Echoes Úplná historie Pink Floyd

Knihy o hudbě a filmu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od winelover »

Zakladatel pinkfloydovského fanzinu Brain Damage Glenn Povey podrobně zmapoval historii této skupiny od klubových začátků v roce 1962 až po stadiónová supershow v roce 2007. Publikace, která by neměla chybět v knihovně žádného milovníka rockové hudby. Na závěr jsou detailně zmapovány i sólové projekty jednotlivých členů kapely.

Obrázek
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od pajuna »

A kdo rad PF a knihy, pridam jeste jednu ze sve sbirky.

Nick Mason
Pink Floyd
Dlouho očekávaná kniha Nicka Masona nabízí pohled zevnitř na historii jedné z nejoriginálnějších, nejúspěšnějších a nejdéle hrajících skupin všech dob: Pink Floyd.
Toto seskupení geniálních, ale často bouřlivých jedinců zanechalo významnou stopu v hudební historii. Nick Mason, jeden ze zakladatelů Pink Floyd, je jediným členem, který je součástí skupiny od jejího počátku dodnes. Sepsal události těch pozoruhodných let, jak je viděl on, a nebránil se ironii, dojetí ani vtipu.
Knihu doplňují fotografie a obrázky, z nichž mnohé pocházejí z osobního archivu Nicka Masona a zachycují nejdůležitější okamžiky života skupiny.


Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od jirie »

Dovolil bych si přidat ještě jednu knihu, která vyšla loni na podzim.

Protože neumím vkládat obrázky dám jen odkaz na stránky :
http://www.amazon.co.uk/Making-Pink-Flo ... 819&sr=1-1

Měl jsem možnost ji jen na pár hodin mít doma , ale skutečně stojí za to, a spolu s knihou Vernona Finche "Comfortably numb" podává naprosto vyčerpávající informace o všem , co se týká nejen alba The Wall a koncertů Pink Floyd, ale i filmu, který později realizoval s Alanem Parkerem Roger Waters.

Obrázek
(Edit by ML)
Jirie, dovolil jsem si vložit obrázek knihy.
Uživatelský avatar
pink
Příspěvky: 230
Registrován: 11 led 2011 23:10
Bydliště: Brno

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od pink »

winelover píše:Zakladatel pinkfloydovského fanzinu Brain Damage Glenn Povey podrobně zmapoval historii této skupiny od klubových začátků v roce 1962 až po stadiónová supershow v roce 2007. Publikace, která by neměla chybět v knihovně žádného milovníka rockové hudby. Na závěr jsou detailně zmapovány i sólové projekty jednotlivých členů kapely.

Obrázek
V levných knihách je teď k mání za výborných 299 kaček :thumbup: .
Audionet, Primare, Dynaudio, Kimber Kable, Crystal Cable, Isotek
Uživatelský avatar
pink
Příspěvky: 230
Registrován: 11 led 2011 23:10
Bydliště: Brno

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od pink »

pajuna píše:A kdo rad PF a knihy, pridam jeste jednu ze sve sbirky.

Nick Mason
Pink Floyd
Dlouho očekávaná kniha Nicka Masona nabízí pohled zevnitř na historii jedné z nejoriginálnějších, nejúspěšnějších a nejdéle hrajících skupin všech dob: Pink Floyd.
Toto seskupení geniálních, ale často bouřlivých jedinců zanechalo významnou stopu v hudební historii. Nick Mason, jeden ze zakladatelů Pink Floyd, je jediným členem, který je součástí skupiny od jejího počátku dodnes. Sepsal události těch pozoruhodných let, jak je viděl on, a nebránil se ironii, dojetí ani vtipu.
Knihu doplňují fotografie a obrázky, z nichž mnohé pocházejí z osobního archivu Nicka Masona a zachycují nejdůležitější okamžiky života skupiny.


Obrázek
Velmi dobře napsaná knížka. Dozvíte se z ní mimo jiné i to, že věci související s polorozpadem skupiny v roce 1985 byly prezentovány na veřejnosti trochu jinak. Pro fanoušky skupiny naprostá nutnost.
Audionet, Primare, Dynaudio, Kimber Kable, Crystal Cable, Isotek
Uživatelský avatar
pink
Příspěvky: 230
Registrován: 11 led 2011 23:10
Bydliště: Brno

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od pink »

pink píše:
winelover píše:Zakladatel pinkfloydovského fanzinu Brain Damage Glenn Povey podrobně zmapoval historii této skupiny od klubových začátků v roce 1962 až po stadiónová supershow v roce 2007. Publikace, která by neměla chybět v knihovně žádného milovníka rockové hudby. Na závěr jsou detailně zmapovány i sólové projekty jednotlivých členů kapely.

Obrázek
V levných knihách je teď k mání za výborných 299 kaček :thumbup: .
Publikace už je doma. Krásné fotky, spousta dosud neuveřejněných snímků a článků :thumbup: . Pro fanoušky Floydů naprostá nutnost :smile: .
Audionet, Primare, Dynaudio, Kimber Kable, Crystal Cable, Isotek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od Mark Levinson »

pink píše:
winelover píše:Zakladatel pinkfloydovského fanzinu Brain Damage Glenn Povey podrobně zmapoval historii této skupiny od klubových začátků v roce 1962 až po stadiónová supershow v roce 2007. Publikace, která by neměla chybět v knihovně žádného milovníka rockové hudby. Na závěr jsou detailně zmapovány i sólové projekty jednotlivých členů kapely.

Obrázek
V levných knihách je teď k mání za výborných 299 kaček :thumbup: .
Dnes jsem tuto knihu také zakoupil v "Levných knihách" za výše uvedenou cenu, tak jsem zvědav. Winelovere, díky za tento tip a Pinku i Tobě díky za tip kde dobře koupit.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od Mark Levinson »

Jen doplním, že kniha je skvělá, kvalitní křídový papír i obsah, spousta fotek, udělala mi radost. Jsem někde uprostřed a je to velmi zajímavé čtení. Škoda, že tady nečtou i drahé polovičky, byl by to skvělý tip na dárek pod stromeček či narozeniny ;).
Winelovere, díky za tip :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od winelover »

Není zač!
Ono je někdy možná lepší, že to tady manželky a přítelkyně nečtou. Já to řeším tak, že když tu dostanu nějakou zajímavou inspiraci, tak si napíšu lísteček Ježíškovi. :smile:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od martinowsky »

Trochu mimo. Neznáte někdo náhodou knihu: Odysea zvaná PINK FLOYD? Já ji sem tam sháním na netu už tak 5 let a nic. :thumbdown:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od jirie »

Ano, znám, mám. Je dobrá, ale shánět spíš po antikvariátech.
Uživatelský avatar
pink
Příspěvky: 230
Registrován: 11 led 2011 23:10
Bydliště: Brno

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od pink »

Já ji sháním už asi 3-4 roky a pořád smůla :sad: . V antikvariátech taky nic :thumbdown: .
Audionet, Primare, Dynaudio, Kimber Kable, Crystal Cable, Isotek
Uživatelský avatar
pink
Příspěvky: 230
Registrován: 11 led 2011 23:10
Bydliště: Brno

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od pink »

Audionet, Primare, Dynaudio, Kimber Kable, Crystal Cable, Isotek
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od Mamut »

Zas takovej fanda PF extra nejsem, ale knížky já rád. Dneska sem se zastavil v jednom bazaru a Echoes i toho Nicka Masona za 150,- a 100,- vzal. Dík za tip.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Echoes Úplná historie Pink Floyd

Příspěvek od Mamut »

Kecám, žádná Echoes- tu Odysea zvaná PINK FLOYD sem pořídil..
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Odpovědět