Dvojí identita-podezření

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od martinowsky »

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Ano. Děkuji, že my obyč nezasvěcení pisálkové jsme za blby, a jestli tu má někdo schizofrenii tak je nám po tom H O V N O

pokud tu mají 2 osoby se sebou problém, proč to ventilujou mezi veřejnost a zatěžujou nás tím??????

PROČ???? Je to paráda předvést krásnou napínavou šou jak někdo s někým zatočí a pak to pěkně smést pod stůl.

promiňte Viktore a Pajuno, ale na rovinu "dobře už bylo" a Vy se stím už jen budete prát.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Mark Levinson »

Chlapi,
vězte, že mne nejvíce zajímala dvojí identita a nezametal bych to pod koberec. To je nesmysl. Co se týče té šou, tak si jaksi nejsem vědom, že bychom tu chtěli kdy s někým zatočit. Já jsem jen žádal vysvětlení a to jsem, co se týče dvojí identity, dostal. To že někdo vychválí něčí bedny až do nebe přece není žádné porušení pravidel.
Boxere,
díky za to "i", ale píšu ve spěchu a mám toho poslední dva dny fakt hodně (SZ, emaily a Skype i během tohoto příspěvku komunikuji se 4 lidmi najednou) a jak odemknu vlákno, tak než něco napíšu už jsou tam příspěvky, takže fakt spěch.
Beryho důvody jsou opravdu citlivé a ryze soukromé a nebudu je zveřejňovat.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Tony »

Viktor, takže je Bery a Dave tá istá osoba?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Mark Levinson »

Tony píše:Viktor, takže je Bery a Dave tá istá osoba?
Dave a Bery není ta stejná osoba, jak jsem psal výše červeně. Nedošlo k porušení pravidel fóra.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od martinowsky »

Co se týče té šou, tak si jaksi nejsem vědom, že bychom tu chtěli kdy s někým zatočit

Tímhle jsem myslel Viktore pouze vztah Beryho a NA. Jako že jsem čekal jak to dopadne kdo s kým zatočí a bude na straně pravdy.
Nemyslel jsem Viktore Tebe ani nikoho jiného. Jestli to špatně vyznělo tak se omlouvám, že jsem to špatně formuloval.

Nakonec to aspoň nějak dopadlo.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Bery

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Bery »

NA-Noble Audio píše:Takže pro sebe to uzavírám ...
Takže abych to taky uzavřel. Nechtěl jsem sice reagovat, ale volal mi dobrý hifi přítel se slovy: "Teď ale je všechna špína na tobě, měl by ses bránit a vysvětlit ty jeho lži, co na tebe plive. Jedna z jeho lží je na fóru vyvrácena a stejně požaduje něčí ofocenou občanku."

Ok, v posledním příspěvku NA je tolik lží a překroucených polopravd, že se nemám čeho chytit. Pravdou ale je, že jsem mu nabídl smír.
Že však Soukromou Zprávu celou překroutil ve svůj prospěch a zveřejnil, s tím já nic nenadělám.

Že jsem tuto bitvu nezačal je zřejmé.
Mimochodem kdysi proběhl podobný boj mezi NA a autorem reprosoustav Ante.
NA potřeboval opět hájit pověst GL a když už se mu nepovedlo někoho usvědčit, zveřejňuje a hlavně překrucuje SZ.

Moje argumentace mohla být daleko ostřejší, ale nemám na to žaludek.
Nesváry se snažím spíše urovnávat, což NA potvrzuje.

Je mi jasné, že tyto smeče nikam nepovedou a protože k dané věci jsem řekl vše,
toto je zde můj poslední přispěvek, dál ať si NA maže med kolem huby komu chce.

Zájemci, co dostane repro za 50% přeji fajn poslech, za ty prachy to bude hrát supr.
Howgh :silent:
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Rothaudio »

Holt NA už takový je a jiný nebude. :thumbdown:
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Rádoby budho, takovýhle charakter abys hodně dlouho pohledal.

Tvůj dobrý hifi známý je stejný případ jako Dejv, buď neexistuje, nebo píšeš a myslíš v jeho jménu.
Žádná lež ode mě není, takže nemůže být vyvrácena. Nebo jako, že Ty napíšeš ML, že Dejv opravdu existuje a podle Tebe je to důkaz jeho existence :lol:
Je to jako vše kolem Tebe.
Nevěděl jsem, že v tom vašem učení a filozofii je normální překrucovat, lhát, manipulovat druhé a bránit se tím nejhorším podlým a prolhaným útokem.
Jen tak dál, bratři z Indie a Tibetu jsou s Tebou. :thumbup:


Pane Rothaudio, také Vás zdravím
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od boxer »

je normální překrucovat, lhát, manipulovat druhé a bránit se tím nejhorším podlým a prolhaným útokem

Hm. Jako když vymaluje. Líp bych to nenapsal. Stačilo by zalistovat v historiích příspěvků na všech možných fórech, kde došlo k rozepřím kohokoliv ( a že jich bylo) s tímto.

Vytahování soukromých zpráv, překrucování faktů, lhaní a urážlivých osočení.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Kdybych ty bedny loni přivezl Berymu až pod nos, za sponzoroval jsem ho a nehal mu je tak za tu polovinu, všechno by dnes bylo zcela jinak.
Nevznikla by registrace Dejv, nemohli bychom si přečíst ty parádní modré příspěvky a chudák Dejv by při porovnání se svýma Triangl nezažil takové zklamání. A hlavně by Bery nemusel vymýšlet jak mě to ukázat. Ale já tenkrát byl plně při smyslech, takže je to teď tak, jak to je.

Boxere, po těch Tvých věčných strkanicích a hádkách z kde kým na všech fórech už Tě nebere vážně nikdo, možná nějací nováčci. Tak šetři inkoust.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od boxer »

NA.

Na tebe si inkoust najdu vždycky. A je mi šumák, co kdo jak mě bere. Protože takový jako jsi ty, co ty dovedeš dělat lidem kolem "ve jménu svých věhlasných beden", to se nemůže nechat bez povšimnutí.
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od MAR »

Po delším čase mi to nedalo zareagovat.

Škoda že to jde z kvalitou příspěvků tak dolů a odrazuje to sem vůbec psát.

NA je všímavý, to je fakt, ale proč je něco citlivého na jedné IP adrese, ze které byly psány příspěvky obou, to teda opravdu nevím ?
Tak nevím, jestli je tu jen pár zasvěcených a o ostatní členy nejde?

Nikdo asi nepotřebuje znát Dejva , ale alespon častečné objasnění ohledně IP by prospělo a omezilo by to další spekulace nás podezřívavějších,( ted si trochu rýpnu tak komu to bude vadit tak se omlouvám :-ss )
typu- čemu že vlastně dělá reklamu či musí ho chválit na foru stará(ý), atd.
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Maretti »

Celá tato diskuze už dospěla do bodu, kdy ani mě už nebaví to číst. NECHCI si hrát na detektiva .... a být svědkem rozepře několika lidí. Jdu si raději číst nějaká smysluplná vlákna :sad:
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Teď mě napadá, s Tebou Boxere je to vlastně jako s Berym :idea:
Pro ty co nevědí, tak boxer je velký zastánce beden JM-LAB Focal a snad i majitel. A víte od kdy po mě jde, od doby, kdy byl uveřejněn test mých prvních beden na Golias.cz, kde podle recenzenta pana Malého hráji Lucid Premium lépe než Diva Utopia BE za více jak jednou tolik. To on se svou náturou absolutně neskousl. Ani tady nejde o peníze, jen o EGO, obrovskou ješitnost a ještě nesnášenlivost a nulovou toleranci.

Boxer má s Berym mnoho společného, ale Bery si hraje na budhu s kterým nemá jak dokazuje zhola nic společného, a boxer na boxera který ho naopak plně vystihuje. Zcela vypovídající byla jeho první ikonka na Hifinázorech (pamětníci si jistě vzpomínají) - kovový boxer, zbraň gaunerů a pouličních rváčů, a pak si tam na chvilku dal krev na zatnuté pěstičce.
Boxere, Ty nemusíš psát ani slovo, a vše o Tobě je nad slunce jasné.

Omlouvám se všem, že tohle musí číst, nemusí je to jen na nich, ale vysvětlení a informace pro utvoření názoru jsou přece potřeba.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od jimmi »

Zdar.Bohužial zase je to tak-už ten MOR z vedlajších for prišiel zase aj sem.A MOR HO....DETVO......
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od jimmi »

Na Slovanete som BlackBerry , tak pozor aby si ma niekdo nepomýlil s Bery.Jimmi prezívku už niekdo použil predomnou.
Odar

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Odar »

Najlepsie na tom je, ze uzivatelia sa nedozvedeli, ako to s pisanim z rovnakej IP je a riesi sa tu, ako hraju NA[/c]ckove bedne :lol: Predpokladam, ze Beryho kamos nie je socialny pripad, ktory doma nema internet a musi chodit na internet ku kamosovi :silent: Nejake vysvetlenie by sa urcite hodilo, ked je to tu uz porozmazavane :cool:
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

To je odkukané od politikov (prepáčte že ich sem ťahám), aj tí veľa kecajú aby nemuseli povedať niečo k veci.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od NA-Noble Audio »

A jistě to nebylo jen to porovnání s těma Utopiema, co Boxerovi nedalo klidu, ale i samotný fakt, jak si můžu dovolit dělat bedny a chtít je srovnávat se značkama, které mají dlouhou historii, mnoho zaměstnanců a výborné technické vybavení.
Mimochodem, já věřím, že i neznámý konstruktér oněch Ursa Major stvořil něco konkurenceschopného a ty bedny hrají dost možná jak je psáno v těch modrých příspěvcích a porazily klidně ty drahé Triangl.

Odare, Bubuxine
Bery napsal ML, že Dejv existuje, ale nelze nic podrobnějšího zveřejňovat a dokazovat, protože je to choulostivé.
Pokud Dejv opravdu existuje, je to jeho kolega z práce, jeho nejlepší kamarád, nebo dokonce něco ještě více, žádné jiné vysvětlení za těchto okolností není možné.
Každopádně ať existuje, nebo ne, je více než jasné, že Ty dvě osoby k sobě mají jakkoli velmi blízko a vše je jen z Beryho hlavy. A protože má Dejv uvedeno pod avatarem jako bydliště jižní Čechy přesto píše ve svém druhém modrém příspěvku, "O víkendu jsem zavítal do jižních Čech", a v těch stejných modrých příspěvcích píše o svých bohatých zkušenostech a mě do "otevřeného" e-mailu napsal opak, "nejsem tak zkušený hifista", tak není dál co řešit - důvěryhodnost na nule.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od NA-Noble Audio »

jimmi píše:Zdar.Bohužial zase je to tak-už ten MOR z vedlajších for prišiel zase aj sem.A MOR HO....DETVO......
Přišli sem odtamtud lidi a přinesli ho s sebou.
Fóra jsou o lidech kteří ho tvoří a hifisti jsou normální průřez společností, a jak ta vypadá?
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
monte

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od monte »

Chlapci, chybí Vám fyzická práce. Zvu bouřliváky na brigádu, poteče z vás pot jako z vola a večer budete nejlepší kamarádi :lol: . Začal jsem obnovu třicetileté zahrady a věřte, budete spát s rukama nahoře.

Soused mne viděl těsně před infarktem a přišel pomoci. Mám tam ještě několik kořenů od vzrostlých smrků :thumbup: a to je ta lehčí práce.

Obrázek

Nikdo nemá právo soudit druhého !!
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Tony »

NA-Noble Audio píše:
jimmi píše:Zdar.Bohužial zase je to tak-už ten MOR z vedlajších for prišiel zase aj sem.A MOR HO....DETVO......
Přišli sem odtamtud lidi a přinesli ho s sebou.
Fóra jsou o lidech kteří ho tvoří a hifisti jsou normální průřez společností, a jak ta vypadá?
Na všetkých fórach sú ti istí ľudia. Ak aj neprispievajú, minimálne ich čítajú.
A história sa opakuje...
Uživatelský avatar
knopi
Příspěvky: 102
Registrován: 07 úno 2011 19:33
Bydliště: Praha

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od knopi »

Podle mě každý výrobce/konstruktér typu NA tohle nemá zapotřebí, upozornil a měl to ukončit, teď mě to spíš přijde, že si dělá sám sobě špatnou reklamu. Nemyslim si, že by někdo někoho poškozoval a ať už to bylo jakkoliv (hodně lidem to je putna). Bery je jistě moc moc fajn člověk..
Mytek Brooklyn DAC, Blipo, XLR & power kabely
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od jirie »

Všichni hifisté jsou z gruntu dobří lidé, ale jen do okamžiku, než se někomu z nich šlápne na kuří oko :mrgreen:
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od jimmi »

Dobrí ano ale niektorích vyložene baví podpichovať,provokovať,prudiť.Až to vzbudzuje podozrenie že su psychicky chorí-a určite aj budu-keby to ich správanie a príspevky preštudoval odborný doktor tak by ich uznal .Další neuznávaju nič iné len to čo maju aktuálne doma-vtedy je to najlepšie na svete, poprípade aj ked to predávaju ,ale ked to predaju potom to už neni pravda.Každá líška si najviac svoj chvost chváli.Dalšia vlastosť Hifistov je závisť a lakomosť.
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od aretax »

Nezdá sa Vám, že toto vlákno je vlastne o ničom?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od pajuna »

aretax píše:Nezdá sa Vám, že toto vlákno je vlastne o ničom?
Nezda, on uz JE.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
radimecek13
Příspěvky: 36
Registrován: 17 pro 2011 19:35
Bydliště: Liberec

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od radimecek13 »

Jsem tady na foru chvilku a toto mi stačí...myslel jsem,že tady najdu rozumné příznivce hi-fi,ale tohle vlákno mě utvrdilo,že ne....místo diskuse o hi-fi je tady vyřizování vlastních účtů....takže tady končím... :mad:
Cambridge Audio Azur 540C -vdh mcd 300 mk III hybrid-Hypa 300SE - Beyerdynamic DT 880 600 ohm,Fostex TH -7B
Colorfly C3 - Fiio E12-Fischer Audio DBA-02 mk II,hisoundaudio live
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od bigjoe »

No...taky se mi toto vlákno nelíbí, ale utíkat je to poslední, co by mne napadlo.
Máš děti ? Když zlobí, tak utečeš od rodiny ? Asi ne, ale snažíš se o nápravu. Zamysli se nad tím.
Jinak si myslím, že bychom všichni měli přestat přispívat do tohoto vlákna, aby "chcíplo",
anebo ještě lépe by bylo - smazat ho.
Nepřineslo nic o co bychom nemohli přijít :thumbdown: . Můj názor.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od pajuna »

radimecek13 píše:Jsem tady na foru chvilku a toto mi stačí...myslel jsem,že tady najdu rozumné příznivce hi-fi,ale tohle vlákno mě utvrdilo,že ne....místo diskuse o hi-fi je tady vyřizování vlastních účtů....takže tady končím... :mad:
No, moc ses tady nepredvedl, nic kvalitniho jsem od tebe necetl,myslim, ze jsi asi jeste hodne mlady a bez odpovednosti, jen tak tipuji a myslim, ze asi nebudu daleko od pravdy. Mozna tvuj tatinek neco vi. Kdyz chce kdokoli odejit, at to udela, ale jeste to dat najevo tak, aby ostatni snad breceli? :shock: ...To me jsou blizsi lidi, co se tady trochu pohadaji nez ti, co ctou a cekaji na trapny zasah. Jak ubohe. Ale castecne te omlouva, ze nejsi v teto skupine zdaleka sam.
Mas pravdu bigjoe.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
davidsound

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od davidsound »

Ja bych byl pro ukonceni tehle frasky a klidne smazani tohohle Zemanovskeho vlakna. Nekdy mi prijde, ze tady maj nekteri mezi nohama vaginu. Jako ufnukane holky :smile:
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od knoflik »

pajuna píše:
radimecek13 píše:Jsem tady na foru chvilku a toto mi stačí...myslel jsem,že tady najdu rozumné příznivce hi-fi,ale tohle vlákno mě utvrdilo,že ne....místo diskuse o hi-fi je tady vyřizování vlastních účtů....takže tady končím... :mad:
No, moc ses tady nepredvedl, nic kvalitniho jsem od tebe necetl,myslim, ze jsi asi jeste hodne mlady a bez odpovednosti, jen tak tipuji a myslim, ze asi nebudu daleko od pravdy. Mozna tvuj tatinek neco vi. Kdyz chce kdokoli odejit, at to udela, ale jeste to dat najevo tak, aby ostatni snad breceli? :shock: ...To me jsou blizsi lidi, co se tady trochu pohadaji nez ti, co ctou a cekaji na trapny zasah. Jak ubohe. Ale castecne te omlouva, ze nejsi v teto skupine zdaleka sam.
Mas pravdu bigjoe
.
:thumbup:
Myslim si, ze vlakno by malo ostat a nech si kazdy utvori nazor, aky chce.
Odar

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Odar »

pajuna píše:
radimecek13 píše:Jsem tady na foru chvilku a toto mi stačí...myslel jsem,že tady najdu rozumné příznivce hi-fi,ale tohle vlákno mě utvrdilo,že ne....místo diskuse o hi-fi je tady vyřizování vlastních účtů....takže tady končím... :mad:
No, moc ses tady nepredvedl, nic kvalitniho jsem od tebe necetl,myslim, ze jsi asi jeste hodne mlady a bez odpovednosti, jen tak tipuji a myslim, ze asi nebudu daleko od pravdy. Mozna tvuj tatinek neco vi. Kdyz chce kdokoli odejit, at to udela, ale jeste to dat najevo tak, aby ostatni snad breceli? :shock: ...To me jsou blizsi lidi, co se tady trochu pohadaji nez ti, co ctou a cekaji na trapny zasah. Jak ubohe. Ale castecne te omlouva, ze nejsi v teto skupine zdaleka sam.
Mas pravdu bigjoe.
Mily pajuna. Touto reakciou si ma sklamal. Totalne. Ak je toto pohlad cloveka na vzniknutu situaciu, ktory moderuje toto forum - Boh nas ochranuj. To si sa naozaj predviedol.
Uživatelský avatar
radimecek13
Příspěvky: 36
Registrován: 17 pro 2011 19:35
Bydliště: Liberec

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od radimecek13 »

Je vidět jak si ubohý Pajune....Je mi 40 a za své léta jsem toho v Hifi zažil myslím o mnoho víc než ty,ale nechlubím se tím...nemám potřebu...poslední léta se zabývám pouze poslechem přes sluchátka a tam dávám příspěvky... a o mého tátu se neotírej na to nemáš právo..bohužel už není na tomto světě...aby se mohl bránit sám..pokud jsou na tomto foru takový lidé jako ty ,tak to forum podle toho vypadá...forum z nejmenší návštěvností a nejmenším počtem dopisovatelů...SBOHEM!!!!
Cambridge Audio Azur 540C -vdh mcd 300 mk III hybrid-Hypa 300SE - Beyerdynamic DT 880 600 ohm,Fostex TH -7B
Colorfly C3 - Fiio E12-Fischer Audio DBA-02 mk II,hisoundaudio live
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4230
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Mark Levinson »

Abych to trochu rekapituloval a taky ukončil, toto vlákno jsem založil přesunutím příspěvků na téma "Dvojí identita", aby Berymu nezasírali osobní vlákno a taky jsem myslel, že by se tohle vlákno mohlo hodit i v budoucnu, třeba kdyby měl někdo podezření na dvojí identitu. Netušil jsem, že se to zvrhne ve vyřízování osobních sporů NA a Beryho, kdy se řeší kdo chtěl bedny za polovinu a kdo nechtěl bedny přivézt na poslech apod., nevím kde je pravda a abych řekl pravdu nezajímá mne to. Každá strana bude tvrdit to své a nestranný člověk stejně nebude vědět kde je pravda.
Proto žádám, aby se takovéto osobní spory řešili v SZ nebo emailem nebo (nejlépe) osobně.

Tímto vlákno zamykám na neurčito, protože to už je opravdu na palici.

ML

P.S. Radimečka je mi líto, že odchází a že neustál jednu (naštěstí slušnou) výměnu názorů, ale jsme svobodné a demokratické fórum a každý může přijít a odejít kdy uzná za vhodné včetně smazání svého osobního vlákna.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: NEYTON

Příspěvek od pajuna »

sekal píše:Mark Levinson :
.......Co se popichování týče, tak v tom je multiidentita Dieter Burmester/Jouda/YngwieM mistr nad mistry, ...:cool:
Sekale,
mohl bys nejak blize vysvetlit tva slova o identite a nejak to konkretizovat, prosim?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: NEYTON

Příspěvek od sekal »

Pajuna :
Dotyčný obdržel na Hifinázorech za (kromě jiného) duplicitní registraci BAN (http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... 179#p97179 ; http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... 188#p97188) a den poté se registroval sem. O tom, že je to on, není vůbec pochyb.. Viz zde http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... d=a#p93007 a dále.. Pokud budeš mít stále pochybnosti, tak se obrať na admina z Hifinázorů, ať ti sdělí IP, pod kterým se tam připojoval, ale myslím, že je to zbytečné...
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1488
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: NEYTON

Příspěvek od Yngwie »

Pochopil jsem správně, že mě považuješ s Dieterem za jednu a tu samou osobu? :crazy:
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: NEYTON

Příspěvek od sekal »

Ne, pochopil jsi to zcela špatně.. Doporučuji trochu pozorněji číst, co jsem napsal.. V souvislosti s multiidentitou jsem zmínil nick YngwieM a dal také odkazy na sousední fórum, z čehož je jasné, že o tebe nejde...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: NEYTON

Příspěvek od Dieter Burmester »

Yngwie, takovy trouba snad neni ani sekal. Ja bych prece nemohl rict, ze mi Burmester nevoni :D Az mi Tesla umre, jednou si urcite od Dýtra neco koupim ;)
Dieter Burmester
Odpovědět