DH Labs

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
koudy42

DH Labs

Příspěvek od koudy42 »

Respekt k teto firme, velmi dobry pomer kvalita provedeni/cena pokud clovek nema nutkani utracet horentni sumy za "fetis". https://silversonic.com/. Znama predevsim v zamori, studiova kvalita.

Vyborne reference:
http://www.audioreview.com/product/cabl ... s/q10.html

http://www.audioreview.com/product/cabl ... atrix.html

https://6moons.com/audioreviews/dhlabs/paul.html
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: DH Labs

Příspěvek od Mark Levinson »

Značka má zastoupení i v ČR (High End studio Panský Dvůr Ostrava), sám jsem měl před mnoha lety i reproduktorový kabel Bi-Wiring, nevím už označení, ale byl výborný. Legendární je jejich propojovací XLR kabel Air Matrix, kvalitní kabeláž Made in USA s výborným poměrem cena/výkon.
Mark Levinson
koudy42

Re: DH Labs

Příspěvek od koudy42 »

Dekuji za doplneni, bohuzel p.Diok uz ukoncil prodej a jsem rad, ze mi prodal posledni kousek Air Matrix. Predtim jsem kupoval ProStudio, toliko k signalove kabelazi.
Ohledne reprokabelu...zacal jsem s T14 a nyni spokojene posloucham na biwire Q10 (vlastne jde o quawire, protoze kabel je konstrukcne biwire v ramci single kabelaze :)).
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: DH Labs

Příspěvek od terahera »

DH Labs jsou ve své ceně výborné kabely,o tom žádná,sám jsem je ve svých začátcích používal,ale pak jsem se tak nějak posunul dál se sestavou a už začali být nejslabším článkem,tak jsem byl nucen k využití potenciálu své sestavy jít dál a začít používat fetiš :cool: Samozřejmě jsem u nich mohl zůstat a přesvědčovat sám sebe,jak jsem stím vydrbal a že to stačí,ale zazdil bych tím zbytek nemalých investic které jsem za ty roky investoval do zbytku sestavy a místnosti a určitě bych neměl při poslechu ten úsměv na tváři,jako teď :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: DH Labs

Příspěvek od F2014 »

@terahera: Mám úplně stejnou zkušenost s Air Matrix. Po všech těch DIY pokusech s propojovacími Oehlbach, RG42, DEXON ... byly Air Matrix pro mne velice příjemným překvapením, mnohem méně zapatlaný zvuk ve srovnání s mými předchozími kabely. Nicméně, jak píše koudy42 "ve své ceně". Pamatuji si, jak jsme měl doma zapůjčený Meitner MA-2 - s Air Matrixy nepředstavoval oproti mému starému DA převodníku Electrocompaniet skoro žádné zlepšení. Teprve po zapojení rovněž zapůjčených propojovacích Acrolink bylo jasné, že Meitner je v jiné lize než Electrocompaniet.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
koudy42

Re: DH Labs

Příspěvek od koudy42 »

Ja jsem nimi doresil kabelaz a soustredim se radeji na dulezitejsi casti jako preamp k novym monos a akustiku. Proto necht si kazdy uziva sveho fetise :thumbup:.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: DH Labs

Příspěvek od F2014 »

koudy42 píše: 15 kvě 2022 17:14 Ja jsem nimi doresil kabelaz a soustredim se radeji na dulezitejsi casti jako preamp k novym monos a akustiku. Proto necht si kazdy uziva sveho fetise :thumbup:.
Jasně, mír v duši. Nechť si každý užívá blažené nevědomosti :lol:
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: DH Labs

Příspěvek od Frogyman »

@ F2014
+1 :thumbup:

BTW - nikdy nepochopím, proč lidi, kteří si zvolili svoji HIFI cestu formou DIY a lowbudget řešení, mají neustále zapotřebí se na HIGH END FÓRU vymezovat ke všem a všemu, co je nad rámec toho, co oni jsou ochotni/schopni do hifi investovat.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: DH Labs

Příspěvek od PavelDosko »

jen technickou ... ne vsechny DIY reseni jsou lowbudget
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: DH Labs

Příspěvek od Mark Levinson »

koudy42 píše: 14 kvě 2022 21:34 Dekuji za doplneni, bohuzel p.Diok uz ukoncil prodej a jsem rad, ze mi prodal posledni kousek Air Matrix. Predtim jsem kupoval ProStudio, toliko k signalove kabelazi.
Ohledne reprokabelu...zacal jsem s T14 a nyni spokojene posloucham na biwire Q10 (vlastne jde o quawire, protoze kabel je konstrukcne biwire v ramci single kabelaze :)).
Ano, byl to model Q-10, který jsem ke spokojenosti používal. Ani jsem nevěděl, že p.Diok již značku DH Labs nedováží.
Nicméně musím dodat, že tato značka/kabeláž má své limity. Reproduktorový kabel jsem tehdy nahradil kabelem Oyaide OR-800 (nevím jestli ten model uvádím správně) a to bylo zvukově mnohem lepší a přitom cena byla obdobná.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: DH Labs

Příspěvek od terahera »

Koudy
Ale to nikdo netvrdí,že bez drahých kabelů atd. sestava nemůže hrát.Spíše mám pocit,že je to naopak,že tu razíš názor,že jen s levnými doplňky to hraje a zbytek jsou naleštěné prdy,tahání peněz a jejich majitelé jsou negramotní pacienti.Já razím názor(který ale nikomu nevnucuji a netvrdím,že je jediný správný),že vše by mělo být v určité synergii,sladěno.Takže znám sestavy,kde na jejich potenciál stačí kabel za pár stovek a hraje to skvěle,kde drahé kabely nejsou žádný přínos a nelze rozeznat rozdíl oproti levným a také znám sestavy,kde naopak levný kabel již brzdí potenciál a naopak vliv kabelů je zcela evidentní
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: DH Labs

Příspěvek od Frogyman »

Neznám nikoho, kdo by kupoval drahou součást hifi bez poslechu a srovnání, jen na základě anonymního názoru na fóru nebo placené recenze. Na rozdíl od druhého tábora, který je schopen si koupit "nejlépe měřící DAC" bez toho, aniž by jej slyšel. Stačí, že je zrovna někde za výhodnou cenu v akci...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: DH Labs

Příspěvek od Rothaudio »

Vše je cesta, každý se nacházíme na jiné vrstevnici. Důležité je se inspirovat navzájem, propojovat se.

DHLabs jsou fajn kabely pro start.
koudy42

Re: DH Labs

Příspěvek od koudy42 »

DH Labs rozhodne neni uplne nejlevnejsi kabelaz, ale dostatecna k memu systemu kde neslysim rozdily, resp prirovnavam je max. k rozpolozeni k jakemu v dany den sednu k poslechu, tudiz je pro me dostatecna a nemam potrebu ji ladit. Od ladeni zvuku jsou elektronky, ktere jdou prokazatelne na me sestave slyset. Cena nehraje.....
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: DH Labs

Příspěvek od Frogyman »

koudy42 píše: 16 kvě 2022 19:02 DH Labs rozhodne neni uplne nejlevnejsi kabelaz, ale dostatecna k memu systemu kde neslysim rozdily, resp prirovnavam je max. k rozpolozeni k jakemu v dany den sednu k poslechu, tudiz je pro me dostatecna a nemam potrebu ji ladit. Od ladeni zvuku jsou elektronky, ktere jdou prokazatelne na me sestave slyset. Cena nehraje.....
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
A přesně o tom to je. Co je dostatečné k tvému systému a vyhovuje tvým uším, nemusí být dostatečné pro někoho jiného...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: DH Labs

Příspěvek od Mark Levinson »

Pánové,
prosím věnujme se v tomto vlákně značce DH Labs, o tom jestli má kabeláž vliv na kvalitu zvuku nebo ne je tady plno jiných vláken včetně anket. Tam už je to snad po těch létech jasně popsáno a kdo nevěří ať tam běží...
Mark Levinson
Pecuch
Příspěvky: 145
Registrován: 09 zář 2012 17:00
Bydliště: Olomouc

Re: DH Labs

Příspěvek od Pecuch »

Rothaudio píše: 16 kvě 2022 09:10 Vše je cesta, každý se nacházíme na jiné vrstevnici. Důležité je se inspirovat navzájem, propojovat se.

DHLabs jsou fajn kabely pro start.
^:)^

Kluci poďme už od toho… myslím tím napříč vlákny..
Odpovědět