komak

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
komak
Příspěvky: 214
Registrován: 01 bře 2012 21:22

komak

Příspěvek od komak »

Zdravím váženú spoločnosť
keď že hrozne nerád píšem tak sa predstavím stručne:
muž ,vek 51 ,ženatý...,2 dospelé deti,
chcem poprosiť niekoho komu pošlem mailom foto ktoré napovie o mne viac a on ho tu vloží pretože ja to neviem
vopred ďakujem
všetkým prajem veľa radosti a super zvuku vychádzajúceho z našich milovaných krabičiek :thumbup:
IMGA0005.JPG
IMGA0006.JPG
IMGA0007.JPG
IMGA0009.JPG
IMGA0010.JPG
IMGA0011.JPG
IMGA0018.JPG
IMGA0021.JPG
IMGA0022.JPG
IMGA0023.JPG
IMGA0024.JPG
IMGA0025.JPG
IMGA0026.JPG
100_3765.JPG
Snímka007.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: komak

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Komaku,
vítej na fóru, fotky klidně pošli na můj email a já je vložím jak budeš chtít. Klidně i do napsaného příspěvku, aby byly s komentářem nebo i jinak. Vše záleží na Tvé volbě, není problém :thumbup:.
Mark Levinson
monte

Re: komak

Příspěvek od monte »

Zdravím váženú spoločnosť
:lol:

51 let, taky už bolí život, alespoň nejsi pokročilý začátečník :thumbup: a už jsi něčím prošel. :thumbup: Přeji hlavně vydržať.
komak
Příspěvky: 214
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: komak

Příspěvek od komak »

Dík za privítanie
poslal som nejaké foto
rád -stručne- odpoviem na otázky ak budem vedieť odpoveď
tu je niečo o mne z roku 2005: http://www.hifipassion.com/hifi/index.p ... &topic=405
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: komak

Příspěvek od pajuna »

Vitej zde komaku :!:
Preju, at se ti v nasi komunite libi, a prihod jeste nejake info treba do podpisu nebo mista pobyt, take posli ML fotky a muzou se dat primo sem.
Pajuna
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: komak

Příspěvek od Mark Levinson »

Komaku,
fotky jsem vložil, doufám, že pořadí je OK? Velmi dobré bedny, za mne Focal :thumbup:, tyto Electry mám naposlouchané u Limdemanna (snad se taky jednou rozepíše/představí), ale s McIntoshem jsem je nikdy neslyšel. Koukám dvě S-VHS videa, používáš je v současné době ještě? Zajímá mne to, protože doma mám taky jednu skoro novou S-VHSku a spoustu úplně nových kazet a vše leží ladem ve skříni. Koupil jsem S-VHS Panasonic na sklonku života tohoto média a po půl roce jsem jej nahradil DVD rekordérem. Od té doby je nevyužit a je mi ho líto vyhodit, protože je to vymakaná mašinka se střihem obrazu a mnoho dalšími finesami i obraz je skoro jako DVD na LCD TV a kazety Panasonic kupované tehdy za hodně draho ~x(.
Mark Levinson
komak
Příspěvky: 214
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: komak

Příspěvek od komak »

Zdravím
ďakujem ML za vloženie foto
video ešte používam na prehrávanie VHS na DVD a občas si púšťam analog ,niekedy som nahrával muziku na VHS pásy,mám ich okolo 30 Ks, tak z nostalgie .Hrá to napodiv stále veľmi dobre.
Mc si s Focalmi nažíva v pohode a mne robí radosť,presvedčil ma tým že je to sám o sebe velmi dobrý sílič, má dobrý phono zosil a aj sluchátkový výstup je v pohode.Ďalšie plus je equalizér, ktorý mi umožní počúvať veci ktoré mám rád ale nenahrali ich práve najlepšie ,trošku pokrútim gombíky a dá sa.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: komak

Příspěvek od lubin »

No nazdar Komaku. Vítej. Intoš si v té polici sedí, jakoby se tam narodil. Také by mě zajímala ta kombinace s Focaly. Gramec prima, a vůbec tu celou stěnu máš pěkně naditou. Ale co mě potěšilo nejvíc, je ta KTMka. Stopětadváca stačí, viď?? I moje p...l to moc dobře ví. :lol: Sice nejsem na krosky, mám v podstatě už retro strojek (XJR), ale pár krosek jsem už jezdil. Tak ať Ti to hraje a jezdí přeje Lubin.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
komak
Příspěvky: 214
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: komak

Příspěvek od komak »

lubin
dík za privítanie
ja už som dojazdil dávno- nemám na to financie ani kondičku-ale keď vidím cross alebo enduro a zacítim tú aromu tak hneď sa cítim o sto rokov mladší.Občas sa ešte povozím keď je nejaký pretek, mám kamošov čo mi to bez obáv požičajú,mal som toho pod zadkom hodne.Stále ma lanária jazdiť veteránov ale ja sa poznám.Už na to nemám,preplo by mi vo veži a rozbil by som sa na sračku.Jazdím na biku ,nie je to bezpečnejšie ale aspoň hore kopcom idem pomaly :D
Zaujíma ma aký máš deck Onkyo.Zháňam užívateľský manuál k môjmu TA-2570.
A čo konkrétne ťa zaujíma o Focal-Mc ?
Odpovědět