Clarisys repro

Diskuze o reprosoustavách.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

Ja to šéfe beru, a chápu, ale moje cílová kategorie jsou Auditorium, tyhhle jsou zřejmě do menší místnosti než mám já, a jsou právě na prodej pánové, toto je studio. Pro své účely to budou model Auditorium. Ted s učím a vychytávám to tak, aby zákazník věděl do čeho jde.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
lubos
Příspěvky: 299
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Clarisys repro

Příspěvek od lubos »

S tým basom súhlasím , už je to dávno čo som vlastnil bedne Magnepan 3A (veľkosť cca 1.8m x 0.7m) a nakoniec som ich predal kvôli nedostatku basov... Podľa parametrov mali hrať od 37Hz-40kHz ±4dB, ale treba si uvedomiť, že je to iný bas ako hrajú klasické dynamické meniče.
Fidji99
Příspěvky: 865
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Clarisys repro

Příspěvek od Fidji99 »

Tak ako to mas umiestnene sa straca cely zmysel dipolu. nemyslim to v zlom ani ako kritiku.

Planary sice nehraju "do stran" ale stale potrebuju priestor, aspon 1, idealne- 1.5 metra a presnu vzdialenost od prednej steny, ktora musi byt precizne osetrena. Pri vsetko respekte, tam nestaci nahodne rozmiestnit drevene hranolky a dufat ze to dobre dopadne. ALe tam by som cakal, ze ta ako dealera podpori vyrboca, ti lepsi zvyknu mavat manuali pre dealerov, aby im pomohli s co najlepsou preznetaciou. Napr. MartinLogan ma uplne detailny navod ako postavit bedne a co robit

Zelam vela stastia a trpezlivosti, lebo to za to stoji. Ja mam napriklad normalne lepiace pasky a fotky, ze kde maju stat repro aby som ich nahodou nepohol. Ale ako pises - je to u teba uz "studio" a tam je skoro vzdy problem, ze si jednotlive repro jednoducho zavadzaju a casto iba jeden par dokaze byt v optimalnej pozicii. A najma ked to stale ma byt aj obyvacka, v ktorej sa da normalne existovat.

Az ale teda s tym chces zacat laborovat:
- odstran z prednej steny vsetko, vcitanie difuzie a tych nestastnych zavesov.
- zacal by som planarom tak cca 1.5 metra od steny, to diva tych 100ms mediz priamym a odrazenym zvukom.
- planary maju rady sediet trochu dalej - cize tak 1.2x stereo trojuholnik, skus dodrzat aspon 1.2 metra od bocnych stien
- trochu nech sa ti to ustali a zvyknes si na zvuk, skus pocuvat zenske hlasy, slaky hocico kde vyniknu stredy a vysky, ono v porovnani s hornami to je uplne ine pocuvanie.
- zacni natacat, ale fakt po krokoch, nez dosiahnes co treba
- z akustickych prvkov sa doporucuju hlavne cylindricke difuzory - aj na prednu stenu, aj na prvy odraz zboku, alebo teda nic. NIe absorbcia, ani QRD difuzia.

Je to skutocne o zvyku, ako ked prejdes zo sladenej nesky z mliekom na poriadne espresso, Proste si na to treba zvyknut a zarazu si uvedomis, ze v muzike pocujes ovela viac detailov a emocii. Nie vdaka tomu, ze mas prepalene niektore pasmo, ale vdaka tomu, ze to hra rovno.

Tema planary a basu je zase nieco uplne ine, to doriesis neskor.

Zosik - vela amperov, nevymyslaj z elektronkami, to spolu nesedi.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

No my tu s panem Srollem celý den sedíme, a nestačíme se divit jak to hraje.
Jsme domluveni, že až budou repro rozehrané tak Florian, majitel ze Švýcarska, přiletí a ze vším pomůže. Komunikujeme o všech problémech, super spolupráce, která se jen tak nevidí. Momentálně je na další výstavě Axpona v USA Chicago, a stále se mnou komunikuje. Ale k věci, vše se v klidu bude řešit, hlavně zahořuji, zkouším zesliovače, kabeláž, protože ty repro vše dokonale odhalí.
Jsem zcela očarován zvukem, a už bych za nic neměnil krom vyššího modelu. Myslím si, že vám spadne brada až na zem, až uslyšíte co to dělá. Dovolím si říct, že přednosti, které mají tyto repro těžko něco překoná, takže ano, bude vela roboty. Včera jsem celý den tahal a přerovnával celé studio, nakonec jsem to musel vrátit na zpět. :lol: Má to výhodu, jsem po týdnu jako po sportovním soustředění, docela nabušený.
Ráno jsem zapojil elektronkové zesilovače, a nestačil jsem se divit jak se vše dramaticky zlepšilo, ted poslouchám s Epigramem od Srolla a taky to hraje neskutečně, trochu jiná prezentace. Předozadní i širokopásmový prostor v této pozici je až zarážející, umístění hudebníků v prostoru je opravdu věrné, a takové rozlišení a přirozenost je síla. Ani Horning nejsou na takové výší, to už jsem si myslel, že Agalme jsou těžko překonatelné v tomto ohledu, mýlil jsem se.
Fidji, natáčení není dobré, max 2cm,
1. závěsy sundám, to už jsme zkoušeli, rozdíl byl slyšitelný,
2. repro jsou dostatečně od stěn 2m, ale nejdříve musím najít místo kam dám gauče,
3. zesilovač Epigram hraje skvěle, budeme zkoušet jěště několik zesilovačů, Westminsterlab Rei,Soulnote, Pilium atd.....nicméně Florián elektronky 4. nevylučuje, v Axpona na Floridě v únoru měli 6 monobloků v aktivním provedení vyhýbky, dnes jsme ´též zkoušeli, ale neměli jsme highendovou vyhýbku se všemi potřebnými parametry, tak to byl kompromis, ale stejně to ukázalo velký potenciál, pokud se to provede dobře, může to vyřešit spousty problémů
4. zvykat si nemusím, okamžitě jsem se ztotožnil s tímto zvukem, který jsem si vždy přál, ale nevěděl jsem, že takový zvuk existuje, už vím :thumbup:
5. na další úpravy čekám, až se uvolní místo odstěhováním repro , společník si odveze Horning, a open buffle se dají též mimo místnost, plánuji dokonce vystěhovat vše co tam nepatří, ale vše chce čas, nikdo si přeci nevytvoří ideálně akusticky řešenou místnost na míru ze dne na den, dost na mne spěcháte, děkuji za trpělivost :thumbup:

Všechna slova marná, dokud neuslyšíte, není víry. Jsem doslova upoután v křesle, odskočím jen když musím, to je ted velký problém, chci slyšet nahrávku za nahrávkou.Silně návykové. I když náročnost na postavení a na úpravu místnosti bude zřejmě jěště problematické, jasně jsem vyhodnotil, že pro to udělám vše co je v mých silách,a že to stojí za to vynaložené úsilí. Děkuji za všechny dobře míněné tipy a rady, vážím si toho. :thumbup:
PS: WARNING, ten kdo uslyší sestavu, se do zvuku zamiluje. :lol:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Clarisys repro

Příspěvek od Janik »

Bol som videl som a hlavne POCUL. @fidji pre teba podla mna povinna jazda. Rozpisem sa viac co sme skusali a robili…

Michal dakujem za prijatie dnes.
IMG_1407.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
lubos
Příspěvky: 299
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Clarisys repro

Příspěvek od lubos »

Tu je video Clarisys Audio Studio Plus v obdobnej miestnosti ako mas ty a sú umiestnené pri zadnej stene...

https://m.youtube.com/watch?v=FYl60bYreiU
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

lubos píše: 11 dub 2024 20:06 Tu je video Clarisys Audio Studio Plus v obdobnej miestnosti ako mas ty a sú umiestnené pri zadnej stene...

https://m.youtube.com/watch?v=FYl60bYreiU
Lubos. To jo, ale npouštějí nic kde jsou nizké frekvence. :smile:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

Nový model Piccolo pro menší byty
436429760_10160186421431553_8744477498556753019_n.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

Novinka,Piccolo na Show Axpona právě ted, cena 19950e.
436488802_1197328991428471_4823273854307901982_n.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 941
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Clarisys repro

Příspěvek od dvader »

Tedy kdybych nevěděl, že to je repro, myslel bych si, že je to přímotop… =))
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

Axpona 2024
436946077_2162030410814439_1028351103876068831_n.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Ramones
Příspěvky: 590
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Clarisys repro

Příspěvek od Ramones »

A já, co mi to připomíná:

Burdž al-Arab
Ramones
Příspěvky: 590
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Clarisys repro

Příspěvek od Ramones »

Obrázek
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

20231219_114344.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Clarisys repro

Příspěvek od Jiri »

Na té fotce výše je vidět monobloky PASS ALEPH 0 s výkonem 2x 75W/8ohm, to skutečně dokáže z Clarisys vymáčknout basy?
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

Jiri píše: 15 dub 2024 12:14 Na té fotce výše je vidět monobloky PASS ALEPH 0 s výkonem 2x 75W/8ohm, to skutečně dokáže z Clarisys vymáčknout basy?
Slyšel jsem sestavu přesně v této konfiguraci, ale bohužel nemohu odpovědět, protože jsem je slyšel v tomto řetězci je několik skladeb než začal balit převodník. Ale byl jsem překvapen, že těch 50w ty bedny rozehrávaly na přijatelnou úroven, super byly vocály a jazz..... nejvíc si pamatuji prokreslený hlas Nina Simone, tak jsem ji jěště neslyšel, byla to paráda...basy nevím, asi těžko
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Clarisys repro

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Nenapadá mě, proč by měly být ty monobloky s výkonem 2x 75W/8ohm problém.
Ty bedny jsou čtyřohmové s citlivostí 88Db.
PASS Aleph 0 dává do čtyřech ohmů 150W. Je to v podstatě prakticky stejný výkon jako má Sroll Rhythm. Ten hraje i basy parádně a hrál u mě lépe než Parasound 2x 250W/8ohm.
Kvalita basů není striktně o výkonu zesilovače, i když se to často píše.
Jestli je problém s basy, tak je to o bednách a jejich konstrukci, respektive do velké místnosti a na větší hlasitost je potřeba výrazně větší plocha středobasových panelů, tedy vyšší modely.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

NA-Noble Audio píše: 15 dub 2024 13:50 Nenapadá mě, proč by měly být ty monobloky s výkonem 2x 75W/8ohm problém.
Ty bedny jsou čtyřohmové s citlivostí 88Db.
PASS Aleph 0 dává do čtyřech ohmů 150W. Je to v podstatě prakticky stejný výkon jako má Sroll Rhythm. Ten hraje i basy parádně a hrál u mě lépe než Parasound 2x 250W/8ohm.
Kvalita basů není striktně o výkonu zesilovače, i když se to často píše.
Jestli je problém s basy, tak je to o bednách a jejich konstrukci, respektive do velké místnosti a na větší hlasitost je potřeba výrazně větší plocha středobasových panelů, tedy vyšší modely.
Já basy v té místnosti neslyšel. U mne Studio Plus hraje basy, jak ani Horning nehrály s 6 basákama. Rozehrávají se a je to fakt masakr. Basy neduní jako repro z uzavřených ozvučnic, je to zcela jiný zážitek. Hraji Studio plus se zesilovači 80w v třídě A a to teda je opravdu jízda. Pokud si pamatuji tak Pass 350.8 s XP32 měly repro jěště pod větší kontrolou, takže tady jsme se zesilovači jěště neskončili. Máme v plánu vyzkoušet Westminster Rei se 4 monobloky což bude 400w v třídě A na kanál, tak jsem zvědav co to se zvukem udělá.
Dnes dorazí kolegové, tak jsem zvědav, oba mají Vividy, a ty hrají bass velice dobře co jsem slyšel v malé místnosti. V mé velké místnosti se opravdu nejedná o absenci basů. Velká místnost vyžaduje daleko vyspělejší ozvučení ke kvalitní reprodukci, a to bývá pro repro a celý řetězec velká výzva.. Dle mých zkušeností posluchači mají uši vycvičené ze svých domovů tak,že jim bass většinou hraje tlakem dopředu a valí to nízké frekvence přímo na posluchače, a muže to pak vytvářet velké problémy s akustikou. Clarisys mají bass zcela jiný, ne jako z PA systému, hraje z místa odkud bassová linka pochází, v případě sub basů ozvučí celou místnost slušným fyzickým dojmem. Zatím jsem takovou prezentaci jěště u mne neslyšel, je to z jiného světa ( a to Horning Agalme byl bas s hornem dozádu byl díky dipolovému vyzařování též prostorově velmi zajimavý). Minuet zřejmě bude v menších místnostech dělat něco obdobného. Nicméně bych tyto repro do malých místností necpal. Vlastně klidně ano, ale jen v případě, že hrají styly které chtějí velkou transparentnost a rozlišení, v opačném případě, aby to hrálo dobře i bass tak potřebují opravdu prostor. To není jěště potvrzené, pouze můj názor vysledovaný z mé poslechovky.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

Lukasz Fikus, majitel Lampizatoru mluví ve videou o místnostech, které se mu líbilyna právě proběhlém největším show v USA Axpona, patřily mezi ně např překvapivě Dynaudio, Wolf of Langa, a také Clarisys, kde zminoval v 13.30min. nový a jejich nejmenší model Piccolo 20t euro, který prý ozvučil obrovskou místnost, aniž by něco chybělo. Lukasze si velice vážím, obrovský fanda audia, a velký sympaták, věřím mu každé slovo. https://www.youtube.com/watch?v=tiFUIVK ... LAMPIZATOR
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

Dále bych chtěl vyzdvyhnout toto video studia Suncoast z Los Angeles , kde prezentovaly Clarisys Auditorium, dle Lukasze Fikuse nezná nikoho kdo by je měl doma. No doufám, že se to změní. :lol: Na videu Riders of the storm od Doors, líbí se mi na nich, že hrajou i tavou muziku, nejen hudbu, která je skvěle nahraná. Nenechte se mýlit, na videích kde jsou Clarisys není slyšet jak opravdu hrají, říkám, protože vím z vlastní zkušenosti, že tato videa nedkokáží zprostředkovat skutečné kvality, kterou tyto repro opravdu mají. https://www.youtube.com/watch?v=BZ5NtcD ... oastAudio¨
Jinak Studio plus v Mecca studio se opravdu zdatně rozehrávají. V půlce května budou plně rozehrány a připraveny pro připojení k další novince ze stáje Aries Cerat, kdy Heleně D/A převodníku pomůže jejich předzesilovač Incito S.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Fidji99
Příspěvky: 865
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Clarisys repro

Příspěvek od Fidji99 »

Zopar sprostredkovanych postrehov na tamu Clarisys:
[vsetko ludia ktorych poznam] - v principe su to majitelia elektrostatov. Clarisys je velmi popularna tema, nakolko momentalne ML neponuka plnorozsahove elektrostaty typu CLS/CLX, tak je o ne vemky zaujem [vcitane mna]

AXPONA
Minuet - velmi prijemmny, teply zvuk, vsetko ako ma byt, pradepodobne by si vybral z celej peonuky Clarisys ako favorita.
"nejake velke, neviem nazov" - asi AUditorium? - zvuk bol az trochu neprijemne ostry, napriek spickovej elektronike, take to "supermarketove ladenie" zo zdoraznemymi vyskami na to aby zaujali.
Piccolo - vlemi pekny zvuk, co sa tyka farby a lokalizacie, plus vtipna poznamka "velmi si dali zalezat aby sa nepustalo nieco, v com su nejake basy" , co je pri velkosti repro asi pochopitelne.
Velmi pozitivne ohlasy na Floriana, z ktroym mal sancu stravit nejaky cas aj mimo vystavy, zapaleny pre vec, prijemny a vyzna sa.

SKusenosti z posluchu a diskusia s dealerom [ina osoba]
Neodymium verzie - na jednej strane zvysuje kontrolu basov a citlivost [vyrazne viac moznosti pre vyber zosiku, vcitane elektroniek] , na druhej strane sposobuje frekvnencnu nevyrovnanost a klasicke "boomer generation" ladenie s prepalenymi vyskami. Ze boli dvaja - on klasicky okolo 55, jeho znamy cca 65, a ze ten uplne nadseny bol, nakolko ma samozrejme pokles na vyskach v sluchu. Cize "skvele repro na dochodok" ako to oznacil.
V konecnom dolsedku modely s Neodymion vyzadju umiestnit vuyslovene do priestoru aspon 2-3 metre od prednej steny, cize vyzaduju uz skutocne velky priestor, kotry treba prisposobit repro. [inac toto asi zodpoveda aj skusenosti u Zappu] Tiez pozitivne ohlasy na Florianovu osobu.

Tesim sa k Zappovi, az si to sadne a FLorian mu to nastavi.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Clarisys repro

Příspěvek od zappa »

Minuet jsou laděny jinak :shh: než Studio Plus, Minuet byly opravdu lépe naladěny pro mé uši. To mi potvrdil i Florian, a proto přiletí a doladí mi vyhýbku jako Minuet. Nicméně důrazně radí, abych počkal až uběhne minimálně 220 hodin než začnu hodnotit zvuk. Uvidíme. Tu ostrost slyším výrazně, když sedím naproto výškovému pásku, to dá rozum, v této pozici je to oprvavdu výrazné. Minuety se mi zdály bohatší na středech, to se mi na nich velice líbilo. Je fakt, že tento efekt mohlo způsobovat naprosté zatlumení místnosti i připojený řetězec s PASS Aleph monobloky.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět