Dvojí identita-podezření

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Dvojí identita-podezření

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Dějí se tu zajímavé věci, a mam jisté podezření :!:
Pamatujete si jak Abrahám co by falešný vrchní šel pro tenkrát ještě VB a když dlouho nešel někdo z té hromady pinglů se optal, kdo ho vlastně zná?
Tak já se ptám také, kdo zná tohoto modře píšícího Dejva ?
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od pajuna »

No, jestli neblafuje, je to zrejme dobre placeny ucitel David z Jiznich Cech ;)

Dejv
Diky za podrobny popis :clap: . Je ale mozne, ze by zklamani nastalo i pri porovnani s GL, kdo vi? Me ve vetsim prostoru prisly vyborne, ale nemohu srovnat s Beryho kousky.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Tak jak se zdá, nikdo Dejva nezná.
On píše, že slyšel mé bedny, v SZ mi odpověděl na můj dotaz, u koho to mělo být. Dotyčný ho ale podle jeho sdělení nikdy neviděl. Na tuto protichůdnou informaci mi Dejv už neodpověděl - zajímavé.
GL zase tak moc lidí neslyšelo, a ještě tak polovina je jich ze Slovenska. Byl u mě ale zrovna Bery. Dejv a Bery mají nějak moc spojitostí. Píši velmi podobně, oba rádi používají podtrhávání, píší tučně a nešetří zrovna vykřičníkama!
Dejv má pouze dva příspěvky, a zrovna v Beryho vlákně.
Nenapadá vás něco?
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od boxer »

Napadá.

Když se chce po kamarádech chválící popis, měl by se úkol zadat dostatečně "neprůhledně ".
A hlavně , nepsat si ho sám.

:D
bertram

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od bertram »

Je velmi dobré , že niekto s členov si tu založí vlákno a snaží sa v ňom opýsať svoj vývoj, poznatky, skúsenosti , ako aj posluchové
akcie ,ktoré sa u neho konajú. A je ešte lepšie ak to dokáže napýsať a zverejniť vo svojom vákne - podotýkam vo svojom vákne,
poprípade niekto, kto u neho bol a skúšal , počúval a urobi si názor a tak isto to, do tohto vlákna napýše. No vždy sa nájde niekto ,
komu sa nebude niečo páčiť , nebude to s jeho presvedčením , nebude to s jeho pohladom na high end , začne nevhodne zasahovať
do osobného vlákna.Vytvárať rôzne konšpirácie,to už hraničí s paranojou, aj keď niektorý nemajú toto slovo radi , vedia ho občas
v komunikácii použiť.
Potom sa tu mažú vlákna , lebo naozaj niekto nemá chuť stále niekomu niečo dokazovať , chce len prezentovať svoje skúsenosti ,emocie a
radosť s high end posluchu.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od NA-Noble Audio »

„Ještě dodatek, Bery se mi zmínil, že kdyby nekoupil právě ty širokopásma, uvažoval o Noble Audio - Grand Lucid. GL jsem slyšel, to bych tedy asi nezažil takové zklamání, v porovnání s Magellany,
to si dovolil dost, co? Ukamenujme Dejva "


S tímhle tedy žádný problém nemám, ty Triangl Megalan jsou jednou tak drahé bedny, tak proč by nemohly hrát stejně dobře, nebo i trochu lépe?

Své konstruktérské dovednosti myslím nikterak nepřeceňuju, stále a nad vším spíše pochybuju.


Opravdu nemam potřebu a ani chuť ztrácet další čas dohadováním se s člověkem který mi předvedl ohledně zájmu o malé, následně velké Lucidy to co loni Bery. Ale když to sem vytáhl, vyjádřím se k tomu také, kvůli vyváženosti.
Zpola mi tenkrát zaplnil schránku SZ na Hifinázorech, brečel, že má málo finančních prostředků a snažil se o získání předmětu své momentální touhy za co možná nejnižší cenu maje přitom kabely Kimber řady Select, přehrávač a konec Accuphase a nákladné akustické úpravy jako jen opravdu málo kdo. Navíc a paradoxně mi kvalitu své sestavy, lepší než používám já, dával dost neskrytě najevo.
Celkově bych to celé nazval za nestandardní a ne zrovna příjemný zážitek. Přemrštěné požadavky měl naopak on a celé se to ale vůbec neslučovalo s mou představou o chování člověka, který má v ikonce buddhu a používá
„Hudba je jediným a posledním mým poutem... co se týče záležitostí pozemských.“
To co napsal teď sem je už jen stvrzení toho, že k buddhovi má asi tak daleko jako já, spíše ještě mnohem dál.


A protože Dejva zjevně nikdo nezná (jen Bery) a ani se sám nezkouší obhájit a dokázat svou existenci (přitom mi dnes odpověděl v SZ, takže tu byl) mimochodem se v ní nevyjádřil k faktu, že majitel GL u kterého je měl podle svého tvrzení slyšet ho vůbec nezná, jen napsal, že neví co na to napsat a, že se mnou není rozumná řeč, to je náramné, že. Toto a mé výše popsané včera mě přesvědčuje, že Bery porušil pravidlo fóra č.13 a mělo by se podle toho postupovat.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Maretti »

už jsem se tu začínal nudit ...... jste moji zachránci :D
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Maretti »

To jestli někdo používá DVOJÍ přístup je na posouzení jiných lidí - takže k tomu nemám co říct. Každopádně si myslím, že takováto diskuze a směr kterým se ubírá se mě moc nelíbí - sice je to příjemné rozptýlení od někdy nudných témat - ale celkovému obrazu fóra to nepomůže.

S čím ale souhlasím - tento vyznavač Buddhy mě připomíná některé věřící nejrozšířenějšího náboženství (ne křesťanství to není) - kteří se řítí s bombou na pase do davu lidí a křičí při tom něco o odpuštění a nekonečné schovívavosti a laskavosti jejich "boha" :shh:

Každopádně - asi nějaký radikální Buddhista - tzv. ultras :D
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od boxer »

Já bych byl trochu opatrnější v hodnocení.

Ne proto, že by se to občas nedělo, či že někteří z protagonistů hifi občas nevidi tutéž záležitost jiným pohledem.

Ale tady bych hlavně viděl opatrnost díky tomu, kdo se v tomto "příběhu" konkrétně účastní. :???:
Bery

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Bery »

Nedají si říct a nedají...

Těm, co mi v SZ vyjádřili podporu, děkuji.
Maretti píše:už jsem se tu začínal nudit ...... jste moji zachránci
Maretti, nudu jsme snad protrhli :o) , nicméně tě asi zklamu, sranda končí.

Takto si fórum o hifi nepředstavuju, a jelikož i já jsem svým předchozím příspěvkem zašel za svou hranici mezilidských vztahů, po bedlivém uvážení

- prosím admina, aby celé mé vlákno smazal

:YMPEACE:
.
bertram

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od bertram »

No a je to presne tak , ako som to napýsal. End ! [-(
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Maretti »

je to smutné - právě takovéto přestřelky člověku kazí radost z koníčku a poslechu hudby ....
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
bertram

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od bertram »

Aj tak pôjde toto vákno do kytičiek , ale maretti , kto začal tieto prestrelky. Toto osobné vlákno bolo úplne v pohode , povedal by
som jedno z najlepších a rád som si ho prešiel .Pritom Beryho vôbec nepoznám , ale mal pútavý obsah a mal odvahu otvorene hovoriť.
Či to niekomu vyhovovalo , alebo nie.Tvoj príspevok o náboženstve v jeho vlákne je fakt sprostý.

Najväčší problém tohto fóra je , že sú tu konštruktéri , predajcovia a na druhéj strane konzumenti , ktorý si aparáty kupujú , počúvajú
a píšu o svojich pocitoch a vlastných skúsenostiach.Viem že každý chce predať svoj výrobok čo najlepšie , ale tiež treba zo svojou
sebeprezentáciou narábať opatrne .Trošku sa oprieť o niektorého česko-slovenského vývojára ,výrobcu a predajcu a už je oheň na streche.

A potom osobné vlákna miznú :thumbdown:
aretax
Příspěvky: 3080
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od aretax »

Zaujímavé je, že najviac kričia proti odstráneniu vlákna tí, ktrorí tu žiadne vlákno nemajú.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Tony »

bertram píše:Aj tak pôjde toto vákno do kytičiek , ale maretti , kto začal tieto prestrelky.
To azda nie, ved si to lepsie precitaj...
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Shrnul bych situaci, připadá mí, že někteří nevidí co se tu opravdu děje. Opět se mi potvrzuje, že lidi čtou fóra ve spěchu a vidí jen to napovrchu, nemají ani čas něco prostudovat a dát si do souvislostí. Pak to celé je jen o tom, kdo je komu více sympatický, a kdo mi leží v žaludku. Případně, že ti slušní se již nemají chuť na fóru dohadovat takže vyváženost není.
Na hifinázorech mě před dvěma-třemi lety označil jeden člen za jedince se silným smyslem pro spravedlnost, byl to výborný psycholog.

Zeptal jsem se, kdo zná Dejva, nikdo se neozval, nezná ho ani majitel mých beden, u kterého měl Dejv podle jeho slov GL slyšet(napsaných jako odpověď na mou otázku do SZ) Takže není jediný důkaz, že nějaký reálný Dejv existuje, ale to jak se zdá tady většině ale vůbec nevadí. Dejv mi včera napsal SZ, ale sem ani ťuk. Podal jsem dost důkazů na podporu mé domněnky.
Proč Dejv nepodá jasný důkaz své existence, proč mlčí. Proč Bery, který ho jako jediný zná k jeho osobě mlčí a naopak začne útočit na mě se snahou mě pošpinit a snížit mou důvěryhodnost. Útok je nejlepší obrana.
Bery nemá jinou možnost než nechat smazat stopy jeho konání aby se z toho vyvlékl a zapomnělo se. Je to jen další důkaz, že je to jak se domnívám. Navíc tím zastíní tu obrovskou skvrnu, protože popudí lidi proti mně, a udělá ze sebe mučedníka a ze mě padoucha.
Ti co pláčou po eventuelním smazání tohoto vlákna evidentně nezajímá realita, ale rádi žijí v pohádce, pěkné obrázky, pěkné příběhy a, že je tam i jeden duch, to přece do pohádek patří.

Kdo si začal bertrame, ten co začal psát pod dvěma registracemi, nebo že by ten co si toho všiml a začal se ptát?
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
bertram

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od bertram »

To NA : to sa mi nechce ani veriť ,že by mohla na fore existovať takáto falošnosť.Dve registrácie - jedna osoba.

Potom je to naozaj smutné a farizejské.
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Kokin »

Jen mi stále uniká důvod, proč by to měl Bery dělat. Takže to neřeším a je mi to celkem fuk. Nějak v tom postrádám smysl a motiv. Myslím že GL, neutrpěly nic na své pověsti. Jiný motiv mě nenapadá.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od winelover »

Dejv píše:O víkendu jsem zavítal do jižních Čech na plánovaný poslech a porovnání reprosoustav.
A odkud jsi do těch jižních Čech zavítal, když podle uvedeného bydliště pod svým nickem tam sám bydlíš?

Jinak - nevím kdo má pravdu, ale fakt je ten, že takhle tendenčně napsané porovnání beden a oslavnou ódu na jedny z nich jsem ještě nikdy nečetl. Dle popisu nemají chybu a vynikají ve všem - to snad ani reálně nemůže existovat. Zní to jako z letáku výrobce.
win.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Odar

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Odar »

To je taky velky problem pre admina pozriet IP adresy, z ktorych pise Bery a Dejv? :cool:
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od winelover »

IPčka mám různý i já - někdy píšu z domu a jindy zase z kanclu. Samozřejmě pod jedním nickem. :cool:
Ale že někdo zavítá z jižních Čech do jižních Čech je pozoruhodné.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od fox »

A kde vůbec jsou ty Jižní Čechy. Není to malá vesnice pod Prahou ! :???:

Tady už někomu opravdu hrabe !!! :lol:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Odar

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Odar »

winelover --> Jasne, za pokus by to ale stalo. Ja viem pisat aj z Japonska, Ruska, Indie . . . :lol:
Uživatelský avatar
Dejv
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2012 11:56
Bydliště: jižní Čechy

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Dejv »

Kokin píše:Jen mi stále uniká důvod, proč by to měl Bery dělat. Nějak v tom postrádám smysl a motiv. Myslím že GL, neutrpěly nic na své pověsti. Jiný motiv mě nenapadá.
Taky si myslím, že je to nesmysl.
NA-Noble Audio píše: důkaz, že nějaký reálný Dejv existuje
...a jaký reálný důkaz by sis chlapče představoval? Přijel bych se ti ukázat osobně, už jen pro ten výraz, co bys měl :sick: , ale jsem velice zaměstnaný člověk a nemám na takovéto pubertální šarvátky čas. Navíc navečer odjíždím na stáž, tak jedině potom? Ale budeš muset přijet ty.

Teď vysvětlení, jak to bylo s Berym.
U něj jsem byl poprvé, když prodával kabel KIMBER 1036, který jsem nakonec nekoupil, sehnal jsem ho přes Audiomarkt levněji. Už tím jsem cítil jakýsi závazek. Zvuk u Beryho se mi líbil a to ještě plánoval nové bedny, kvůli kterým jsem se zastavil podruhé. Nadšení jsem tady popsal.

Že způsobím takový rozruch jsem netušil, ale co se to tu vlastně stále řeší a proč? Napadá mě citovat Beryho, jestli si to dobře pamatuju:

"Kdyby si rači, místo tý mentální onanie nad klávesnicí, přijeli poslechnout, nemusel tu být takový rozruch." :D :D
Triangle Magellan Concerto, Primare PRE30+A32, Teac Esoteric X-03, Kimber Select, Accuphase PS-500, akusticky upravená místnost
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Kokin »

Dejv píše:
Kokin píše:Jen mi stále uniká důvod, proč by to měl Bery dělat. Nějak v tom postrádám smysl a motiv. Myslím že GL, neutrpěly nic na své pověsti. Jiný motiv mě nenapadá.
Taky si myslím, že je to nesmysl.
:shock: Tak ty si myslíš... :sad: :evil: :thumbdown:
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Uživatelský avatar
Dejv
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2012 11:56
Bydliště: jižní Čechy

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Dejv »

Kokine, asi jsem to nevhodně formuloval...
To bylo vyjádření souhlasu s tebou ;) .
Triangle Magellan Concerto, Primare PRE30+A32, Teac Esoteric X-03, Kimber Select, Accuphase PS-500, akusticky upravená místnost
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Smysl to dává, každému kdo si toto vlákno důkladně přečte a zamyslí se.

Když si Bery sundal rukavičky tak o mě napsal: „Já, velký konstruktér "Loudspeakers designer and audiophile" dělám nejlepší bedny a nikdo ostatní je neumí“
ok- viděl jste někdo fotku kde bych pózoval narcisticky vedle mého vlastního díla?
Bery se s těma bohatýrskýma almarama fotí a vystavuje to po netu. On potřebuje aby jme ho jeli navštívit a pochválili mu jak mu to nedostižně preluduje. A protože ani ty fotky nepřinutily dostatečný počet návštěvníků tak se musel objevit Dejv s jeho modrými příspěvky. Toto jsou důvody –přestaňme mentálně onanovat u klávesnice a pojeďme si to všichni poslechnout. To je oč běží.
Buddhysta by si ale spokojeně užíval muziky, nepotřeboval by se chlubit a ohromovat ostatní, a k jejich ovlivnění by už vůbec nepoužíval takovéhle praktiky a o obsahu posledních příspěvků Beryho ani nemluvě.

Dejve, kdybys chtěl dokázat svou existenci dalo by se to hravě, ale Ty nechceš- nemůžeš.
Stačí vyfotit svůj obličej vedle své občanky (s vymazáním čísla OP a data narození) a druhou udělat po vzoru Beryho u svých Trianglů a Primare. Ve své zde zveřejněné e-mail adrese máš jméno, takže by to byl jasný důkaz Tvé existence. Fotky bys následně smazal, aby tu nevisely.Pokud by jsi i přes ta opatření s tímto měl problém, mohl bys to poslat soukromě jen moderátorům.

Pak by bylo vše jasně prokázané.
Já bych se Berymu i Tobě veřejně omluvil a nabídnul bych jako trest prvnímu zájemci o GL(protože vy by jste je už z principu nechtěli) slevu 50%, ať si do smrti pamatuju zač je toho loket....
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Maretti »

Mám jeden dotaz .... Bery & Dejv nebo někdo z nich zastupuje nebo vyrábí/prodává bedny URSA MAJOR ??? :shh:

Protože pak jedině bych chápal, že by mohlo jít třeba o cílené upozornění jak jsou to super bedny (UM) ....... a jen tak mimochodem zmínit, že GL by asi taky byli lepší než Triangle, ale ne až tak dob6ré jako URSA MAJOR ??
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Mark Levinson »

Nechci dělat předčasné závěry, ale po přečtení připomínek a upozornění jsem zkoumal souvislosti a než jsem stačil reagovat, tak se zde rozpoutala slovní přestřelka. Nuže jsou to věci podivné, ale nesuďme předem, vše se dá vysvětlit. Nezapomínejme, že Bery ve své poslechovce zmíňované Triangly skutečně měl.......... :idea:

V prvé řadě chci požádat Beryho a Dejva o vysvětlení několika podezřelých okolností.
1) Jak je možné že registrační IP adresa Dejva je stejná jako Beryho?
2) Jak je možné, že všechny čtyři příspěvky Dejva jsou z totožné IP adresy, tedy Beryho?

Předem děkuji za vysvětlení.

Mark Levinson
Mark Levinson
Odar

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Odar »

Kolko malo stacilo ^:)^
aretax
Příspěvky: 3080
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od aretax »

Strhla sa tu úplne nezmyselná šarvátka Bary & Dejl versus ostatní. Prečo? Preto že jeden z nich, resp. obaja, alebo jeden ako druhý (vyberte si) tvrdia, že UM sú najlepšie bedne a opozícia si myslí niečo iné? No a čo? Najväčší problém fóra je ten, že niektorí nevedia akceptovať názor, alebo presvedčenie druhého. Keď si to Bery myslí a preňho sú to najlepšie bedne, tak to tak asi bude. Ale iba preńho !! Ja som však nikde nečítal, že by tento názor Bery ani Dejl niekomu vnucovali. Oni si iba dovolili povedať svoje zistenia a pozvať tých, ktorí neveria, aby si ich prišli vypočuť. Dovolili si UM porovnať s inými bedňami a napísať rozdiel. Robí sa to na týchto fórach bežne a na to by tieto fóra mali byť. Keď Stereoplay, Stereo, Audio a pod. "testujú" bedne, tiež sa spustí takáto reakcia? Nie. Tam sa to považuje za normálne a taktiež testy v mnohých prípadoch robia amatéri doma (viď popis testov). Ja na tom nevidím nič zlé. To, čo poniektorí vytýkajú Berymu, robia aj sami. Taktiež si presadzujú to "svoje najlepšie". Prečo tu niekoho zaujíma, kto je Bery a kto Dejl? Ublížili snáď niekomu, alebo n iekoho urazili? Asi iba pošteklili poniektorým ich ješitnosť. U nás sa tomu, čo sa tu deje hovorí "búrka v šerbli" (spisovne v nočníku).
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odar

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Odar »

aretax píše:Prečo tu niekoho zaujíma, kto je Bery a kto Dejl?
Pravidlo fóra č.13
Uživatelský avatar
funkyman
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2011 16:28

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od funkyman »

mohol by niekto kompetentny skoncit cele toto divadlo?
nech je bery dejv a dejv bery, nech NA predava o 50% lacnejsie..ja mam aj tak Triangle a som spokojny..
skusme to tu odignorovat?, vsetci, alebo sa vsetci odhlasme s fora?, alebo navstivme naraz obidvoch?alebo od NA rychlo niekto kupme?
ludia , asi nemame ine starosti,resp. cas na ine..je tu plno inych tem...
....music is my sanctuary,music is my life....
Bery

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Bery »

Vysvětlení není tak složité a administrátor ML ho má již teď v SZ.
Jak s tím naloží je na něm.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od zappa »

:shock: nechce se mi věřit,že si Berry píše sám sobě chválu.Reakce Dejva je skutečně velmi příznivá což je velmi nezvyklé při známé ješitnosti hifistů,vždyt následný prodej bude o to obtížnější,už tolikrát jsem to zažil(nikde nepiš tvůj názor než to prodám). :shh: Jen Berry ví kde je pravda.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Jiri
Příspěvky: 862
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Jiri »

Abych trochu uklidnil konspirační teorie tak veřejně prohlašuji, že za svým pochvalným příspěvkem v tomto Beryho vláknu z 27.5. 2012 si stojím.
Sám Bery mi nabídl abych k němu své JM LAB bedny přivezl na porovnání ale kvuli obtížné manipulaci (63kg každá bedna) jsem nabídku nepřijal ale přijel k němu jen na poslech který jsem si náležitě užil. Takže pokud se našel někdo jiný co si přivezl Triangle Concerto tak jsem si s velkou chutí takový zajímavý příspěvek přečetl.

Dost se podivuji nad hysterií co se tady rozpoutala a prosím o zamyšlení se nad 2 fakty:
- Bery nikomu své nové bedny Ursa Major nenabízí k prodeji (ani nikde neprezentuje jméno konstruktéra, který o to ani nestojí)
- Bery jistě neutratil dost peněz aby si koupil ještě Triangle Concerto jen pro porovnání a prohlásil, že nedosahují kvalit jeho beden Ursa Major

Po svých 2 návštěvách u něho mohu za sebe prohlásit, že:
- Bery je nejvíc zapálený hifista s jakým jsem se kdy u nás setkal a svému hobby obětoval neskutečně hodně a je se svojí volbou spokojen
- Bery je velice vstřícný a ochotný odborně poradit (moc mu děkuji za vyzkoušení jeho DACu CASEA ORION LITE oproti mému předchozímu CASEA SIRIUS SYNCHRO na mojí sestavě a možnost vyzkoušet si vliv jeho KIMBER SELECT kabelu)

Dost jsem zvažoval vytvořit si zde konečně vlastní vlákno jako představení ale jsem otráven přístupem některých členu.

Good luck!
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od zappa »

Viktore.Bery již vysvětlil jak to bylo,není to zas tak tragické jak se zdá,mně Beryho vysvětlení postačuje a vzhledem k tomu jak je zapálený do hifi a jeho nezištnosti nevidím žádný problém.Peace please.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Aretaxi,
Asi jsi velmi zle čítal.
To, že tady někdo bezmezně něco vychválil není až tak důležité, respektive o to mě ale vůbec nejde.
Kdybych to začal znovu vysvětlovat, jen bych opakoval co jsem už vícekrát napsal. Udělej si prosím čas a projdi mé příspěvky. Tady to není o tom,
že jednoho-dva chudáky ostatní bezdůvodně kamenují.


Funkyman
To se snad ani nedá komentovat


Jiří,
Psal někdo o Tobě, tvé návštěvě a Tvém hodnocení? Zpochybnil snad někdo tvůj příspěvek?

Proč si tolik lidí myslí, že vždy musí jít o peníze a hmotný zisk. Nenapadlo Tě, že může jít i o nehmotné záležitosti?

Bery neskousnul, že jsem si dovolil tvrdit, že 8“ střeďák za nějakých 2.000,- určený do PA kterýma byly osazené jeho domácí předešlé bedny nemůže hrát středy stejně jako keramický 6,5“ za téměř desetinásobek ceny. Nepřijal, že nepřitakávám na jeho názory a jako správný buddhista mi to potřebuje jednoduše natřít. To je jen ve zkratce, detaily nemá cenu psát. Proto to vychvalování jeho nových beden a zmínění mých GL a loňské historii zájmu o koupi, která se neuskutečnila. Tohle je vysvětlení, které samozřejmě nikdo nezainteresovaný nemůže ani tušit. Mě to upřímně také hlava moc nebere, proč mu to tak dlouho leží v žaludku a navíc ho to nutí dělat takovéhle věci, kydat na mě špínu a lhát. Jak zde někteří uvádějí, je to velmi zapálený hifista, ale zdá se, že to přerostlo v extremismus, a Bery to již nekontroluje. Já to celé už dávno uzavřel, on jak se ukazuje nikoli.

Boxere, Ty už jiný nebudeš, a proto jsem se s tím už tak nějak smířil. To co si myslíš je tvoje věc, ale jsi stále stejně tendenční a už je to trapné.
Pravdu ale máš v tom, že to celé začalo právě tím co cituješ, ale jen jednou částí „GL jsem slyšel“
To mě zaujalo, ne to co psal okolo. Tak jsem se ho optal, kde je slyšel. Označil jednoho jejich majitele, ale ten ho podle jeho slov nezná. Tato lež mě zapadla dokonale do skládanky, a já se optal veřejně kdo Dejva zná.



Neměl jsem v úmyslu se tady v něčem tahle babrat, ale jak vidím je potřeba informací, protože lidé nechápou oč tu jde.

Z mé strany je řečeno už vše potřebné pro objasnění situace, neměl jsem v úmyslu tuto loňskou historii jakkoli medializovat, ale Bery mě k tomu svým chováním donutil. Lidi by vůbec netušili oč tu vlastně běží.
Teď již budu čekat na důkaz o Dejvově existenci nebo vyřešení situace správcem fóra.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od Mark Levinson »

Bery podal vysvětlení v SZ.
Jedná se o citlivé a ryze soukromé téma, byl jsem požádán, abych to neventiloval veřejně, takže ani nemám právo to na fórum napsat. Mohu jen potvrdit, že se nejedná o dvojí identitu, tedy žádné porušení pravidel fóra.
Proto jsem přesunul příspěvky na téma podezření z dvojí identity do samostatného vlákna, které může být užitečné i do budoucna. Také patří dík NA, že je všímavý a neváhá na to upozornit i když se v tomto případě jednalo o planý poplach.

Děkuji všem za pochopení.
ML
Mark Levinson
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Dvojí identita-podezření

Příspěvek od boxer »

Ty už jiný nebudeš, a proto jsem se s tím už tak nějak smířil. To co si myslíš je tvoje věc,

Ano je to moje věc a protože znám tvý myšlenkový pochody a zažil jsem něco půtek s tebou, tak vím, že mám pravdu. Kdyby tam ta větička nebyla, nebo dokonce GL veřejně pochválil, byl by klid. I když je v podstatě pochválil, ale napsal tom trochu nešťastně.

Opakuji ale, že dvojí identita je nefér, ale jsou horší věci, které se zde dějí a nikdo nic nenamítá.

Ale je mi to z druhé strany fuck. Jen si tak z nudy sem písám.
Odpovědět