Sonus Faber

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Urbino »

Quentin píše: 27 bře 2021 11:21 Asi takto: přejdu to mlčením :-|
Proč??
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Urbino píše: 27 bře 2021 11:38 Proč??
Dle výstavby dramatu podle Gustava Freytaga musis pockat na katastrofu, kde se vse dozvis :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Sonus Faber

Příspěvek od terahera »

Mám pocit,že japex(quentin),má všeobecně smůlu na vše v hifi,pokud si pamatuji,tak problém s gramcem Technics,pak se zesilovačem nějakým lampovým :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Vienna »

Odpoved vyrobce:
Dear Mr. Quentin, we are werry sorry that your pair of Sonus Faber Olympica did not perform up to your expectations. We have looked into the request of your dealer to repair the speakers. Unfortunately we have found out that the shipping cost to Shijiazhuang (358 eur) exceeds the manufacturing price of the new Olympica Nova. We suggest that the dealer replaces your speakers with a new pair free of charge. Kind regards, 映月 Ying Yue, head of customer service Sonus Faber.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Urbino »

Quentin píše: 27 bře 2021 10:16
PGH píše: 27 bře 2021 10:03 A co na to řikal prodejce? Vyreklamovat.
Už je to za mnou...ale špatná otázka. Prodejce ty bedny nevyrobil!!!
Tak od koho ty bedny byly koupeny? Prodejce je prvni u koho bych resil reklamaci. Myslim tim prodejce u ktereho jsem koupil.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Sonus Faber

Příspěvek od whisp »

To je hyperbola. Aby to nahodou niekto nezobral vazne...
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Sonus Faber

Příspěvek od blesk666 »

Dasta píše: 27 bře 2021 08:21 Blesk,
K Tvému včerejšímu příspěvku, ve kterém píšeš, že se nechceš k novým Xavianům vůbec vyjadřovat bych chtěl podotknout pouze to, že může u těchto nových modelů mít člověk výhrady ke zvuku a k měničům, ale co se týče zpracování, nelze mít výhrady vůbec, ba naopak může se tato značka dávat za příklad ve zpracování.
Nechcel som sa vyjadrovat lebo kvalitu spravovania sucasnych ozvucnice posudit neviem, Pocul som akurat ich nove modely vcitane Quarta na vystave v Prhe na jar 2019 a bol som az zarazeny ze repro za cca 10k Eur a zvukovo sa mi to zdalo naprosto neadekvatne. (naproti tomu ze starsie kodely rady XN, Virtuosa, Carisma, boli podla mna vydarene) Ale to je vec pana Barletu akym smerom to posunul...
Ale toto je tema o repro SF, takze by som to tu nerozmazaval
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
bali858

Re: Sonus Faber

Příspěvek od bali858 »

I některé nové modely Xavian hrají dobře ve své třídě. Ale nesmíte k tomu dát Yamaha za pár švestek. Stará XN Piccola byla také výborná, jen chtěla pořádné krmení.
Uživatelský avatar
marks
Příspěvky: 127
Registrován: 02 kvě 2012 09:53

Re: Sonus Faber

Příspěvek od marks »

Trochu nerozumím tomu , proč Quentin tají , jak to s repro dopadlo . Buď byly v záruce a prodejce zajistí opravu , anebo v záruce nebyly a to je pak smůla.
PrimaLuna evo400, Audiovector R3 Signature, Transrotor Zet1+rameno Glanz + přenoska HANA ML , Marantz SACD 30n , Bluesound node2, GMG Harmonic Hammer 3000P , Acoustic Revive SPC reference II tripleC , Roth Audio Orfeo, , Chord, Wireworld .
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Frogyman »

Nebo to v tichosti někomu střelil, jak naznačil řešení podobného problému u jiných beden...

Anebo jen špatně čtu náznaky... :-?
U druhých Concertino Home (klavírní lak) mi přišlo, že pravá bedna poněkud ztratila výšky. S vadou jsem je velmi dobře prodal do DE. Nový majitel sebou při platbě ani necukl…později jsem se dozvěděl proč a dnes tomu na 100% rozumím.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Quentin

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Quentin »

zabiny007 píše: 27 bře 2021 18:17 Nebo to v tichosti někomu střelil, jak naznačil řešení podobného problému u jiných beden...

Anebo jen špatně čtu náznaky... :-?
U druhých Concertino Home (klavírní lak) mi přišlo, že pravá bedna poněkud ztratila výšky. S vadou jsem je velmi dobře prodal do DE. Nový majitel sebou při platbě ani necukl…později jsem se dozvěděl proč a dnes tomu na 100% rozumím.
To ale od Tebe není hezké! :-?
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Yngwie »

Quentin píše: 27 bře 2021 18:27
zabiny007 píše: 27 bře 2021 18:17 Nebo to v tichosti někomu střelil, jak naznačil řešení podobného problému u jiných beden...

Anebo jen špatně čtu náznaky... :-?
U druhých Concertino Home (klavírní lak) mi přišlo, že pravá bedna poněkud ztratila výšky. S vadou jsem je velmi dobře prodal do DE. Nový majitel sebou při platbě ani necukl…později jsem se dozvěděl proč a dnes tomu na 100% rozumím.
To ale od Tebe není hezké! :-?
On ale nenapsal, že ho podvedl. Předpokládám, že ho upozornil, ale ten člověk věda, že nová produkce stojí za prdlajs to stejně koupil. Za mě jsou poslední rozumné bedny od Sonus Stradivari, Electa Amator ... Extrema.

Jinak ale upřímnou soustrast k rozlepené bedně. Ono se to prostě stane. Rozlepily se i FS Accordo, ale tam to bylo tím, že masivní dřevo ještě asi dosychalo. Problémy s kvalitou má dnes kde kdo ... když se jede na efekt a na cenu, tak se to někde projevit musí. Čína umí i velmi kvalitní věci, ale za jiné ceny, než si představují západní podnikatelé.
ZJ
Příspěvky: 44
Registrován: 22 čer 2011 16:27

Re: Sonus Faber

Příspěvek od ZJ »

..no tak to jsem zvědavý,mám asi půl roku Nova 3,hrají naprosto úžasně,tak snad to s tou kvalitou byl jenom nějaký kiks ...

https://www.youtube.com/watch?v=JsoDnKp ... rY&index=4
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Vinco »

Ehm....no...uz to video nabada k obozretnosti.
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Sonus Faber

Příspěvek od whisp »

To video je spravene uplne vymakane. Az na to natocenie tych bedni na konci ...
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Urbino »

Vinco píše: 27 bře 2021 21:12 Ehm....no...uz to video nabada k obozretnosti.
Ty jsi ale chytrak.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Quentin

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Quentin »

Všechna videa o SF jsou natočená tak, že z toho opravdu moc o těch "levnější" modelech nejde vykoukat. Tedy prakticky skoro nic.

Úplně nad SF hůl nelámu, ale jsem dost zklamaný, to mi věřte. Jak to dopadlo, si chci opravdu nechat pro sebe (navíc jsme ve vlákně o SF ne o mně), ale jenom naznačím:

A, E.P.Audio na vyplnění webového formuláře ani nereaguje...i jednobuněčný organismus reaguje na světlo
B, Tak se potom zeptáte Itala přímo na supportu. Dozvíte se, že všechno je podle směrnic EU, bedna ani dítěti neublíží...a když už mu napíšete, že na tohle se fakt neptáte, tak Vám sdělí, "sorry, to je transportem". A je vymalováno.
C, Objednáte si podle katalogu stojany, když přijdou, vůbec nevypadají ani jako žádné jiné SF nabízené. Tvarově k bednám nepasují a ještě se diví, že se Vám to nelíbí...a sám výrobce z Vás dělá akorát tak vola!

Kdyby nebyla významná sleva na Olympica, tak bych skončil u Amator Minima. Ty se mi i po "veselé příhodě" pořád líbí.
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Janik »

Daj si postaviť poriadne bedne a nekupuj tieto smejdy.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Sonus Faber

Příspěvek od terahera »

Japex
Takže podle výše zmíněneho i stojany stály za prd a nebyly tak,jak sis představoval.Takže když to přičtu ke zbytku tvé smúly všeho kolem hifi,co se ti děje,tak musím brečet,jsi v mých očích asi největší smolař světa,nebo děláš něco špatně :-? Jiné vysvětlení nemám :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

"Unfortunately we have found out that the shipping cost to Shijiazhuang (358 eur) exceeds the manufacturing price of the new Olympica Nova."
Až dobre pozerám, tak v BIS Audio to stojí tri tisícky jeden kus........ :shock: :???: :crazy:
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Sonus Faber

Příspěvek od whisp »

Bubuxin-KILBRU power píše: 28 bře 2021 00:11 "Unfortunately we have found out that the shipping cost to Shijiazhuang (358 eur) exceeds the manufacturing price of the new Olympica Nova."
Až dobre pozerám, tak v BIS Audio to stojí tri tisícky jeden kus........ :shock: :???: :crazy:
To bola hyperbola. Dufam ze si tomu neuveril...
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Sonus Faber

Příspěvek od whisp »

Amator je o riadny kus dalej ako Olympica.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Urbino »

whisp píše: 28 bře 2021 08:06 Amator je o riadny kus dalej ako Olympica.
Vypadaji moc hezky.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Janik »

Vyhodiť peniaze za tieto bedne je riadna sprostosť.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Urbino »

vinyl_and_coffee píše: 28 bře 2021 11:07 Vyhodiť peniaze za tieto bedne je riadna sprostosť.
Proč, nehraji? Nebo? Jaký je tvuj navrh v teto cenove relaci?
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Sonus Faber

Příspěvek od whisp »

Ja som olympicy I mal 5 rokov. Nebol s nimi ziaden problem a so zvukom som bol spokojny. Generalizovat celu znacku podla jednej skusenosti je podla mna nezmysel. Sonus ma specificke dna ktore moc priamu konkurenciu nema. Mimochodom Olympica sa vyraba stale v IT.
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Vienna »

Quentin píše: 27 bře 2021 22:45 A, E.P.Audio na vyplnění webového formuláře ani nereaguje...i jednobuněčný organismus reaguje na světlo
Neni mi uplne jasne, zda ty bedny jsou jeste v zaruce nebo ne. A taky mi z toho neni uplne jasne, zda jsi to vubec kupoval od nich (ale mozna jsem to prehledl). Pokud jo, tak zkus tomu organismu radsi zavolat, nejake internetove formulare malokdy funguji.
Tel.: +420 323 605 088
Pokud v zaruce nejsou, tak mas pravdepodobne smulu. Nicmene to neomlouva Sonus, ze jeho bedny neprezily prvnich nekolik let...
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Urbino »

Vienna píše: 28 bře 2021 12:09
Quentin píše: 27 bře 2021 22:45 A, E.P.Audio na vyplnění webového formuláře ani nereaguje...i jednobuněčný organismus reaguje na světlo
Neni mi uplne jasne, zda ty bedny jsou jeste v zaruce nebo ne. A taky mi z toho neni uplne jasne, zda jsi to vubec kupoval od nich (ale mozna jsem to prehledl). Pokud jo, tak zkus tomu organismu radsi zavolat, nejake internetove formulare malokdy funguji.
Tel.: +420 323 605 088
Pokud v zaruce nejsou, tak mas pravdepodobne smulu. Nicmene to neomlouva Sonus, ze jeho bedny neprezily prvnich nekolik let...
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Quentin

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Quentin »

Vienna píše: 28 bře 2021 12:09
Quentin píše: 27 bře 2021 22:45 A, E.P.Audio na vyplnění webového formuláře ani nereaguje...i jednobuněčný organismus reaguje na světlo
Neni mi uplne jasne, zda ty bedny jsou jeste v zaruce nebo ne. A taky mi z toho neni uplne jasne, zda jsi to vubec kupoval od nich (ale mozna jsem to prehledl). Pokud jo, tak zkus tomu organismu radsi zavolat, nejake internetove formulare malokdy funguji.
Tel.: +420 323 605 088
Pokud v zaruce nejsou, tak mas pravdepodobne smulu. Nicmene to neomlouva Sonus, ze jeho bedny neprezily prvnich nekolik let...
Děkuji, ale já si už poradil.

Nicméně pouze jsem pro vás popsal mé osobní zkušenosti s repro SF a nic to nezmění. :mrgreen:
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Janik »

Urbino píše: 28 bře 2021 11:45
vinyl_and_coffee píše: 28 bře 2021 11:07 Vyhodiť peniaze za tieto bedne je riadna sprostosť.
Proč, nehraji? Nebo? Jaký je tvuj navrh v teto cenove relaci?
Za 6000eur ti Kocour navrhne take bedne, že dovi dopo. Kľudne aj v dizajne sf len v ultimatnej kvalite spracovania u Kanyho...
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: Sonus Faber

Příspěvek od DK76 »

Quentine, popsal jsi tady toho dost, padlo spoustu dotazů, ale bez Tvých odpovědi :-? , krom teda Tvé špatné zkušenosti momentálně se SF (jak psal Terahera nějak se Ti nedaří v nákupech, čím to asi bude :?:), ale stále v tom nevidím další přidanou hodnotu tady pro čtenáře tohoto fóra, otázky byly položené a dále z Tvé strany nic :-? . Proč jsi zde nedodal třeba foto :?: a proč tento Tvůj postoj, nebo se bojíš zde popsat jak probíhají Tvé nákupy, protože jinak by se to asi dalo v pohodě vyřešit, nemyslíš :?: Ať Ti to hraje :ympeace: .
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Urbino »

vinyl_and_coffee píše: 28 bře 2021 15:59
Urbino píše: 28 bře 2021 11:45
vinyl_and_coffee píše: 28 bře 2021 11:07 Vyhodiť peniaze za tieto bedne je riadna sprostosť.
Proč, nehraji? Nebo? Jaký je tvuj navrh v teto cenove relaci?
Za 6000eur ti Kocour navrhne take bedne, že dovi dopo. Kľudne aj v dizajne sf len v ultimatnej kvalite spracovania u Kanyho...
Posli foto a rad bych si je doma zkusil na svem aparatu. Šlo by to?
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Janik »

Urbino píše: 28 bře 2021 18:21
vinyl_and_coffee píše: 28 bře 2021 15:59
Urbino píše: 28 bře 2021 11:45

Proč, nehraji? Nebo? Jaký je tvuj navrh v teto cenove relaci?
Za 6000eur ti Kocour navrhne take bedne, že dovi dopo. Kľudne aj v dizajne sf len v ultimatnej kvalite spracovania u Kanyho...
Posli foto a rad bych si je doma zkusil na svem aparatu. Šlo by to?
Viem asi kde vedie tvoja reakcia. Všetko je na fórach. Kontakt na kocoura nájdeš na fóre. Kanny už publikoval svoju robotu. Treba si to pohľadať. Pokiaľ je požiadavka spracovania 1* nepoznám šikovnejšieho človeka. Ak však nemáš skutočny záujem kúp si tieto paskvili co sa ti odlepia. Neviem si predstaviť co by robila ta ozvucnica s takým 12" basakom s neodymiovym motorom co mam v ozvucnici, ktorú som si btw poctivo vyrobil sám :thumbup:.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Frogyman »

vinyl and_coffee
Ty máš dnes nějak nabito. :thumbdown:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Janik »

zabiny007 píše: 28 bře 2021 19:29 vinyl and_coffee
Ty máš dnes nějak nabito. :thumbdown:
Nechápem ved ty máš Xaviany ci?
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
ZJ
Příspěvky: 44
Registrován: 22 čer 2011 16:27

Re: Sonus Faber

Příspěvek od ZJ »

tak zkusím jednu opatrnou skoro po tmě,abych vinyl kafaře nevydráždil ... :smile:


IMG_2977a.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Janik »

Ak si myslel mňa nechápem spojitosť? Máš tam SF a co ja s tým akože? Lol
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Sonus Faber

Příspěvek od blesk666 »

ZJ: tak vidim ze Cabasse boli nahradene so SF
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
ZJ
Příspěvky: 44
Registrován: 22 čer 2011 16:27

Re: Sonus Faber

Příspěvek od ZJ »

Jo,jo,zatím je to podstatně lepší,než se mi to rozlepí ...
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Urbino »

ZJ píše: 29 bře 2021 00:49 Jo,jo,zatím je to podstatně lepší,než se mi to rozlepí ...
:thumbup: :thumbup: :clap:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Odpovědět