Van Den Hul

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Van Den Hul

Příspěvek od anawak »

O tejto, kedysi casto sklonovanej znacke, som pocul v poslednom case len velmi malo. Cim to je? Uz ju predbehla konkurencia? Su jej produkty nejakym sposobom horsie? Nepatri tato znacka viac do audiofilskeho sveta?
Osobne nemam zial s produktami tejto firmy ziadne skusenosti, no podla informacii na ich stranke si robia vsetko sami v Dansku, maju lacnejsie ale aj extremne drahe veci ( najmä prenosky) a podla zahranicnych for su udajne velmi dobry. Vsetky dostupn einformacie ale koncia niekde s datumom 2010. Od tej doby som o nich nevedel najst nic relevantne.
Viete niekto nieco? Mate nejake osobne skusenosti?

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Van Den Hul

Příspěvek od pajuna »

Mam jednu zkusenost s firmou VDH, ktere je velice pozitivni (myslim, ze obdobnou ma vice lidi z fora). Nekolik let mam jejich Mainsstream Hybrid Cables (na obrazku ten zlaty - foto vypujcene od Pasula) na CDP a obou zesilovacich. Kdysi jsme delali hromadny test power kabelu a tento dopadl velice dobre, nejlepe v pomeru vykon/cena.

Obrázek
http://www.vandenhul.com/
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Van Den Hul

Příspěvek od fox »

Přenosky neznám. Nepatří taky mezi nejlevnější. Do nedávna jsem ale používal signálové kabely.Tyto výrobky používají technologii lineárně strukturovaného uhlíku (Linear Structured Carbon®). Myslím si, že se spíše hodí pro ostřejší přístroje. Já jsem je přestal používat, protože v mé dnešní sestavě " hrají" na můj vkus temněji. Ale ve spojení mých dřívějších přístrojů Sony a NAD měly svůj význam. Každopádně bych je vyzkoušel s přístroji Vincent a podobnými.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Odpovědět