Slayers

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Miles
Příspěvky: 507
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Slayers

Příspěvek od Miles »

Ahoj gratuluji ke krásném kousku železa , až bude vojnějc zajedu si přijet poslechnout ! Ať to hraje
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Díky a jasně přijeď.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
komak
Příspěvky: 213
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: Slayers

Příspěvek od komak »

Gratulujem výborna volba :thumbup:
k týmto Mcomom poznámka -vôbec sa neprehrievajú čo je super
Tiež som skúšal ale najlepšie mi vyhovuje 8 ohm výstup.
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Jedna večerní po výměně. Do drážky pouštím Hanu ML.
Že si tenhle gramec koupím jsem věděl už před rokem jen jsem ho viděl a slyšel u kolegy.
Myslím že to už docela jde.
.
4E0CB738-646D-49BA-ACDE-3629084C57F0.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
T101
Příspěvky: 204
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Slayers

Příspěvek od T101 »

slayers píše: 10 led 2024 20:07 Jedna večerní po výměně. Do drážky pouštím Hanu ML.
Že si tenhle gramec koupím jsem věděl už před rokem jen jsem ho viděl a slyšel u kolegy.
Myslím že to už docela jde.
Krásný kousek :clap: , gratulace !
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
aretax
Příspěvky: 3074
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Slayers

Příspěvek od aretax »

slayers píše: 09 pro 2022 09:26 Ano je to macek, však se žena pořádně prohýbala když jsme ho nesli z auta domů ale nikdo jiný nebyl doma.
S bednou 55kg :eek:
Měl jsem ho ve výběru hned jako první a přes poměrně velké kolečko jsem jsem se k němu vrátil a koupil.
Poslechl jsem toho poměrně kupu, naposledy v den výběru to byl výborný Pass int.60, ten se mě moc líbil ale
chyběl výkon. Na jiných bednách (Graham audio) jsem poslouchal Canor, dac plus int. zesilovač to byla pastva pro uši ale tam byla možnost jen vážné hudby ale byla to lahůdka, takhle bych si ji klidně dal častěji.
Při zkoušení jsem si nechal zapojit repro Kanta2, jelikož byly cenově nejblíže těm mým asi před rokem jsem je zvažoval a znal je jak hrajou s Kinki.
Po zapojení zesíku doma jsem byl strašně rád že jsem si vybral Audiovectory, Mek si s nima úžasně rozumí v což jsem doufal.
Jedním z plus Meka byla i možnost sáhnout k doladění mizerných nahrávek, což ale zatím nebylo třeba a to jsem toho projel různými žánry už dost.
Číňánka ale musím pochválit i přes to že jsem hned při prvních tónech zažil šok ze splnění touhy po zvuku po kterém doma toužíš léta.
Už jsem ani nedoufal že toho jednou docílím.
Všechno je už tak dospělý že jen sedím a poslouchám s úsměvem na tváři a občas zježenejma chlupama.

O připojení beden k různým impedancím jsem četl ve vícero recenzích takže se na to určitě chystám.
Ještě ke Kinki,
to našlo hned doufám že šťastného majitele a rozhodně jde o skvělý zesilovač který ve své cenové hladině podle mě nemá konkurenci a pod recenzi pana Březiny se plně podepíšu.
Tak a teď budiž poslech :ympeace:
Ak môžem doporučiť, tak k McItoshu sieťový kábel Audioquest Hurrican. Skvelo si spolu rozumejú. Skúšal som aj Nordost Vallhala, AAI Maestosso 2,
Cardas Clear Beyond, ale Hurrican hral s McIntosh výrazne najlepšie.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Jj díky Aretax za info, mám ho v plánu vyzkoušet a už je to možná na dobré cestě, na to jsem hodně zvědavej.
Ještě bych se chtěl optat jak nastavujete VTA, mě to podle zkouknutí moc nejde je na to nějaká fičura?
Nějak tomu svýmu oku nevěřím a ani azimut podle zrcátka nevím nevím.
Jinak Signature je skok dopředu v podstatě Hana ML ukázala svoje kvality až na něm.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Slayers

Příspěvek od blesk666 »

Gratulujem, to je teda kus techniky s vskutku bohatou vybavou (zaujimave su tie viac bodove korekcie) DAC si uz v nom skusal? Svojho casu (2015-16) som mal doma na test DAC-y a McIntosh MB100 ma vtedy zvukovo milo prekvapil. Ale odvtedy sa toho v digitale vela udialo…).
Uzivaj
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Popravdě nevím jak propojit Lumin D2 s dacem v Mcintosh.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Janik
Příspěvky: 1655
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Slayers

Příspěvek od Janik »

Jirka ohladom vta
https://youtu.be/v-YyKktxadg?si=qMC-NhTLyC-kAfms

Ja nastavujem vta podla ucha 😊. Ako mi pasuje zvuk samozrejme v rozumnej miere.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Slayers

Příspěvek od blesk666 »

slayers píše: 11 led 2024 19:41 Popravdě nevím jak propojit Lumin D2 s dacem v Mcintosh.
cez koax (na strane Lumin potrebjes BNC), alebo cez USB
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Janik díky moc :thumbup:

Blesk666 prosím Tě nějakj odkaz na kabel? Klidně SZ.
Díky
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2562
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Slayers

Příspěvek od PavelDosko »

podporuje vubec MA 9000 pripojeni externiho DAC?
neni placka, neni highend
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Slayers

Příspěvek od blesk666 »

Mark Levinson, Extereneho DAC nie lebo nema v sebe aj streamer, ale pripojenie streameru ano. Myslel som vyskusat aky je ten DAC v MA9000 a teda treba z digital out Luminu (len BNC) do MA9000 prepojit do digital in
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
aretax
Příspěvky: 3074
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Slayers

Příspěvek od aretax »

slayers píše: 11 led 2024 17:33 Jj díky Aretax za info, mám ho v plánu vyzkoušet a už je to možná na dobré cestě, na to jsem hodně zvědavej.
Ještě bych se chtěl optat jak nastavujete VTA, mě to podle zkouknutí moc nejde je na to nějaká fičura?
Nějak tomu svýmu oku nevěřím a ani azimut podle zrcátka nevím nevím.
Jinak Signature je skok dopředu v podstatě Hana ML ukázala svoje kvality až na něm.
Gramofón, čo si kúpil je naozaj super a výroba je kvalitnejšia, ako pri jeho drahšom "bratovi" EAT. Problém je nastaviť ramienko. Samotné ramienko hrán ozaj výborne, ale vzhľadom na technológiu "Uni pivot" azimut jednoducho nenastavíš, pretože ramienko má pomerne veľkú vôľu, ktorá vyplýva z jeho konštrukcie. Ak ho nastavíš do roviny, pri prvom prehrávaní je po nastavení. Azimut do roviny nastavíš veľmi jednoducho - buď pomocou malej vodováhy, alebo pomocou nastavovacieho hranola. Na headshell si polož tuhu (náplň) z pentelky - najlepšie je prilepiť ju slinami a zrovnaj podľa rysky na hranole. Potom však je nutné sklon ramienka nastaviť podľa "ucha". Každá kvalitná prenoska je totiž vyrábaná ručne a nie vždy je vhodný práve nulový uhol, resp. rovnobežný s LP. To isté platí aj o azimute. Niektorí výrobcovia (napr. Sumiko peerwood celebration) už priamo v manuále doporučujú nastavenie VTA pod uhlom - 5°.
Mal som ten istý gramofón a nastavenie ramienka je naozaj problematické.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Slayers

Příspěvek od jupol »

Slayers, ak si dostal ku gramu orig. plexi prípravok na nastavenie hlbky prenosky v headshell, tak môžeš ten štvorec postaviť na tanier a budeš vidieť vrchnú hranu headshellu, či je v rovine. Potom už len zrkadielko...
Inak gratulujem ku krásnemu gramu.
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
HonzaE
Příspěvky: 418
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: Slayers

Příspěvek od HonzaE »

Gratuluji k novému gramofonu a dalšímu posunu. :thumbup: Přeji ať se ti podaří vše dobře nastavit.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
marasten
Příspěvky: 180
Registrován: 06 dub 2015 17:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Slayers

Příspěvek od marasten »

Chlape ty jedeš :thumbup: :clap:
Ortofon, Pro-Ject, Audiomat, Lumin, Spendor, NA, VDH, Nordost
aretax
Příspěvky: 3074
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Slayers

Příspěvek od aretax »

aretax píše: 12 led 2024 06:34
slayers píše: 11 led 2024 17:33 Jj díky Aretax za info, mám ho v plánu vyzkoušet a už je to možná na dobré cestě, na to jsem hodně zvědavej.
Ještě bych se chtěl optat jak nastavujete VTA, mě to podle zkouknutí moc nejde je na to nějaká fičura?
Nějak tomu svýmu oku nevěřím a ani azimut podle zrcátka nevím nevím.
Jinak Signature je skok dopředu v podstatě Hana ML ukázala svoje kvality až na něm.
Gramofón, čo si kúpil je naozaj super a výroba je kvalitnejšia, ako pri jeho drahšom "bratovi" EAT. Problém je nastaviť ramienko. Samotné ramienko hrán ozaj výborne, ale vzhľadom na technológiu "Uni pivot" azimut jednoducho nenastavíš, pretože ramienko má pomerne veľkú vôľu, ktorá vyplýva z jeho konštrukcie. Ak ho nastavíš do roviny, pri prvom prehrávaní je po nastavení. Azimut do roviny nastavíš veľmi jednoducho - buď pomocou malej vodováhy, alebo pomocou nastavovacieho hranola. Na headshell si polož tuhu (náplň) z pentelky - najlepšie je prilepiť ju slinami a zrovnaj podľa rysky na hranole. Potom však je nutné sklon ramienka nastaviť podľa "ucha". Každá kvalitná prenoska je totiž vyrábaná ručne a nie vždy je vhodný práve nulový uhol, resp. rovnobežný s LP. To isté platí aj o azimute. Niektorí výrobcovia (napr. Sumiko peerwood celebration) už priamo v manuále doporučujú nastavenie VTA pod uhlom - 5°.
Mal som ten istý gramofón a nastavenie ramienka je naozaj problematické.
Oprava - nie azimut, ale VTA
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

No moc díky za rady všem, už jsem zakoupil tu kostičku na štelování VTA a azimutu.
Snad jsem se pohnul i v propojení streamu a Mcintoshe tam mě hodně zajímá co mám čekat od DAC v zesilovači oproti tomu v Luminu.
Taky jsem prodal Pro-Ject phono i s baterkou to phono strašně přenášelo hluk z desky Mek je proti tomu dokonale tichý.
Možná vyzkouším phono PrimaLuna, to by mohlo být zajímave.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Janik
Příspěvky: 1655
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Slayers

Příspěvek od Janik »

slayers píše: 14 led 2024 18:30 No moc díky za rady všem, už jsem zakoupil tu kostičku na štelování VTA a azimutu.
Snad jsem se pohnul i v propojení streamu a Mcintoshe tam mě hodně zajímá co mám čekat od DAC v zesilovači oproti tomu v Luminu.
Taky jsem prodal Pro-Ject phono i s baterkou to phono strašně přenášelo hluk z desky Mek je proti tomu dokonale tichý.
Možná vyzkouším phono PrimaLuna, to by mohlo být zajímave.
“Prenaselo hluk z desky”? Nemal si nieco zle nastavene s akou prenoskou???
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Je to tak aspoň tedy bylo u mě. Na všech přenoskách stejně. Ve všem jsem byl poměrně spokojen ale vždy jsem si říkal že není možné aby byly všechny desky takhle na prd, po přepojení (stejnou kabeláží) na Meka klid absolutní, tím i více detailu a vůbec mě přijde že phono v Meku není minimálně horší.
Určitě se do budoucna kouknu jestli nebude něco lepší.
Přenosky jsem měl Blue, Black a teď Hana ML.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
aretax
Příspěvky: 3074
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Slayers

Příspěvek od aretax »

McIntosh má naozaj vynikajúci phono MC predzosilňovač. Skúšal som v rámci upgradu viac predzosilňovačov, ale po zvukovej stránke sa mi najviac páči vstavaný v McIntosh - i. Oproti niektorým špičkovým phono, napr. Octave, Jeff Rowland Cadence a Pass mierne viac šumí, ale zvuk má výrazne prirodzenejší, vzdušnejší s lepším priestorom.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PGH
Příspěvky: 3195
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Slayers

Příspěvek od PGH »

Taky mám podobnou zkušenost. Kamarád má integrovaný Mec tuším MA 8900 a hrál na jeho phono, zvuk výborný ale časem aby si polepšil přikoupil samostaný phono preamp MP1100 což už je fura peněz, hraje líp ale jen o fous podle mě zbytečně vynaložené peníze. Přenosku má nějakou vyšší HANA.
Janik
Příspěvky: 1655
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Slayers

Příspěvek od Janik »

@Jirka ono otazka 'surface noisu" je komplikovanejsia ale aspon z mojej skusenosti nikdy to nebolo RJ RS (aj ked moja verzia je "trosicka" ina) ale aj s predchadzajucimu phonami (Mofi, Actidamp atd.) som nemal nikdy problem. U mna to bolo na 80% zle nastavenie prenosky alebo ramena a 20% zemnenie gramofon <-> rameno <-> phono <-> amp. Dobre, ze si spomenul MM prenosky kedze tie maju velmi male naroky na phono. PJ RS aj vo fabrickej verzii nema problem s tymito prenoskami kedze nemusi tak zosilnovat signal z prenosky. Vela robi tiez typ hrotu a kvalita lisu LP.
Kazdopadne kedze vravis ze problem pominul tak uzivaj. Keby nahodou si mal stale nejaky problem daj vediet (SZ alebo na Instagram) viem ti poradit s cim zacat aby si dostal z LP maximum na svojej vymazlenej zostavicke. Urcite ak je surface noise evidentny na hlasitosti, ktoru dokazes pocuvat nieco je spatne. A nie je to normalna vec!
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Slayers

Příspěvek od YamahaMan »

slayers píše: 14 led 2024 18:30 No moc díky za rady všem, už jsem zakoupil tu kostičku na štelování VTA a azimutu.
Snad jsem se pohnul i v propojení streamu a Mcintoshe tam mě hodně zajímá co mám čekat od DAC v zesilovači oproti tomu v Luminu.
Taky jsem prodal Pro-Ject phono i s baterkou to phono strašně přenášelo hluk z desky Mek je proti tomu dokonale tichý.
Možná vyzkouším phono PrimaLuna, to by mohlo být zajímave.
Jirko ahoj,
a nie je to čisto náhodou šum zo siete? U mňa sa to občas prejaví výrazným /zvyšujúcim/ šumom pri pridávaní hlasitosti cca. od polovice potencáku.
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Aretax musím s tebou naprosto souhlasit ve všem co píšeš ohledně phono.
Prvně jsem ho zkoušel úplně nový nerozehraný a ještě oproti PJ na základním kabelu a u PJ jsem měl stříbrný, což bylo znát ale snad ještě víc bylo znát to nerozehrání. Tehdy jsem na phono v Meku docela zanevřel, zhruba měsíc dozadu jsem to z plezíru vyzkoušel znovu a to už bylo jiné, hned jsem nechal předělat stříbrný kabel na cinch no a to se pak otevřel jiný svět, popis sedí přesně jak píšeš.
U tebe Janík to je asi úplně jiné phono už s kouzlama od Rixe, když vím co jenom udělá napájení gramce od něj :thumbup: .
No a proudem to myslím nebude, napájím z oddělené krabice, napájí mě to pouze hifi a jde to přes Galaxys.
Třeba digitál hodně nahlas normálně mrtvolný ticho :mrgreen:
I přes Meka teď na dobrým LP neslyším nic.
Jediné co chci ještě pořešit je plastový kryt, budu rád za tipy a rady :-?
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Minulý týden jsem na doporučení Aretaxe koupil napájecí kabel Audioquest Hurricane high current.
Tímto mu chci poděkovat za cenné rady a doporučení a říct jak jsem rád na tomhle fóru kde můžu čerpat vše co se hifi týká. Díky i ostatním co se mnou ztrácí čas i třeba přes SZ.
Kabel je fakt pecka, nahrazoval jsem za Heimdall 2. Ten není špatný ale sedí mě spíše ke zdrojům hudby.
Před Hurikánem jsem zvažoval upgrade beden ale s jeho nákupem se tohle minimálně posunulo v čase.
Že kabel zahýbe se zvukem vím ale že to jde takhle jsem nečekal, zesilovač se chová jak odbržděnej po všech směrech :lol:
Ještě budu zkoušet jestli je to lepší přes filtraci, zatím je přímo ve zdi. Teď ale zatím jen vychutnávám.
Jestli už je plně zajetý to nevím, třeba to ještě poznám :-? .
Kablík přišel fakt fešně zabalen, pěkná krabice a v ní kryt jako taška, vyztužená tam se nic nemůže pokazit ani při přepravě českou Poštou.
Mám teď metálek jak vyšitej, hovím :mrgreen: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Slayers

Příspěvek od blesk666 »

To znie dobre. Uzivaj chvile s posluchom hudby co mas rad. Ked to hra vzdy kusok blizssie k tomu ako si to predstavujes (realne zivy zvuk), tak to su skvele chvile co stoja za to, preco sa tomuto niekedy az obskurnemu hobby venujeme
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Odpovědět