Audio Show Warszawa 2012

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Audio Show Warszawa 2012

Příspěvek od zappa »

Nevíte kdo vyhrál zvuk výstavy?Byla tam nějaká anketa?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: Audio Show Warszawa 2012

Příspěvek od fotolaik »

Jeste doplnim - hotel Bristol a Tulip byly OK - hezke ciste prostredi, funkcni kavarny atd .. Expozice pekne , zvuk po predchozi debate neposuzuji ...
Vse predchozi zminene se z drtive casti vztahovalo k hotelu Sobiesky ..
Tam bylo bohuzel ale vetsina vystavovatelu ..
Znovu zopakuji - kazdy jeden z nas ma jine zvukove preference a tak nazor nemuze byt jednotny ..

To zappa : mozna neco jako dotaznik bylo v taskach u hostesek, ale protoze nejsem sberac letaku a podobnyxh volovin, tak jsem nezaregistroval .. Ale videl jsem v kavarne v Tulipu vyplnovat par lidi "cosi" .. Zkus polska fora ..
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Audio Show Warszawa 2012

Příspěvek od boxer »

Vždycky se po výstavě setkávám, že jsou různé hodnocení jednotlivých vystavovatelů. Je to dáno tím, jak kdo je nač zvyklý a jak taky slyší a taky "jak umí poslouchat".

Ovšem takový rozdíl hodnocení mezi pražskou a ostravskou tlupou je až zarážející.

Bohužel (nebo bohudík) jsem nebyl. Ale toto není normální.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2012

Příspěvek od Mark Levinson »

milan píše:Zdvojene fotografie ma mrzia, nejako som sa preklepol pri vkladaní. Čo sa týka celkového dojmu, tak ten je pozitívny. Veľká väčšina vystavovateľov sa snažila dobre prezentovať vo svojich expozíciách. Ako je vidieť aj na fotkách, vo väčšine expozícií boli robené akustické úpravy, ktoré mali pozitívny vplyv na zvuk. Vyslovene prepadák bola podľa mňa expozícia RCM, kde hrali iba z Gramofónu prostredníctvom phono predzosilňovača RCM Theriaa v cene 10000 €. Strávil som tam 30 minút, vypočul 5 skladieb zvuk bol stále rovnaký - plochý, bez dynamiky a bez života.
Milane, zdvojené fotky jsem umazal, snad jsem nic nepřibral (uff, byla to fuška). Co se týče RCM, tak s Tebou souhlasím. Zvuk nic moc, nevím čím to bylo, ale jak jsme tam byli, tak měli nějaký problém s propojovací kabeláží, bylo slyšet i nějaké vrčení. Později to prý odstranili, ale už jsem neměl možnost poslechu.
Mark Levinson
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Show Warszawa 2012

Příspěvek od lachim »

milan
( add. provedení akus. úprav)

dovolil bych si tvrdit opak.
provedné úpravy v těch malinkých poslechovkách většině zvuků ublížily.
(včetně sestavy JBL Everest + ML v tom lichoběžníku)
vnesené molitany, závěsy, nafukovací matrace a roller´s ...atd. zatlumily středy a středovýšky
v poslechovkách vznikl "lavor" typický pro tlumení bez rozmyslu a času.
I proto to tam tak hrozně houkalo, hučelo a středy byly totálně bez barvy, zápachu nebo vůbec nebyly slyšet.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2012

Příspěvek od Mark Levinson »

zappa píše:Nevíte kdo vyhrál zvuk výstavy?Byla tam nějaká anketa?
Michale, nevím jestli tam byla anketa o nejlepší zvuk výstavy. Já bych to dal sestavě TAD, ale taky to nebylo bez chyby. Při zapojených sloupech a hraní z notebooku to houkalo na basech, při přepojení na TAD player to téměř zmizelo, basy byly podstatně kultivovanější.
Mark Levinson
bertram

Re: Audio Show Warszawa 2012

Příspěvek od bertram »

A ako dopadol zvuk v podaní Wilson Audio s novou výškou . Je to to , čo by tam malo byť , alebo tento model tam vôbec nebol.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2012

Příspěvek od Mark Levinson »

bertram píše:A ako dopadol zvuk v podaní Wilson Audio s novou výškou . Je to to , čo by tam malo byť , alebo tento model tam vôbec nebol.
Bohužel tam nebyly.
Bertrame, omlouvám se za zpožděnou odpověď, nějak mi unikla tato otázka.
Mark Levinson
Odpovědět