eLko

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

Vdaka pani.
Rozpisem sa podrobnejsie neskor,v prvom rade chcem podakovat Renownovi a eficakovi za pomoc.

Celkom som sa pobavil na tom,kolko bolo s tym problemov, ale hlavne ze v manuali je napisane "user friendly tonearm" :mrgreen:
Rameno to je ale neskutocne,vsetko maju premakane,vobec neni potreba sablony na spojazdnenie.
Celkovo boli problemy so sumikom (preto Transfiguration na obrazku),vopchat koncovku phono kabla do ramena(nebolo tam miesto,maly vyrez vo forte),pravdepodobne z grahamu zle skombinovana kombinacia 12" ramienko a lahke protizavezie( pravdepodobne maju rozne zavazie na 9" a 12" a mne to zle nakombinovali;ale brutal tuning to isti :ymparty: )
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

Takze kapitola spojazdnenia EAT Forte S a Graham Phantom II 12"


Poskladanie gramofonu bolo uplne lahke,v podstate iba namazat lozisko taniera,polozit tanier na lozisko a nahodit remienky.

Prvy problem prisiel pri instalacii prenosky sumiko podla sablony od Grahamu. Odniesol si to jeden pin prenosky z dovodu unavy materialu a prenoska isla na reklamovanie. Naskytla sa moznost vyskusat Transfiguration Phoenix. Prenoska sa instaluje mimo taniera pomocou sablony od Grahamu,ktora sa zapichne do 2 otvorov na headshelly. Prakticke,rychle,presne. Montazna vzdialenost sa tiez nastavi pomocou adapteru,ktory sa da na spindl a 1 otvor na headshelly sa zapichne do tochto adapteru. A mame nastavenu presnu montaznu vzdialenost. Neni treba ziadna sablona,pomocou tychto 2och vychytavok sa nastavi cele rameno.

Ale este sa vyskytli 2 problemy. Najprv pripojenie phono kabla,ktory sa proste do vyrezu v EATe nezmestil. Mam na mysli konektor. Totiz konektor na Phantome nesmeruje dole,ale do boku. A elipsovy vyrez vo Forte S neposkytuje moc zivotneho priestoru. Vyriesilo to rozobranie DIN konektoru a pripojenie iba plastovej casti do ramienka. Pozlateny obal sa hojda v strede kabla :)


2 problem bol s VTF. Protizavazie uplne na konci a pritlak bol stale velky, 3,1g namiesto doporucenych 2g. Docasne to vyriesil takyto tuning.

Obrázek

Takze 1.den celkom rozcarovanie.Ale nedalo mi to a dalsi den som hladal na nete same informacie a pisal som mail samemu Bobovi Grahamovi.
Po par hodinach a mailoch mam v tom jasno. Tak,ako bolo nastavene ramienko 1.den, bolo vsetko zle.

Pisal som Grahamovi ohladom 2 veci. Protizavazie,ze ako je mozne,ze relativne lahku prenosku neudrzi. Ze ci nahodou nemaju 2 rozne zavazia,pre 9" a 12" a mne to zle nakombinovali. Odpoved bola,ze rameno Phantom II sa dlhu dobu robilo iba ako 9" a 10". Ale z dovodu dopytu po 12" verzii sa rozhodol ju urobit. Da sa samostatne dokupit 12" trubka a v baleni je pridavne zavazie a list so specifikaciami na nastavenie. Mne tieto 2 veci chybali v baleni. Takze protizavazie sa da doladit takto:

Obrázek

2.vec boli prave tie nastavenia. V manuali su parametre pre standard version a long version. Efektivna dlzka bola 235 a 247. Ma napadlo,ze to bude blbost,aby bola efektovna dlzka 247 pre 12" ramano. Odpoved bola,ze 12" verzia sa nastavuje presne ako SME V 12" a poslal mi aj dokument s parametrami pre SME V 12",ze to iste plati aj pre Phantom II 12". Takze efektivna dlzka 308,8, montazna vzdialenost 295,6 a presah 13,2.

Takze vychytavky na nastavenie ramienka od Grahamu mi boli uz na nic a aj predosle nastavenia boli zle,tak som rozobral cele rameno a isiel na to odznova. Pozical som si kvalitny protractor a snazil sa najprv posunut montazku dlzku na 295,6mm. Lenze tu nastal hned prvy mini problem a to,ze EAT ma SME zakladnu fixovanu a hybat som mohol iba s ramenom,ktore dovoluje pohyb v rozmedzi 2-3 cm. Ked som posunul rameno uplne dozadu,tak maximalna montazna vzdialenost,aku viem nastavit s Phantomom je cca 294,5 mm. Cize 1 mm mensia,co je este okay.

2. a vacsi problem nastal s presahom,ktory ma byt 13,2mm. Lenze konstrukcia prenosky a headshellu neumoznuje mi nastavit presah mensi ako cca 16mm. Je to uplne na doraz vzadu v headshelly a menej ako 16mm z toho nedostanem. Tu vidim problem v blbo designovanom headshelly. Totiz,ono ta 12" trubka je iba predlzena 9" trubka. A este podla mna bude efektivna dlzka vacsia ako ma SME V 12". Opticky mi prislo,ze je Graham dlhsi ako 308,8 a teda aj montazna dlzka by mala byt dlhsia a tym padom by sa par milimetrov ziskalo v headshelly na posuvanie. Ale tak sam Graham mi napisal,ze to ma byt podla SME V 12",tak neviem....


Cize hram s offsetovym uhlom nastavenym pre efektivnu dlzku 308,8 ale s presahom o cca 3mm vacsim. Lepsie sa to nastavit nedalo.

Ostatne parametre sa nastavuju jedna radost. VTF klasicky cez digi vahu,azimuth cez zrkadlo pomocou magnetu na boku( nastavuje sa vyska magnetu a tym padom taha rameno doprava alebo dolava),VTA za chodu pri prehravani LP,antiskating sa da nastavit viacerymi sposobmi,ma rozsah od 0 do 3g a je VARIABILNY. Na zaciatku ma mensi ucinok ako na konci LP.

Prenoska je made in Japan.Ma ju na starosti Seiji Yoshioka. Impendencia 7ohmov oproti Sumiku,ktore ma 30ohmov. Zataz v Nagre teda isla dole z 1000 na 150 zatial.Este vyskusam 100.

Zvukovo. Kedze ten presah neni uplne presne,tak nejake skreslenie tam bude. Ale co som pocuval nejake platne uz,tak absolutne nepocujem ziadne pocutelne neprijemne skreslenie. Hra to neskutocne dynamicky a vzdusne s velkou prekreslenostou.
\:D/
monte

Re: eLko

Příspěvek od monte »

Gramofon vypadá velmi dobře, ale mám v tom trochu guláš. Nakonec jsi poskládal gramofon sám z různých dílů. Talíř je opět jinný než u prvních foto a z čeho je vyroben.
Uživatelský avatar
milan
Příspěvky: 38
Registrován: 01 led 2011 19:24

Re: eLko

Příspěvek od milan »

Ten guľáš máš možno z toho, lebo fotografia so psom nie je od eLKa ale je tam zobrazený iný gramofón, nie EAT forte.
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: eLko

Příspěvek od MB »

Musim teda povedat, ze som trosku rozcarovany z "amatersky" zabaleneho ramienka, toto by sa v tejto cenovej kategorii nemalo stat. V kazdom prípade obdivujem tvoj klud. Ja uz by som to mal davno odnesene v centrale DHL s adresou vyrobcu....

Som zvedavy ako sa predajca zatvari na zlomeny pin pri instalacii Sumiko, moj odhad je - neuzna to.

V kazdom pripade by ma zaujimalo, kde sa ti naskytla moznost vyskusat tu novu prenosku, taku pozicovnu prenosiek hladam :D
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
monte

Re: eLko

Příspěvek od monte »

milan píše:Ten guľáš máš možno z toho, lebo fotografia so psom nie je od eLKa ale je tam zobrazený iný gramofón, nie EAT forte.
Tady problém není, jde o foto ramínka. Sepie je asi reál, ale spíše podstavec (základna) vypadá jako Pro-ject plus motor. Talíř je kov ??
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: eLko

Příspěvek od Mark Levinson »

eLko,
velmi užitečný popis oživení gramofonu včetně řešení problémů. Nedá mi to a v souvislosti s problémy se mi nabízejí dvě otázky.
1. Proč EAT Forte S, když tak skvělé rameno jako je Graham Phantom II. 12'' má problém s montáží?
2. Nebo naopak, proč rameno Graham Phantom II. 12'', když EAT Forte S je připraveno pro montáž jednoho z nejlepších ramen, tedy SME V. 12''? Tím nechci říct, že rameno Phantom je špatné, to ne, ale ta kombibace asi není ideální.
Mark Levinson
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

Mark Levinson

Ono to neni az tak velky problem. Da sa to pekne vyriesit. Totiz zakladna na Forte sa sklada z 2och kusov. Uplny zaklad,ktory je napevno k sasi gramafonu a potom sa tam montuje adapter,podla typu ramena. U mna to bol SME adapter,kedze Phantom sa robi ako SME a ako Custom Graham zaklad.

Ten adapter je upevneny 2ma skrutkami. Diery su vyvrtane na jednom mieste,cize s tym adapterom nepohnem. Hybat mozem iba s ramienkom,kde priprava SME umoznuje pohyb cca 3-4cm.

Riesenie je take,ze do ramienka urcite vrtat nebudem. Cize ostava ten adapter. Do neho sa da vrtat a predlzit tie 2 diery,co sluzia na uchytenie k sasi povedzme o pol centimetra. Tym padom ziskam dalsi pol centimeter v posune celeho ramena a je vsetko vyriesene.

Ono EAT je primarne urceny pre Ikedu a EVO od PJ,s ostatnymi sa treba trosku pohrat :ymparty:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: eLko

Příspěvek od Mark Levinson »

eLko,
díky moc a gratuluji ke špičkové vinylové větvi. :thumbup:
Mark Levinson
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: eLko

Příspěvek od Peer »

Zajímavý postřeh od Pandy na vedlejším foru...
Toto bych si po čase zkontroloval. :sad:
000020-02.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

Hah,tak som nasiel na Audiogone uzasny program,ktory na zaklade efektivnej dlzky vypocita vsetko ostatne na Baerwalda,Stevensona aj Lofgrena. A su tam aj grafy a tabulka tracking error v stupnoch a skreslenie v jednotlivych castiach LP.
Uzasne.

Podla toho mi vychadza ako som hovoril. Efektivna dlzka by mala byt 313mm,overhang presnych 13mm,montazna dlzka 300mm a offset podla Baerwalda 17,37. Null pointy 66,00 a 120,89.
Skreslenie na zaciatku LP v 146,5 bude 0,46%,potom postupne klesa k 1. null pointu,v 2.peaku medzi null pointami ma 0,45% a na konci LP v radiuse 60 ma 0,49%v v radiuse 57,5 uz 0,78%.

Ak by som chcel Lofgrena,tak treba iba zmenit overhang na 13,4mm a montaznu dlzku na 299,6mm. Offset ostava 17,37. Null pointy sa posunu na 70,29 a 116,6.

Ale Baerwald sa mi paci najviac. Lofgren sice ma nizsie skreslenie,ale na konci to rapidne stupa. Takze by som chcel Baerwalda.

Cize,ak posuniem to ramienko o tych 5mm na rovnych 300mm,tak by som mal mat dostatok priestoru v headshelly uz na hybanie. Len to bude chciet kvalitny protractor podla Baerwalda.

Tak,ako to mam nastavene teraz,mam skreslenie na zaciatku 0,8%,klesa to k 0,4% okolo radiusu 100 a potom stupa az k 2,7% na radiuse 60 a 3,2% na 57,5. Null pointy ani nemam *fnuk* Sranda,co urobi iba overhang posunuty o 3 mm.

Cize uz by som to vedel nastavit,len potrebujem nejaku kvalitnu sablonu.

A dalsie pekne zistenie o skresleni,ze ani tych 0,8% ani 0,4% neni pocut. Ludske ucho to nerozpozna,ze je to nieco neprijemne. K 2,7% som sa nedostal,platne,co som pocuval koncili skorej ako radius 60 :D
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: eLko

Příspěvek od Davidus »

Odkaz na ten prográmek by nebyl? Myslím, že by to nás gramofonisty mohlo zajímat.
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

Nasiel som ho na audiogone v 1ej diskusii,ale neviem sa k nemu teraz dopracovat.
Uploadol som to na hifi.slovanet.sk

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=11823
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

Alebo aj toto je moznost. Staci vediet bud efektivnu dlzku alebo montaznu vzdialenost ramena. A vyhodi to zakladne veci.

http://www.vinylengine.com/tonearm_alig ... ulator.php
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: eLko

Příspěvek od Guliver »

eLko píše::A dalsie pekne zistenie o skresleni,ze ani tych 0,8% ani 0,4% neni pocut. Ludske ucho to nerozpozna,ze je to nieco neprijemne. K 2,7% som sa nedostal,platne,co som pocuval koncili skorej ako radius 60 :D
A skúsil si niekedy porovnať LP s rovnakým 24/96-192? By ma zaujímalo či a keď, aký rozdiel tam vnímaš.
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

Guliver

Urcite sa na to pozriem. Napriklad Slowhand od Claptona by som mal mat HD aj LP. Len musim najprv dat do poriadku rameno :)
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: eLko

Příspěvek od Davidus »

Díky eLKo, už jsem si to stáhl.
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

Vyzera to,ze uz budu vsetky problemy coskoro vyriesene. SME adapter je vyfrezovany,uz ma kolajnicky a umoznuje presne nastavit montaznu dlzku:
p7080032.jpg
Buduci tyzden mi ma prist kvalitny protractor,tak to presne nastavim:
http://www.audiogon.com/cgi-bin/cls.pl? ... onearm-ali

Nove medzikruzie na protizavazie,aby bolo tazsie, bude tiez buduci tyzden.Zatial ramienko takto oddychuje v policke ;)
p7080029.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

Tak je to konecne vsetko vyriesene,s maximalnou preciznostou nastavene a musim povedat,ze momentalne uz nemam potrebu vylepsovat moju zostavu (mozno este nova pracka od PS Audio O:-) )
Inac zvuk EAT Forte S-Graham Phantom II-Transfiguration Phoenix > > > > > > > > Redbook CD (HD este musim porovnat). Ale klasicke CD sa nechyta.

Par fotiek:

Tu je vidiet nove tazsie na zakazku robene medzikruzie na protizavazi. Dobre oko si vsimne,ze je z nereze,pokial ostatne "strieborne" casti su pozinkovane.
p7150010b.jpg
p7150019.jpg
p7150020s.jpg
p7150021.jpg
p7150022.jpg
p7150023.jpg
p7150024.jpg
p7150025.jpg
p7150028.jpg
p7150031.jpg
\m/ \:D/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: eLko

Příspěvek od pasul »

Je to parádička. Co ta Nagra? Je to odpovídající? Zkoušel jsi něco jiného?

Pamatuji si, že mě jeden člověk říkal, že jde slyšet rozdíl mezi různými značkami baterií 9V. Radši nebudu psát, kdo mě to říkal. A ani jsem si to neověřoval. Ale to už přišlo moc i na mě.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: eLko

Příspěvek od Mark Levinson »

Tomuhle nezbývá než jen :clap:.
Ikdyž já bych tam raději viděl ten CD player Electrocompaniet ;), ale to je věc názoru.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: eLko

Příspěvek od martinowsky »

ten granec je jedním slovem nádherný. No a vlasně i zbytek sestavy. Ale ten gramec : jednoduchý a masivní. Ten JE!!!
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

Este jedna zmena nastala. PS Audio Power Plant Premier nahradil novy model PS Audio PerfectWave Power Plant 5.
A prisla mi domov ultimativna sablona na nastavenie prenosky. Viac som sa rozpisal vo vlakne "serizeni gramofonu,raminka"
p8080021.jpg
p8080014l.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: eLko

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Elko,
prosím Tě, mne by zajímala ta nová pračka PS Audio PerfectWave Power Plant 5. Mohl by jsi napsat nějaké podrobnější informace, případně foto (třeba i do samostatného vlákna).
Ta šablona vypadá velmi dobře :thumbup:
Mark Levinson
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od anawak »

Pripajam gratulacie k zostave. Velmi pekne.

mal by som 2 otazky. Ta prva bude mozno zniet hlupo ale

preco si vymenil Xtension za Forte S?? nejak tomu neviem porozumiet. Konstrukcia takmer ta ista, vyrobca ten isty, elektronika ta ista. Ma to nejaky prinos oproti Xtension?

a druha otazka je velmi jednoducha: ako hodnotis PS 5 oproti power plant premier?
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

anawak

Vdaka.
Ono mas pravdu,ze koncepcne su to skoro rovnake gramce,ale je to akoby si porovnaval Porsche Boxster a Porsche Carrera Turbo.
Rozdiel je,ze na Xtensione sa oproti Forte S na vsetkom setrilo. Zakladna je vacsia a tazsia,magneticke nozicky su ovela prepracovanejsie,tanier je 3x tazsi a plny hlavne,lozisko ovela lepsie-vacsie,magnety na nadnasanie taniera sa daju nastavovat vyskovo a tym padom tanier vie levitovat. Remienky na pohon su z lepsieho materialu,elektronika je uplne ina-nova (su tam 2 motory). Uz iba to lepsie lozisko s tazsim tanierom je velky prinos. Sam Renown povedal,ze Xtension sa nemoze rovnat Forte S co sa tyka taniera,loziska a noziciek. No a inac sa mi strasne paci ten dizajn. Aj Xtension aj Forte S. Preto taky upgrade O:-)

Inac som mal v plane aj Verdier La Platine,ale hlavne vaha a miesto v racku boli proti. Musel by som cely rack prekopat alebo kupovat nejaky iny.

ML,anawak

Novu pracku mam doma par dni,este som to nejako neporovnaval. Co sa tyka faktov,tak rozdiely su take,ze: nova je made in USA,stara made in China,cize lepsie spracovanie je patrne. Stara mala D zosik,nova by mala mat zevraj analog (ako Accuphase). Je aj ovela tazsia,cize asi to tak bude. Lepsi komfort ovladania,vsetko riadi mikroprocesor. Moznost pripojit do ethernetu a v PC ovladat pracku-zapinat,vypinat,sledovat odber,skreslenie,voltage,su tam aj logy z celeho dna,ako sa hybe napatie doma a skreslenie siete pocas dna. A obrazovka na pristroji ma aj osciloskop,taka sranda :thumbup:

Zvukovo necakam nejaky priepastny rozdiel,mozno male plus oproti starej. Hlavne co ocakavam,je ovela lepsia spolahlivost ako starsie PPP. S tym boli dost problemy. Ja som tiez jednu menil staru.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: eLko

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj eLko. Tak se po delší době kochám fotkama a trochu mě zamrzelo, že v tomto Tvém vláknu se nic hodně dlouho neobjevilo. Je to parádní sestava a tohle vlákno se čte samo. Je něco nového?
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: eLko

Příspěvek od MB »

tak ak dobre sledujem,tak nam eLko poskocilo na 44.miesto v ATP...len tak dalej... :thumbup:
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: eLko

Příspěvek od eLko »

Ale tak nieco malo sa zmenilo ;)

V kratkosti:

Aesthetix Atlas namiesto BMC S1
Singlewire + Nordost Jumpre namiesto biwire (kvoli Atlasu)
Lampa v Atlase KenRad VT 231
jmpol4kszmi91ohaggor.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: eLko

Příspěvek od Dieter Burmester »

Kabely v luftě nemají chybu :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4233
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: eLko

Příspěvek od Mark Levinson »

eLko píše:Aesthetix Atlas namiesto BMC S1
Aesthetix Atlas, gratuluji, bravo :clap:
Prosím, mohl by jsi popsat rozdíly ve zvuku oproti BMC S1?
Předem děkuji.
Mark Levinson
Kristen
Příspěvky: 5
Registrován: 25 úno 2013 10:47

Re: eLko

Příspěvek od Kristen »

Zdravím eLko a připojuji se k prosbě o popsání rozdílu mezi zesilovači. Jsem zrovna v bodě rozhodování, sda jít do B.M.C S2, nebo ne.
Děkuji
Kristen
Odpovědět