Foxal

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
foxal
Příspěvky: 17
Registrován: 11 dub 2012 08:43

Foxal

Příspěvek od foxal »

Zdravim vsechny
jsem tu novy tak snad abych neco o sobe napsal.
Bydlim kousek od Prahy :-).

Zacinal jsem s kotoucovym magnetofonem tesla , uz si nepamatuji jaky to byl typ snad je to, ze to bylo v mahagonove drevene bedne.

dnes si hraji s CA 840 propojene kabely krautwire guru jako signalovy a awakening jako reprakovy a k tomu B&W 704


Co posloucham - jsem odkojen novou vlnou ze 70 let minuleho stoleti, tedy Adam Ant. Ramones, Sex pistols apod, dále pak rock od ACDC az po Zeppeliny, dale metal snad vseho druhu, symphonic rock, ci metal,prevazne severskou produkci

Zvlaste rad mam pak Rush, Yes. Zappu, ELP, Uriah heep ....
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Foxal

Příspěvek od anawak »

Vitaj Foxal. Prajem vela prijemnych chvil stravenych medzi nami. :thumbup: :clap:
foxal
Příspěvky: 17
Registrován: 11 dub 2012 08:43

Re: Foxal

Příspěvek od foxal »

dekuji
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Foxal

Příspěvek od Mark Levinson »

Foxale,
vítej, nějak jsem nepochopil co to máš od Cambridge Audio, tedy CD, předzesilovač a koncový zesilovač? Jak si to rozumí s B&W? Ještě jsem tuto kombinaci spolu neslyšel.
Nebyl by nějaká fotečka Tvých mazlíků?
Ještě jednou vítej, ať se tu cítíš příjemně.
Mark Levinson
foxal
Příspěvky: 17
Registrován: 11 dub 2012 08:43

Re: Foxal

Příspěvek od foxal »

Ahoj
no nak jsem to asi napsal moc jednoduse
je to jen CD a zesilovac

A jak to hraje? - sousedi jeste neprisli, teda alespon jsem je neslysel klepat :D
To co nejvice posloucham tam neni problem - ciste, prehledne, prostor dobry,bas rychly a vysek dosti
u elektroniky - treba red hot chilly pepper tam je problem na basech, mam pocit ze zesilovac nestiha, a nebo nestiha B&W, ale mozna je to jen tou mistnosti, nejak jsem to nestihl upravit, jsem panelakovy typ tak je to trochu problem nacpat vsechno do jednoho ale snad se to casem podari

Fotka casem bude vcil nic nemam
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Foxal

Příspěvek od martinowsky »

ááááá další tovární jezdec CA. Vítám Tě a taky prosím o foto Tvých strojů. BW je mi rovněž hodně sympatická značka.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Odpovědět