Slimak

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Slimak

Příspěvek od slimak »

Prajem všetkým dobrý deň.

Viacerí ma budú poznať zo Slovanetu. Nie som žiaden highendista, mám rád hifi a dobrú hudbu, prevažne jazz a klasiku, ale nepohrdnem aj inými žánrami. Ako zdroje hudby používam SACD, LP a FLAC.
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Slimak

Příspěvek od slimak »

A prajem všetkým veselé Vianoce a šťastný nový rok!
slimak_vianoce.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
davidsound

Re: Slimak

Příspěvek od davidsound »

Jsem rad, ze jsi zavítal i tady. Ze slovanetu te samozřejmě znám a je moc fajn, ze se podeliš o své zkušenosti i u nás. Jsem zvedavy na tvůj novy přírůstek od Casea a věřím, ze ti bude dělat radost.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Slimak

Příspěvek od Mamut »

Vypadáš, typově jak muj strejc :D A samozřejmě sem moc rád, žes sem zavítal. Clearaudio Concept je moc hezke :clap:
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Slimak

Příspěvek od slimak »

Pozdravujem strýka :-)

Rozmýšľal som aké gramo. Bol som rozhodnutý pre MM, niečo od Projectu alebo Technics 1210. Lenže Technics už prestali vyrábať a zdruhej ruky som nechcel. Project som mal požičaný doma, má to slušný zvuk, chcel som niečo v kategórií 1500-1700 EUR, mňa u Projectu sklamalo prevedenie, mal som pocit, keď som chytil ramienko, že mi zostane vždy v ruke.
Tak som nakoniec kúpil Clearaudio, jednu z najnižších rád, ale má MC prenosku a je kvalitne prevedené. Zvuk slušný.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Slimak

Příspěvek od pajuna »

Vitej na HEF! Budeme radi, kdyz predstavis blize svoji aparaturu i s fotkami (za tebou to na fotce vypada zajimave) a pripadne pridas neco navic.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Slimak

Příspěvek od slimak »

Ďakujem.

No fotky teraz nenafotím, sedím v obýváku a mám na hlave slúchadlá, manželka už spí :-)

Zdroje signálu : SACDP Marantz SA 7003, gramo Clearaudio MC concept, HTPC - jedno už mám,teraz si robím druhé,čisto pasívne do 1U skrine, bude len na hudbu - http://www.alza.cz/intel-dn2800mt-marsh ... 346135.htm

Preamp- PRE1 od BVaudio,sluchátkový zosilňovač (okrem 6 mojich konštrukcií a la vrabčie hniezdo :mrgreen: ) používam tiež od BVa

DAC : každú chvíľu mi príde Casea Orion Lite s USB audio interface. Doteraz som používal BBDAC od Tomáša Tichého aj s externými hodinami, synchronizoval som ESI Juliu

Konce : BVa - 1XPA300SE na basovú sekciu, 1XPA300SSE na stredovýškovú sekciu, teda biamping

Repro: BVa - F3A
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: Slimak

Příspěvek od slimak »

A ešte - prepojovacie káble používam RG62 alebo TASKER T40, konektory sťahovacie CINCH AEC.

Teraz keď sú Vianoce a kľud (trávievam sviatky v papučiach a teplákoch a kašlem na všetko), tak som trocha sadol za plošáky a začínam dávať pomaly (ale veľmi pomaly,veď som slimak ) aparát pre dcéru. Amp bude trocha vynovená DPA110, nejaké PC jej zbúcham a preamp jednoduchý s relátkovou reguláciou hlasitosti. A búdky nejaké krpaté od BVa zaopatrím.
Odpovědět