HEGEL

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
focus.boy
Příspěvky: 31
Registrován: 04 bře 2019 12:31

Re: HEGEL

Příspěvek od focus.boy »

Taky Hegely můžu, třeba H190 je fajn stroj, je to ta škola velmi přirozené, neutrální barvy nástrojů, a k tomu transparentnost, detail, dynamika a big soundstage. Hegel je taková bronzová příčka. Level nad ním třeba Kinki Studio EX-M1+, a na trůnu jsou integráče jako M33 nebo Edge A.
Falcon Acoustics R.A.M. Studio 30 + NAD M33
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: HEGEL

Příspěvek od F2014 »

Off topic:
Fidji99 píše: 04 pro 2021 12:39 Len jedna vec je vtipna - Amir ma monobloky Mark Levinson, ze preco ich a) neodmera a b) preco nehra namiesto ML na nejake Hypexy
Žádná záhada, normální psycho-hygiena. Prostě si domů nenosí práci :lol:
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Looker1
Příspěvky: 32
Registrován: 25 črc 2020 13:34

Re: HEGEL

Příspěvek od Looker1 »

focus.boy píše: 05 pro 2021 09:01 Taky Hegely můžu, třeba H190 je fajn stroj, je to ta škola velmi přirozené, neutrální barvy nástrojů, a k tomu transparentnost, detail, dynamika a big soundstage. Hegel je taková bronzová příčka. Level nad ním třeba Kinki Studio EX-M1+, a na trůnu jsou integráče jako M33 nebo Edge A.
Tak tady bych určitě souhlasil jen s tím "bronzem". Ten H190 mě osobně docela zklamal. Přišlo mi, že to sice hraje moc pěkně basy, ale jinak je tak trochu "za závojem". Možná jsem málo audiofil, :angel: ale nešlo mi to poslouchat moc dlouho, přestal mě vždycky po chvíli bavit.
Moon 390, Moon 860A, Canton Reference 3K, Roth Silver Gate XLR, Audioquest Rocket 44, Audioquest Carbon USB
Odpovědět