Aries Cerat

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Aries Cerat

Příspěvek od zappa »

Vlajková lod Kassandra Limited už je nahrazen D/A převodníkem Ithaka, podívejte se na toto video, to je monstrum. https://www.youtube.com/watch?v=ku4Jzm2 ... ghEndAudio
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Aries Cerat

Příspěvek od zappa »

Poslouchat d/a převodníky od Aries cerat je velká zábava. Nebudu tu plýtvat slovy, ale oba jsou bomba zvuk. To se prostě musí slyšet.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Aries Cerat

Příspěvek od Fidji99 »

Oni su zvonku fakt otvorene? [bez vrchneho krytu] - vyzera to tak na fotkach. Len tak zo zvedavosti - ak ano, aky to ma prinos oproti standardnemu rieseniu s odnimatelnym krytom a vetranim?
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
T101
Příspěvky: 204
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Aries Cerat

Příspěvek od T101 »

Podle mě je tam odnímatelný kryt.
https://aries-cerat.com/helene-product-page/
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Aries Cerat

Příspěvek od Tony »

Možno našli vzor v koncertnom krídle Steinway, to býva tiež vždy otvorené:-)
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Aries Cerat

Příspěvek od zappa »

Je to samozřejmě s krytem, ale pokud chceš změnit bias, který mění zvuk tak kryt musíš sundat. Navíc je to uvnitř tak krásně udělané, že to lidem ukazuji jako krásné umělecké dílo.Tady to máte :smile: https://youtu.be/TydqS_sCQ2w
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Aries Cerat

Příspěvek od zappa »

Proběhl menší test Helene vs Pacific, což byl, řekněme si na rovinu zápas Davida s Goliášem. Pac 30t euro elektronky a adaptéry v hodnotě dalších 3000e vs Helene 13t. Jak se očekávalo, tak Pacific byl přeci jen transparentnější, ale Helene plnější zvuk, oba s vynikajícím prostorem a rozlišením. Zajímavé bylo, že na závěr nepoznali co preferovali Pacific, že hraje Helene, ode mne trochu malý trik. :lol: Za mne šlo o preference, mne se líbily oba, a měl bsych problém, který si vybrat, v žádném případě Helene neodešlo s nějakou porážkou v hodnotě 20t eur, tudíž se potvrdila má slova, Helene je opravdu top převodník ze super ratio cena/výkon. S Clarisys to hrálo opravdu neskutečně. Dále bylo fajn, že tu byli zkušení borci, a konečně došlo k posouzení Euphony Stylus vs Roon. Musím říct, že tedy Stylus hrál neporovnatelně analogověji, to fakt byl rozdíl vícv než dramatický. Takže i já jako zastánce Roonu jsem uznal, že není cesta zpět. Roon budu používat hlavně na objevování, protože je to prostě rychlé a snadné. Stylus na kritický poslech, fakt pecka, ta hloubka a plnost byla úplně někde jinde, jako den a noc. "Music is the best" Clarisys dostaly velké uznání od borců. Děkuji za návštěvu.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět