YES

Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

jirie píše:S YES to souvisí , a tak vzhledem k tomu, že zde není zatím stránka Rogera Deana, považoval jsem za vhodné upozornit fanoušky jeho umění na aktuální nabídku jednoho anglického prodejce na e-Bay.
Vypadá to, že Roger plánuje rozjet nový projekt, a tak shání peníze. Objevily se v aukci skutečné unikáty, které podle mě jsou publikovány asi poprvé. Jde především o pár raritních skic a také několik fantastických printů.
Nechci tvrdit, že by to někdo z Vás snad chtěl koupit, ale dávám to zde jen pro představu.
Takže jen k pokoukání :mrgreen:

http://www.ebay.com/sch/m.html?_odkw=&i ... &_from=R40
Ten uvedený odkaz na raritní skicy už samozřejmě není aktuální, ale zase jsem objevil, že i Angličani jsou docela přičinliví kšeftaři. Jednoduše rozřezali starý kalendář R. Deana a prodávají jednotlivé listy jako litografie po 35 librách :evil:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od Mark Levinson »

TOM píše:Právě vyšlo SACD Yes
Obrázek

http://www.sa-cd.net/showtitle/8332

U p.Dioka za slušnou cenu

TOMe,
a jaké to je po zvukové stránce? Stojí to za to?
Máte už někdo poslechové zkušenosti s tímto vydáním?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Uživatelský avatar
TOM
Příspěvky: 94
Registrován: 07 kvě 2011 22:35
Bydliště: Praha

Re: YES

Příspěvek od TOM »

Mark Levinson píše:TOMe,
a jaké to je po zvukové stránce? Stojí to za to?
Máte už někdo poslechové zkušenosti s tímto vydáním?
Bohužel ho pořád ještě nemám,objednáno v listopadu,pan Diok má nějaké delší dodací termíny :sad: !
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

Vyšlo teprve nedávno. Mám ho taky objednáno. Diok čekal, až se mu doplní objednávka o ostatní tituly. Můžeš si ho koupit jinde, ale zaplatíš podstatně víc.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
TOM
Příspěvky: 94
Registrován: 07 kvě 2011 22:35
Bydliště: Praha

Re: YES

Příspěvek od TOM »

No,neřekl bych ,suprshop.sk nebo .cz ...653 Kč

http://www.suprshop.cz/index.php?id=107 ... &partner=&
je to z Nitry,poštovné skrz úloženku 46 Kč
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

Vyjde tě to podobně jako u Dioka. Podívej se ale na datum dodání. Počkáš si skoro tři měsíce. Je to celé nějak zmatečné. Píšou datum vydání 1990... :???:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od Mark Levinson »

TOM píše:
Mark Levinson píše:TOMe,
a jaké to je po zvukové stránce? Stojí to za to?
Máte už někdo poslechové zkušenosti s tímto vydáním?
Bohužel ho pořád ještě nemám,objednáno v listopadu,pan Diok má nějaké delší dodací termíny :sad: !
TOMe,
v pátek jsem byl ve studiu u Pavla Dioka pro zásilku hudby, SACD YES-Close to the edge jsou již ve studiu, viděl jsem je tam. Sám jsem si ještě neobjednal, tak nevím jaké to je zvukově, ale docela mne to zajímá.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Nějaké recenzičky jsou na Amazon:
http://www.amazon.com/Close-Edge-Yes/pr ... Descending

Bohužel se tam najde i pár takových, kteří berou tomuto vydání hvězdička jen za to, že SACD není v multi-ch :evil:
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Jedna za všechny:

As much as I hesitate to give Audio Fidelity and their laughable/non-existent quality control my money, and I avoid things associated with Steve Hoffman, due to his dubious history with master tapes and his narcissistic and unbearable website forum full of sycophants and "autocenzura", this version of Close to the Edge on SACD is really very good. This version, especially compared to the original CD that the "audiofools" at Hoffman's site raved over, is a night and day difference. The detail of things like the ride cymbals on Siberian Khatru really surprised me. If you like this album, this version is worth it. And the artwork doesn't look like it was scanned off an old copy of the album bought at the local Goodwill store and printed at the local Kinko's like many previous AF products. And no thumbprints embedded in the disc's surface. Yea, thumb's up.

And for the review that slammed it because it wasn't 5.1, most SACD's released are in stereo only. Very few were ever remixed for surround. Why? Because the costs are sky-high, the mechanical royalties double or triple, many times the multi-tracks are missing, and most people are not properly set up for proper surround. The whole point of SACD WAS NOT for 5.1, it was to offer a much higher resolution than the CD format could offer. In fact the first SACD players were stereo only. 5.1 capability was a bonus. The DVD Audio format died because they only would release titles that had a surround version. This limited the playing field. There were thousands of stereo-only SACD's released, and this has kept this format (somewhat)alive. And a tiny label like Audio Fidelity not only couldn't afford to produce a surround version when one doesn't exist, they would never be given access to the multi-tracks for the reason in the first sentence of this review. We're lucky to get any SACD's at all. This isn't 2003 when Sony was flashing cash around and paying for "Dark Side Of The Moon" and "Avalon" to get 5.1 mixes to sell the format. Those days are long gone. Now it's just a niche for those who want a better sound quality listening experience. And 99% of the time, that's going to be stereo only.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

Dnes jsem byl u Pavla Dioka vyzvednout si SACD Yes. S M. Levinsonem a jeho bráchou jsme si je pustili. Všichni jsme konstatovali, že lépe nahrané Close To The Edge jsme ještě neslyšeli. :thumbup: :clap:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od Mark Levinson »

fox píše:Dnes jsem byl u Pavla Dioka vyzvednout si SACD Yes. S M. Levinsonem a jeho bráchou jsme si je pustili. Všichni jsme konstatovali, že lépe nahrané Close To The Edge jsme ještě neslyšeli. :thumbup: :clap:
Škoda,
kdybych to věděl, tak bych vzal na porovnání SHM-CD verzi. Každopádně vypadá to SACD zvukově velmi dobře :thumbup:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

Teď si to pouštím. Mám i SHM. Můj dojem, SACD je lepší. Nevadí, že není v multikanálu, u mě doma hraje s perfektním prostorem. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Upřesněno datum vydání Going for the one od labelu Audio fidelity na 28. května :clap:
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Právě jsem koupil v reedici vydané album The Lader na dvou vinylech za pohádkových 386.- Kč

http://www.musicrecords.cz/catalogue/hu ... rvinyl2lp/

Než jsem stačil vyhledat odkaz už není skladem :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pavel Diok - Panský Dvůr
Příspěvky: 111
Registrován: 01 led 2011 14:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: YES

Příspěvek od Pavel Diok - Panský Dvůr »

Měl jsem jich víc, ale už jsem je všechny udal, ale můžu ty Yes - Ladder znovu objednat. Cena byla stejná.
Acoustic Revive, Acoustic Signature, Aequo Audio, Crosszone, Horns, Kerr Acoustic, KLH Audio, Lawrence Audio, Leben, Lumin, Miyajima Lab, Okki Nokki, Oyaide, Silent Angel, Soulnote, SPEC, Townshend, Wand, Westminster Lab https://www.diokaudio.cz/
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Jedna zajímavá nabídka pro Skrblíky :lol:
http://www.levneknihy.cz/yes-na-samem-k ... /d-126302/
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: YES

Příspěvek od paul »

Jirie-skvělá kniha a výborná cena.Kdo nemá,tak bych neváhal,mohu jen doporučit. :thumbup:
Uživatelský avatar
Pavel Diok - Panský Dvůr
Příspěvky: 111
Registrován: 01 led 2011 14:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: YES

Příspěvek od Pavel Diok - Panský Dvůr »

Obrázek


Dostal jsem ty Yes znovu a jeden kousek je volný k prodeji. Cena 700 Kč + poštovné nebo vyzvednutí ve studiu.
Acoustic Revive, Acoustic Signature, Aequo Audio, Crosszone, Horns, Kerr Acoustic, KLH Audio, Lawrence Audio, Leben, Lumin, Miyajima Lab, Okki Nokki, Oyaide, Silent Angel, Soulnote, SPEC, Townshend, Wand, Westminster Lab https://www.diokaudio.cz/
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Tak sice se zpožděním, ale konečně je to venku:
http://www.audiofidelity.net/content/yes-going-one
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Z kraje srpna znovu, tedy už potřetí, vyjde řada SHM-CD od prvního alba až po Big Generator.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Zatím poslední aktuální informace o vystoupení v kongresovém centru v Praze:
30. května 2014 ;)
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Pokud je někdo abonentem CD Japan asi už to také ví :oops:
Zatím bych to nerad komentoval, protože je velmi málo konkrétních informací.
Nicméně 4. září vychází k mému úžasu speciální box 16 hybridních SACD.
Balení kromě řadových alb obsahuje také jeden bonusový disk s následujícím obsahem:

SOMETHING'S COMING
DEAR FATHER
ROUNDABOUT
AMERICA
TOTAL MASS RETAIN(Single Version)
SOON(Single Edit)
ABILENE
RUN THROUGH THE LIGHT(Single Version)
RUN WITH THE FOX
Owner Of A Lonely Heart(Move Yourself Mix)
LEAVE IT(SINGLE REMIX)
BIG GENERATOR(REMIX)
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: YES

Příspěvek od Teti »

Nejake DVD audio asi nejsou ze?
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Ale jsou. Vyšlo jen Fragile a Magnification u RHINO. Jenže už se těžko shánějí. Jsou totiž cca 11 let po svém vydání.

http://www.ebay.com/itm/Yes-Yes-Fragile ... 35c85ba73f
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

jirie píše:Pokud je někdo abonentem CD Japan asi už to také ví :oops:
Zatím bych to nerad komentoval, protože je velmi málo konkrétních informací.
Nicméně 4. září vychází k mému úžasu speciální box 16 hybridních SACD.
Balení kromě řadových alb obsahuje také jeden bonusový disk s následujícím obsahem:

SOMETHING'S COMING
DEAR FATHER
ROUNDABOUT
AMERICA
TOTAL MASS RETAIN(Single Version)
SOON(Single Edit)
ABILENE
RUN THROUGH THE LIGHT(Single Version)
RUN WITH THE FOX
Owner Of A Lonely Heart(Move Yourself Mix)
LEAVE IT(SINGLE REMIX)
BIG GENERATOR(REMIX)
Bohužel vše je ale Warner Japan, čili "jen" Stereo a finální authoring je z matric pásků pro výrobu vinylů, nikoli z originálních studiových multitracků.

Osobně bych si počkal na říjen, kdy vyjde Close to the Edge v 5.1 zvuku v mixu od Stevena Wilsona, (Authoring Neil Wilkes) a pravděpodobně budou vycházet i další.

Vycházím z toho, že Close to the Edge + Going for the One na SA-CD ve vydání Audio Fidelity (mix Steva Hoffmanna) jsou pro mne KRAJNĚ NEUSPOKOJIVÉ. Sice si je nechám, ale od Hoffmanna už fakticky nic nechci!

Warneři možná odvedli maximum na boxu HIGH VIBRATION, aby převedli produkční pásky do DSD a angažovali nejspíš buď znovu Billa Inglota nebo toho japončíka, co dělal authoring matric pro SHM-CD, ale já věřím Stevovi Wilsonovi - jeho práce na King Crimson hovoří za vše a po 1. poslechu jeho jakékoli práce na cizích projektech už není cesty zpět k původním vydáním. Zkoušel jsem to, ale HDCD (30th anniversary edition) vs. LPCM 96/24 ať ve stereu nebo v surroundu prostě nestačí, nemluvě o muzikálním detailu, který rozsvítí King Crimson do neslýchané krásy.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

První příspěvek a hned tohle?!?
Díky :thumbup:
To jsou tedy úžasné informace :eek:
Právě jsem s kolegou vyčkával na další podrobnost, ale pokud je jen něco pravdy na tom, že S. Wilson jde do YES, tak to jsem skutečně nadšený. Jeho poslední kousky předělaných "starých fláků" jsou skutečně světové.
Nezbývá než si přát, aby toho hned tak nenechal. On sám je velký obdivovatel progresivní éry a to nejen jejího zlatého období 70. let.
Takže ... kdo si počká........ ;)
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

Jenže SW dělá hlavně DVD-A.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od Mark Levinson »

sylvian píše:Vycházím z toho, že Close to the Edge + Going for the One na SA-CD ve vydání Audio Fidelity (mix Steva Hoffmanna) jsou pro mne KRAJNĚ NEUSPOKOJIVÉ. Sice si je nechám, ale od Hoffmanna už fakticky nic nechci!
Ahoj Sylviane,
prosím Tě mohl by jsi upřesnit v jakém směru byla výše uvedená SACD pro Tebe neuspokojivé?
Díky.
Mark Levinson
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

jirie píše:První příspěvek a hned tohle?!?
Díky :thumbup:
To jsou tedy úžasné informace :eek:
Právě jsem s kolegou vyčkával na další podrobnost, ale pokud je jen něco pravdy na tom, že S. Wilson jde do YES, tak to jsem skutečně nadšený. Jeho poslední kousky předělaných "starých fláků" jsou skutečně světové.
Nezbývá než si přát, aby toho hned tak nenechal. On sám je velký obdivovatel progresivní éry a to nejen jejího zlatého období 70. let.
Takže ... kdo si počká........ ;)
Kromě CTTE vychází na podzim 2013 ješte XTC:Nonsvch a zejm The Road To RED (King Crimson) opulentní box ve stylu LTiA zahrnující vše živé i studiové od Dubna do Září 1974.

Dalšáí YES budou následovat, jen doufám, že to nbude 1 album ročně.
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

fox píše:Jenže SW dělá hlavně DVD-A.

OPRAVA: nyní již jen BD-A
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

Mark Levinson píše:
sylvian píše:Vycházím z toho, že Close to the Edge + Going for the One na SA-CD ve vydání Audio Fidelity (mix Steva Hoffmanna) jsou pro mne KRAJNĚ NEUSPOKOJIVÉ. Sice si je nechám, ale od Hoffmanna už fakticky nic nechci!
Ahoj Sylviane,
prosím Tě mohl by jsi upřesnit v jakém směru byla výše uvedená SACD pro Tebe neuspokojivé?
Díky.

Zejména s ohledem na separaci kanálů a též s ohledem na dynamiku: CTTE zní jakoby na půl plynu a nějak divně.

Když srovnám zvuk varhan na této nahrávce a zvuk jakýchkoli jiných varhan, třeba právě z těchto nahrávek:

http://sa-cd.net/showtitle/72 (DSD recording & authoring)
http://sa-cd.net/showtitle/3377
http://sa-cd.net/showtitle/3430
http://sa-cd.net/showtitle/3484

nebo např i

http://sa-cd.net/showtitle/3015
http://sa-cd.net/showtitle/4535

tak tyhle na CTTE jsou sejmuté jakoby přes tlustý paraván. Uvidíte, až si poslechnete výsledný mix od SW, že vím o čem mluvím.

a pokud jde o kritické místo IGD, IGU (12:46 z titulní skladby), tak jsem se vždycky těšil na průzračný vysoko postavený zvuk bez zkreslení. Zkreslení vpravdě není skoro žádné, ale o nějaké průzračnosti (a separaci vokálu a nástrojů) nemůže být ani řeči. Fragile (DVD-A i SA-CD) je v tomto ohledu o hodně vpředu a nemyslím, že je možné to ještě nějak dál zlepšovat.

Totéž lze v podstatě říci i o nahrávce varhan ze Sv. Mořice (GFTE) - zatím jsem se dostal jen k poslechu na sluchátka, ale brzy porovnám i naplno, jakmile bude čas i chuť.


úplně mimo topic doporučuji srovnání RUSH:Counterparts z téže dílny Steva Hoffmanna a posledního remasteru (ANTHEM) na RBCD.

Na RBCD jsou Rush průrazní a důrazní - tak jak to má být u plnokrevné rockové nahrávky. Mix Steve Hoffmana je na žalobu pro okradení spotřebitele----prostě HRŮZA HRŮZ. Díky, ale tomuto pánovi fakt nevěřím ani nos mezi vočima- jsou to vysloveně vyhozené peníze.

Ostatní vydání Rush budu jinak komentovat v samostatném vláknu-sem to nepatří.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

:eek: :???: :shock:
Právě před časem jsem četl nějakou kritiku na dílka S. Hoffmana. No teď už spoustu věcí začínám chápat. Je to fakt docela frustrující zjištění. Komu už má audiofil věřit? Samozřejmě vlastním uším, ale to už je pak pozdě na nějaká rozhodnutí o koupi. Na jedné straně kvanta pochvalných recenzí a na druhé pár zklamaných posluchačů. Koupím si nosič za balík a pak abych si rval vlasy. Chybí mi ale také okamžité porovnání zmíněmých nahrávek.
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

V těchto konkrétních 3 případech se nejednalo o žádné obrovské pálky, stejně jako v případě HIGH VIBRATION se nejedná o enormní peníze (523 Kč/ks), ale člověk by v 21. století fakt očekával lepčí standard než "uměle vylepšený" formát CDDA upsamplovaný na vyšší rozlišení.....to si mohu rovnou koupit přehrávač od CA který vládne upsamplovací frekvencí 352 kHz v tom nejlacinějším provedení nebo investovat do dCS a mít upsample všech svých CD do DSD on-line.....výsledek buude téměř shodný.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: YES

Příspěvek od jirie »

martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: YES

Příspěvek od martinowsky »

Prosim Sylvian. Vim ze je to mimo tema ale mam dotaz na Tvoji reakci ze si rovnou muzu koupit prehravac od CA ? Nejsem v tomto smeru vubec zdatny. Je neco spatne s jejich prehravacema? Vysvetleni klidne do SZ. Dekuju. Viktore prosim smaz muj prizpevek mimo tema az po par dnech. At si Sylvian vsimne meho dotazu. Dekuju predem za odpoved.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: YES

Příspěvek od fox »

Mám SACD Yes Going.. a Close... Taktéž tyto Lp v Japonském vydání. Zvuk se mi zdá velmi podobný.Přístroj SACD mám pouze SONY SCD 555ES. Gramec Michell se slušným ramenem i přenoskou.
Já jsem s kvalitou těchto SACD spokojen.
To že Wilson vydává na DVD-A a BR mě moc netěší. Pouštět hudbu ve stereu přes přístroje DK se mi moc nechce. Multikanál mám pouze pro zpestření a koncertní DVD.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Fous
Příspěvky: 120
Registrován: 29 pro 2010 08:09

Re: YES

Příspěvek od Fous »

Tak to je pro mne dobrá zpráva ,a už se těším :thumbup:
Ještě dotaz na jakém labelu to vyjde?
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: YES

Příspěvek od sylvian »

martinowsky píše:Prosim Sylvian. Vim ze je to mimo tema ale mam dotaz na Tvoji reakci ze si rovnou muzu koupit prehravac od CA ? Nejsem v tomto smeru vubec zdatny. Je neco spatne s jejich prehravacema? Vysvetleni klidne do SZ. Dekuju. Viktore prosim smaz muj prizpevek mimo tema az po par dnech. At si Sylvian vsimne meho dotazu. Dekuju predem za odpoved.
Omlouvam se za myšlenkovou zkratku pane Martinowsky. S CA neni vubec nic špatně....jsou to skvělé stroje za přijatelné ceny: všechny řady 6xx, 7xx i 8xx. Naplno to mělo znít takto: Než si kupovat SA-CD od Steva Hoffmanna, tak je lepší si pořídit něco, co umí upsamplovat zdrojový signál 44,1/16 počínaje tím strojem, co máte doma vy přes např. Esoteric SA60 a konče tím dCS Puccini a pustit si např. vydání SHM-CD (které mám též, kromě těch letošních SA-CD). Výsledek bude hodně podobný a ano dnes jsem si pustil již CTTE + GFTE a Fragile nakonec abych měl srovnání v jedné řadě a JEDNOZNAČNĚ je Fragile nejlepší mix (Ať stereo nebo M-Ch). :thumbup:

A to že CTTE od Hoffmanna zni stejně / podobně jako z vinylu je jen dukazem toho, z čeho Hoffmann vyšel jakožto zdroje: produkční stereo kopie pro výrobu vinylů. Navíc pěkně zmrvené, protože fade-in (0:00 - 0:25) titulní skladby má hodně nedostatků - je to slyšitelné dost zřetelně. :thumbdown:
Odpovědět