LANSCHE AUDIO

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

LANSCHE AUDIO

Příspěvek od anawak »

Jednym zo zaujimavych zvukov na vystave High End Mnichov bol zvuk repro firmy LANSCHE AUDIO, ktora do svojich bedni montuje plazmove vyskace. Tuto technologiu som v bedni videl prvy krat a musim povedat, ze je to celkom zaujimave ako na efekt, akoby ten vyskac svietil, tak i na zvuk. Aj ked to tam hralo s nejakymi ich koncakmi, a tazko povedat ako by si to sadlo so zavedenymi znackami. Ako inovacia a napad to vsak celkom ocenujem. Inak o tejto znacke neviem samozrejme vobec nic. Test ich bedni je v najnovsom Stereophile.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

viac info tu: http://www.ib-lansche.de
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 157
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: LANSCHE AUDIO

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Bodejtˇby to nehrálo,když to jelo přes řetězec EMM Labs XDS1/Music First Baby Reference/Digital Do Main.... :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: LANSCHE AUDIO

Příspěvek od Mark Levinson »

Procházel jsem si fotky z letočního Mnichova a narazil jsem na expozici Lansche Audio. Musím potvrdit, že tento zvuk byl hodně dobrý a na fotkách je vidět EMM Labs včetně jejich mohutné amplifikace. Zajímavé bylo takové to fialové světlo vycházející z výškového měniče, to jsem ještě neviděl. Uprostřed bedny po stranách jsou vidět štěrbiny pravděpodobně na chlazení výškového měniče.
P1040296.JPG
P1040298.JPG
P1040297.JPG
P1040299.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Odpovědět