Sietovy filter Noble Audio

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od adrian »

Zakladam vlakno o sietovom filtry Noble Audio...viem,ze su uz prvy majitelia,preto Vas chcem poprosit,ak by bolo mozne sa vyjadrit k zmene, ktoru ste zaznamenali/nezaznamenali po pripojeni filtra. :thumbup:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
horal
Příspěvky: 31
Registrován: 15 říj 2011 06:48

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od horal »

Dnes jsem to v klidu testoval a výsledek hned po zapnutí.
Zvuk se vyloupl z oparu a jsou slyšet lépe dozvuky a drobné detajly .
Celkově se zlepšila lokalizace prostoru.
Jelikož mám filtr krátce a chce s každým zařízením žít déle ještě se vše ukáže.
Tato popisované zlepšení bylo jasné a velmi slyšitelné hned
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od PavelDosko »

cvakupr.jpg
Zdravím, filtr mám krátce a i se krátce vyjádřím - PARÁDA - pročistění celého spektra, prostor, detaily. Velice hezké provedení, vstřícné jednání Pavla, veliká spokojenost. Pro info - do zdi to mám zapojené pomocí Pangea AC9, z filtru do zesilovače Vincent SV 238Mk také Pangea AC9, z filtru do CD Vincent CD S5 VDH Mainsstream Hybrid Rhodium
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
neni placka, neni highend
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od adrian »

Pekne. Ake mas k tomu zapojene repro ? Sorry za off topic.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od PavelDosko »

ahoj, od včerejška Aurum Cantus V8F, spokojenost
neni placka, neni highend
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od adrian »

Gratulujem...poslal som zs ,aby som to tu "nespinil" .
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od MAR »

jsem rovněž majitelem filtru.
Nemam ho z čím srovnat mam jen lištu Supra a nebyl jsem přiznivec filtrací a praček, vždy mi hodně vadil ubytek živosti, rychlosti či dynamiky,či jak to nazvat.

Ale první dojmy z NA filtru jsou velice pozitivní, dynamika zůstává zachováná i při pozitivnim vlivu filtru na zvuk, klid, prostor, dozvuky atd.

Co mně nadchlo ješte vic, je zpracovaní, což jsem nečekal a i uvnitř pokud jste se tam již dívali , na DIY prostě BOMBA.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj Zdenku. Viktor ML mi rikal ze jsme zvani na poslech tak doufam ze to klapne.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od PavelDosko »

to ze je to profesionalne zpracovane i uvnitr muzu jen potvrdit
neni placka, neni highend
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od vanadoo »

Bolo by mozne aj foto "strojovni"? Vlastni tento filter aj niekto na SK?
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

U vás žádný není.


FILTR zadek.jpg
FILTR čelo.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

To je všetko? Viac foto nebude?
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od sekal »

Také bych ocenil nějaké to inside view, vč. případného uvedení ceny výrobku.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od adrian »

Tiez som dalsi v poradi...cena je bezkonkurencna :thumbup: neda sa ti poslat zs.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Od NA sa foto asi nedočkáme. Čo tak nejaký majiteľ, nefotil pri rozborke?
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od adrian »

Myslim,ze pokial sam autor nepotrebuje zverejnovat foto vnutra pristroja,nakolko to nie je komercny produkt,je to len jeho volba a "ostatny" to respektuju ...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od vanadoo »

To si na to ako prisiel? Je vyrobca zakazkovych bedni a toto tiez vychadza z jeho dielne. Pokial berie za to peniaze a vyraba to zakazkovo, tak sa to neda nazvat bastlom. To ze ma na nezverejnenie foto pravo vnimam asi tak isto, ako fakt, ze aj potencionalny kupci maju pravo vidiet co je vo vnutri. Ak sa boji, tak je toto vlakno odkazane len na vzdychanie ako to s tym krasne hra... .
sartel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 říj 2014 13:08

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od sartel »

Rád bych viděl vnitřek beden VMAxx, detailní foto výhybek... Předem děkuji
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od vanadoo »

Porovnavas dve uplne odlisne konstrukcie.
PS: Vyrobcu si uz skusil oslovit?
sartel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 říj 2014 13:08

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od sartel »

Výrobce chce za dokumentaci 400-800Kč . Já bych to chtěl zadarmo stejně jako ty chceš vidět útroby NAfiltru
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od vanadoo »

Nechapem o co ti ide! Mas druhy prispeveok a hned tolko mudrosti. Ja nepotrebujem dokumentáciu, nepotrebujem detaily a nepotrebujem schemu, ide mi o to vidiet vnutro nic viac nic menej. Ten kto nema co skryvat z pohladu nejakeho super tajneho technologickeho programu na slusne poziadanie foto zverejni, ale o tom po tom.
sartel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 říj 2014 13:08

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od sartel »

"...moudrost na HEF přibývá s počtem příspěvků." Díky, to si musím někam napsat
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od vanadoo »

To je vsetko co si tentokrat dokazal zo seba dostat? Fakt vecny prispevok :lol:
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Príde mi to ako dvojaký meter, napr. tu
viewtopic.php?f=4&t=3598
sa hodnotí prevedenie hore dole a tí čo hodnotia to ani naživo nevideli a nepočuli. Ten čo to počul a niečo napíše je zadupaný s poznámkou že prd počul. Ten čo použije krabicu z modushopu je vysmiaty rovnako ako ten čo si ju nechá vyrobiť na CNC. Vraj to dokáže hocikto čo má väčšiu šopu za domom, profíci používajú ohýbačku na plech ktorý vo finále príde napatlať komaxitom. Ale u komerčných značiek sa dočítam že nie je dôležitý vonkajší dizajn, dôležité je ako to hrá, ergo to čo je vo vnútri. Preto som chcel vidieť (stačí aj 640 x 480) čo je vo vnútri filtra. Pretože zatiaľ som videl krabicu z modushopu a nálepkami popísaný zadný panel.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od lubin »

Chlapi (někteří), nechápu proč tak lpíte na tom vidět dovnitř. A už vůbec nerozumím tomu, proč je špatně, že to NA nenafotil a nepředložil to vrabcům do krmítka. Tak si to kupte, a můžete si to fotit jak chcete, ne? Věřím, že je to stejně poctivě udělané jako bedny od NA. Sartel má pravdu. Přeji NA hodně spokojených zákazníků.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od sekal »

Já zase nechápu, proč na tech. fóru zaměřeném na HighEnd není možné rozebírat produkty, (navíc od českého výrobce), poněkud zevrubněji. Fotodokumentace přístroje je přece běžnou součástí prezentace. To nesmyslné informační embargo jde dokonce tak daleko, že jsme se až dosud nedozvěděli cenu zde diskutovaného produktu, i když jsem o to již před několika dny žádal. Zveřejnění této informace brání co ?
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od vanadoo »

2LUBIN> Jednoducha odpoved, niektori neradi vyhadzuju peniaze za mozno "macku vo vreci". A vedomie je asi take, ze https://www.youtube.com/watch?v=4-F8jlj-Kkg A tiez aj preto, ze ak by sa mi to znepacilo a nahodou to vnutorne nebude take IN, tak to ziaden hifista nepreda za sumu, ako si predstavuje pri naslednom predaji.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od Dieter Burmester »

vanadoo píše:Jednoducha odpoved, niektori neradi vyhadzuju peniaze za mozno "macku vo vreci"...
Stejně z obrázku vnitřností poznáš úplné houno, jaký přínos to V TVÉ domácnosti bude mít. Lepší mi přijde si to vypůjčit a vyzkoušet než furt brečet nad nezveřejněnými ''naked'' obrázky :-?
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od lubin »

sekal píše:Já zase nechápu, proč na tech. fóru zaměřeném na HighEnd není možné rozebírat produkty, (navíc od českého výrobce), poněkud zevrubněji. Fotodokumentace přístroje je přece běžnou součástí prezentace. To nesmyslné informační embargo jde dokonce tak daleko, že jsme se až dosud nedozvěděli cenu zde diskutovaného produktu, i když jsem o to již před několika dny žádal. Zveřejnění této informace brání co ?
Zkusit rozebírat je můžeš...proč ne. Fotodokumentace vnitřku nemusí být běžnou součástí prezentace. Některé věci ani prezentaci nepotřebují. Nesmyslné informační embargo nevnímám, kdybych napsal NA, že mám zájem, jistě mě odpoví na všechno.

2LUBIN> Jednoducha odpoved, niektori neradi vyhadzuju peniaze za mozno "macku vo vreci". A vedomie je asi take, ze https://www.youtube.com/watch?v=4-F8jlj-Kkg A tiez aj preto, ze ak by sa mi to znepacilo a nahodou to vnutorne nebude take IN, tak to ziaden hifista nepreda za sumu, ako si predstavuje pri naslednom predaji.

A ty poznáš podle fotky vnitřku, jaký vliv to bude mít ve tvojí sestavě? Nebo proč to chceš vidět?
Panenko skákavá... :crazy:
Kdybych měl zájem já (osobně mám filtraci pořešenou), tak požádám o zápůjčku za plný peníz na pár dní domů. Pokud to bude OK, nechám si a pokud ne, pošlu zpět s flaškou vína za půjčení. Všechno ostatní jsou kluci urýpaný kecičky, který neřeší vůbec nic. Dovedu si živě představit ty komentáře podrobnějšího fota vnitřku. NA má jistě svoje zákazníky a to jakým stylem prezentuje nebo neprezentuje svůj výrobek je třeba mě úplně fuk.
A jelikož se mě tento typ debaty ale vůbec nelíbí (za chvilku si tady lidi budou nadávat) a navíc za.sírám.e vlákno, tak já slibuji, že z mé strany už nebudu reagovat. :angel: :thumbup: :razz: ať Vám to hraje kluci dobře!!! s filtrem či bez filtru :clap:

Ty voe...Dieter mě předběhl.... =))
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od vanadoo »

Dieter Burmester píše:Stejně z obrázku vnitřností poznáš úplné houno, jaký přínos to V TVÉ domácnosti bude mít. Lepší mi přijde si to vypůjčit a vyzkoušet než furt brečet nad nezveřejněnými ''naked'' obrázky :-?
To uz prosim nechaj na mna ci nieco poznam, alebo nie (podla seba sudim teba?). Ak by si sledoval vlakno, tak zistis, ze som sa pytal, ci je nejaky vlastnik na SK... .
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od sekal »

Dieterovu reakci ohledně předjímání vlivu filtru v dom. podmínkách beru. (To ale nebylo smyslem požadavku Dietře)..
Od ostatních (Lubin; Adrian..) to ovšem není nic jiného než servilita (lidově vlezdop-r-delismus). Naprosto tím popíráte smysl diskuzních tech. fór. Proto je tady také v podstatě mrtvo..
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od adrian »

sekal píše:Dieterovu reakci ohledně předjímání vlivu filtru v dom. podmínkách beru. (To ale nebylo smyslem požadavku Dietře)..
Od ostatních (Lubin; Adrian..) to ovšem není nic jiného než servilita (lidově vlezdop-r-delismus). Naprosto tím popíráte smysl diskuzních tech. fór. Proto je tady také v podstatě mrtvo..
Sekal,zatial som len potencionalny zakaznik,poziadal som a objednal,nemam filter doma,ak bude,po dohode mozem foto zverejnit...vies,ze nemam s tym problem. Zijes v Cz,myslim,ze naozaj je lepsia moznost si ho zapozicat,pozries si ho a vyskusas.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od adrian »

sekal píše:Od ostatních (Lubin; Adrian..) to ovšem není nic jiného než servilita (lidově vlezdop-r-delismus).
Poprosim ta,neprenasaj si svoje komplexy z vedlajsieho fora,vsetci vieme komu tam momentalne lezies do za.ku [-x
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od MAR »

Nyní jsem filtr už dostatečně otestoval a odskoušel a je prostě skvělý hlavně pro zesilovač, alespon tak to vnímam já.
Ale třeba i pro subwofer, kde jsem vubec nechapal jak muže mít filtrace takový vliv na nastavení a sladění z hlavními repro což mi bez filtrace moc nešlo, NECHÁPU A UŽ ANI NECHCI, prostě jednoduše vyzkouším!

Mankote co se to tu strhlo za diskuzi ohledně fotek vnitřku.
Nechapu proč se neobratite přimo na NA pokud vás to OPRAVDU zajmá.
Pokud ne, tak vas i tak mohu uklidnit, že i kdybyste fotku vnitřku viděli, tak vam to bude uplně k ničemu, protože uvidite jen velké šede valce a draty k zasuvkám a je to vidět i bez rozebirani.
Takže od nejakych vašich chytrosti od počitače asi zustanem nakonec ušetřeni.

NA tady nikomu nic netlačil, pokud vím tak filtry stavěl na naš požadavek a pokud se někdo na foru odborně věnuje něčemu co je jeho i náš koniček a vyvine něco zajmaveho tak je to skvělé!!! :clap:
Uživatelský avatar
THXKO
Příspěvky: 228
Registrován: 19 úno 2014 13:16

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od THXKO »

Tak filter Noble Audio dorazil už aj slovensko,myslím že na slovensku to bude prvý kus a ktomu predný panel v čiernej farbe :thumbup:
V krátkosti popíšem svoju zostavu.zos.NAD C375bee+sieť.kábel Vincent Power Cable (ten starší),CD NAD C565bee+VDH mainserver koncovky Furutech FI-11 (CU),repro Dynaudio focus 160+XLO HT6 WBT bananiky,signálový kábel medzi CD a Integráčom XLO reference 3.Z filtru N.A do steny Vincent power cable (ten starší).Viem nieje to žiadny high-end,ale časom určite zmeny ešte nastanú.Chcel som hlavne zo svojéj zostavy dostať maximum a preto som pristúpil a zvolil filrtáciu N.A.Išlo mi hlavne aby filtrácia nezačala tlmiť pásmo basov čo som sa tu dozvedel.Nie som básnik tak to popíšem ako som to počúl.Po prvom napojení zostal velký posun vo zvuku čo mi urobilo veľký usmev na tváry.Bas sa spresnil a prehĺbil,čo velmi potešilo.Pribudlo zrazu viac priestoru a celé sa to akosi prečistilo a začalo to hrať!Viac detailóv,proste príjemno prekvapený že som (zatial) zo zostavy dostal maximum.Pavlovi chcem poďakovať za dokonalý DIY filter ktorý je hodný viac ako stojí.Super jednánie Pavla čo si tiež cením.Pavle klobúk dolu a velmi Ti :clap:
Adam Vox Ashkelon - Zavfino 1877PHONO PRIMA-OCC MK2
Hegel H390 - Lessloss Signature, Kimber Select KS 1136 XLR
Gustard R26+U18 - Lessloss Reference, Lessloss Signature
Keces P8, pasív-NUC - Noble Audio ZephyrN
Noble Audio Galaxys - Lessloss Signature
615marek
Příspěvky: 18
Registrován: 28 kvě 2013 12:37

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od 615marek »

Po delsim obdobi klidu napadla mne jednoho rana myslenka na ugrade meho hifi, a jelikoz jsem naposled udelal krok, ktery mel byt jako prvni, proc neudelat dalsi krok, ktery mel byt druhy az ted nakonec :clap: :oops: Tedy, predposledni krok k me ceste za hifigralem byla akusticka uprava me poslechovky-obyvaku, a diky mereni a radam a doporuceni Petra5 je konecny (nejake doupravy jeste probehnou na zaklade dalsiho mereni) vysledek pro mne naprosto fantasticky a nechapu, proc jsem timto nezacal.
Ale k tematu - chtel jsem jeste poresit napajeni, proto jsem oprasil jiz davnejsi postrehy a zkousky ruznych filtraci, az mne zaujalo zde na foru predstaveni a kladne ohlasy na filtr NA. Po domluve s Pavlem jsem si pro nej prijel s tim, ze poslechnu i jeho Chorusy a novy silic Sroll.
Pri poslechu mych znamych nahravek primo u Pavla jsem nevychazel z uzasu, jak mu jeho sestava famozne hraje. Nedokazu vydelit jednotlive prvky sestavy a jejich vliv na vysledny zvuk, ale byl to (na tu chvili tam stravenou) uzasny zvuk, az jsem nekdy nevnimal, co Pavel povida.
Filtr jsem tedy privezl domu, s tim ze na sve sestave jednoznacne poznam jeho vliv, a pokud by zadny nebyl, pojede zpatky. Nedockave jsem pustil prvni skladbu, a uz jsem vedel, ze jiz nebudu muset zpatky do Usti...
Filtr jednoznacne u akustickych nahravek vse procisti, zvyrazni ambietni dozvuky, cimz da vyniknout prostorovosti nahravky, u neakustickych nahravek jsem zaznamenal jak procisteni celeho spektra, tak zejmena prokresleni a zprehledneni basoveho pasma.
V me sestave za tech par dnu poslechu jednoznacny prinos, casem jeste vyzkousim lepsi sitove kabely.
Poslech prevazne symfonicke hudby a jazzu, neco rocku a world v HD na streameru Pioneer N 50, DAC Audiolab mDAC, BVaudio PRE1 a PA300SSE, repro Focal Profile 918, kabely Cardas, VDH, AudioQuest.
Timto jeste jednou dekuji Pavlovi za velmi podareny vyrobek i predsatveni jeho dalsi precizni prace a to reprosoustavam CHORUS
a vsem nevericim v prinos filtrace doporucuji minimalne vyzkouset
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od johny52 »

S mírným asi ročním zpožděním se připojuji k chvále filtrační jednotky od Pavla.Nerad testuji,protože má tělesná sestava není až na jednu vyjímku(zatím) příliš uspůsobená na neustálé zasouvání,vysouvání a propojování jednoho komponentu s druhým.Naštěstí to za mě otestovali jiní a mě stačí jen souhlas s jejich poznatky a spokojenost.
Tímto chci Pavlovi opožděně poděkovat za vlídný přijetí,pohoštění a spoustu poznatků nejen ze světa hf audio :thumbup:
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od vanadoo »

Bolo by možné zverejniť, aký ma filter útlm na 150kHz?
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od aretax »

vanadoo píše:To si na to ako prisiel? Je vyrobca zakazkovych bedni a toto tiez vychadza z jeho dielne. Pokial berie za to peniaze a vyraba to zakazkovo, tak sa to neda nazvat bastlom. To ze ma na nezverejnenie foto pravo vnimam asi tak isto, ako fakt, ze aj potencionalny kupci maju pravo vidiet co je vo vnutri. Ak sa boji, tak je toto vlakno odkazane len na vzdychanie ako to s tym krasne hra... .
Asi tomu dobre nerozumiem - ak sa zaujímaš o nejaké auto, tak výrobca, alebo predajca je povinný rozobrať motor, aby si videl, či sú valce, piesty ojnice a pod. na svojom mieste? Alebo ak sa zaujímaš o vysávač, mixér a pod. tak Ti ho v predajni musia tvoriť, aby si videl či má motor? Čo ak náhodou iba hučí a motor - nikde. Predsa musíš mať istotu, že tam niečo je (možno iba nas.ané). Alebo že by som dobre rozumel? Pochybujem totiž, že by si bol potenciálny kupec NA filtra. Verím, že keby si bol skutočný potenciálny kupec, tak NA Ti ho rád otvorí aj predvedie. Aby si mal istotu, že nekupuješ prázdnu krabicu. Ale naozaj nevidím dôvod, aby výrobca zverejňoval "črevá" prístrojov. Hrá to skutočne dobre a tí, čo si ho kúpili spokojne vzdychajú, ako im to krásne hrá. V tom máš pravdu.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: Sietovy filter Noble Audio

Příspěvek od vanadoo »

Výrobca automobilov Ti uvedie, presný objem, výkon, krútiaci moment, hmotnosť vozidla, atď.. Výrobca mixéra, vysávača Ti uvedie, výkon motora alebo sací výkon motora, atď. Tiež sa na tie parametre pýtaš, alebo ich niekde hľadáš, čítaš, aby si sa o tom, či onom niečo dozvedel aj keď si to nejdeš kúpiť.
NA som žiadal o foto. Neposkytol ho a všetci vlastníci sú tak trochu pokaka..., alebo dostali zákaz. V princípe to už ani nepotrebujem vidieť, je mi to ukradnuté či ma vo vnútri v nejakej krabičke namotaných 20 závitov z 2,5mm drôtu na rúčke od metly, alebo tam má skutočne sofistikovaný filter. Vážne to nepotrebujem vidieť. Mrzí ma, že si vecnú otázku prekrútil na obyčajný flame s Tvojimi dedukciami. Inak pozri sa na dátum, kedy som predmetný dotaz na ktorý reaguješ dával.

Takže skúsim to ešte raz, jedná sa o zariadenie ktoré by malo filtrovať VF bordel. Je to takmer jediná funkcia čo by to malo robiť a preto sa opäť pýtam na práve na ten najdôležitejší parameter, aký ma filter útlm na 150kHz? Ďakujem.
Odpovědět