Hifi a zeny

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Hifi a zeny

Příspěvek od anawak »

Chlapi vsimli ste si, ze na forach o Hi-Fi nevystupuju ziadne baby? Paradox, nie? Minule som cital nejake forum o upravach aut a tam ich bolo celkom dost. Ale akonahle ide o Hi-Fi, tak sa ta ich emancipacia nejak straca. Cim to je?

Toto je asi pekne stupidne tema ale nejak ma to tak napadlo a pride mi to cudne.
monte

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od monte »

Dal bych raději otázku, hifi nebo žena? Po mnoha letech, raději hifi !! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od bigjoe »

Monte nedal bys nám e-mailovou adresu manželky ??? :D
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
monte

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od monte »

Mail asi ani nemá, možná v práci. Jinak babka by jen spala, když se probudí, tak jen čuňuje (brble) :lol: .
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od pajuna »

Vymenit :!: ...anebo si zit spokojeny zivot sam :lol:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od fox »

Za vše mluví scéna s gramofonem z filmu Slavnosti sněženek. "... moje družka je učiněný anděl..." :lol:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
davidsound

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od davidsound »

Moje zena je do hifi úplně šilená. Vždycky, když chci něco koupit, úplně šílí!!
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od lubin »

Můj kamarád vždycky se vtipem říká pár dobrých hlášek...například.. "já jsem doma někdo!!" (někdo by měl vynést koš, někdo by měl umýt nádobí...)

nebo

"já si vůbec nemůžu stěžovat!!" (lze pochopit ze dvou stran :lol: ) a spousty dalších...

Osobně mám ženu vcelku tolerantní k hifi. Nedávno jsme dobře pokecali o změnách zvuku v poslední době a je schopna rozeznat třeba kabeláže ap. jako prd...
Mám ovšem obecně štěstí na manželku, páč mám v podstatě volnou ruku v zálibách.... ^:)^
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
monte

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od monte »

Není to tak hrozné, ale s další bych se už otravovat nechtěl. Zrovna dnes, příjde za mnou do obchodu. Povídám, je tady zima jako v lednici. Odpověď, běž poséct trávu, zahřeješ se. No, co říct :thumbdown: . :lol:
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od anawak »

davidhighend píše:Moje zena je do hifi úplně šilená. Vždycky, když chci něco koupit, úplně šílí!!

:thumbup: :thumbup: :thumbup: toto iste mam doma :thumbup:
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od bigjoe »

Tak tohle tedy vůbec neznám. Moje žena se o hifi vůbec nezajímá, vlastně asi ani nemá čas...ona totiž chodí skládat uhlí na kšeft...no a tak když přijde ze šichty, tak je od toho mouru zasraná jak horník.
Ale já nejsem žádnej necita, když se slušně chová a má splněný tunometry, tak jí pustím i teplou vodu :D .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od Teti »

bigjoe píše:Tak tohle tedy vůbec neznám. Moje žena se o hifi vůbec nezajímá, vlastně asi ani nemá čas...ona totiž chodí skládat uhlí na kšeft...no a tak když přijde ze šichty, tak je od toho mouru zasraná jak horník.
Ale já nejsem žádnej necita, když se slušně chová a má splněný tunometry, tak jí pustím i teplou vodu :D .
=)) =))
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od Teti »

Nebozaci, ja jakozto svobodny a kamaradkou na prespolni pich tohle resit nemusim. Jenom obcas si vyslechnu, na to co to vsechno vubec kupuju atd...
Zenam zrejme nebyl nadelen dar mit konicka, vetsina z nich akorat cumi na telku. Ja tedy osobne moc zen s opravdovim konickem neznam.
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od lubin »

splněný tunometry =))
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od davidm535i »

U mne manzelka porad se mnou bojuje o barvu beden (mam hnedy jasan), slibil jsem ji, ze je mozna necham potahnout cernou folii (klavirni lak).
Nema v tomhle nekdo zkusenosti?

D.
mp3 + špunty
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od pajuna »

bigjoe píše:Tak tohle tedy vůbec neznám. Moje žena se o hifi vůbec nezajímá, vlastně asi ani nemá čas...ona totiž chodí skládat uhlí na kšeft...no a tak když přijde ze šichty, tak je od toho mouru zasraná jak horník.
Ale já nejsem žádnej necita, když se slušně chová a má splněný tunometry, tak jí pustím i teplou vodu :D .
Genialni =)) =)) =))

Moje byvala taky kdysi makala jako cert, pracovala, starala se a ja poslouchal muziku a koukal na fotbal a hokej. Kdyz vecer vystrcila rohy a chtela delat "budliky, budliky", vetsinou to nevyslo, protoze jsem z me cinnosti byl uz unaveny :lol: ....Ba ne, byla fajn, a poslouchala i se mnou. Jeste ze nynejsi partnerka vcera nebyla u mne, nejdriv Slovan a pak finale Evropske ligy... :crazy:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od pajuna »

Teti píše:Nebozaci, ja jakozto svobodny a kamaradkou na prespolni pich tohle resit nemusim. Jenom obcas si vyslechnu, na to co to vsechno vubec kupuju atd...
Zenam zrejme nebyl nadelen dar mit konicka, vetsina z nich akorat cumi na telku. Ja tedy osobne moc zen s opravdovim konickem neznam.
Souhlasim s tebou Teti.
Az na vyjimky to tak skutecne je. Zensky moc konicku nemaji, bud preberou ty od sveho chlapa, nebo si ctou nebo koukaj na tv. Zensky vetsinou furt ctou. Pak znam takove v tech strednich letech, ktere si leci sve psychicke potize ukrutnym sebeznicujicim sportem, behaji, jezdi na kole ci bruslich. Mozna je to tim, ze maji vetsi starost o deti a rodinu.

Vzpomnel jsem si dnes i na tebe. Mel jsem v pondeli letet od Anglie, ale zrusil jsem to, nejak me neslouzi telo. Chtel bych se tam brzy alespon podivat na prodlouzeny vikend, Londyn a jizni pobrezi.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od monte »

Ženský koníček :lol:

Žena, když začne sportovat, často u holiče, nic nepotřebuje, je hodná na hifistu, holt užívá si jinde :lol: :lol: . Jsou chlapi, kteří mají jiné koníčky. :lol:
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od Mamut »

pajuna píše: Zensky moc konicku nemaji, bud preberou ty od sveho chlapa, nebo si ctou nebo koukaj na tv. Zensky vetsinou furt ctou. Pak znam takove v tech strednich letech, ktere si leci sve psychicke potize ukrutnym sebeznicujicim sportem, behaji, jezdi na kole ci bruslich. Mozna je to tim, ze maji vetsi starost o deti a rodinu.
No to si zase nemyslím :smile: Asi máš s takovými zkušenost, já zase opačnou. Nejspíš mám na holky kolem sebe štěstí, každá má poměrně dost zajímavý koníček a určitě si s ním neléčí nějaké komplexy. Nevím však, o jaké věkové hranici to platí. Za 30-40let to může být jinak :lol: I když, mám také 77letou kamarádku, se kterou každoročně lítáme na dovolenou a agilnější babu v tomto věku, s nadhledem a přehledem sem snad ještě nepotkal :thumbup:
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od Mamut »

379739_551497518207565_617050074_n.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
drvoštěp
Příspěvky: 81
Registrován: 17 led 2012 14:43

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od drvoštěp »

Pravá ruka a prostředníček-tady jsi včera s kámošema propálil koberec...
monte

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od monte »

Ženy převezmou časem rock do vlastních rukou, taky se už asi na vše nemohou dívat, poslouchat :clap: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... yadfm94oxE
slayers
Příspěvky: 591
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od slayers »

Tak pánové, přiznejte, čí aparatura to dnes byla vidět v prostřeno na TV Prima?
Sonus Faber bedýnky, monobloky MCIntosh,víc jsem nestihnul zaregistrovat ale MCI byl asi i předek,no hodně dobrý.???????
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od Mamut »

Jo no, cedlo-tuner, pračka od Fejze a minidisk od Sony ještě tuším. Holky se na to však dívaly divně, asi by jim to doma překáželo :smile:
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
slayers
Příspěvky: 591
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od slayers »

No ale manželka taky posluchačka, tak to má být.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od RSC »

Tak jsem otevřel tuto diskusi a na chvíli odešel, mezi tím si ji přečetla žena a strašně se smála.... :lol:
Prohlásila, že je ráda, že není chlap a nemusí si vybírat mezi ženskejma.... :shock:
Pak ihned dodala, vidíš jak se máš dobře a korunovala to tím, že je to dobrý nápad, že musí napsat článek o ženských a koníčcích (Prý díky za nápad - šéfredaktorka významného ženského časopisu na mateřské).
Tak to máme veselé - občas řeknu nějakou tu blbost a je z toho článek - tuhle jsem korunoval diskusi výrokem: Muže nelze přechválit. :smile: A hned z toho byl úvodník. Určitě se mnou budete souhlasit, že muže skutečně nelze přechváli. :lol:
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
monte

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od monte »

Tady manželku nepouštěj :lol: , ženy řádí, píší na facebooku. Ženy si rády vymýšlí, horší jak muži. Jednou mne kontaktovala redaktorka ČR a nakonec z toho bylo těžké zpřísnění STK, ale o korupci pořad nechtěla. Asi před šesti lety, možná dnes už by odvahu měla.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: Hifi a zeny

Příspěvek od RSC »

monte píše:Tady manželku nepouštěj :lol: , ženy řádí, píší na facebooku. Ženy si rády vymýšlí, horší jak muži. Jednou mne kontaktovala redaktorka ČR a nakonec z toho bylo těžké zpřísnění STK, ale o korupci pořad nechtěla. Asi před šesti lety, možná dnes už by odvahu měla.
Její facebook přísně kontroluji :smile: , takže mám přehled a občas se usmívám nad tím, co se tam objevuje odjinud.
Mne spíše pobavila tím, že když točívali kdysi černé ovce, že dojeli na místo a v 95 procentech případů zjistili, že je to prostě jinak a jaksi dotyčný(á) si stěžjuje na sebe :shock: a prej z toho něco natoč a živ se tím... :lol:
Mne auta netrápí, já je nemám :lol:, já jezdím vlakem... si raději koupím nový zesilovač a k tomu do sklepa nějaký vína, než krmit auto. Jistě to bylo veřejné tajemství, že by auto na STK ani nedojelo, ale STK rychlou obousměrnou poštou dostalo.
Když přijeli dvě rychlé, po tom co mne sundal za bílého dne čelně na kole 82 letý důchodce, tak záchranáři prohlásili, že je to tento týden již po druhé a že nechápou, jak jim může někdo dávat zdravotní způsobilost... Já po kaskaderském kousku a dvojitém saltu ve vzduchu odražen i od čelního skla (za nádherného dne) jsem jim říkal, to je tak, on tam nakráčí s kačenou a flaškou v košíku a doktor přeci za tohle nemá odpovědnost, tak proč by nepodepsal... On ani nebrzdil, páč mne ani neviděl jak uvedl a jel dál, jen to rozbité sklo mu asi přišlo divné. :lol: Pak to mělo pokračování, když přišel za mnou, zda by to tisícovka nezpravila, to jsem se usmál, že to je tak na tu proraženou galusku od předního kola. Zábavné to bylo následně s jeho pojišťovnou, protože kolo bylo jaksi dražší než Renault a to se asi taky běžně nevidí. :D
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
Odpovědět