Gitafest

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Gitafest

Příspěvek od lubin »

Pokud si chcete některý z večerů podupávat nohou u pivka a živých kapel (BB, Rock a jejich odrůdy), srdečně Vás zvu na malou akci s velkým srdcem "Gitafest".
Koná se jednou za dva roky uprostřed léta a vždy je velmi dobrá nálada a pivko teče proudem. Klobásky, čajíčky, masisko... a dobrá šlapající muzika připravena.
Malá vesnička Rašovice a organizátorka festu Gituška Vás všechny ráda uvidí....

Stránky festu: http://gitafest.blog.cz/ a něco málo fotek z roku 2010 http://lubin.rajce.idnes.cz/Gitafest_2010/

Rašovice jsou malá dědina mezi Slavkovem u Brna a Bučovicema na JM.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
monte

Re: Gitafest

Příspěvek od monte »

Nojó, Gituška by musela mít koutek i pro staříky. Letos kamarád po třiceti letech obnovil skupinu. Tenkrát se jmenovali FONTANA , dnes POZDNÍ SBĚR :lol: :lol: :lol: . Dříve u nás bylo mnoho kapel, vše zmizelo. Živá hudba je prostě živá a nic ji nenahradí. Nakonec přibyly ještě posr........ autorské práva a dílo bylo dokonáno. Nevím, jestli třeba Deep Purple by souhlasili s vybráním 5000,- za jednu písničku, někde od mladých kluků, kteří ji zahrají v zapadlé hospůdce. Jenže naše OSA a kápo Janda by chtěli 10000,- !!!
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Gitafest

Příspěvek od lubin »

Co si pamatuji z 2010 tak Propaganja, Los hongos, Lety Mimo, Farní informátor...ti všichni měli parádní vlastní tvorbu...a Monte...staříků tam bývá opravdu hodně :)
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Odpovědět