Audio Video Show Praha 2024

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Odpovědět
elfton
Příspěvky: 102
Registrován: 11 zář 2018 17:35
Kontaktovat uživatele:

Audio Video Show Praha 2024

Příspěvek od elfton »

Bude letos Audio Video Show Praha 2024?:

Daniel Březina:

již přes půl roku probíhá vyjednávání s vystavovateli i hotely - z obou těchto stran je bohužel na 95% nezájem o realizaci takové akce, takže spíše ne. Čeští zástupci značek nemají rozpočet (dopad extrémních slev, zahraniční konkurence a celkově nevalných prodejů), hotely zase naopak mají plno a nechtějí se "špinit" s tak produkčně složitou akcí...

DB
tm.watch
Příspěvky: 142
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Audio Video Show Praha 2024

Příspěvek od tm.watch »

Zváštní, přitom výstavy typu Axpona, Mnichov, Waršava, Londýn a to nemluvím o Asii normálně fungujou. Ale to je to naše Česko, když jsem se o víkendu díval na reportáže z letošního Record store day v USA, tak se mi chtělo skoro brečet.
elfton
Příspěvky: 102
Registrován: 11 zář 2018 17:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2024

Příspěvek od elfton »

nezbývá nám doufat, že nastane ta 5% šance, že se to uskuteční. Za mě jako výrobce/prodejce ale můžu garantovat, že zájem byl, nikdo se mě na to ale neptal. Chápu, že finančně významnější je zájem o velké prostory, nicméně nevím, že by proběhl nějaký dotazník, sám jsem letos chtěl větší prostor. Argument s hotely ale naprosto chápu, v září jezdí bohatí turisté, zejména důchodci ze západu a že je jich dost. Třeba by pomohlo posunutí termínu?
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 941
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Audio Video Show Praha 2024

Příspěvek od dvader »

Jsme prostě moc malý trh a návratnost vložených peněz je pro vystavovatele malá...
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audio Video Show Praha 2024

Příspěvek od PavelDosko »

elfton píše: 22 dub 2024 13:19 Bude letos Audio Video Show Praha 2024?:

Daniel Březina:

již přes půl roku probíhá vyjednávání s vystavovateli i hotely - z obou těchto stran je bohužel na 95% nezájem o realizaci takové akce, takže spíše ne. Čeští zástupci značek nemají rozpočet (dopad extrémních slev, zahraniční konkurence a celkově nevalných prodejů), hotely zase naopak mají plno a nechtějí se "špinit" s tak produkčně složitou akcí...

DB
o jakych extremnich slevach v CR se bavime?
neni placka, neni highend
elfton
Příspěvky: 102
Registrován: 11 zář 2018 17:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2024

Příspěvek od elfton »

To se musíte zeptat pana Březiny
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2204
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Audio Video Show Praha 2024

Příspěvek od zappa »

My Mecca highend doufáme, že výstava bude. Rádi bychom vystavovali. To není zrovna příznivá zpráva pro nás.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
aretax
Příspěvky: 3081
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Audio Video Show Praha 2024

Příspěvek od aretax »

Podľa návštevnosti na poslednom ročníku si myslím, že nás je veľa, čo máme o výstavu záujem. Ak je problém s hotelmi v Prahe, nebolo by riešením usporiadať výstavu niekde v blízkom okolí Prahy tak, aby miesto bolo dobre dostupné aj pre pražákov, ale aj pre ostatných návštevníkov mimo Prahy?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odpovědět