Zpravodajství fóra

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od jimmi »

monte píše:Smajlík není zbytečný, neboť je tady věkové spektrum lidí. Mladý do dvaceti, mají svůj slang a spíš ze všeho pr-dél. Nabušený třicátník, zodpovědný čtyřicátník, zkušený padesátník, líný šedesátník a nasraný sedmdesátník. To je život, jinak by tady lítaly jen kul-vy.
...............a jeden Monte čo sa nudí a pýše stále a nonstop...a zbytočne všade.... Odporučam sa niekomu telefonicky vyrozprávať :-c alebo ísť medzi ludí :ymdaydream: posedieť v bare , v hospode , vybehnuť sa prejsť do lesa na čerství vzduch atd a nie len stále byť zavesený na hifi forách.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od miero »

jimmi, určite si dokážeš predstaviť situáciu, že by si hrozne rád robil všetko to čo píšeš, ale nejde to...
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od jimmi »

Miero to asi zažil každý.Monte má slušné nové bedničky TANNOY :thumbup: tak ich treba hrať a nie aby na ne prach sadal.Pri dobrej muzike sa človek tiež zrelaxuje. No a za týžden možno aj snehu viac bude a Monteho tá depresia :geek: prejde.A ked ho bude moc zase ja budem mať nervy ho odhadzovať. ~x(
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Nuda, nevím co to je. Spíš naopak, tady jsem vždy spíš za běhu.. Lesy mám všude kolem sebe, ty už mne neberou a hospoda vůbec. Debku na mne přenáší spíš zákazníci, ale včera jsem dostal i dva dárečky od pěkných blonďatých zákaznic :D

Co mi fakt chybí, je můj chlupatý přítel ......https://www.facebook.com/vlastislav.hornik.31, dnes dojde aspoň deset nosičů hudby, většinu znám, ale na Jazz Q se těším.

Obrázek

Než jsem tohle sesmolil, musel jsem dvakrát odejít.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Tony »

Monte - nedaj sa, bez Teba by tu bola nuda! ;)
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1252
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od lidumil »

monte píše:Než jsem tohle sesmolil, musel jsem dvakrát odejít.

Zkus Prostenal :lol:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Ještě nepotřebuji, ale co tak Neurol, na zkoušku :lol:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1252
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od lidumil »

No to bych asi usnul.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Tony »

Máme tu geriatriu? :smile:
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Otázka pro mladší. Moje kamarádky, zákaznice pijí turbomošt, co to je ?

Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Mark Levinson »

Vlatíku,
hadám, že to bude něco s alkoholem, ale fakt nevím. Je to jen můj odhad.
Mark Levinson
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Asi záleží na poměru :lol: , turbo bude asi síla.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Mamut »

Říznout něčím, nejlépe 50-voltovým a je to. Včera v restauraci popíjeli EKG-uvařený rum (bez vody) a zalejt kafe.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

:lol:
Mark Levinson píše:Vlatíku,
hadám, že to bude něco s alkoholem, ale fakt nevím. Je to jen můj odhad.
Holky mi napsaly, alkomošt, mošt s jablkovicí a nějakým kořením. zahřeje a opije. Jenže budou asi i různé následky. :lol: Prodává se asi v Brně .......
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od fox »

Za mých mladých let bylo v oblibě jablkové čučo říznuté Alpou. :ymdevil:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od winelover »

fox píše:Za mých mladých let bylo v oblibě jablkové čučo říznuté Alpou. :ymdevil:
Případně výčepní lihovinou. Jednou tam jeden b.b nalil Lesanu a to byla chuť!!!
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Kuba uvoľnila trh s autami.

Příspěvek od Vlado222 »

Kuba uvoľnila trh s autami. -> Sú extrémne predražené

Kubánski obyvatelia si po 55 rokoch môžu kúpiť zahraničné vozidlo bez povolenia vlády. Ceny nových vozidiel sú však premrštené o stovky percent.

Kubánsky režim po dlhých rokoch povolil svojim občanom kúpu zahraničných vozidiel. Samozrejme, zo štátnych predajní a za „regulované" ceny. Vozidlá sú niekoľkokrát predražené a bežní obyvatelia si ich za žiadnych okolností nemôžu dovoliť. Priemerný plat zamestnanca štátnej správy dosahuje 20 eur mesačne.

Len pre predstavu, na Kube si momentálne pýtajú za novučký Peugeot 508 (trieda D) celkom ľudových 262 tisíc dolárov, čo je asi 192 tisíc eur. U nás najlacnejší Peugeot 508 stojí 19 890 eur



Vysoké ceny sú odôvodnené potrebou vysokých investícií do komunikačnej siete. Práve tam má poputovať výťažok z predaja zahraničných vozidiel štátom samotným. Doteraz totiž Kubánčania mohli kupovať a predávať len tie vozidlá, ktoré si pamätajú ešte predrevolučné časy (revolúcia na Kube prebehla v roku 1959). Na Kube sa tak z snáď každého muža stal automechanik, ktorý udržuje múzejné exponáty v pojazdnom stave.

Za všetko hovorí príbeh kubánskeho umelca, Cesara Pereza, ktorý si chcel kúpiť jazdený Renault s rokom výroby 2005. Za model, po ktorom túžil, si predajca vypýtal 25 000 dolárov (cez 18 tisíc eur). Porovnateľné vozidlá mimo ostrova údajne stoja len asi 3 000 dolárov (~2 200€). „Tieto ceny ukazujú nedostatok rešpektu voči Kubáncom. Čo tu máme sú vraky. Momentálne neprechovávam nádej na kúpu vozidla pre moju rodinu," popisuje situáciu Cesar Perez.

Možnosť kúpy zahraničných vozidiel dostali Kubánci spolu s balíčkom reforiem od momentálne prezidenta, Raula Castra. Ten prevzal úrad po svojom bratovi Fidelovi, ktorý funkciu nedokáže vykonávať kvôli zdravotným ťažkostiam. Doteraz museli domáci obyvatelia žiadať o povolenie na kúpu zahraničného vozidla, a toto povolenie nebola vydávané každému. Monopol na predaj áut má naďalej štát, a tak je väčšina obyvateľstva odkázaná na hromadnú dopravu. Dominanciu starých áut v uliciach patrí medzi nechcené, ale charakteristické črty Kuby pre cudzincov.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Včera jsem v TV narazil na dokument o velvyslanectví v Moskvě. Soudruzi si stavili paláce a doma nahnali lidi do králikáren (paneláky). Nový pán bude soudruh Remek. Škoda, že neukázali elektroniku, kde velvyslanec relaxuje po namáhavém dnu.

Obrázek

Asi od deváté minuty http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... -objektiv/
forfans

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od forfans »

[quote="monte"]Včera jsem v TV narazil na dokument o velvyslanectví v Moskvě. Soudruzi si stavili paláce a doma nahnali lidi do králikáren (paneláky). Nový pán bude soudruh Remek. Škoda, že neukázali elektroniku, kde velvyslanec relaxuje po namáhavém dnu.

==============
Ano, soudruzi si stavěli paláce a nás - dělníky nahnali do králíkáren.
Ale objektivně vzato - dnešní " převlečení soudruzi" si stavějí ještě větší paláce ( vit Topolánkova vila v Čeladné ,
Řebíčkova Sk Slavia a vila za 50 mega někde u Lipna atd) .
Ti komanči postavili aspoň ty králikárny .
A co se staví pro obyčejné lidi dnes ????
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od sekal »

Souhlasím, a to nejsem v žádném případě příznivec čes. komunistů a komunismu vůbec. Navíc stavěly si i domy (králíkárny) cihlové, byť v menší míře, což je nepochybně škoda..
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Čekal jsem, jestli si někdo všimne dokumentu o New Orleans a jazzu ...


Obrázek
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od noaid »

forfans píše:A co se staví pro obyčejné lidi dnes ????
O tom byl včera taky dokument, přímo v prime time na ČT2. jeden z nejlepších dokumentů poslední doby.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1042 ... 256226980/
http://www.csfd.cz/film/297111-laska-v-hrobe/
http://www.youtube.com/channel/UCLGgXCE4ac7eNqrauRf06TA
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
forfans

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od forfans »

noaid píše:
forfans píše:A co se staví pro obyčejné lidi dnes ????
O tom byl včera taky dokument, přímo v prime time na ČT2. jeden z nejlepších dokumentů poslední doby.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1042 ... 256226980/
http://www.csfd.cz/film/297111-laska-v-hrobe/
http://www.youtube.com/channel/UCLGgXCE4ac7eNqrauRf06TA
==================================================
Drsná lovestory, jejíž hrdinové našli domov na zrušeném hřbitově. Dokument o svérázném životě mileneckého páru bezdomovců, který ocenilo již několik filmových festivalů. Režie David Vondráček
________________________________________________________________
Dodal bych : Je neuvěřitelné , co dokáže s některými jedinci vykonat celoživotně podáváný alkohol. To jsou úplné trosky .Těm je jedno, kde žijí.
Kanál , smetiště, pod mostem - nebo hrobka .Těm je vše jedno . Potřebuji jen jedno - chlast !!!
Ale i toto je výsledkem naší společnosti . Myslím, že podobné trosky byly i za komoušů ,bylo jich zcela jistě
dalko míň, neboť práce byla povinností , a bylo to TABU !!!
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od fox »

Takoví lidé by byli zavření za příživnictví. Nebo v blázinci. Nikdo by pro ně byty určitě nestavěl.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

BAN na základě stejné IP adresy nelze dávat. Neboť u malé domovní sítě, wifi, jede vše na jedné IP. Jen router si přiděluje podadresy, které ve světě nejsou vidět. Takže i třeba dvacet lidí může mít stejnou adresu IP. Jen jsem viděl vedle na fóru ban na základě IP. Taky nepoznáte, na kterém počítači, tabletu zrovna sedím nebo jsem připojený v jiné zemi na wifi. Proto, to taky programátoři fora neřešili.
Odpovědět