DENON PMA-2500NE

Diskuze o integrovaných zesilovačích.
rorumi
Příspěvky: 7
Registrován: 21 zář 2012 16:48

DENON PMA-2500NE

Příspěvek od rorumi »

Čo si myslíte o tejto recenzii, teda konkrétne o popise zvuku v recenzii ?

http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... pma-2500ne

Prosím Vás kolegovia aby reagovali len tí, ktorí tento DENON reálne počuli, najlepšie aj s viacerími reprosústavami, vopred Vám ďakujem.
rorumi
Příspěvky: 7
Registrován: 21 zář 2012 16:48

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od rorumi »

sorry oprava pravopisu "viacerými" nestáva sa mi to často :mrgreen:
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od soundgarden »

Japonská komercia, vypočuj si Hegel H 160
rorumi
Příspěvky: 7
Registrován: 21 zář 2012 16:48

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od rorumi »

sundgarden, trochu si ma nepochopil, tu nejde o to vymenovať alebo poradiť lepší silič ako ten DENON, tu ide o, no veď to tam píšem o čo ...

P.S. a čo je HEGEL, nórska alebo aká komercia, nepočul som jeden HEGEL ...
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od blesk666 »

dal si dotaz tak si dostal nazor. Ja som sice mal doma na test zosilnovace o rad nizssie (kategoria 1300-1600 Eur) medzi ktorymi boli aj Denon PMA 1520 AE a Hegel H80 - Hegel bol pomerne vyrazne lepsi v kazdom ohlade - Cistejsi, presnejsi, detajlnejsi, lepsi priestor zaroven bol dost prirodzeny. Denon posobil proti nemu plocho a nezazivne.Nie je to samozrejme uplne prenositelne na tento vyssi modelod Denonu, avsak H160 ako vyssi model predpokladam ze bude tiez lepsia ako H80
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od Dieter Burmester »

Teda na to, ze vsichni tri komunikujete slovensky, rorumimu dva z vas porad nerozumi :lol:
Dieter Burmester
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od soundgarden »

... tie testy sú platená reklama, treba ich brať trocha s rezervou, najlepšie je všetko počuť na vlastné ušká ...
Hegel si môžeš ohmatať v Blave http://www.imageaudio.sk/index.php
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od jupol »

Osobne som síce uvedený zosík nepočul, no v nemeckých časopisoch Audio a Stereo dostal veľmi krásne hodnotenie:

http://www.testberichte.de/p/denon-test ... richt.html
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
rorumi
Příspěvky: 7
Registrován: 21 zář 2012 16:48

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od rorumi »

Dieter Burmester píše:Teda na to, ze vsichni tri komunikujete slovensky, rorumimu dva z vas porad nerozumi :lol:
- žiaľ presne tak ...
Relon
Příspěvky: 5
Registrován: 10 led 2018 12:36

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od Relon »

Dobrý den
Zesilovač mám právě tady. Denon PMA-2500NE
Co by jste chtěl konkrétně vědět ?
Miro
Příspěvky: 205
Registrován: 15 úno 2017 19:17

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od Miro »

Mozno podla techn. vlastnosti..nieje Denon PMA 2500NE najlepsi zosik v kategorii od 2000-2500 euro...Ale vsedky denony dostavaju stale dobre recenzie...A mne osobne sa zvuk Denonu paci.Mal som predtym Denon pma 1510ae...a ak porovnam zvuk s parasound halo integrated .. tak nieje to voooobec ziaden oooobrovsky rozdiel..Moyem povedat ze vysoke tony mal dokonca lepsie denon boli doslova fantasticke...parasound sa nechyta...a to ta PMA2500 musi byt lepsia...
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od PítrsPraha »

Ono samozřejmě hodně záleží na zbytku řetězce, akustice a především osobních preferencích. PMA-2500 jsem slyšel a velmi se ztotožňuju se závěry Březiny v jeho recenzi. Stejně jako souhlasím se závěry, které Březina píše o Parasoundu. Parasound Halo Integrated mám doma v hlavní sestavě a za sebe vidím zvuk těhle dvou zesilovačů tak odlišný, jak jen může být. Zatímco Parasound exceluje v přirozenosti zvuku, obrovské dynamice, živosti a přítomnosti zvuku, hraje velmi detailně ale ne rozsypaně nebo technicistně a do zvuku vnáší svou signaturu minimálně, Denon hraje velmi po svém, dává veškeré hudbě svůj jasně znatelný témbr - hladký, spojitý, tepleji laděný zvuk, který ale nemá potřebnou výbušnost. Je ale velmi muzikální, dobře se poslouchá. Tím svým spojitým příjemným zvukem bohužel trochu halí detaily a rozlišení. Parasound má oproti němu nástroje jasně definované, s prostorem kolem sebe, mnohem lépe rozlišené.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Relon
Příspěvky: 5
Registrován: 10 led 2018 12:36

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od Relon »

Jestli to stihnu tak se k tomu obsahleji vyjadrim do konce tydne.
Budou k tomu nejaky fotky, zapojeni, na cem to hralo atd.
Pár lidi si to prislo poslechnout tak vam to v kostce zprostredkuju.
Prekvapuje me, ze po cca. roce se tady o tom vlastne nikdo nerozepsal.
Miro
Příspěvky: 205
Registrován: 15 úno 2017 19:17

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od Miro »

super napis som sam zvedavy....
Relon
Příspěvky: 5
Registrován: 10 led 2018 12:36

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od Relon »

Během tohoto týdne jsem měl možnost otestovat zesilovač „Denon PMA-2500NE
Testovací sestava nebyla nikterak ideální a ani drahá. Chtěl jsem to vyzkoušet na něčem co by řekněme bylo sehnatelné a cenově akceptovatelné pro velmi širokou vrstvu. Měl jsem tu repro „B&W 703“ s přehrávačem „Sony SCD-555ES“. Střídalo se několik integrovaných stereo zesilovačů i další cd přehrávač abych si mohl udělat lepší názor co lze čekat. Přesněji od dražších strojů „Audionet G2“„Denon PMA-2500NE“, „Sony TA-F770ES“ až po „Sony TA-FE610R“ a „Sony TA-F245R“. Poslední tři stroje se dají bez větších problémů sehnat z druhé ruky od 3000-15000 Kč takže vyloženě nic nesehnatelného nebo nedostupného pro většinu případných posluchačů.
Kabely 2x4mm2 slaněné sedmi jádro, 4x měď a 3x postříbřená měď s délkou 2 m. Cena kabelu 500 Kč/m s banánky „AEC-BP106“ v ceně cca. 120 Kč/kus. Dál jsem použil pro test integrovaného D/A převodníku
velmi slušný optický toslink kabel od ViaBlue připojený v pc ke zvukové kartě „Asus Xonar Essence STX“.
Vyklidil jsem místnost a zůstal velmi těžký akustický prostor bez zatlumení abych lépe rozeznal prostorovost, čistotu a detail který do toho může právě zesilovač vnést.
Nejprve se zkoušelo zapojení Single-wiring a poté Bi-Wiring.
Nebudu Vás déle napínat. Denon má velmi slušnou kontrolu nad basem a střed hrál také výrazněji ovšem výšky dost vysoké. Žádného mnohokrát popsaného zabarvení zvuku jsem si nevšiml. Barva zvuku se nijak nevymyká ostatním strojům.Bohužel musím konstatovat, že prostorovost nic moc a detail jsem čekal také mnohem lepší.
Zní to jako když místo třech sklenic ve kterých je voda která reprezentuje bas, střed a výšku to slijete do jedné.
Takže trochu zklamání. Dokonce jsme se shodli, že to v prostorovosti a detailu přehrával Sony TA-F245R který pořídíte za 3000 Kč. Samozřejmě Denon mnohem lépe kontroluje celkový dojem přednesu, ale nemůžu se ubránit dojmu, že se na to hlavní zapomnělo. Je to sice neagresivní, lze to poslouchat dlouhou dobu bez únavy Vaší sluchové výbavy ale je tam bohužel to velké ale.
Audionet nás nenechal na pochybách jak to má skutečně vypadat a i 770 Espirit hrál víc jak si myslím, že by to mělo znít.
Ještě něco málo o D/A převodníku. Propojení optikou asi s tou nej zvukovou kartou co můžeme dnes do pc pořídit nedopadlo nijak dobře. Skoro bych řekl, že takto hrát je sebevražda. Přes USB vstup to znělo sice lépe ale a zase tu je to ale… Nejlepší se nám to zdálo skrze AUX.
Abych to nějak zakončil. Čekal jsem od stroje za 60000 Kč už něco mnohem více. Realita je bohužel jiná.
Jednoznačně se přikláním k tomu co napsal o pár příspěvků výše „PítrsPraha
Nějaké foto je ZDE
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od timcs »

...Vyklidil jsem místnost a zůstal velmi těžký akustický prostor bez zatlumení abych lépe rozeznal prostorovost, čistotu a detail který do toho může právě zesilovač vnést...
:eek: :-?
Bola to najvačšia chyba, čo si mohol urobiť.
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
JAPEX

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od JAPEX »

Hmmm....

Trochu mi zde chybí, jaké nahrávky (pravděpodobně z CD) a od jakého vydavatele jste poslouchali. I na tom HODNĚ záleží!
Ale skvělé, že známe model banánků =))

Vy jste porovnávali novou věc pouze s výrobky skoro 30 let starými?! Zesilovač TA-F 770ES jsem pořídil jako nový a teprve před dvěma roky jsem ho prodal (takže ho znám).

Vůbec nerozumím větě:
Relon píše:Vyklidil jsem místnost a zůstal velmi těžký akustický prostor bez zatlumení abych lépe rozeznal prostorovost, čistotu a detail který do toho může právě zesilovač vnést.
Jestli to je tak, jak na foto :shock: , tak tam šlo zjistit leda kulový

A ještě jedna maličkost k porovnání se třemi sklenicemi vody...je špatné, velmi špatné, když je hudba slitá. Ale je úplně stejně špatné, že slyšíš oddělené basy od středů a ty oddělené od výšek. A mezi tím je co?! Ticho? To přeci na sebe musí pěkně navazovat, aby v muzice nic nechybělo, nebo naopak aby něco nevyčnívalo! To je potom nepříjemné a nesrozumitelné. ~x(

Absolutně nevěřím, že nový a k tomu ještě nejvyšší model značky DENON hraje tak výrazně hůř. Spíš bych řekl, že vám a vaším uším hrály staré stroje lépe. Ale tomu bych rozuměl! :thumbup:

Zesilovač DENON neznám, pořídit ho nechci, ale pokud by to nastalo, tak test nejen od p. Březiny říká něco úplně jiného (a úplně jinak)...a je větší autoritou
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od adrian »

Pomaly zacinam riesit akustiku,ale zistujem,ze neni co,vypracem miestnost,napisem panu Schusterovi,ze nakoniec nic a hotovo :clap: =))
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od PavelDosko »

tebou provedenemu testu vubec nerozumim ... s Denonem jsem zil leta - PMA 2000, no uz bych se nevracel
neni placka, neni highend
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od blesk666 »

V podstate si dospel s hodnotenim tohto Denona obdobne ako ja s ich nizssim modelom PMA1510AE. Proti najlepsim v ramci triedy chybajuci detajl, plocha dynamika. Pre prezentne a prebasovane hrajuce reprosustavy to moze byt vyhovujuci zosilnovac, ale pri cenovke cca 1300 za PMA1510AE a cca 2650,- Eur za PMA-2500NE by som vyberal inde. Pokial si k tomu zaveru dosiel aj v nezatlmenej a vypratanej miestnosti tak v zatlmenej sa jeho negativne vlastnosti (najma chybajuci detajl) este zvyraznia
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
JAPEX

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od JAPEX »

blesk666 píše:V podstate si dospel s hodnotenim tohto Denona obdobne ako ja s ich nizssim modelom PMA1510AE. Proti najlepsim v ramci triedy chybajuci detajl, plocha dynamika. Pre prezentne a prebasovane hrajuce reprosustavy to moze byt vyhovujuci zosilnovac, ale pri cenovke cca 1300 za PMA1510AE a cca 2650,- Eur za PMA-2500NE by som vyberal inde. Pokial si k tomu zaveru dosiel aj v nezatlmenej a vypratanej miestnosti tak v zatlmenej sa jeho negativne vlastnosti (najma chybajuci detajl) este zvyraznia
=)) sorry chlapci, vy ale na to jdete od lesa! :-j
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od blesk666 »

Japex: tvojmu komentu nerozumiem. Uplne vazne
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od adrian »

blesk666 píše:Japex: tvojmu komentu nerozumiem. Uplne vazne
Myslel asi, ze ked mas miestost pri hrani plnu odrazenych zvukov s dlhym dozvukom,aj ten detail je prekryty tym hlukom a je tazke nieco hodnotit.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
JAPEX

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od JAPEX »

blesk666 píše:Japex: tvojmu komentu nerozumiem. Uplne vazne
Viděl jsi někdy nějaké nahrávací studio, nebo testovací komoru výrobce, která by nebyla zatlumená?
Já ne!

Poslechová místnost je základ. Nemusíš mít studio, ale nemůžeš mít holobyt!
To potom slyšíš všechno možné, jenom ne to, co by jsi chtěl a co by jsi měl! (stačí vystěhovat před malováním a je slyšet echo jako prase)
A tohle je další důvod, proč takovýto poslech čehokoli nejde nazývat TESTEM!
A to ještě opomíjím ta kabelová připojení, postavení repro, síťové připojení v rozdvojce (bůh ví, jestli správné)...a jak už jsem i psal, není ani uvedeno, co kluci poslouchali...
To, že někomu "hrají" vintage stroje je hezké, ale takto to nejde srovnávat ani mezi sebou!

P.S.: Ono se nakonec může totiž stát, že ve správné místnosti se správně umístěnými repro (hlavně odstup od stěn a úhel naklonění k posluchači) zjistíš, že ten DENON hraje SUPER. Myslím, že právě tam pak bude slyšet to lehké zabarvení na basech a všechno ostatní zmiňované v testech.

Hele, byť už nejsem nejmladší, tak mě můžete "dělit dvěma"! Nesežral jsem Šalamounovo hovno (admin odpustí sprostotu), ale něco jsem už naposlouchal a něčím prošel!
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od blesk666 »

to je platna teoria, ked porovnas v tom istom viac ci menej blbom priestore nieco a zvukove atributy hodnoti viac ludi rovnako, aj napriek tomu ze priestor mam urcite uplne iny, tak na tom asi nejaka relavancia bude. Objektivne to samozrejme neni. Tie Denon zosilovace proste su s prepacenim a slusne povedane priemerna komercia.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Miro
Příspěvky: 205
Registrován: 15 úno 2017 19:17

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od Miro »

No ..tiez som mal denona 1510 porovnavalsom ho s hegel h80... hegel mal navrch ..ale nepovedal by som ze denon je prepadak
tu je zaujimava recenzia o tej 2500 ..hovoria ze ta 2500 drzi celkom dobry krok s hegelom h160
http://www.lydogbilde.no/test/hi-fi/denon-pma-2500ne
JAPEX

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od JAPEX »

blesk666 píše:to je platna teoria, ked porovnas v tom istom viac ci menej blbom priestore nieco a zvukove atributy hodnoti viac ludi rovnako, aj napriek tomu ze priestor mam urcite uplne iny, tak na tom asi nejaka relavancia bude. Objektivne to samozrejme neni. Tie Denon zosilovace proste su s prepacenim a slusne povedane priemerna komercia.
To osobně opravdu nemohu hodnotit, proto to nemohu ani vyloučit.
Ono totiž od určité kategorie ta schopnost "hrát lépe" se poměřuje dost těžko. A je právě pravda, že vlastní ušiska je to nejlepší měřítko, ale musí se k nim dostat to co má...

Jinak samotných testů na tento zesilovač s pochvalou je tolik, že silně pochybuji o tom, že hraje tak špatně, jak kluci popisují...
Určitě bude mít dokonalé dílenské zpracování a nejsou při stavbě opomíjeny fyzikální zákony... :-?
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od blesk666 »

Prave na zaklade “testov” by som si ja osobne uz nic nekupoval. Ma to privela premennych v tvojich konkretnych podmienkach. Treba rozlisovat test a recenziu. Recenzia nemusi a obvykle ani nema vztaznu uroven a je pre komercne media dnes “vyhodnejsou” formou. Ked som robieval testy tak boli neuprosne.
Denon PMA-1510AE bol tiez velmi chvaleny ked som ho mal v priamom porovnani tak skoncil na predposlednom mieste. Za nim bol uz len Marantz K.I. Pearl. Oredpoklady neplatia
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Miro
Příspěvky: 205
Registrován: 15 úno 2017 19:17

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od Miro »

neviem najst tu slovensku stranu kde popisuju Denony a prave unich som sa docital ze prave repro od Magnatu ..su ako stvorene pre ich zosilovace...
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od blesk666 »

No te buh, ak sa poziciunuju k Magnatu tak potom je to jasne.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
JAPEX

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od JAPEX »

blesk666 píše:No te buh, ak sa poziciunuju k Magnatu tak potom je to jasne.
Co je jasné? Nerozumím... :-?
Relon
Příspěvky: 5
Registrován: 10 led 2018 12:36

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od Relon »

Na poslech je samozřejmě lepší trochu jiný prostor a jinak vybavený s tím naprosto souhlas.
Ovšem na rozpoznání malých nuancí to potřebuji slyšet co nejvýrazněji a nejčistěji přitom ne nějak přehnaně hlasitě aby se to mlátilo a několikanásobně odráželo od zdí. Jde o analýzu toho co je to schopné zahrát a jak přesně. Ve finále bylo repro postavené trochu dál od sebe. Můžu jen říct, že Audionet to roztrhal na takové detaily kdy jsi schopen vše skoro přesně rozeznat a perfektně to do sebe zapadá od toho se to hodnocení odrazilo. Nezní mi lépe staré nebo nové stroje. Barva u Denonu byla téměř totožná nic mimořádně jiného v tom to nebylo, ale když tam tu věc na kterou čekám neslyším tak to prostě ten zesík zahrát nedokáže. Konstrukce je jiná a proto každý hraje jinak.
Zajímavé je jen to že když pominu ostatní tak stroje 30 let staré to zahrají. Také to není perfektní ale je tam alespoň náznak, snaha nebo jak jinak to říct.
Preferuji přesnost a detail. Myslete si co chcete ale tohle tam scházelo. Denon nehrál špatně já osobně i ostatní co slyšeli máme výrazně jinou představu jak by to měla zahrát mašina za 60K. Když chceš něco porovnávat tak to musíš mít s čím porovnat a tady to porovnávání bohužel dopadlo ne příliš dobře to je vše. Nejednalo se jen o mé subjektivní hodnocení. Slyšelo nás to víc takže neprezentuji jen svůj názor. Také už mám lecos naposloucháno. Naposledy TADY tento týden. V žádném případě se nepovažuji za nějakého extra odborníka. Co hrálo ? Mrkněte se na desítky recenzí máte to tam v malých obměnách.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od blesk666 »

Japex: Magnaty hraju obecne viac prezentne.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
JAPEX

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od JAPEX »

Relon a blesk666: Nerozumí ani jednomu z vás, co chcete světu sdělit... =))
Miro
Příspěvky: 205
Registrován: 15 úno 2017 19:17

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od Miro »

Aaaa nasiel som tu stanku ak by niekoho zaujimalo hlavne majitelou Denonov... http://medalux.webnode.sk/news/denon-pma-1510ae/
Relon
Příspěvky: 5
Registrován: 10 led 2018 12:36

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od Relon »

Jen vyjadřuji názor. Nic tu neobhajuji ani nedoporučuji pouze sděluji subjektivní dojmy několika lidí.
Řekl jsem, že to nehrálo špatně, ovšem já osobně bych si to nepořídil. Tak mě tu třeba ukamenujte )).
Podobná kvalita a charakteristika zvuku se nechá z druhé ruky pořídit za zlomek ceny to je celé.
Vyvracet názor někoho kdo to ani neslyšel tak přesně tohle vyjadřuje téměř vše.
Právě jsem se díval jedna recenze je na hifi-voice. Jestli čtu dobře ten závěr tak o kvalitě zvuku tam neni napsáno téměř nic.
Jen, že si to hraje podle svého a cituju:
"by mohl být neutrálnější, že by mohl být výbušnější nebo by mohl víc rafinovat ty nejmenší detaily, Denon to se svým klidem přehlíží - proč by měl?" No protože přesně tohle tam už v téhle cenovce očekávám. Nepřímo to sám potvrzuje.
Jednoduše to hraje malinko jinak i když někomu tohle může vyhovovat.
JAPEX

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od JAPEX »

Relon píše:Jen vyjadřuji názor. Nic tu neobhajuji ani nedoporučuji pouze sděluji subjektivní dojmy několika lidí.
Řekl jsem, že to nehrálo špatně, ovšem já osobně bych si to nepořídil. Tak mě tu třeba ukamenujte )).
Podobná kvalita a charakteristika zvuku se nechá z druhé ruky pořídit za zlomek ceny to je celé.
Vyvracet názor někoho kdo to ani neslyšel tak přesně tohle vyjadřuje téměř vše.
Právě jsem se díval jedna recenze je na hifi-voice. Jestli čtu dobře ten závěr tak o kvalitě zvuku tam neni napsáno téměř nic.
Jen, že si to hraje podle svého a cituju:
"by mohl být neutrálnější, že by mohl být výbušnější nebo by mohl víc rafinovat ty nejmenší detaily, Denon to se svým klidem přehlíží - proč by měl?" No protože přesně tohle tam už v téhle cenovce očekávám. Nepřímo to sám potvrzuje.
Jednoduše to hraje malinko jinak i když někomu tohle může vyhovovat.
Teď jsem ti tady něco psal, ale nakonec jsem došel k závěru, že to nemá stejně smysl... :-?
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od PítrsPraha »

Mně osobně dávají Relonovy příspěvky smysl. Myslím, že nikdo z nás tu nenapsal, že by tenhle Denon "hrál špatně". Kontext vyznívá docela jinak.
Ale hlavně, každému vyhovuje něco jiného. Umím si velmi dobře představit, že pokud bych se specializoval převážně na akustickou hudbu a/nebo měl ostřeji hrající zdroj, mohl by mi tenhle Denon vyhovovat.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
JAPEX

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od JAPEX »

PítrsPraha píše:Mně osobně dávají Relonovy příspěvky smysl. Myslím, že nikdo z nás tu nenapsal, že by tenhle Denon "hrál špatně". Kontext vyznívá docela jinak.
Ale hlavně, každému vyhovuje něco jiného. Umím si velmi dobře představit, že pokud bych se specializoval převážně na akustickou hudbu a/nebo měl ostřeji hrající zdroj, mohl by mi tenhle Denon vyhovovat.
To máš 100% pravdu!
Ale tady jde o to, jak Relon "testoval". Podívej se výš do vlákna a přečti si ten pseudoTEST a stáhni si fotky! :razz:
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: DENON PMA-2500NE

Příspěvek od PítrsPraha »

Jj, viděl jsem. Podmínky otřesné, odůvodnění nesmyslné, ale se závěry, které mu z toho vyšly, za sebe musím jen souhlasit.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Odpovědět