Prodejce z bazose TopHifi

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od terahera »

Zvláštní těma a ještě zvlástnější reakce :shock: Je úplně jedno,jestli je dotyčný podvodník,nebo ne,jsme snad soudní a při nákupu hifi techniky snad každý normální chce komponent vidět a slyšet,na základě toho se rozhodne jestli vzít,či ne.Pokud někdo kupuje zajíce v pytli,tak je blbej a je zbytečná diskuze,kdo je či není podvodník :shock:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
aretax
Příspěvky: 3071
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od aretax »

blesk666 píše: 14 kvě 2020 22:55 Milan ty si to tusim cele necital.
1. V mojom pripade pozadoval plnu sumu a tovar bol “niekde” v zahranici a cize vidiet ho nazivo alebo cez videochat nebolo realne a ist ponho osobne tiez nie a taktiez pozadovana bola plna suma a nie zaloha
2.Ak niekto nejaky tovar vydava za “svoj” alebo jeho fotky a nema k nemu v danej chvili ziadny vztah (napr mandatnu zmluvu s vlastnikom o mandatnom zastupeni), je to klamstvo, resp z hladiska prava podvod.
A bol to ten istý pán?

Pitrs: Mne sa vôbec nejedná o to, aby som sa zastával pána, ktorého nepoznám, ale pripadá mi nefér niekoho dopredu odsúdiť a označiť za podvodníka, bez toho, aby som ho poznal a aby som o jeho metódach niečo vedel, iba na základe jedného inzerátu. Ak je niekto priekupník, nemusí byť podvodník. Každý má slobodné právo sa rozhodnúť, či niečo kúpi a akým spôsobom to kúpi.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Ach tá závisť ~x( %-( :thumbup: , poprosím každého koho som podviedol alebo som mu "ukradol" fotku nech sa obráti na políciu alebo priamo na INTERPOL... :ympeace:
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od PítrsPraha »

aretax:

V principu samozřejmě souhlas. Jenon je třeba rozlišovat podstatný rozdíl mezi překupníkem (který zboží koupí a následně prodává), bazarem (který z vůle prodávajícího a za jeho aktivní součinnosti nabízí jeho zboží) a podvodníkem (který vystupuje a jedná jako majitel prodávaného zboží aniž by jej vlastnil nebo aspoň měl k dispozici a propaguje jej bez vědomí majitele ukradenými fotkami).
Už jen ta reakce výše mluví za vše....

Souhlasím s tím, co píše terahera. Tak by to mělo být a tihle podvodníci by byli bez obživy. Ale není.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Ja snažím sa len vtipne reagovať, tým so chcel povedať, že ja mám čisté svedomie a nechcel som byť arogantný, to stojí veľmi ďaleko odo mňa..., nechcite vedieť aké maily dostanem od mojich "priaznivcov" na čo je môj odpoveď je stále 3 X smajli :angel: :angel: :angel:
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Vážený HighEndForumisti poprosím o návrhy čo by som mal ešte doplniť do textu čo mám napísané na Bazoš v hodnotení..., veľmi rád si vypočujem všetko ale už dopredu píšem, že PayPal nie, viem, že prečo..., a kupoval odo mňa už aj Moskovčan bedne a nebol žiaden problém s platbou :thumbup:

Text na Bazoš:

"Zdravím všetkých českých aj slovenských HIFIstov, pýtate sa prečo neinzerujem na slovenskom Bazoši..., tak preto lebo domovská stránka Bazoš je v Česku a každý Slovák chodí na český Bazoš a každý Čech na slovenský, takže prečo by som spravoval, obnovoval dve stránky, kupujúcich mám tak na 50 na 50% z Čiech a zo Slovenska ale aj z iných štátov... Skúsim vám vysvetliť ako sa dostanete bezpečne k ponúkaným komponentom, ak vás niečo zaujalo čo ponúkam. HIFI, čo ponúkam je výlučne od jednotlivcov HIFIstov alebo zberateľov a nie od priekupníkov ktorý skladajú a neprofesionálne opravujú komponenty a snažím sa také komponenty vyberať ktoré sú v TOP stave, väčšinou z Maďarska a z Talianska . Stroje neotváram a neopravujem, samozrejme viem kvalitný servis zabezpečiť ak to treba. Niektoré komponenty možno nájdete aj na eBay alebo aj na iných stránkach. Uvedené tel. číslo je slovenské O2, takže kľudne môžete mi aj volať. V prípade vzájomnej dohody kúpené HIFI doručím len osobne a odovzdám v Senici, v Žiline, v Budapešti a v Košiciach bez navýšenia ceny. Nie je problém doručiť aj v celej ČR a SR podľa dohody. Na prístroje dávam aj záruku podľa vzájomnej dohody. Je možnosť započítať aj vaše HIFI ale musí byť tiež v TOP stave. Na požiadanie pošlem aj detailné reál fotky, ale čo je v inzeráte napísané to 100%-ne platí. V niektorých prípadoch môžem dať aj priamy kontakt na majiteľov prístrojov(ak ešte prístroj nenachádza u mňa) a môže byť uvedená cena nižšia ale či ušetríte to neviem lebo v tom prípade musíte dopravu zabezpečiť sám a nemôžem dať ani záruku s dohodou. Platba je výlučne na účet ak inak sa nedohodneme, tým pádom máte a aj ja mám doklad keby náhodou nastali nejaké nečakané komplikácie, ak je potrebné viem zabezpečiť aj daňový doklad a ni je problém spísať aj kúpno-predajnú zmluvu... Som HIFInadšencom a nie HIFIpriekupníkom aj keď u niektorých "titul" priekupník iste získam čoskoro..., už som iste aj získal :)) S pozdravom a úctou TOP HIFI."
tm.watch
Příspěvky: 137
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od tm.watch »

TopHifi, já s Vaším textem výše problém nemám, jen by mě zajímalo proč ne PayPal - z Vašeho pohledu, kvůli poplatkům?
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od YamahaMan »

tm.watch píše: 15 kvě 2020 11:07 TopHifi, já s Vaším textem výše problém nemám, jen by mě zajímalo proč ne PayPal - z Vašeho pohledu, kvůli poplatkům?
To by zaujímalo aj mňa.
Všetci seriózni predajcovia /rátam k nim aj oficiálnych - nové veci/ bez problémov ponúkajú túto službu.
Čo sa týka poplatkov, je predajca mimo - znáša ich ten čo platí....
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Nie PayPal, hlavne kvôli podvodným jednaním zo strany kupujúcich vyhovárajúc na PayPal..., ja pošlem každému s kým sa dohodnem na podmienkach okrem č. účtu aj fotku OP s mojou fotkou aj foto zdravotného preukazu..., takže veľmi ľahko dá sa ma zamerať aj bez google aplikácii :))
Quentin

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Quentin »

MilanP. píše: 15 kvě 2020 11:19
tm.watch píše: 15 kvě 2020 11:07 TopHifi, já s Vaším textem výše problém nemám, jen by mě zajímalo proč ne PayPal - z Vašeho pohledu, kvůli poplatkům?
To by zaujímalo aj mňa.
Všetci seriózni predajcovia /rátam k nim aj oficiálnych - nové veci/ bez problémov ponúkajú túto službu.
Čo sa týka poplatkov, je predajca mimo - znáša ich ten čo platí....
A na to si přišel jak?! :-?
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Trošku rozmýšľaj keby si to chcel urobiť ako by si to robil..., stačí len jednoducho zaklamať a predávajúci nemá ako sa brániť...
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od YamahaMan »

A na to si přišel jak?! :-?
[/quote]

Predpokladám, že dotyčný pán by nemal podnikateľský úcet na PP.

Ak prijímate platbu je dôležité, či máte Personal Account (Osobný účet) alebo Business Account (Podnikateľský účet). V prípade, že máte Osobný účet, nič sa nestrhne a pripíše sa vám celá suma. Ak máte Podnikateľský účet platíte poplatok vo výške od 1,9 % do 3,4 % + fixný poplatok približne 0,37 €. Tento poplatok je závislý od celkového množstva prijatých peňazí za predchádzajúci mesiac. Pokiaľ môžete, používajte pri svojich nákupoch Osobný účet a nebudete platiť žiadne poplatky.
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Nehovorte, že nikto nevie, nepočul, že aké podvody sa dejú na Ebay cez PayPal, a nie halierové..., X krát mi písali už z Rumunska, Poľska, Turecka, Španielska aby som posielal vec cez Paypal a zaujímavé, že vôbec ich nezaujímal stav, pôvod stroja len nech pošlem..., ak vysvetlím ako fungujem ani mi len neodpovedia, no kto naozaj chce niečo odo mňa stále sa dohodneme ale nie cez PayPal...
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Kocmeister »

S tím Paypalem je to jinak. Vzhledem k tomu, že s ním platím a i přijímám platby každý den, tak to znám. Poplatek za přijetí platby se platí v nějakém tom rozmezí jak tu psal někdo přede mnou, ale nemusí se platit vůbec když odesilatel platby použije volbu "Friends and family", tedy rodina a přátelé. Pak zároveň neplatí ani žádná ochrana kupujícího, tedy status je stejný jako bankovní převod (vše na důvěře). Ale i tak je to výhodnější, protože platba je provedena ihned a mnohem levněji než SWIFT platba. Takže tuhle možnost automaticky nabízím komukoliv od koho kupuju třeba hifitechniku.
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Aj Paypal aj normálny účet v pohode funguje medzi čestnými ľuďmi..., v mojom prípade, že ja by som mal dostať za dodaný tovar na PayPal účet dohodnutú sumu nikto ma nepresvedčí, že PayPal je bezpečný pre mňa...
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Kocmeister »

Proč? Když to bude zaslaný v tom zmíněnym režimu, tak ti peníze z účtu Paypal sebrat nemůže ani kdyby se kupující stavěl na hlavu.
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Nebudem teraz tu PayPalový podvod vysvetľovať :crazy: [-x , ale ako som písal stačí ak kupujúci zaklame a už mal by som problém, a to je ešte len "malý" problém, po naťahovačkách a zlých hodnoteniach(potom už nikto mi nebude veriť) dostanete síce späť stroj ale už vybrakovaný..., a kde sa budem potom sťažovať u riaditeľa PayPal :thumbup:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od PavelDosko »

panove, nechme to na kazdem zda chce za techto podminek s panem obchodovat ci nikoliv
mne by to teda ani nenapadlo
neni placka, neni highend
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

To ste napísali pán Pavel veľmi múdro :thumbup: ^:)^ , aj ja chodím na pivo aj k mäsiarovi tam kde nezlievajú a nedostanem zbytky, aspoň si to myslím, že nie... :angel:
aretax
Příspěvky: 3071
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od aretax »

PavelDosko píše: 15 kvě 2020 13:56 panove, nechme to na kazdem zda chce za techto podminek s panem obchodovat ci nikoliv
mne by to teda ani nenapadlo
Presne tak. Nech sa každý rozhodne sám, ako, kedy a s kým bude obchodovať. Ten koniec Tvojej vety nechápem - čo je bezpečnejšie, ako kúpiť a platiť z ruky do ruky, navyše keď predávajúci poskytne aj možnosť dovozu a vyskúšania? Podľa mňa sú jeho podmienky veľmi seriózne. S TOP Hifi absolútne súhlasím s platbou cez PayPal. Ja osobne týmto spôsobom nekupujem nič drahšie, ako do cca 100€ (raz už som o 50€ prišiel, pre poučenie mi to stačilo - jednalo sa o LP z USA). Možností na podvod je tam naozaj dosť a na zahraničných fórach sa aj dosť často riešia, napr. po otvorení zásielky je tam tovar nefunkčný a nastáva problém - tvrdenie predávajúceho proti kupujúcemu. Ako to asi PayPal vyrieši a asi za ako dlho? Že je platba rýchlejšia, ako cez banku? To nie je pravda. Do Talianska, ČR, AT aj Nemecka keď cez internet poukážem platbu, na druhý deň ju majú na účte. Ako som začal tieto príspevky, tak aj končím. Nikto tu s dotyčným pánom nemá žiadne skúsenosti (ani ja) a predsa ho dopredu odsudzujete. Ak sa mýlim, napíšte, koho a ako podviedol, nech sa to všetci dozvieme. Podotýkam, že dotyčného pána nepoznám, nikdy som ho nevidel a doteraz som o ňom ani nepočul, ale dráždi ma, keď niekto vopred niekoho "označkuje".
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od PítrsPraha »

Blesk666 a jupol zkusenost maji, neni pozitivni. Uvedli ji v tomhle vlakne a na zkusenost bleska666 jsi dokonce primo reagoval. Jupol ho dokonce pri jeho podvodu nacapal. Proc tedy to nepravdive "Nikdo tu s danym panem nema zadne zkusenosti"?

Na druhou strenu je treba poznamenat, ze existuje i rada poctivych a ferovych prodejcu.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Halíř »

Aretaxi
Proc pises ty vymyšlenosti o "platbě z ruky do ruky, při dovozu zboží k zákazníkovi", když to tak evidentně neni. Aby se frajer vydal na cestu, musis mu nejdriv poslat prachy na účet a to je sakra rozdíl, ne?
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Pane Halíři, Vy by ste mi doviezli HiFi do Košíc bez zaplatení do vpredu alebo bez zálohy povedzme za 5 tisíc eur ??? A potom keby ste dorazili tak by som Vám telefonicky oznámil, že sa mi pokazila chladnička, takže teraz si to nemôžem kúpiť a prajem Vám šťastnú cestu späť..., tak také sa mi už stalo ale už sa nestane, skúste hocičo kúpiť cez internet, čo treba, no predsa zaplatiť a potom Vám dodajú...
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Halíř »

Pán dvôchodca, ja od vas nic nekupuju, reaguju pouze na vaseho advokáta, který pise vycucaniny z prstu o platbe z ruky do ruky, kdyz v textu výše je zcela jasne napsano, ze platba je vyhradne na vas ucet, tedy kde je prostor pro jakoukoliv polemiku?
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od PítrsPraha »

...kdyz vidim ten zpusob konfrontacni ublizenecke komunikace postaveny na planych vymluvach, tak si radsi ani nechci predstavit, co by nastalo v pripade nejakeho problemu s pristrojem....

O tom svedci i kupy e-mailu od "prieznivcov", ktere TOP HIFi priznava.

Osobne nejsem zadny bazarista, ale za zivot uz jsem pres bazar prodal peknych par desitek veci od desetikorun po statisice (sportovni nacini, nabytek, kola, domaci spotrebice, obleceni, auta, samozrejme hifi, hracky, zahradni techniku....) a negativni ci nespokojeny e-mail neprisel jediny.

Je ferovost a "ferovost".
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Ja nie som dôchodca ešte to mám dosť, myslím si veľmi ďaleko..., zdá sa mi, že tu píše väčšina dôchodcov :angel: :angel: :angel: , a všetci tu strieľate do neznáma. Ja som pán Halíř milionár !!! a nie hocijaký milionár časový milionár :thumbup: :thumbup: :thumbup: a preto sa nenaseriem hocičo píšu o mne...
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od PavelDosko »

mno a uplne nejvic normalni mi prijde platit az pote, co pristroj fyzicky vidim a slysim, ne posilat penize na zaklade jakehokoliv obrazku. A ano, na netu nakupuju bezne, ale u hifi to nejsou a) male penize, b) ne vzdy se jedna o kousky ktere odpovidaji obrazku odkudkoliv.

p.s. komunikace prodejce dokaze odradit uz pred samotnou prohlidkou pristroje
neni placka, neni highend
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Halíř »

lubos píše: 06 kvě 2020 21:45 Známy mi dávnejšie o ňom hovoril. Je to starší pánko z KE , ktorý je už na dôchodku a takto si privyrába.
Top Hifi
Tady člen fóra jasně píše, ze ma známeho, kteremu rikal jeho kamarad, ze sestra jeho strýce slysela, jak se její bratranec bavil s přáteli o tom ze jste důchodce. Takze nekdo z vas dvou tu evidentne blafuje!!!
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Niektorý z Vás kľudne môžete si vybrať aj nejakého uzbeckého alebo fínskeho HIFIstu len tak náhodne a kľudne môžete si o ňom viesť odbornú debatu a povedzme začať tak, že počuli sme od jedného Švéda, že je to dôchodca z Tampere a berie peniaze dopredu ale len doláre :smile: :smile: :smile: , Vy pán Pavel aj keď nikdy nič by ste odo mňa nekúpili do tej skupiny rozhodne nepatríte :thumbup:
Ramones
Příspěvky: 581
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Ramones »

Že mu nedáte pokoj.
Nikdo ho neznáte, nemáte s ním zkušnost, ale malovat čerty na zeď by vám šlo.
Kdo důvěřuje, koupí. Kdo ne, obrátí se jinam.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Frogyman »

terahera píše: 15 kvě 2020 01:04 Zvláštní těma a ještě zvlástnější reakce :shock: Je úplně jedno,jestli je dotyčný podvodník,nebo ne,jsme snad soudní a při nákupu hifi techniky snad každý normální chce komponent vidět a slyšet,na základě toho se rozhodne jestli vzít,či ne.Pokud někdo kupuje zajíce v pytli,tak je blbej a je zbytečná diskuze,kdo je či není podvodník :shock:
Vytesat do kamene a víc to neřešit.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od PítrsPraha »

Ramones píše: 15 kvě 2020 18:49 Nikdo ho neznáte, nemáte s ním zkušnost.
Nesmysl. Čti pozorněji.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Ramones
Příspěvky: 581
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Ramones »

Nerozkazuj, nepatří ti to tady.
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Vinco »

Nevidim vykricnik
Ramones
Příspěvky: 581
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Ramones »

Upresnim, tedy 😁

Nepoucuj, neslovickaruj... atd.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od PítrsPraha »

Ramones píše: 15 kvě 2020 23:07 Nerozkazuj, nepatří ti to tady.
Rozkaz!

:lol:
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

To je HIGEND debata takto má byť... :angel: :razz: :thumbup:
Ramones
Příspěvky: 581
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Ramones »

TOP HIFi píše: 16 kvě 2020 09:22 To je HIGEND debata takto má byť... :angel: :razz: :thumbup:
Nic si z toho nedělej. Normální stav :angel:
Ramones
Příspěvky: 581
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od Ramones »

PítrsPraha píše: 16 kvě 2020 08:47
Ramones píše: 15 kvě 2020 23:07 Nerozkazuj, nepatří ti to tady.
Rozkaz!

:lol:
No vidíš, tak se mi to líbí :mrgreen:
TOP HIFi
Příspěvky: 18
Registrován: 07 kvě 2020 19:01

Re: Prodejce z bazose TopHifi

Příspěvek od TOP HIFi »

Páni HIFIsti neveriaci v TOP HIFI všetkých Vás volám na pivo do Košíc, samozrejme na tankové české, hlásiť sa môžete na maily: hifitilla@gmail.com , ale musíte mi dopredu poslať peniaze na účet, kto má PayPal nepije... :angel: :lol: :thumbup:
Odpovědět