, protoze ty sve nadavky na vsechny uz prehanel.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
terahera

Re: Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Příspěvek od terahera »

RedBaron píše:Nevím jestli je to výborný kauf, ale prodávající tam nemá telefon ani mail a na odpověď přímo v inzerátu od rána nikdo neodpověděl. Nevystřelil si tímhle někdo z Nordlanda? Jestli ne, tak do nich jdu.
Pak napiš,jak to dopadlo,sám jsem zvědavý.Škoda,že jsem se teď docela finančně vyflustnul(nový gramec,přenoska.phonopre a kablíky),jinak bych do toho kvůli těm Virtuosám okamžitě šel
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Xavian Virtuosa + Norma IPA 70

Příspěvek od RedBaron »

Tak cena tam byla taková, že by to bylo i na kšeft, tyhle podařený bedny šly za 80 kdykoliv, ale právě ty bych si nechal, podle mě by hrály s mojí SPa sestavou moc pěkně. Ten zesák od normy možná nehraje s hladovýma třípásmovýma Virtuosama úplně nastopro, ale Xavian na těch dvou modelech od normy ladí prakticky většinu poslední svý produkce, takže s jejich regálovkama by určitě musel hrát jak víno a pro někoho takovýho svou cenu má, podle mě by taky za 35-40 šel. Prodělat na tomhle asi prakticky nešlo... kdyby to bylo reálné.

Ale samozřejmě je to pryč, nabídka je ze serveru od večera stažená a nikdo se neozval. Abych pravdu řekl, už jsem v tomhle střízlivej, protože ještě nikdy ve svým životě jsem nekoupil nic za polovinu, pokaždé když je někde nízká cena, je v tom buď scam a podvod, něčí nemístnej fór nebo těžkej háček v podobě zatajených vad...
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Odpovědět