pinot

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
pinot
Příspěvky: 56
Registrován: 08 led 2012 21:08
Bydliště: Česká Lípa

pinot

Příspěvek od pinot »

Ahoj,

již nějaký pátek sleduji toto fórum, tak se taky představím.

Bydlím v Č. Lípě a je mi 40 let.
O hifi jsem se začal zajímat v patnácti letech.
Můj první přístroj byl stolní kazeťák JVC.
Pak následovalo gramo Tesla NC 200 s postaveným Zetawatem a repro
zbastlenými podle AR.
Pak následovaly CDP Technics SL PG 400, SL PS740, Sony XA 2ES.
Zesilovače Technics SU V 450, Sony TA F 505ES.
Repro Visaton Atlas Transmission.

Současný stav je CDP Vincent CD S5, Zesilovač T.A.C. K-35, Repro Aurum Cantus V3M,

                            Reprokabely DH Labs Q10 Signature s konektory Oyaide a signálové
                            kabely Cardas Golden Presence.

Poslouchám Jazz, Rock, Folk.
Vincent CD-S5, TAC K-35, Aurum Cantus V3M, RCA kabel Cardas Golden Presence, Vincent Power Premium, VDH Mains, reprokabel DH Labs Q10 Signature, Hifi-Tuning Supreme 3
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: pinot

Příspěvek od winelover »

Vítej skoro krajane. Jsme rádi, že ses odhodlal tady představit a zveřejnit svou sestavu. Není to teď tak nějak v módě.
Tak hodně plodných příspěvků na fóru a ať ti to hraje! win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
pinot
Příspěvky: 56
Registrován: 08 led 2012 21:08
Bydliště: Česká Lípa

Re: pinot

Příspěvek od pinot »

Až se budu nudit, tak přidám pár fotek.
Vincent CD-S5, TAC K-35, Aurum Cantus V3M, RCA kabel Cardas Golden Presence, Vincent Power Premium, VDH Mains, reprokabel DH Labs Q10 Signature, Hifi-Tuning Supreme 3
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: pinot

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj, na fotky se vždy těšíme :clap:
pohodový poslech
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pinot

Příspěvek od Mark Levinson »

Pinote vítej,
paráda Technics SL PG-400A jsem měl taky, foto bude fajn (i těch starších strojů). Člověk pokochá oko a zatlačí slzu :thumbup:. Nejvíce mne zajímá ten zesilovač T.A.C. K-35, ten vůbec neznám.



P.S.Jakýma kabelama to napájíš?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: pinot

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Také zdravím dalšího Severočecha a navíc vrstevníka.
Koukám, že zesilovač inzeruješ, co máš v plánu, nebo už máš něco nového doma?
Píšeš, že jsi měl velké bedny (VISATON ATLAS) a současně máš malé stojanové 2p. V jak velké místnosti posloucháš
( panelák?) a co Tě vedlo k takové změně v bednách?
Také si rád prohlédnu fotky.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pinot

Příspěvek od pajuna »

Zdar Radku, krajane!
Prihod nejaka fota a az vypustis z bytu ten lampac, tak se ozvi ;). Podzim je tady, bude vice casu na poslech a pokec.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
pinot
Příspěvky: 56
Registrován: 08 led 2012 21:08
Bydliště: Česká Lípa

Re: pinot

Příspěvek od pinot »

Napájecí kabely mám Vincent Power Premium.
Poslouchám v místnosti 5,5 x 4,5 m. Sousedy mám daleko.
Přechod na stojanovky byl pozvolný. Ve výčtu repro jsem zapoměl na Visaton Alabama.
Stále je používám k domácímu kinu.
O stěhování lampáče zatím není rozhodnuto. Když se prodá tak se prodá. Když ne, tak si ho nechám.
Nic mě k prodeji netlačí.
Vincent CD-S5, TAC K-35, Aurum Cantus V3M, RCA kabel Cardas Golden Presence, Vincent Power Premium, VDH Mains, reprokabel DH Labs Q10 Signature, Hifi-Tuning Supreme 3
pinot
Příspěvky: 56
Registrován: 08 led 2012 21:08
Bydliště: Česká Lípa

Re: pinot

Příspěvek od pinot »

Obrázek
Vincent CD-S5, TAC K-35, Aurum Cantus V3M, RCA kabel Cardas Golden Presence, Vincent Power Premium, VDH Mains, reprokabel DH Labs Q10 Signature, Hifi-Tuning Supreme 3
bertram

Re: pinot

Příspěvek od bertram »

Ahoj pinot,

čítam , že si mal viac skladačiek od Visaton . Ja sám som ich mal od roku 1994 niekolko a nemôžem na ne povedať nič zlé.

V súčasnosti, tak ako Ty , počúvam na regálovkách a myslím že som neurobil nič zlé. Tak nech ti to pre teda dobre hrá. (*)
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pinot

Příspěvek od bigjoe »

Ahoj Pinote.
Taky tě tady vítám. Taky mám "regálovky", protože jsou lepší - nic ti nezahraje pořádnej bas od podlahy, jako "ptačí budky" :thumbup: :clap:.
A ty jsi kterej ? Noir, Blanc, nebo Gris ?
Tak ať ti to hraje v pohodě =))
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
pinot
Příspěvky: 56
Registrován: 08 led 2012 21:08
Bydliště: Česká Lípa

Re: pinot

Příspěvek od pinot »

Noir :clap:
Vincent CD-S5, TAC K-35, Aurum Cantus V3M, RCA kabel Cardas Golden Presence, Vincent Power Premium, VDH Mains, reprokabel DH Labs Q10 Signature, Hifi-Tuning Supreme 3
bertram

Re: pinot

Příspěvek od bertram »

Jeden dotaz , vždy si staval skladačky Visaton podla predlohy , alebo si experimentoval ? V začiatkoch som si dal korpus robiť
s preglejky 30mm hr. Pre stolára drina , ale vzhlad krásny , hlavne rezané hrany.

Teraz mám regálovky a som maximálne spokojný. Tak ešte raz , nech Ti to dobre hrá. :clap:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pinot

Příspěvek od pajuna »

pinot píše:Noir :clap:
to bigjoe
Keca!!! :lol:
Neni cerny, modry ani cerveny, ja ho videl :!:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět