Prosba o pomoc

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
Janik
Příspěvky: 1663
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Prosba o pomoc

Příspěvek od Janik »

Ahojte chcem vas poprosit o pomoc. Kamos, ktory kupil odomna xtension 9 ma problem ze sa mu zastavi rotacia v polke platne. Je evidentne, ze problem je elektronika ktorou sa kontroluje/meni rychlost a ktorou sa zapina motor. Vymeneny ma remen za novy. Nemate kontakt priamo u vyrobcu alebo ochotneho predajcu ktory by vedeli objednat novy nahradny diel? Idealne by bolo kontakt priamo do projectu.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
antipop
Příspěvky: 162
Registrován: 04 bře 2015 21:06
Bydliště: Krakonoše

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od antipop »

Janik píše: 21 dub 2024 17:44 Ahojte chcem vas poprosit o pomoc. Kamos, ktory kupil odomna xtension 9 ma problem ze sa mu zastavi rotacia v polke platne. Je evidentne, ze problem je elektronika ktorou sa kontroluje/meni rychlost a ktorou sa zapina motor. Vymeneny ma remen za novy. Nemate kontakt priamo u vyrobcu alebo ochotneho predajcu ktory by vedeli objednat novy nahradny diel? Idealne by bolo kontakt priamo do projectu.
SZ
McIntosh-Sonus Faber-Pro-Ject-Oppo-Townshend
Janik
Příspěvky: 1663
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od Janik »

antipop píše: 21 dub 2024 19:16
Janik píše: 21 dub 2024 17:44 Ahojte chcem vas poprosit o pomoc. Kamos, ktory kupil odomna xtension 9 ma problem ze sa mu zastavi rotacia v polke platne. Je evidentne, ze problem je elektronika ktorou sa kontroluje/meni rychlost a ktorou sa zapina motor. Vymeneny ma remen za novy. Nemate kontakt priamo u vyrobcu alebo ochotneho predajcu ktory by vedeli objednat novy nahradny diel? Idealne by bolo kontakt priamo do projectu.
SZ
Nemozem ti poslat SZ kazdopadne dakujem ti!
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Jenda51
Příspěvky: 10
Registrován: 10 říj 2022 00:14

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od Jenda51 »

Info v SZ. :thumbup:
Odpovědět