High End meeting

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High End meeting

Příspěvek od aretax »

pajuna píše:to Aretax

Promin, ale ty mas nejaky zvlastni potiz s vnimanim odlisnych nazoru a navrhu ostatnich.
Nepis, prosim te, nepravdy typu, ze nekdo jiny neco nepochopil, nebo ze nekdo nechce na Slovensko apod. Ja jsem byl jednim z mala ktery na to nekolikrat slusne reagoval a ty misto odpovedi na muj navrh jsi to tady smetl!

Jestli chcete zorganizovat High End meeting, pockej jak se k tomu ostatni postavi, vezmi v uvahu jejich nazory, vzdalenosti, moznosti apod. Potom se da neco dohodnout.

Jestlize chces zorganizovat setkani v BA, kam prijede par kluku ze Slovenska na pivo, muzete si pokecat, popiste si to jako setkani lidi v BA, na hranicich nebo okoli. Pocitej ale s tim, ze prijede maximalne nekdo od Brna.

Zkus se nad tim rozdilem jen zamyslet. Mozna potom zareaguje vice lidi.
Ak to takto vidíš, tak sa Ti ospravedlňujem. Ale myslím si, že ja sám som dal dosť priestoru na názory iných. Dal som iba svoj návrh a požiadal som ostatných o protinávrhy. Ak si prečítaš všetky príspevky, možno mi dáš za pravdu. Nemyslím si, že by som niekomu niečo vnucoval. Žiaľ, nikto s iným návrhom neprišiel. Všetci písali, aký je pre koho môj návrh nevýhodný a pod. Beriem to. V žiadnom prípade som sa Ťa nijako nechcel dotknúť, ale o žiadnom inom konkrétnom návrhu neviem, žiaľ ani od Teba. Ja si pod konkrétnym návrho predstavujem, že niekto povie: toto miesto mi nevyhovuje, navrhujem iné, vtedy a vtedy a nie že mi navrhne, aby som to spravil podľa neho. Aj čo sa týka programu - však som to rozviedol. V tom, že dám návrh a iných požiadam o ďalšie návhy, nehnevaj sa, ale ja v tom práve vidím rešpektovanie názorov iných.
Myslím si, že ja som už povedal všetko a ďalej túto tému nemá pre mňa zmysel rozvíjať. Je pohodlnejšie povedať áno, alebo nie na návrhy niekoho iného, ako niečo organizovať. Ešte raz Ťa prosím - neber to osobne. Je to vlastne moja odpoveď na stanovisko viacerých zainteresovaných na tomto vlákne. Možno práve pre takéto kontroverzné výmeny názorov by bolo dobré sa osobne spoznať - ale.... (Kedysi za komunizmu sa hovorilo: "Iniciatívny somár je horší, ako triedny nepriateľ" - v tomto prípade to platí na mňa.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
bertram

Re: High End meeting

Příspěvek od bertram »

Dal som za týmto vláknom už bodku , ale tvoj posledný príspevok ju musel ešte posunúť. Ja Ťa už vôbec nechápem a už vôbec
neviem čo si sledoval týmto návrhom. Po výzve na meeting sa tu stále v tvojich príspevkoch len niekomu prispôsobuješ a ospravedlňuješ.
Veď je to tvoj nápad , ty tomu velíš a ty musíš vedieť ,čo chceš.Ty musíš povedať takto a vtedy to bude a nie zneisťovať ostatných ,ktorý
časom nadobudnú pocit , že je to len výkrik do tmy.Ponúkol som ti pomoc , ale Ty máš zase pocit ,že sa musíš niekomu prispôsobiť a ospravedlniť.
Takže to už úplne pusť z hlavy a nechaj to ležať. :sad:
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High End meeting

Příspěvek od aretax »

bertram píše:Dal som za týmto vláknom už bodku , ale tvoj posledný príspevok ju musel ešte posunúť. Ja Ťa už vôbec nechápem a už vôbec
neviem čo si sledoval týmto návrhom. Po výzve na meeting sa tu stále v tvojich príspevkoch len niekomu prispôsobuješ a ospravedlňuješ.
Veď je to tvoj nápad , ty tomu velíš a ty musíš vedieť ,čo chceš.Ty musíš povedať takto a vtedy to bude a nie zneisťovať ostatných ,ktorý
časom nadobudnú pocit , že je to len výkrik do tmy.Ponúkol som ti pomoc , ale Ty máš zase pocit ,že sa musíš niekomu prispôsobiť a ospravedlniť.
Takže to už úplne pusť z hlavy a nechaj to ležať. :sad:
Už som nechcel reagovať, ale, prosím Ťa, čítaj, čo som písal. Ja ničomu nevelím. V minulom príspevku si písal, že neviem akceptovať názory iných. Teraz píšeš, že sa stále ospravednujem a prispôsobujem. Tak ako to vlastene je? Ja som len navrhol stretnutie a nechal som na diskusiu, kde a kedy. Keď mám niečo zorganizovať, máš pravdu, musí to byť podľa mňa. Ale keď to viacerým nevyhovuje, nech prevezmú organizáciu iní. Čo sa týka Tvojej rady - poradiť je jednoduché. Ja Ti zas navrhujem - prevezmi organizovanie. Ty si bol jeden z tých, ktorým môj návrh nevyhovoval. Navrhni lepšie riešenie, alebo radšej, ako píšeše, kašlime na to. Ostatné som napísal v predošlom príspevku. Toto sa naozaj môže brať ako bodka za týmto vláknom. Ja som ho založil, ja ho aj ukončujem.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High End meeting

Příspěvek od aretax »

Bertram - ešte niečo. Ako si písal - keď pôjdeš niekde do blízkosti Bratislavy a budeš mať záujem, daj mi vedieť a môžeme sa stretnúť osobne. Môže to byť aj u mňa doma, prípadne v Ketose a pod. Možno osobné stretnutie vyrieši naše "spory".
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High End meeting

Příspěvek od pajuna »

pajuna píše:
bertram píše:Ešte niekolko krát pôjdem tohto roku do Zlína , kôli ukončeniu činnosti firmi , napíšem ti a môžme hodiť reč, ak budeš prítomen.Nie ako
Hliník :lol: ...
A co to tedy udelat nekde kolem Humpolce :lol: ???

Zatim tu padly navrhy pouze na Slovensko, proc zrovna tam? Chapu to pro lokalni setkani s lidma v okoli. Podivejte se na mapu CR+SR, myslim, ze je pouze par lidi z vetsi dalky, napr.Kosice a kdo vi, zda by nekdo vubec chtel odtud prijet. Proc se nebavit treba o Brne (a to je pro me stale vice nez 300km). Ale myslim ze to muze byt zlaty stred.
Jaka je vubec moznost zorganizovat neco s muzikou? Mate napad?

Mozna by nebylo od veci se vubec poptat kdo o neco podobneho ma z fora zajem. Me by to zajimalo.
Aretax,
nikdo te urcite neodsuzuje za snahu dat neco dohromady, ja osobne to vitam. Chce to jen spravnou komunikaci a organizaci.
Kdyz se podivas nahoru na zkopirovany muj prispevek, uvidis tam navrh i na jina mista, taky uvahu zda by to slo spojit s muzikou a rozhodne ne zadne odmitani, pouze uvahy a navrhy, na ktere nikod nereagoval primo. Takze bys mel alespon v duchu poopravit sva slova. No, uz toho nechme.

Az budeme chtit nekdy v budoucnu nekdy opravdovy HighEnd Forum Meeting, domluvim se s Viktorem a dame navrh jak a kde to provest. Urcite by ale mel byt ve vetsim poctu lidi a s muzikou.

V pripade ze vymyslite kdokoli neco zajimaveho ;) , dejte vedet, rad to zvazim.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: High End meeting

Příspěvek od monte »

Dobrééé ráááno Vietname

Hoši a co tak Krakow, dobré klobásy, pití, pěkné ženské. Obchody s hifi, nosiči. Bral bych září a možná bych zvednul zadek :lol: :lol: :lol: . Pajuna najedeš v Polsku na dálnici a coby dup.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High End meeting

Příspěvek od pajuna »

monte píše:Dobrééé ráááno Vietname

Hoši a co tak Krakow, dobré klobásy, pití, pěkné ženské. Obchody s hifi, nosiči. Bral bych září a možná bych zvednul zadek :lol: :lol: :lol: . Pajuna najedeš v Polsku na dálnici a coby dup.
Ja jsem pro! Krakow je krasny, mam to tam rad, i kdyz trochu daleko. Kdyz to bude spojene s nejkou music akci, udelam si tam klidne i cely vikend. Holky tam maji taky pekne.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: High End meeting

Příspěvek od monte »

Pověříme organizací Viktora :lol: , oni z Ostravy beztak hůtorí všichni po polsky. V pátek se sjedeme, téma hifi. Sobota město, večer se víte co. V neděli po aspirinu a obědě domů. :thumbup: V Krakově jsou hodně koncerty, možná by se něco natrefilo, třeba SBB. Určitě se najde někdo, kdo Krakow dobře zná, já většinou jen projížděl.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High End meeting

Příspěvek od pajuna »

Muzeme udelat nejakou session na severu Moravy i mimo to, chystam se tam na vikend podivat se po par studiich, kamaradech z fora. Mozna bych to mohl nechat az na Avantgard leto, podle casu a moznosti. Kdyz me najdete nejake slusne ubytovani ;) Neco domluvime :thumbup:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High End meeting

Příspěvek od aretax »

pajuna píše:
pajuna píše:
bertram píše:Ešte niekolko krát pôjdem tohto roku do Zlína , kôli ukončeniu činnosti firmi , napíšem ti a môžme hodiť reč, ak budeš prítomen.Nie ako
Hliník :lol: ...
A co to tedy udelat nekde kolem Humpolce :lol: ???

Zatim tu padly navrhy pouze na Slovensko, proc zrovna tam? Chapu to pro lokalni setkani s lidma v okoli. Podivejte se na mapu CR+SR, myslim, ze je pouze par lidi z vetsi dalky, napr.Kosice a kdo vi, zda by nekdo vubec chtel odtud prijet. Proc se nebavit treba o Brne (a to je pro me stale vice nez 300km). Ale myslim ze to muze byt zlaty stred.
Jaka je vubec moznost zorganizovat neco s muzikou? Mate napad?

Mozna by nebylo od veci se vubec poptat kdo o neco podobneho ma z fora zajem. Me by to zajimalo.
Aretax,
nikdo te urcite neodsuzuje za snahu dat neco dohromady, ja osobne to vitam. Chce to jen spravnou komunikaci a organizaci.
Kdyz se podivas nahoru na zkopirovany muj prispevek, uvidis tam navrh i na jina mista, taky uvahu zda by to slo spojit s muzikou a rozhodne ne zadne odmitani, pouze uvahy a navrhy, na ktere nikod nereagoval primo. Takze bys mel alespon v duchu poopravit sva slova. No, uz toho nechme.

Az budeme chtit nekdy v budoucnu nekdy opravdovy HighEnd Forum Meeting, domluvim se s Viktorem a dame navrh jak a kde to provest. Urcite by ale mel byt ve vetsim poctu lidi a s muzikou.

V pripade ze vymyslite kdokoli neco zajimaveho ;) , dejte vedet, rad to zvazim.
Rád prijmem Tvoj návrh. Zorganizuj to v Humpolci, ja určite prídem (ak to neprekazia nepredvídateľné okolnosti). Písal som, že od Prahy po Košice sa prispôsobím. Mám záujem Vás spoznať. Čo sa týka mojich slov - ináč vyznie písaný text, ako osobný rozhovor. Čiže slová opraviť netreba, iba im dať iný význam - to však chce osobne sa poznať. O to mi práve ide.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: High End meeting

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak to tady musím napsat, v sobotu jsme udělali takový malý High End meeting. Sešli jsme se v komorním počtu čtyřech nadšenců, kteří věřili, že to musí vyjít. Mirek, Anawak, Aretax a já. Ráno jsem vyrazil do Brna a myslel jsem, že zajedeme maximálně na hranice k Aretaxovi, ale nakonec vše bylo jinak. Napřed jsme jeli do Bratislavy k Anawakovi a až cestou zpět k Aretaxovi. Bylo to skvělé, dorazil jsem domů až v noci, ale řeknu vám, že nic nenahradí osobní setkání. Když máte představu s kým si na fóru píšete, to se lépe pochopí i nějaký ten fór. Podrobnosti jsou v osobních vláknech.
Mark Levinson
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: High End meeting

Příspěvek od Mirek »

Mohu napsat jediné - bylo to skvělé !
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High End meeting

Příspěvek od aretax »

O to mi išlo, keď som navrhol meeting. Aby sme sa osobne spoznali. Iba naozaj dobrý spisovateľ vie písmom vyjadriť presne to, čo chce a tak, aby sa nikto neurazil. Ak človeka poznám osobne, ináč beriem aj to, čo napíše. Spisovatelia tu myslím, žiadny nie sú, tak je asi lepší aj osobný kontakt. Bol som rád Vašej návšteve, dúfam, že sa zopakuje. K Anawakovi môžem ísť kedykoľvek, ale počkám, kým si urobí posluchovku, aby som si neurobil výsledný dojem z niečoho, čo nie je dokončené. Podľa mňa akustika má na celkovom zvuku podiel až 80%. U Mirka som bol a v jeho vlákne som to opísal, k Mark Levinsonovi verím, že sa v lete dostanem. Jeho kombinácia ma naozaj zaujíma.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: High End meeting

Příspěvek od anawak »

K Viktorovi musime co najskor..... co najskor.... Jednak to ma perfektne a jednak ma novy CDP, ktory je spickovy....
musime rychlo musime......
:thumbup: \:D/ \:D/
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: High End meeting

Příspěvek od Mirek »

Pánové A+A, já se k Viktorovi chystám příští víkend a chci pro porovnání vzít svůj CDP. Je to nyní ve fázi domluvy, tak bychom to mohli spojit.
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High End meeting

Příspěvek od aretax »

Mirek píše:Pánové A+A, já se k Viktorovi chystám příští víkend a chci pro porovnání vzít svůj CDP. Je to nyní ve fázi domluvy, tak bychom to mohli spojit.
Súhlasím
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: High End meeting

Příspěvek od lubin »

Mirek píše:Pánové A+A, já se k Viktorovi chystám příští víkend a chci pro porovnání vzít svůj CDP. Je to nyní ve fázi domluvy, tak bychom to mohli spojit.

Tak tento souboj by mě velmi zajímal... :crazy: :D Accu znám u Mirka a starej Mark u Viktora také...ale nikdy ne na stejných komponentech...
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: High End meeting

Příspěvek od anawak »

A co keby som zobral aj Meridian a mono este nejaku masinu k tomu? Spravime si CDP session.
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: High End meeting

Příspěvek od Mirek »

A co keby som zobral aj Meridian a mono este nejaku masinu k tomu? Spravime si CDP session.
Nebylo by to špatný....
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: High End meeting

Příspěvek od lubin »

A já bych vzal low end CDP :) vážně :crazy:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High End meeting

Příspěvek od aretax »

Keď každý niečo zoberie, opýtali Ste sa Mark Levinsona, či bude mať na nás čas celý týždeň? Každý prístroj sa musí aspoň hodinu zohriať, tak keď to spočítame, .....No, je to dosť.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: High End meeting

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Závist u mě nikterak vážněji nefunguje ale musím přiznat, že vám všem na pomezí ČR/SK závidím.
Jak se krásně rozjelo to navštěvování, porovnávání komponent bude také zajímavé. Kdyby to nebylo tak daleko a já nebyl tak velmi zaneprázdněn stavbou domu připojil bych se velmi rád a třeba vzal i nějaké bedniska. U nás na severu ČR je audio nadšenců poskrovnu a snahy o podobné akce jsou mizivé.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: High End meeting

Příspěvek od anawak »

To N.A.

jedneho dna sa vsetci zoberieme a "potahneme" k Tebe. Neboj......

No a k tomu ostatnemu len dodam, ZE SME SI VSETCI (ML, Mirek, aretax, anawak) NEJAK SADLI. Takze akakolvek akcia sa organizuje o to lahsie. Myslim, ze na vzdialenosti az tak nezalezi. Ci mas ist 200 km na zapad alebo na vychod je v takom pripade fakt asi jedno.

Respect!!!
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High End meeting

Příspěvek od aretax »

anawak píše:To N.A.

jedneho dna sa vsetci zoberieme a "potahneme" k Tebe. Neboj......

No a k tomu ostatnemu len dodam, ZE SME SI VSETCI (ML, Mirek, aretax, anawak) NEJAK SADLI. Takze akakolvek akcia sa organizuje o to lahsie. Myslim, ze na vzdialenosti az tak nezalezi. Ci mas ist 200 km na zapad alebo na vychod je v takom pripade fakt asi jedno.

Respect!!!
Presne tak. Keď už v tom aute sedím, tak je naozaj skoro jedno, či idem po dialnici do Ostravy, alebo do Ústí.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: High End meeting

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Zdravím všechny z východu.Nevidím tu žádné nové příspěvky, akce s porovnáním přehrávačů byla odložena?
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: High End meeting

Příspěvek od anawak »

deleted by ML. Sukromne dovody.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: High End meeting

Příspěvek od Mark Levinson »

anawak píše:deleted by ML. Sukromne dovody.
Omlouvám se všem, ale u nás jsou tak tropické teploty, že mne ani nebaví poslouchat :sad:
Ty poslední dny to bylo 33,7°C přes den a v noci to nejde pod 22°C.
Mark Levinson
Odar

Re: High End meeting

Příspěvek od Odar »

+1 k Binovmu nazoru
bertram

Re: High End meeting

Příspěvek od bertram »

Ja sa Vám ani nečudujem. Aparatúru som už vyše týždňa nezapol , akúrát všetko odpájam kôli silným búrkam.V tejto horúčave sa to
naozaj nedá počúvať a ani ma to nebaví.Zvyčajne mi hučí ventilátor a mám pootvárané všetky okná a čo hrá je jedine rádio. Dnes mám
robotu v byte a už som velmi rád , že som to skončil.Idem na bicykli sa trošku schladiť a cestou si dáme nejaké to pivo. :angel: To jediné
ma v súčasnosti trochu povznesie. :thumbup:
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High End meeting

Příspěvek od aretax »

Mark Levinson píše:
anawak píše:deleted by ML. Sukromne dovody.
Omlouvám se všem, ale u nás jsou tak tropické teploty, že mne ani nebaví poslouchat :sad:
Ty poslední dny to bylo 33,7°C přes den a v noci to nejde pod 22°C.
Vy ste nejaký fajnoví!! U nás bolo celý týždeň od 34°C do 37°C. Však je leto !! A to neexistuje, aby som si večer nezapol aparatúru. Cestovať a porovnávať stroje sa mi naozaj nechce, ale podvečer si ísť zaplávať a večer počúvať - to je super!! Práve včera som si kúpil super LP - Dannielsona (švédsky jazz). Najkhoršie bolo v tej horúčave v kšefte kupovať tú platňu.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odar

Re: High End meeting

Příspěvek od Odar »

Akurat, ze som v zivote nemal tak horuce pristroje, ako behom minuleho tyzdna. Aj vzhladom na to sa to snazim trosku obmedzovat. Technika tiez dostava zabrat.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: High End meeting

Příspěvek od anawak »

ja mam v izbe stale 24°. Pripadne 23 alebo 26, podla toho ako nastavim.
Ale nechcem rypat, len teraz v tychto horucavach ocenujem moje rozhodnutie pri prerabke bytu namontovat klimu? Super vec je to.
bertram

Re: High End meeting

Příspěvek od bertram »

To s tým podvečerným plávaním a večerným počúvaním vo vlastnéj posluchovke , tak to by som bral, to dokáže pohladiť a
uvolniť . :thumbup:
Odar

Re: High End meeting

Příspěvek od Odar »

anawak --> Behom minuleho tyzdna bolo najlepsie v praci :lol: 24 'C a pohodicka - akurat, ze mi dlhodobo klima nerobi moc dobre na dychacie cesty . . . ale ked si mam vybrat, ci trpiet 35 'C, alebo trochu smrkat / kaslat, volim klimu. Dobre si spravil, ze si si namontoval klimu. Myslim si, ze ju ocenis aj v buducich rokoch.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: High End meeting

Příspěvek od Mamut »

Hm, já v práci dělám 12 hodinové šichty při 30°C - 38°C celoročně a ještě navlíknutej v těžkejch montérkách a ochranné kombinéze, s kapucí přes hlavu. Jedině v tuhé zimě se ochladíme na kolem 28°C :lol:
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High End meeting

Příspěvek od aretax »

bertram píše:To s tým podvečerným plávaním a večerným počúvaním vo vlastnéj posluchovke , tak to by som bral, to dokáže pohladiť a
uvolniť . :thumbup:
Plávanie - v tom nevidím problém. Stačí naštartovať a ísť na jazero, alebo na kúpalisko. Ja to tak robím.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: High End meeting

Příspěvek od jirie »

Mamut píše:Hm, já v práci dělám 12 hodinové šichty při 30°C - 38°C celoročně a ještě navlíknutej v těžkejch montérkách a ochranné kombinéze, s kapucí přes hlavu. Jedině v tuhé zimě se ochladíme na kolem 28°C :lol:
Kloubouk dolů.
Vypadá to, že budeš dělat do "Heavy metalu" :???:
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: High End meeting

Příspěvek od Mamut »

JJ, tak nějak. Doufám, že brzo bude změna.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: High End meeting

Příspěvek od anawak »

Odar píše:anawak --> Behom minuleho tyzdna bolo najlepsie v praci :lol: 24 'C a pohodicka - akurat, ze mi dlhodobo klima nerobi moc dobre na dychacie cesty . . . ale ked si mam vybrat, ci trpiet 35 'C, alebo trochu smrkat / kaslat, volim klimu. Dobre si spravil, ze si si namontoval klimu. Myslim si, ze ju ocenis aj v buducich rokoch.
No vies, skusal som pocuvat aj bez nej. Ale za hodinu bola v izbe teplota asi 40 stupnov ak nie viac (vdaka elektronkovym koncakom), a to sa FAKT NEDALO. Takze klima u mna nutnost. :thumbup:
Odpovědět