SVENSOUND

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Svensound
Příspěvky: 42
Registrován: 05 dub 2013 10:17

SVENSOUND

Příspěvek od Svensound »

Ten kdo mě nezná, tak jsem byl od podzimu 2000 do března roku 2012 distributorem firem SUPRA Cables, ATOLL Electronique, reprosoustavy Jean Marie Reynaud a GURU Profi Audio.
Pak jsem chutě přesídlil z Prahy na venkov k Nymburku a stal jsem se místním občanem pod penzí. / 62 let /.
Sestava je nyní skromná, ale jsem spokojen neboť poslouchám již jen muziku bez problémů, které pronásledují všechny české a moravské prodejce audia.
Díky bohu, sluch mě ještě neopustil a udržím moč i stolici.
Takže zdrojem signálu CD ATOLL30, integrovaný mos-fet zesilovač ATOLL IN30 nebo Technics A700MkII, Tuner Yamaha 492 RDS, gramo Technics SL-1210MkII, MM přenoska Philips GP-412MkII, filtrace SUPRA MD06EU/SP, dráty SUPRA Ply 3,4/S.
Milan
Monitory GURU Profi QM10, mosfetový zesilovač ATOLL IN30, plejér ATOLL CD30, filtr SUPRA MD06EU/SP, dráty SUPRA Ply 3,4 a SUPRA DUAL, akustické mobilní basstrapy / Max a Arnošt /, navíc však ještě fixní - 1 pár peřin i s polštáři.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: SVENSOUND

Příspěvek od pajuna »

Ahoj Milane, vitej na HEF :thumbup:

Diky za predstaveni. Jak se ti dari, uz jsem o tobe dlouho neslysel? Pres Nymburk jezdivam sluzebne.
Vsiml jsem si vyctu komponentu, ale nezaregistroval repro, pouzivas JMR nebo kam ti to jde ze zesiku?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Svensound
Příspěvky: 42
Registrován: 05 dub 2013 10:17

SVENSOUND

Příspěvek od Svensound »

No vida, napravuji. Díky Jaroslave!!
Repro jsou GURU Profi QM10
Monitory GURU Profi QM10, mosfetový zesilovač ATOLL IN30, plejér ATOLL CD30, filtr SUPRA MD06EU/SP, dráty SUPRA Ply 3,4 a SUPRA DUAL, akustické mobilní basstrapy / Max a Arnošt /, navíc však ještě fixní - 1 pár peřin i s polštáři.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: SVENSOUND

Příspěvek od boxer »

Ahoj Milane.

Jsem rád, že jsi živ a udržíš vše.... i myšlenku. :thumbup:

Když jsme se viděli naposled,( to už je přes rok?), říkal jsi něco o zdr. problémech. Tak ať se ti daří.

Měj se.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: SVENSOUND

Příspěvek od Mark Levinson »

Taky zdravím a vítám mezi stejně postiženými ;).
Zdraví je na prvním místě, jak píše Boxer, pamatuji zdravotní problémy. Zrovna jsem sháněl kabel Supru pro natažení elektriky k zásuvce do poslechovky, tak jsme spolu komunikovali. Atoll znám jen z obrázků, u nás není tato značka příliš rozšířená, tak ani není kde poslechnout, což je škoda.
Přeji pevné zdraví a radost z hifi.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Svensound
Příspěvky: 42
Registrován: 05 dub 2013 10:17

Re: SVENSOUND

Příspěvek od Svensound »

To Boxer a Mark Levinson.
Moc Vás zdravím kluci.
Jo, už jsem v cajku, žlučník je v kopru a městský stres rovněž!! Ta změna byla zapotřebí.
Monitory GURU Profi QM10, mosfetový zesilovač ATOLL IN30, plejér ATOLL CD30, filtr SUPRA MD06EU/SP, dráty SUPRA Ply 3,4 a SUPRA DUAL, akustické mobilní basstrapy / Max a Arnošt /, navíc však ještě fixní - 1 pár peřin i s polštáři.
Uživatelský avatar
Svensound
Příspěvky: 42
Registrován: 05 dub 2013 10:17

Re: SVENSOUND

Příspěvek od Svensound »

Začátky:
Rok 1969, po 1. HIFI výstavě u Hybernů mě v osmnácti letech okouzlila zvuková kvalita amerických firem H.H. SCOTT, G.A.S, FISHER atd. Zde zcela nedostupné značky.
U evropských výrobců to již nebylo tak hrozné, jejich kousky se občas povedlo někomu ofic. dovést, propašovat nebo koupit v Tuzexu.
Byl jsem tehdy zatížený na firmu PHILIPS a dálkový příjem VKV. S kamarádem Mirkem Hurtem na Jižním městě jsme smolili Yaginy a kouzlili s antenními rotátory.
Německé městečko Hirschau a jejich Conrad byl pro nás Kingdom. Můj děd pašoval navíc ze Ženevy tranzistory BF.. .............. a prostě to šlo!!
Philips vyráběl kvalitní a velmi spolehlivou spotřební elektroniku. /fabriky umístěny v Belgii a Holandsku /. Bedny jsem měl dělané bratrem z repro Tesla.
Tyto výrobky u mne v létech 1972 až 1990 dlouhodobě kotvily. Byla to skvělá vinylová léta.
philips_ah602_am-fm_stereo_receiver.jpg
N4504-51x1.JPG
GP406.jpg
philips_gp412III.jpg
N 7150.jpg
TechnicsSL-3300.jpg
SL1210MKII.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Monitory GURU Profi QM10, mosfetový zesilovač ATOLL IN30, plejér ATOLL CD30, filtr SUPRA MD06EU/SP, dráty SUPRA Ply 3,4 a SUPRA DUAL, akustické mobilní basstrapy / Max a Arnošt /, navíc však ještě fixní - 1 pár peřin i s polštáři.
Odpovědět