Inzertní podvodníci

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od Naprach »

Souhlasím, je to spousta peněz. Jeho rodina na to tajně šetřila dva roky.
Navrhoval jsem mu to také. Z Prahy do Bratislavy je to ale přece jenom kus cesty a asi není takový vztekloun jako jsem já.
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od Vlado222 »

Toto mi napísal človek čo kúpil subík od doctor roba:
Rodina mi 2 roky tajně šetřila na Velodyne dd 18 muj sen,pak ho koupili bohu žel si mysleli že má hrát jak sub za 5000kč jen silnějc,poprvé jsem slzel když jsem ho viděl pod stromkem a po druhé když jsem ho pustil,sub vypínal při test signálu 5 db a zvuk klasickej hučák,oprava 30000kč.chtěl jsem aspon přispět,napsal mi co bych chtěl za 69000.že je to riziko použitého zboží,ten muj sub byl ze skotska.
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od slimak »

To je smutné...

Ja to riešim tak, že pokiaľ niečo kupujem z druhej ruky, len od ľudí, čo poznám a verím im.
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od timcs »

Naprach píše:Souhlasím, je to spousta peněz. Jeho rodina na to tajně šetřila dva roky.
Navrhoval jsem mu to také. Z Prahy do Bratislavy je to ale přece jenom kus cesty a asi není takový vztekloun jako jsem já.
Až tak ďaleko to nie je, keď porovnám vynaložené peniaze na cestu vs. cena subu + nutná oprava. Ten jeden deň by som obetoval na to. A možno sa nájdu aj iný, čo by sa radi pripojili. Len netreba zabudnúť zobrať si zo sebou deku. :ymdevil:
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Lilian
Příspěvky: 28
Registrován: 21 pro 2012 18:43
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od Lilian »

Páni, ja neviem ci to je také jednoduché ako sa zdá.
Predstavte si sami seba v situácii že niekomu predáte komponent, je úplne OK, no kupujúci sa vám po týzdni či viac ozve že je tam vada.
(prosím berte všeobecne, nenarážam na pána s velodynom)

Vzali by ste to naspať? Vrátili peniaze a nechali si pokazený komponent?
No ja teda neviem .

Základom každej takejto kúpi je asi poriadne preskúšanie. I ked ani toto nevilučuje závadu ktorá sa može prejavit v blízkej dobe.

Viac k veci:

Ja som od pána Vargu zakúpil pioneer BD LX52, ochotne mi ho priviezol domov, zapojili sme a skušali. Vobec na mna netlacil že nema čas atd. Mohol som skušat do síta.
Takze prístup myslím féroví.
Ale :!:

Asi do mesiaca zacali problemi s nacitavanim diskov, roznych napalovaciek, hlavne BD diskov. Nefunguje USB vstup. Zhasla jedna dioda v logu pod mechanikou.Raz som musel rozobrat a vydolovat CD, nepomahal ani tvrdy reset.

Neviem teda čo ešte dodať, snád len že som sa o reklamaciu za daných podmienok ani nepokúšal :???:

Nadal som si do blbcov a povedal si že od takého priekopníka už kupovať nebudem. Ale vyniest jednoznačný súd si netrúfam. Je to len technika, a dnešná produkcia stojí za prdlajs, tak sa ani nedivím kazovosti.
Taktiež tých VELODYNE nieje málo ktoré potrebujú servis, či už kúpené v obchode alebo bazáre.

PS: nedávno som kúpil ECI2, počúvali sme ju asi 3hodiny, na striedačku s audiomat Opera. Všetko bolo tiež OK. No a hups, doma začal blbnúť za studena pravý kanál.Niečo v preampe, snád studák, možno relé.... Chystám sa do servisu. Inak po cca pol hodine sa to ustáli a hrá normálne.
Majitelovi som to spomenul, ale nenárokoval som si na nič. Jeho svedomie moja smola.

Zivot je pes :!:
BRYSTON Speakers - A2, Amini, AC1 mini
AV preamp - Bryston SP2
SW- AudioPhysic MINOS, REL S2
Power amp. (BV PA300sse)
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od slimak »

Ja som predal DAC aj s hodinami, ktorý som denno denne prevádzkoval dva roky bez problémov. Po mesiaci u nového majiteľa "chcípli" hodiny. Vadná súčiastka. Našťastie výrobca to opravil bez akýchkoľvek problémov na počkanie, aj keď to bolo po záruke.
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od kodlNAD »

Zdravim vespolek,
18.1 jsem odpovedel na inzerat na hifionlinebazaru. Clovek ze Slovenska prodaval B&W 601 S3. Dohodli jsme se, ze poslu penize predem, coz jsem nemel delat a za to si sypu popel na hlavu. Dodnes reproduktory nemam. Ten pan se mnou ze zacatku komunikoval v pohode, ale jak cas ubihal, tak prestal. Na vyzadani mohu poskytnout veskerou mailovou a sms korespondenci. A zde veskere udaje co mam. Davejte si prosim pozor na tohoto podvodnika: Ján Barč, Malý Lipnik 35, Malý Lipnik 065 46, mail: tomas77777@azet.sk, mobil: 00421 944 503 376. Mohu poskytnout i cislo uctu.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od jirie »

No, další špatná zkušenost :mad:
Tyhle údaje bys měl asi poskytnout policii.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od pajuna »

kodlNAD píše:Zdravim vespolek,
18.1 jsem odpovedel na inzerat na hifionlinebazaru. Clovek ze Slovenska prodaval B&W 601 S3. Dohodli jsme se, ze poslu penize predem, coz jsem nemel delat a za to si sypu popel na hlavu. Dodnes reproduktory nemam. Ten pan se mnou ze zacatku komunikoval v pohode, ale jak cas ubihal, tak prestal. Na vyzadani mohu poskytnout veskerou mailovou a sms korespondenci. A zde veskere udaje co mam. Davejte si prosim pozor na tohoto podvodnika: Ján Barč, Malý Lipnik 35, Malý Lipnik 065 46, mail: tomas77777@azet.sk, mobil: 00421 944 503 376. Mohu poskytnout i cislo uctu.
Odkud kam si mu penize posilal? Stalo se mi neco podobneho v jine oblasti.Mozna bych ti mohl poradit jak je dostat zpet jednoduchou cestou.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od kodlNAD »

Posilal jsem mu penize z uctu na ucet. Mam zazadano o vraceni penez, ale stale nic nedoslo.Tuto sluzbu banka (Ceska sporitelna) poskytuje. Snad to dopadne. Kdyby to bylo V CR, hned bych policii kontaktoval. Slovenskou policii kontaktovat muzu, ale nevim, jestli mi pomuzou k vzhledem k tomu, ze jsem z CR. Zatim jsem napsal na bazar a sem, poskytl veskere informace co mam. Dale sem napsal starostovi obce Maly Lipnik, ze maji mezi sebou zlodeje, to sice asi k nicemu nebude, ale aspon pro ten pocit. ;)
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od kodlNAD »

pokud mate jakykoliv jiny typ, klidne mi napiste sem: kapa(zavinac)fcanet(tecka)cz
Dikes....
aretax
Příspěvky: 3072
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od aretax »

Písal si starostovi, ale čo ak ani nebol z Malého Lipníka? A čo ak ani nebol so Slovenska? Musíš kontaktovať v prvom rade Českú políciu a ďalšie pátranie nechať na nich. Dotyčný mohol byť od všade, mohol to byť aj Tvoj sused. Podľa môjho názoru je potrebné kontaktovať políciu v mieste, kde sa podvod stal, a to je u Teba, resp. v ČR. Nie je totiž problém si vytvoriť webovú stránku a v ktoromkoľvek štáte si otvoriť účet. Telefóny sa bežne kradnú...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
monte

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od monte »

aretax píše: Musíš kontaktovať v prvom rade Českú políciu a ďalšie pátranie nechať na nich.tal, a to je u Teba, resp. v ČR
Dobrý vtip :lol: :lol: :lol: z vlastní zkušeností bez právníka, který bude jednat s policajtama (mafie), vše hodí pod stůl..............................
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od kodlNAD »

Udaje mam z jeho bankovniho uctu, pokud jsou a mohou byt falesne tak rikam ano, muze to byt kdokoliv, odkudkoliv. Ten mail starostovi to byl jen takovy slepy vystrel na uklidneni. Spise me zajima ten typ od pajuny, budu vdecny za kazdou radu, jak penize dostat nazpatek.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od fox »

Pokud máš údaje z bankovního účtu, tak musí být pravé.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od zappa »

Aretax má pravdu.Pokud kupující podá1) dispute(stížnost/požadavek o prošetření sporu ),že neobdržel zboží pak Paypal stopne peníze prodávajícímu a pokud prodávající nemá důkaz,že zboží poslal(musí mít doklad o registrované zásilce na adresu kupujícíj´ho).Jestliže toto nedodá pak zpravidla ty peníze vrátí kupujícímu ,i přesto že zboží dostal jiným způsobem než přes zásilkovou či poštovní službu.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
BVaudio

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od BVaudio »

Však si dajte meno do vyhľadávača.. Ten človek je asi v 7 s.r.o a skoro v každom registri dlžníkov. Bude to dosť beznádejné.
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od kodlNAD »

Presne tak, taky jsem vyguglil tyto informace, pro me pozde. Tim jsem mel zacit, jsem vul. :sad:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od pajuna »

kodlNAD píše:Posilal jsem mu penize z uctu na ucet. Mam zazadano o vraceni penez, ale stale nic nedoslo.Tuto sluzbu banka (Ceska sporitelna) poskytuje. Snad to dopadne. Kdyby to bylo V CR, hned bych policii kontaktoval. Slovenskou policii kontaktovat muzu, ale nevim, jestli mi pomuzou k vzhledem k tomu, ze jsem z CR. Zatim jsem napsal na bazar a sem, poskytl veskere informace co mam. Dale sem napsal starostovi obce Maly Lipnik, ze maji mezi sebou zlodeje, to sice asi k nicemu nebude, ale aspon pro ten pocit. ;)
Pred rokem jsem takto prisel o listky na koncert, zaplatil a nic, par komunikaci pres mail a pak bez odpovedi. Penize jsem vyresil pres osobniho bankere a do tydne jsem je mel zpatky na uctu na zaklade zadosti banky. Dalsim krokem bylo podani oznameni na policii a momentalne je dotycny jiz odsouzen. Mel na svedomi dalsich asi 10 podvodu. To vse probehlo behem jednoho roku. Tot muj osobni pripad. Doporucuji jit stejnym smerem!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od Mamut »

Na hifionline ještě něco inzeruje http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod ... 3910-sacd/
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
davidsound

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od davidsound »

Jedine se s nim domluvit, ze bys měl zájem si to prebrat osobne a setkat se s nim a vysvětlit soudruhovi, ze tohle se nedělá. Nejlépe s nejakym kamosem svedkem. Chvíli ho pozdrzet a volat policii. Pokud neni jine cesty. Mám na mysli predstirat zájem o zboží v tom linku co ted mamut postnul.
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od kodlNAD »

Ty jo, ten drzej! Zajimavy mobilni cislo ma. Uz pisu na bazar at ho utipnou.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1251
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od lidumil »

To nevím, jestli je nejlepší, spíš bych ho kontaktoval a pokusil se o osobní předání s Policií v zádech.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od kodlNAD »

Ok, uz jsem mu napsal, ze mam zajem a ze bych si osobne prijel. Uvidime.
davidsound

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od davidsound »

:thumbup:
BVaudio

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od BVaudio »

Určite sleduje takéto diskusie, takže zrejme "nezaberie".
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od sekal »

pajuna píše:...Pred rokem jsem takto prisel o listky na koncert, zaplatil a nic, par komunikaci pres mail a pak bez odpovedi. Penize jsem vyresil pres osobniho bankere a do tydne jsem je mel zpatky na uctu na zaklade zadosti banky. Dalsim krokem bylo podani oznameni na policii a momentalne je dotycny jiz odsouzen...
Sic nevím, kolik dotyčný vyfasoval, ale obávám se, že momentálně je ten pán prop(o)uštěn anebo mu trest byl podstatně zkrácen..(http://www.lidovky.cz/koho-se-tyka-amne ... _domov_ape)...
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od kodlNAD »

ta svine si neda pokoj: http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... 0&p=102469
Doufam, ze se mi felcar ozve, rad s nim dam rec.
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od kodlNAD »

Tak jsem kontaktoval Slovenskou policii a cekam na informace od nich. Zajimave je, ze jsem komunikoval s clovekem z hifionline, ten me poprosil o komunikaci s tim podvodnikem, ze ho utipne, ale do ted tam ten inzerat ma. Sakra, takovej "autocenzura" se mezi nama vyskytuje a furt mu to prochazi! Clovek by cekal takovy smrady vsude jinde, jen ne v tyhle oblasti. No tak vitej, vitej v teto masinerii...... :sad:
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od vojta1 »

Hele, je to vomrd, kdyby si chtěl nějaký repráky místo tech co sem ti tak skvěle doporučil :thumbdown: , tak ti udělám cenu, mám tady toho teď haldy.
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od kodlNAD »

dekuji za nabidku, ale uz jsem si byl poslechnout Kef Q300 a jsem rozhodnuty do nich jit. ;)
Uživatelský avatar
kodlNAD
Příspěvky: 126
Registrován: 09 úno 2013 21:10

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od kodlNAD »

POZOR, DULEZITE!!! Pokud tu je mezi vama nekdo koho podvedl tento clovek: Ján Barč, Malý Lipnik 35, Malý Lipnik 065 46, mail: tomas77777@azet.sk, janbarc@azet.sk, m26r@azet.sk, mobil: 00421 944 503 376, ozvete se mi prosim na: kapa(zavinac)fcanet.cz z duvodu podani hromadneho trestniho oznameni. Dekuji!
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od vojta1 »

kodlNAD píše:dekuji za nabidku, ale uz jsem si byl poslechnout Kef Q300 a jsem rozhodnuty do nich jit. ;)
já mám taky rád KEF, jsou takové efektní a současně neůnavné
ještě možná ybch zvážil tuhle aukci, podle toho na kolik to vyskočí.
http://aukro.cz/reprosoustavy-xavian-xn ... 59572.html
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od pajuna »

vojta1 píše:
kodlNAD píše:dekuji za nabidku, ale uz jsem si byl poslechnout Kef Q300 a jsem rozhodnuty do nich jit. ;)
já mám taky rád KEF, jsou takové efektní a současně neůnavné
ještě možná ybch zvážil tuhle aukci, podle toho na kolik to vyskočí.
http://aukro.cz/reprosoustavy-xavian-xn ... 59572.html
Tyto Xavy hraji uplne jinak, suche, dle meho nevhodne na rock, na lehky jazz vyborne. Potrebuji silnejsi zesik. Jsou to prvni Xaviany, se kterymi jsem se setkal cca v roce 1996-7, takze si myslim, ze i budou mit hodne najeto. Toto muj soukromy nazor dle zkusenosti, mel jsem je moznost i porovnavat doma, napr. s Dynaudio 1.1 a SF Concertino v te dobe.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od paul »

Pajuna-Jardo,správně jsi to napsal.A to nemluvím o vzhledu ;)
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od vojta1 »

to sem byl asi špatně pochopen, sem myslel jako že je to ke zvážení ve srovnatelné cenové relaci.
silnější zesík s tím já nesouhlasím, na doma a pro regály v pohodě stačí 2x 60 RMS

a s tim najeto nevím co je tím myšleno, jako moje zkušenost je taková, že pokud ty bedny pořád hrají, nikoli leží někde na půdě, tak čím víc hrají tím líp hrají. čili bedna co má nahráno 200 000 hodin bude hrát dle mého názoru lépe, než co má nahráno třeba 20 000 hodin.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od winelover »

Mně se naopak ty Xavy vzhledově docela líbíly a líbí, takže je to jako ve všem věc osobního vkusu.

A s tím starší je lepší obecně nesouhlasím. Jednak časem odcházejí (tvrdnou) závěsy a pak vysychají elyty (pokud jsou ve výhybce použity). Dříve se i u střední a vyšší kategorie myslím dost používaly. win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od pajuna »

winelover píše:Mně se naopak ty Xavy vzhledově docela líbíly a líbí, takže je to jako ve všem věc osobního vkusu.

A s tím starší je lepší obecně nesouhlasím. Jednak časem odcházejí (tvrdnou) závěsy a pak vysychají elyty (pokud jsou ve výhybce použity). Dříve se i u střední a vyšší kategorie myslím dost používaly. win
S tim co napsal win lze jen kompletne souhlasit!

....aaa kazdy vi, ze neni regal jako regal ;)
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
vojta1
Příspěvky: 101
Registrován: 04 úno 2013 23:38

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od vojta1 »

winelover píše:Mně se naopak ty Xavy vzhledově docela líbíly a líbí, takže je to jako ve všem věc osobního vkusu.

A s tím starší je lepší obecně nesouhlasím. Jednak časem odcházejí (tvrdnou) závěsy a pak vysychají elyty (pokud jsou ve výhybce použity). Dříve se i u střední a vyšší kategorie myslím dost používaly. win
do repráků týhle cenový kategorie se elyty nedávají a nikdy nedávaly, navíc oproti zesilovačům ty elyty neodcházejí (to vždycky pak nějaký koumák vymění a zjistí "překvapivě", že mají po 20 letech plnou kapacitu) a i kdyby, tak to je otázka řekněme 50-100 korun.

závěsy, to je to samé, závěsy tvrdnou u TVM, pokud má to guma správný obsah silikonů atd atd. a nesvítíš na ní preventivně UV lampou, tak ti neztvrdne ani za 50 let.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Inzertní podvodníci

Příspěvek od Vlado222 »

Hi-fi sa to netýka, ale myslím že to sem tiež patrí.
Dnes som dostal tento e-mail. Neviem či je pravdivý ale čo keby. Tak som to sem zavesil:
"autocenzura" z tel. 420 477 100 111 pokračuje, nepřijímat!
IHNED PŘEPOSÍLÁM.
A já tuto informaci doplním upozorněním na další "autocenzura" ze serveru...
bez reklamky.cz, kteří náhodně volají na různá t.č. a bláhoví a důvěřiví
po zvednutí se doví, že si s nimi chtějí popovídat a prosí je o jednoduché
odpovědi na jednoduché otázky stylem ano - ne s tím, že hovor je nahráván.


Otázky jsou typu : jste svobodný-ženatý?, vede kolem vašeho domu silnice?,


máte děti? a podobně.
K Vaší hrůze vám přijde ihned druhý den po hovoru doporučený dopis s
fakturou na 3000,- Kč, který nic netušíce převezmete.
Po prostudování přiložené obchodní "smlouvy" psané klasickou blechou písma


zjistíte, že souhlasíte se zasláním zálohové faktury
předmětné"společnosti"v uvedené výši. Po reklamaci u této společnosti je
vám přehrán zmanipulovaný

hovor, kde s hrůzou zjistíte, že jste se telefonicky zavázal k úhradě
faktury a zaslání obchodní smlouvy pod. dopisem.
Při jednání s právníky vám většina doporučí fakturu uhradit a po té s
nejistým výsledkem vymáhání částky zpět, což vás bude stát čas a peníze.
Mají to totiž perfektně ošetřeno podle platné legislativy a než se
nadějete už buší na dveře exekutor.

NA TO JE OVŠEM VELMI JEDNODUCHÝ RECEPT : CIZÍ A NEZNÁMÁ ČÍSLA, KTERÁ
NEMÁM ADRESÁŘI TELEFONU NEBRAT A ROVNOU HÁZET DO KOŠE. A POKUD MI NĚKDO
ZNÁMÝ VOLÁ Z NOVÉHO ČÍSLA, TAK SE MUSÍ LASKAVĚ IDENTIFIKOVAT, NEJLÍP
SMS-KOU. JINAK MÁ SMŮLU...

Byl jsem dnes celý den pryč a po návratu domů jsem měl na mobilu 8
nepřijatých hovorů z čísla : 420 477 100 111.
Když telefon zvednou, hovor se automaticky přeruší, nicméně ve vyúčtování


na konci měsíce mají tzv.dárcovské volání 1 min. za 100 Kč.
Prosím, toto číslo si zapamatujte a když se objeví na mobilu, tak
nezvedat!!!!
Sprostě a drze vás okrade o 100Kč.
Odpovědět