Výprodej klasiky na CD/SACD u Mariinsky label

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Výprodej klasiky na CD/SACD u Mariinsky label

Příspěvek od Frogyman »

Všem příznivcům klasiky doporučuji kouknout na eshop na stránkách lebelu Mariinsky. Zrovna tam probíhá výprodej se slevami až 50%, takže můžete spoustu titulů koupit třeba za 5liber...

https://mariinskylabel.com/collections/cd-sacd

Obrázek
Výstřižek.PNG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Výprodej klasiky na CD/SACD u Mariinsky label

Příspěvek od Frogyman »

Tak jsem právě dělal hromadnou objednávku na 11 titulů, dostal jsem dalších 5% slevu a doprava vyšla na velice příjemných £12,75 :razz:
Mimochodem - při objednání jednoho až dvou titulů vyjde doprava na £3, za 3-5ks je to £4,5 atd... V porovnání s cenami neustále prodělečné ČP docela sranda...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Výprodej klasiky na CD/SACD u Mariinsky label

Příspěvek od lidumil »

Ještě je otázka kvality jak hudební, tak technická.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Výprodej klasiky na CD/SACD u Mariinsky label

Příspěvek od PGH »

Tak to jsou skvělé ceny, už jsem kdysi něco od nich koupil tady v ČR a kvalita vynikající. Škoda že nenakupuji ze zahraničí, zkusím se s někým domluvit.
Odpovědět