Výměna originál propojek reproterminálů

Diskuze o kabelech.
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od Pitbull »

terahera píše: 12 pro 2021 00:11 A dej Osle aspoň foto těch terminálů z jedněch beden,o kterých píšeš,že vlastníš,hlavně ty utahovací terminály na banánky,což máš evidentně u všech :cool: Jinak za mě jsi jeden z těch chudáků,co dělají machry všude kolem a smrdí jim šulin.
Všem sorry za OT
Až slušně požádáš, omluvíš se......,
tak možná i foto bude.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od valderon »

Pitbull píše: 12 pro 2021 08:04
terahera píše: 12 pro 2021 00:11 A dej Osle aspoň foto těch terminálů z jedněch beden,o kterých píšeš,že vlastníš,hlavně ty utahovací terminály na banánky,což máš evidentně u všech :cool: Jinak za mě jsi jeden z těch chudáků,co dělají machry všude kolem a smrdí jim šulin.
Všem sorry za OT
Až slušně požádáš, omluvíš se......,
tak možná i foto bude.
Jen nechápu jedno. Pořád nám s chutí, tobě vlastní, dokazuješ svou inteligenci, tvé zkušenosti... A nedojde ti ani tak primitivní detail, že tvou žádost o omluvu si ani nepřečte, protože si tě zablokoval. Možná když to napíše ještě několikrát, všimneš si toho, nebo ti to dojde
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od Pitbull »

Zablokoval si to, ale nevydržel to nečíst.
Jak to zjistíš? Snadno.
octavius
Příspěvky: 12
Registrován: 17 bře 2017 22:34

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od octavius »

Fakt úžasné informace... sa to zvulgariznieva nejak :mad:
Kinki Studio EX-M1+, SL-PS770A, RS-AZ6, Technics SL-1210MKII +VM540ml +Nagaoka MP-200, Project Tube Box S2, Node 2021 + RME ADI-2 DAC FS, Monitor Audio Gold 300 5g
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od valderon »

Pitbull píše: 12 pro 2021 08:43 Zablokoval si to, ale nevydržel to nečíst.
Jak to zjistíš? Snadno.
Jak to zjistíš? Napovím ti i tentokrát.... Citace? 😃
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od Pitbull »

Ne, čte plný text.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od PítrsPraha »

Tihle hlupaci s vygooglenyma sestavama a nazorama namisto vedomosti si driv nebo pozdeji pokazdy sami podrazi nohy a vysumi. Pitbull to stihl velmi rychle. Aspon v tom je dobrej.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od Pitbull »

Pítrsi,
ty sestavy co jsem psal vlastním. Protože ale o nich nic nevíš, tak jsi nepřišel ani na to, že jsem omylem místo Final Sound napsal Final audio.
(Nebylo by pro tebe lepší v diskusi se věnovat radši tématu, než autorovi. Nic ti neradím, jen takový nápad.)
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od Dasta »

Pitbull,
Asi před třemi lety vtrhl na fórum (už si nepamatuji, jestli sem, nebo hifiroom) člověk, který psal, že má bedny jako ty.(Monitor Audio Gold)
Zároveň nabízel za úplatu provedení ABX testů kabelů a zval se na hifi návštěvy též za úplatu.Zasahoval též do všech vláken s bohorovným přístupem neomylnosti.
Nevím, proč si myslím, že jsi jeho inkarnace.
Je to tak,nebo se pletu?
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od valderon »

Pitbull :
Možná je to i tím, že tvůj text už nikdo pořádně nečte a informace zachytí pouze oko, dál se nedostanou. Zdiskreditoval ses sám. A je to i škoda, jistě nějaké zkušenosti i vědomosti máš. Vo tém žádná. Ale tvá prezentace, chování, nadřazenost... Co vím, nikdo tě tu nebere vážně. Já jen doufám, že tyhle všechny texty přesune admin do žumpy, protože jinam nepatří. Nicméně, končíš tam docela často, nemyslíš? Třeba se zamyslíš...
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od Pitbull »

Dasta píše: 12 pro 2021 11:03 Pitbull,
Asi před třemi lety vtrhl na fórum (už si nepamatuji, jestli sem, nebo hifiroom) člověk, který psal, že má bedny jako ty.(Monitor Audio Gold)
Zároveň nabízel za úplatu provedení ABX testů kabelů a zval se na hifi návštěvy též za úplatu.Zasahoval též do všech vláken s bohorovným přístupem neomylnosti.
Nevím, proč si myslím, že jsi jeho inkarnace.
Je to tak,nebo se pletu?
Pleteš se. Hodně se pleteš. Nevím o koho šlo. Bedny radši ještě upřesním. jak Goldy, tak Platinum, které mám jsou regálovky.
Ale hlavně - nikdy bych v žádné diskusi nenabízel nějaké ABX testy za úplatu.
(Jestli ti to takhle nebude stačit, požádej admina o prověření)
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od Pitbull »

valderon píše: 12 pro 2021 11:06 Pitbull :
Možná je to i tím, že tvůj text už nikdo pořádně nečte a informace zachytí pouze oko, dál se nedostanou. Zdiskreditoval ses sám. A je to i škoda, jistě nějaké zkušenosti i vědomosti máš. Vo tém žádná. Ale tvá prezentace, chování, nadřazenost... Co vím, nikdo tě tu nebere vážně. Já jen doufám, že tyhle všechny texty přesune admin do žumpy, protože jinam nepatří. Nicméně, končíš tam docela často, nemyslíš? Třeba se zamyslíš...
V žumpě končí každé vlákno, kde začnete žvanit mimo téma. Protože dojdou argumenty (nebo na ně vůbec nedojde).
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od valderon »

Nic jiného jsem nečekal...
Čus
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od PítrsPraha »

Dasta: Trefny postreh :thumbup: .

Jinak tyhle nepovedene pokusy o manipulaci, kdy nejaky "b l b" s jepicim nickem reaguje konfrontacne a pak obvinuje z niceni vlaken vsechny, kdo na jeho nepripustne jednani poukazuji, nejsou nic nez projev hlouposti, strachu z neprijeti a vlastni slabosti. Bylo to tu x-krat.

Je krasne videt ta narustajici krec, marna sebeobhajoba, falesny pocit ublizenosti, neuspesne klickovani pred vlastnimi vymysly.

To dozene kazdeho stejne jako to rychle dobehlo Pitbulla.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ale vydrzeli jste to s nim tak dlouho, az vas za to nepochavalim :thumbdown: :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od lidumil »

Nechcete se na to už vysr.t???
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Výměna originál propojek reproterminálů

Příspěvek od slayers »

Trošku bych to tady znova otevřel ale prosím jenom k věci.
Potřebuju koupit klemy, mám kabel Nordost Heimdall 2 a tak by mě stačily klemy třeba tyto
https://www.hifimedia.cz/nordost-bi-wir ... HYQAvD_BwE
a nebo je lepší jít do řady reference?
A nebo nějaká jiná varianta sedící k Heimdallu?
Děkuji
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Odpovědět